X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3030 5001

    Wysłany: Dzisiaj, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Potwierdzone info, wszystko dobrze, nic nie znaleźli, macica prawidłowej wielkości i kształtu,endometrium jednorodne, bladoróżowe, ujścia jajowodów niezmienione, więc się cieszę że tutaj nie ma problemu. Bejbikowi będzie u mnie wygodnie, tylko żeby chciał tam zamieszkać duuuużo dłużej niż tydzień🥺

    Odhaczam z mojej listy rzeczy do zrobienia ✅️
    Konsultacja immuno, plan działania i lecimy z tematem.

    Migotka dobrze, że wszystko w piekarniczku jest dobrze 😊😊
    Zjedz sobie coś pysznego i odhaczam razem z Tobą plan działania 😊😁

    💐

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️
    NIFTY -niskie ryzyka 🫶🩵🫶
    08.10-2200g Dinusia🦕

    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3030 5001

    Wysłany: Dzisiaj, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:

    KarolinaAnastazja jak się czujesz? 😊

    Udanego weekendu! 😊🥰
    My lecimy po nowy ekspres do kawy, bo po ostatnich dniach lecę na oparach 😅😴

    Dziękuję, że pytasz💐😊

    Ach...kawa🫠🫠 byłam namiętnym "pijakiem" kawy...☕️ smutno mi, że mi do niej nie tęskno ☹️ mam nadzieje, ze wrócę do niej po porodzie 🤭

    Co do samopoczucia:
    Psychicznego bardzoo dobre mam nastawienie, wszystko przedyskutowane co mogłam to mam z położna, czuję się zaopiekowana i wiem, że co mogłam zrobić to zrobiłam. Czekam i tuptam z zaciekawieniem na ten nowy etap w żyćku🤭

    Fizycznie noo jest troszkę gorzej, mam problem z kościami łonowymi i spojeniem.. ratuje się wizytami u fizjo tam rozmasowywanie, ugniatanie, uciskanie i jest bardzo dobrze, na chwilę ale jak zrobię dłuższą przerwę to nie jestem w stanie chodzić normalnie, nawet się schylać. W domu ćwiczenia na piłce. Pocieszam się, że wystąpiło to nie dawno, do tej pory nie wiedziałam, że jestem w ciąży i brzuszek nie przeszkadzał w niczym 😁😊

    A na ząbkowanie, jest super specyfik ziołowy, może znasz, w rodzinie młoda strasznie ciężko przechodziła ząbkowanie, pomógł jej bardzo Osanit granulki. Ja miałam kiedyś problem z 8semką to też mi złagodziły ból😊😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 17:23

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️
    NIFTY -niskie ryzyka 🫶🩵🫶
    08.10-2200g Dinusia🦕

    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3030 5001

    Wysłany: Dzisiaj, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę udanego weekendu dinki 🦕💐

    Czy ktoś włączył juz tryb dinojesieniary? 🦕🍁🍂🍁🍂🍁

    Może macie jakieś polecine seriale na netflixie? 😊

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️
    NIFTY -niskie ryzyka 🫶🩵🫶
    08.10-2200g Dinusia🦕

    preg.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2344 2417

    Wysłany: Dzisiaj, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie plan ułożony 😊 ale odezwę się jutro i wszystko opiszę bo wracamy dopiero a padam na twarz, buziaki, dobrej nocy ❤️

    Migotka bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko w porządku 😊


    Edit.
    KarolinaAnastazja ją włączyłam jesieniata mood już dawno, to moja ukochana pora roku!
    Pumpkin spice latte, herbatki wszelkiego rodzaju, dresiki do pracy i po domu, kocyk, herbata książka, spacery kolorowych drzewach, no uwielbiam!
    A na netflixie ostatnio katuje the resident jak lubisz tematyke medyczna to polecam 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 18:47

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 7x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi) + 2 cykle z estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ❌️ morfologia 0%
    ✅️badania hormonalne
    ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14%
    ➡️ zabieg usunięcia żpn 10/2024

    obecnie 20 cs
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 536 798

    Wysłany: Dzisiaj, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieśmiało się pochwalę, że robiłam dziś badania i wszystkie są dobre, więc zaczynam od dziś przygotowanie do transferu. Oby “do trzech razy sztuka” sprawdziło się w naszym przypadku i oby to trzecie przygotowanie zakończyło się sukcesem. 🍀

    Missi, migotka_, Biedronka@ lubią tę wiadomość

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
‹‹ 1273 1274 1275 1276 1277
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ