X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5941 11446

    Wysłany: 3 października, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśś w sumie tak. Też mam dość. Tzn stymuluje się bo coś robić muszę żeby chociaż cykl mieć, ale nie mam wiary w powodzenie nawet w ciągu tych przysłowiowych "6 miesięcy po poronieniu".
    Odechciało mi się też badać dalej na ten moment, nie chce mi się po prostu. 🤡 Mówisz że wezmą Cię jak otworzą nowe stanowisko? No taaa... Ciekawe czy nie zapomna albo nie pojawi się znowu ktoś kapkę lepszy. 🤡

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje (teraz: letrozol, NAC, ACC, estrofem, 2x eutrig HP, luteina)

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5051 6401

    Wysłany: 3 października, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśś szansa na bliźniaki jest malutka, tamten najprawdopodobniej się wchłonie 😊 A serduszko fakt wzruszające, łzy mi leciały płakałyśmy obie z Panią doktor 😊
    Daj znać jak tam będzie Twój wynik 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października, 10:49

    Missi lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05; Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta, 2 pęcherzyki ciążowe, jedno ❤️
    16.10 - wizyta, mamy ❤️, CRL 1,9 cm; 143 uderzeń/min 😻

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)

    preg.png
  • aśś Autorytet
    Postów: 1032 1407

    Wysłany: 3 października, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Aśś w sumie tak. Też mam dość. Tzn stymuluje się bo coś robić muszę żeby chociaż cykl mieć, ale nie mam wiary w powodzenie nawet w ciągu tych przysłowiowych "6 miesięcy po poronieniu".
    Odechciało mi się też badać dalej na ten moment, nie chce mi się po prostu. 🤡 Mówisz że wezmą Cię jak otworzą nowe stanowisko? No taaa... Ciekawe czy nie zapomna albo nie pojawi się znowu ktoś kapkę lepszy. 🤡
    Wiesz co, tez mnie to bawi, aczkolwiek moja kolezanka tak sie dostala, odrzucili ja w pierwszej rekrutacji, a po miesiącu zwolnili sie wakat i od razu Ja wzieli, czy jestem naiwna ze mam na takie cos szanse? 😜 jakoś ciężko mi zrezygnowac z nadziei 🙂

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5941 11446

    Wysłany: 3 października, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśś wrote:
    Wiesz co, tez mnie to bawi, aczkolwiek moja kolezanka tak sie dostala, odrzucili ja w pierwszej rekrutacji, a po miesiącu zwolnili sie wakat i od razu Ja wzieli, czy jestem naiwna ze mam na takie cos szanse? 😜 jakoś ciężko mi zrezygnowac z nadziei 🙂
    Nadzieja matka głupich ale umiera ostatnia. 😅

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje (teraz: letrozol, NAC, ACC, estrofem, 2x eutrig HP, luteina)

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3123 8217

    Wysłany: 3 października, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutelka pięknie, że jest serduszko ❤️
    Niech wszystko układa się po Twojej myśli 🍀

    Kil 🥺 nie tak powinno być..
    Dawaj Nam znać na bieżąco, trzymam kciuki z całych sił 🤞🏻🤞🏻

    Frutellka lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 28 lat 🙋🏻‍♂️ 29 lat

    AMH 5,03 ✅
    Jeden drożny jajowód ❌
    Endomenda 🆘, Hashimoto 🆘

    🧔🏻🆘
    oligozoospermia.

    1️⃣ 9️⃣.

    📝 29 VII - transfer 💚🍀🤞🏻5.1.1. 🍀
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🤱🏻 26.04.2024r. Lilianna
    👶🏻3950g, 62 cm Miłości💖

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać".

    age.png
  • Marti27 Autorytet
    Postów: 702 1634

    Wysłany: 3 października, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Poszukuję jeszcze🔍

    ZOSIS z Basieńka?
    Czekam na wieści co u Was, jak domek i może mini aktualizację Basiulki?🤭😊

    Aśś 🔍 co słychać?

    Bambi jak się czujesz? 🔍

    Mart czekam na wiesci co u was i mini aktjalizacje🔍

    Marti tez czekam na wiesci co u was i moze mini aktualizacje🔍

    I Paprote, czekam na aktualizację Dinobejbika 🔍

    😊
    Jestem Karolinka! 👋 czytam na bieżąco codziennie ale nie mam głowy żeby Wam coś mądrego napisać.
    Wczoraj Franio skończył 3 miesiące. Im większy bobas tym jest coraz fajniej 🤗 robi się coraz bardziej kumaty i niestety albo stety najlepiej mu u mamy na rękach więc jesteśmy nierozłączni 😆
    I mała aktualizacja dla wszystkich cioć 🤭

    20240924-181733.jpg

    Kil trzymam kciuki! Ciężki początek macierzyństwa 🥺

    Frutellka cudownie że jest serduszko! Fajnie jakby i drugie się pojawiło ale ważne że jeden kropuś rośnie w siłę 🤭

    Paula29, KarolinaAnastazja, Dzidma, Lipcowa, Missi, Frutellka , Biedronka@, Zosis, aśś, Emka06, Amunicja, siesiepy, Kasiak89, Incognitka, Jadzia19, Dara, Niaha, Mart768, Kil, Beezi lubią tę wiadomość

    Razem 11 lat ❣️
    Małżeństwo 2 lata💒
    Starania od lipca 2022r.

    Ona:27 lat
    ✅️AMH 1,78
    👉Prolaktyna powyżej normy- Bromocorn
    👉Niska Ferrytyna
    Owulacje potwierdzone monitoringiem

    On:26 lat
    ✅️ Badanie nasienia(ilość, morfologia, wymazy)
    👉 Ruch postępowy 1,07%

    30.10 pierwsza wizyta w ramach Rządowego programu prokreacyjnego

    12.11- ⏸️🍀

    age.png
  • Paula29 Autorytet
    Postów: 569 1182

    Wysłany: 3 października, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil, oczywiście masz moje kciuki. Liczę, że diagnoza jest postawiona wcześnie, a Ty z palcem w tyłku pokonasz chorobę. Jestem z Tobą myślami, już niedługo 12.

    Frutellko, wiadomości cudowne. ❤️ Rośnijcie zdrowo z Kropkiem 😘

    Rozalaa, wiem że potrzebujesz przerwy, myślę o Tobie. Trzymaj się ciepło.

    Aśś, siesiepy, widzę zmęczenie tematem i wcale się nie dziwię. Sama sobie zadaje pytanie czemu u nas często jest tak słodko-gorzko. Marzy mi się żeby każda z nas znalazła szczęście i spokój.

    Aśś z tymi rozmowami kwalifikacyjnymi masz przygody🫣 może gdyby chcieli Cię zbyć to nie zapraszaliby ponownie? Oby skończyło się tak jak u Twojej koleżanki.

    Marti27 🥹 ale piękny bobas. Uroczo się uśmiecha. Ucałuj od Ciotki w te piękne poliki 👶🏽

    Marti27, Frutellka , siesiepy lubią tę wiadomość

  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3123 8217

    Wysłany: 3 października, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti jaki uroczy kawaler! 😍
    Moje też była taka tulaśna i w kryzysowych chwilach pomagała Nam chusta - Mała była blisko, a ja miałam wolne ręce 😊 oczywiście leciały teksty "nie noś, bo przyzwyczaisz", "niech poleży sama i się odzwyczaja trochę" ale ja miałam je głęboko w... i nosiłam ile potrzebowała 😁 i uwaga - teraz normalnie potrafi zająć się zabawkami na macie czy na leżaczku 😊

    Marti27, Zosis lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 28 lat 🙋🏻‍♂️ 29 lat

    AMH 5,03 ✅
    Jeden drożny jajowód ❌
    Endomenda 🆘, Hashimoto 🆘

    🧔🏻🆘
    oligozoospermia.

    1️⃣ 9️⃣.

    📝 29 VII - transfer 💚🍀🤞🏻5.1.1. 🍀
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🤱🏻 26.04.2024r. Lilianna
    👶🏻3950g, 62 cm Miłości💖

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać".

    age.png
  • Dzidma Debiutantka
    Postów: 6 9

    Wysłany: 3 października, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uf, w końcu nadrobiłam. Jakoś się nie mogę zorganizować ostatnio i nie wyrabiam się z niczym, a wieczorami padam 😒 Teraz mama u mnie jest i pomaga ogarnąć życie, więc w końcu mam chwilę, żeby wejść na forum 😅

    @Missi takie informacje o ciążach potrafią dobić 🫂 pamiętam, jak kolega mi w wigilię składał życzenia i na dokładkę dorzucił swoje zdjęcie ze świeżo urodzonym synkiem pod choinką, a ja tego dnia odbierałam wyniki bety, oczywiście ujemnej 😒 całe święta mi tym zepsuł...
    Jak tak Ci będzie lepiej to nie wchodzi na FB i insta, ale nie wstydź się swoich odczuć, zazdrość jest normalna i w pełni zrozumiała, chyba większość z nas kiedyś była w tym miejscu 🫂

    @siesiepy szkoda, że mam tak daleko, chętnie bym poszła na spacerek i się czegoś nauczyła, bo jedyne grzyby jakie rozpoznaję to muchomory i purchawki 😀 zjadłabym taką domową grzybową ze swoich grzybów albo jakieś fajne marynowane 😍

    @Frutellka gratulacje, serduszko to duża rzecz ❤️

    @Kil jakoś teraz chyba wchodzisz, więc wielkie kciuki za konsultację🤞straszna szkoda, że takie wiadomości, nikogo nie powinno to spotykać, a jeszcze w takim momencie w życiu...

    Frutellka , siesiepy lubią tę wiadomość

    👱‍♀️'94 🧔'94

    Starania o pierwsze dziecko:
    Od 09.2021
    ✅AMH - 4.1
    ✅HSG - lewy jajowód drożny, prawy udrożniony (02.2023)
    ❌brak owulacji
    ❌morfologia 2%
    ❌6 cykli stymulowanych
    ✅stymulacja+IUI

    Ciąża:
    ❌cukrzyca ciążowa, insulina od 15tc
    ❌niedoczynność tarczycy
    ❌zwiększony opór w tętnicach na USG połówkowym
    ❌po 30tc spowolnienie wzrostu płodu, nieprawidłowe przepływy, nieprawidłowe KTG -> diagnoza: IUGR, indukcja porodu w 38tc w trybie pilnym

    11.2023 2560g zdrowego chłopca 💙

    W 2024:
    ❌niedoczynność przysadki -> wtórna niedoczynność tarczycy, wtórna niedoczynność kory nadnerczy
    ❌długie cykle (>45 dni)
    ✅MRI przysadki

    Konieczność dalszej diagnostyki endokrynologicznej w warunkach szpitalnych - wstępny termin przyjęcia na oddział: 05.2025...

    Zalecenie gin-endo od niepłodności: stymulacja + IUI zaraz po zakończeniu diagnostyki

    ⏳2.10 wizyta u nowego ginekologa
    ⏳21.10 wizyta u endokrynologa
  • aśś Autorytet
    Postów: 1032 1407

    Wysłany: 3 października, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam feedback od rekruterow i ze niuanse decydowaly i ze jak sie tylko otworzy kolejny wakat to biora mnie bez dalszych rozmów 🙂 i że bywaja miesiące gdzie np po 3 osoby rekrutuja a bywaja ze tylko 1 miejsce na 3 miesiące, ale ze wiecej niż 3 miesiące nie powinno to trwać:) wiec jestem dumna z siebie

    Paula29, Amunicja, Cukruś, Lipcowa, Marti27, BuBu90, KarolinaAnastazja, Kasiak89, Pfry, Dzidma, siesiepy, Dara, Niaha, Lola93, Mart768, Kil, Beezi lubią tę wiadomość

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2981 5586

    Wysłany: 3 października, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam, że pytacie jak w pracy, a ja nawet nie mam kiedy odpisać. Pracuję po 10h dziennie (cząstka etatu w starym miejscu) i po całym dniu pracy nie mogę nawet patrzeć na ekran 🫠 Co do nowej pracy to na razie ciężko coś więcej powiedzieć, bo to za wcześnie na jakieś głębsze wnioski. Na ten moment uważam, że mam super zespół 😊

    Kil, daj znać po wizycie. Pomyśleć, że gdyby nie CC to mogłabyś dalej żyć w nieświadomości. Twój mały cud Cię uratował. Wierzę, że jest to na tyle wcześnie wykryte, że pozbędziesz się tego raz dwa.

    Kil lubi tę wiadomość

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 1553 3002

    Wysłany: 3 października, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Siesiepy podzielił się byłam na naturalnym, naturalsa napewno nie ustrzeliłam bo był ban na seks:)
    Ile dpt byłaś na USG? Ja też mam bliźniaki z podzielonego zarodka. 😊

    4,5 roku starań
    Endometrioza, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    34+6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙
    age.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1287 799

    Wysłany: 3 października, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil wrote:
    @Frutellka cudownie <3 oby wszystko potoczyło się tak jak tego chcesz <3 widok serduszka to jest to co nie?:)

    @Niaha no już czujesz pismo nosem co? Czy jak to się mówi :) oby CC była bez komplikacji <3

    @Rozala tak strasznie mi przykro… tule…

    Wrześniowy wątek pechowy XD bo ja tam jestem hehe ;)
    Dostałam wyniki z histopatologii - przedwczoraj po 21 moja doktor napisała do męża z prośbą o kontakt - więc wiedzieliśmy od razu że nie jest dobrze. Na dzisiaj umówiła mnie na konsultacje onkologiczną do Poznania - także zaraz wyjeżdżamy (Ignaś zostanie pod opieką babci i chrzestnej :) ). Co do wyników to powiedziała mężowi że niestety dobrych wiadomości nie ma… wynik nie zostawia wątpliwości - jest rak i jakiś tam mały przerzut na otrzewną już jest z tego co zrozumieliśmy. Więcej dowiem się po wizycie u doktorka w Poznaniu także proszę o kilka kciuków w okolicach 12.
    Trzymamy mocno kciuki za Ciebie!

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1287 799

    Wysłany: 3 października, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśś wrote:
    Dostalam feedback od rekruterow i ze niuanse decydowaly i ze jak sie tylko otworzy kolejny wakat to biora mnie bez dalszych rozmów 🙂 i że bywaja miesiące gdzie np po 3 osoby rekrutuja a bywaja ze tylko 1 miejsce na 3 miesiące, ale ze wiecej niż 3 miesiące nie powinno to trwać:) wiec jestem dumna z siebie
    Super! Mam nadzieję że długo czekać nie będziesz :)

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5051 6401

    Wysłany: 3 października, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Słońce wrote:
    Ile dpt byłaś na USG? Ja też mam bliźniaki z podzielonego zarodka. 😊

    27 czy 28 dpt moje HCG to raczej nie na bliźniaki 😊😂 ale cieszę się nawet z jednego serduszka ❤️

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05; Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta, 2 pęcherzyki ciążowe, jedno ❤️
    16.10 - wizyta, mamy ❤️, CRL 1,9 cm; 143 uderzeń/min 😻

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)

    preg.png
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 536 810

    Wysłany: 3 października, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil, mam bardzo bliską osobę po nowotworze, gdzie również były przerzuty do węzłów chłonnych zaotrzewnowych. Wszystko skończyło się happy endem. Jakbyś potrzebowała pomocy czy pogadania to napisz do mnie na priv. 😊

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5941 11446

    Wysłany: 3 października, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzidma wrote:
    Uf, w końcu nadrobiłam. Jakoś się nie mogę zorganizować ostatnio i nie wyrabiam się z niczym, a wieczorami padam 😒 Teraz mama u mnie jest i pomaga ogarnąć życie, więc w końcu mam chwilę, żeby wejść na forum 😅

    @Missi takie informacje o ciążach potrafią dobić 🫂 pamiętam, jak kolega mi w wigilię składał życzenia i na dokładkę dorzucił swoje zdjęcie ze świeżo urodzonym synkiem pod choinką, a ja tego dnia odbierałam wyniki bety, oczywiście ujemnej 😒 całe święta mi tym zepsuł...
    Jak tak Ci będzie lepiej to nie wchodzi na FB i insta, ale nie wstydź się swoich odczuć, zazdrość jest normalna i w pełni zrozumiała, chyba większość z nas kiedyś była w tym miejscu 🫂

    @siesiepy szkoda, że mam tak daleko, chętnie bym poszła na spacerek i się czegoś nauczyła, bo jedyne grzyby jakie rozpoznaję to muchomory i purchawki 😀 zjadłabym taką domową grzybową ze swoich grzybów albo jakieś fajne marynowane 😍

    @Frutellka gratulacje, serduszko to duża rzecz ❤️

    @Kil jakoś teraz chyba wchodzisz, więc wielkie kciuki za konsultację🤞straszna szkoda, że takie wiadomości, nikogo nie powinno to spotykać, a jeszcze w takim momencie w życiu...
    Białe w środku purchawki też są jadalne, najlepiej w formie panierowanego kotleta po obraniu. Ale konsystencja pianki. Więc trzeba sprobowac samemu. 🙈 Mi nie pasi.

    Dzidma lubi tę wiadomość

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje (teraz: letrozol, NAC, ACC, estrofem, 2x eutrig HP, luteina)

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 1553 3002

    Wysłany: 3 października, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    27 czy 28 dpt moje HCG to raczej nie na bliźniaki 😊😂 ale cieszę się nawet z jednego serduszka ❤️
    Jasne! U mnie 27dpt były już dwa serduszka więc prawdopodobnie u Ciebie ten drugi się wchłonie ale medycyna różne rzeczy widziała. Taka ciąża jest trudną ciąża i obarczona wysokim ryzykiem. Ja jak się dowiedziałam to byłam przerażona i okropnie się bałam czyhających zespołów typowych dla ciąży bliźniaczej jednokosmówkowej.
    Ps. Moje HCG też nie było na bliźniaki a jednak mam dwóch 11 miesięcznych chłopców. Spójrz w stopkę.😅

    Gratuluje i życzę spokojnej, zdrowej ciąży. ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października, 21:53

    4,5 roku starań
    Endometrioza, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    34+6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙
    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 3657 6157

    Wysłany: 4 października, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil wrote:
    @Frutellka cudownie <3 oby wszystko potoczyło się tak jak tego chcesz <3 widok serduszka to jest to co nie?:)

    @Niaha no już czujesz pismo nosem co? Czy jak to się mówi :) oby CC była bez komplikacji <3

    @Rozala tak strasznie mi przykro… tule…

    Wrześniowy wątek pechowy XD bo ja tam jestem hehe ;)
    Dostałam wyniki z histopatologii - przedwczoraj po 21 moja doktor napisała do męża z prośbą o kontakt - więc wiedzieliśmy od razu że nie jest dobrze. Na dzisiaj umówiła mnie na konsultacje onkologiczną do Poznania - także zaraz wyjeżdżamy (Ignaś zostanie pod opieką babci i chrzestnej :) ). Co do wyników to powiedziała mężowi że niestety dobrych wiadomości nie ma… wynik nie zostawia wątpliwości - jest rak i jakiś tam mały przerzut na otrzewną już jest z tego co zrozumieliśmy. Więcej dowiem się po wizycie u doktorka w Poznaniu także proszę o kilka kciuków w okolicach 12.

    Kil, bardzo mi przykro, że musisz przez to przechodzić 😔
    Niezmiennie trzymam kciuki, aby się wszystko ułożyło ❤️

    ▪️ponad dekadę działamy bez zabezpieczenia
    ▪️kilka cb (ostatnia 02.23)

    👩 33 lat
    niedoczynność tarczycy (letrox 100), cukrzyca ciążowa (dieta, insulina), pueria duo, wysokie ryzyko preeklampsji (acard 150mg)
    🧔31 lat
    słaba jakość nasienia (suple), ZZSK (leki)

    Nasz dinuś 🦕❤️
    4.03 - pęcherzyk 6mm
    11.03 - 2mm naszego cudu ☀️
    14.03 - 4.9mm + ❤️
    18.03 - 9,9mm 🦕
    28.03 - 1.95cm 👶 (8+5)
    05.04 - 2.67cm 🐣 (9+6)
    10.04 -15.04 - NIFTY - niskie ryzyka, Chłopczyk 💙
    15.04 - 4.39cm ⭐ (11+2)
    23.04 - 6.26cm 👶 (12+3)
    14.05 - 11.3 cm 120g (15+3)
    21.05 - 147g (16+3)
    06.06 - 225g (18+5)
    21.06 - 349g (20+6)
    23.07 - 735g (25+3)
    20.08 - 1289g (29+3)
    03.09 - 1680g (31+3)
    24.09 - 2266g (34+3)
    15.10 - 2730g (37+3)
    25.10 - wizyta ginekologiczna (14:50)
    28.10 - termin CC

    preg.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5051 6401

    Wysłany: 4 października, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Słońce wrote:
    Jasne! U mnie 27dpt były już dwa serduszka więc prawdopodobnie u Ciebie ten drugi się wchłonie ale medycyna różne rzeczy widziała. Taka ciąża jest trudną ciąża i obarczona wysokim ryzykiem. Ja jak się dowiedziałam to byłam przerażona i okropnie się bałam czyhających zespołów typowych dla ciąży bliźniaczej jednokosmówkowej.
    Ps. Moje HCG też nie było na bliźniaki a jednak mam dwóch 11 miesięcznych chłopców. Spójrz w stopkę.😅

    Gratuluje i życzę spokojnej, zdrowej ciąży. ❤️

    Dziękuję, doktor mówi że ten drugi raczej się wchłonie bo jest pusty nic tam nie było, tak będzie nawet lepiej ciąża niższego ryzyka; za 2 tygodnie wszystko będzie jasne 😊

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05; Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta, 2 pęcherzyki ciążowe, jedno ❤️
    16.10 - wizyta, mamy ❤️, CRL 1,9 cm; 143 uderzeń/min 😻

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)

    preg.png
‹‹ 1252 1253 1254 1255 1256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ