Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2955 3543

    Wysłany: 29 listopada 2024, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka niech kropek się wgryza w mamusie ❤️🍀🍀🍀

    migotka_ lubi tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8527

    Wysłany: 29 listopada 2024, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka, niech Kropek zostaje ✊✊✊✊

    Mam w zanadrzu piękny, bezproblemowy brzuszek dla Ciebie, bo dzisiaj zostałam ciocią małego L. 😉❤️

    migotka_, Mart768 lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2024, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalka rozumiem. Ja też miałam świeży odroczony i w sumie gdybym miała jeszcze raz stymulację i punkcję to też bym się nie nastawiała. Może tak lepiej trochę dojść do siebie i zresetować hormony. 🫠

    Migotka to teraz grzej stopki ❤️ my grzejemy za Was kciuki 🤞🏻planujesz jakieś sikanie czy czekasz grzecznie na betę?

    migotka_ lubi tę wiadomość

  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 29 listopada 2024, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia, u mnie standardowo pierwsza beta dla kliniki 6dpt, kolejna 10dpt 😉
    Ovitrelle zadbał o to, żeby mnie nie kusiło siknąć szybciej 🤭

    Barszczyk gotowy, ciepłe skarpetki są, prezent od Naszej kochanej Angi też w użyciu 🥰❤️ okład z kota i czekamy 🤪
    Mam amulet na szczęście pokryty ciążowymi wiruskami 🦠

    Dziękuję Wam, że jesteście i trzymacie kciuki ❤️

    20241129-161147.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2024, 16:20

    rozalaa, SandraH.97, Zosis, Księgowa, Beezi, BuBu90, Emka06, Biedronka@, Moniaa88, nick nieaktualny, Kasiak89, Anka96, Mart768, Lipcowa, Dara, siesiepy, Cukruś, Clausix, Pfry, Paula29 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 29 listopada 2024, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to za dobry piątek jest!

    Siesiepy
    Udanego weekendu. Przyklej mężowi plasterek na smutki. Jak już wejdziecie do procedury, to będzie więcej akcji i mniej tkwienia w oczekiwaniu na nie wiadomo co. Liczę na to, że będzie Wam z tym łatwiej- dla mnie in vitro to była wielka ulga.

    Migotka
    Żeby Ci tak Mikołaj w tym roku przyniósł piękny prezent ✊🏻 Spokojności, ciepełka i miłości od męża. I pysznego barszczyku 🙂

    Rozalaa
    Siostro, puszczaj się wolno i chodź samopas, wszystko w imię jakości jajec 😄

    Biedronka
    Gratuluję Ci małego biedroneczka, niech dalej rośnie zdrowo, a Ty bądź już tylko spokojna 🥰 Cudowne jest to wielkie „uff!” po wynikach 🙂

    Jadzia
    Będę w gotowości z kciukami dla Ciebie na 7.12 🙂

    Kasiak89
    Życzę Ci nowego otwarcia na tych wizytach/wizycie, oby magicy od endo rzucili nowe światło na Twoje starania. Co do bezowulacyjnego- przytulam i rozumiem. Moje jajniki zastrajkowały akurat jak miałam mieć transfer na naturalnym.
    A przed rozpoczęciem stymulacji oczywiście po cichu liczyłam na cud w postaci naturalsa na zasadzie „niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził” 🙄
    W nas staraczkach jest taka moc, że mimo bycia poobijanymi z każdej strony jednak po cichutku liczymy, że dobry los o nas nie zapomniał 🙂

    Biedronka@, rozalaa, migotka_, Pfry, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 29 listopada 2024, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę kciuki jutro o 11:30 mam kontrolę jajec i będę wiedzieć kiedy punkcja 😊❤️

    rozalaa, Bambi92, Księgowa, Amunicja, siesiepy, nick nieaktualny, Biedronka@, migotka_, Beezi, KarolinaAnastazja, Lipcowa, kitsune, Pfry, Mart768, Kasiak89, Paula29 lubią tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8527

    Wysłany: 30 listopada 2024, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dinki, roznoszę kawusię, naleśniki i sok pomarańczowy 🍊

    Sandra, trzymam kciuki ✊

    Migotka, jak się czujesz?

    Rozalka, odpoczywasz?

    Siesiepy, czy kryzys zażegnany chociaż trochę w tych pięknych okolicznościach przyrody? Pokaż jakieś fotki 😁 No i ja znowu stwierdzę, że Ty to się lubisz kopać z koniem, komu innemu przyszłoby do głowy prowadzić miesięczny 🙈

    Księgowa, kiedy testujesz? 😁

    Emka, przepraszam, dopytywałaś kilka razy, a nie umykało - Ignaś miał USG kontrolne, po urodzeniu wyszły mu jakieś zmiany w nerkach, ale teraz wszystko w porządku. Jest radosnym, pogodnym, kochanym dzieckiem ❤️ Tylko nadal nie śpi 🙈 czy w pracy już coś wiadomo?

    Bambi, Amunicja, Bubu co u Was? Jak przygotowania na przyjęcie nowego członka rodziny?

    KarolinaAnastazja, trzymam kciuki ✊ jak Wam mijają pierwsze tygodnie z Boryskiem?

    Kokos, kiedy termin? Jak się czuje mama?❤️

    Zosia, Lipcowa, Niaha, Mart i inne mamuśki - jak się miewacie Wy i bobasy?

    Paula, jesteś? ❤️

    Przetyrał mnie ten tydzień, dobrze że już weekend 💃

    SandraH.97, Lipcowa, Amunicja, Zosis, Mart768 lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18002

    Wysłany: 30 listopada 2024, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, witam się odstawieniem leków i czekaniem na 🦍.

    Beezi wczoraj już późno było jak przyjechaliśmy. Dzisiaj coś zwiedzamy więc może uda się pstryknąć fotki. To dokładnie Janowice Wielkie, kawałek od Karpacza. 😁

    Miesięczny właśnie idę zakładać 😂

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13547 18076

    Wysłany: 30 listopada 2024, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Dzień dobry Dinki, roznoszę kawusię, naleśniki i sok pomarańczowy 🍊

    Sandra, trzymam kciuki ✊

    Migotka, jak się czujesz?

    Rozalka, odpoczywasz?

    Siesiepy, czy kryzys zażegnany chociaż trochę w tych pięknych okolicznościach przyrody? Pokaż jakieś fotki 😁 No i ja znowu stwierdzę, że Ty to się lubisz kopać z koniem, komu innemu przyszłoby do głowy prowadzić miesięczny 🙈

    Księgowa, kiedy testujesz? 😁

    Emka, przepraszam, dopytywałaś kilka razy, a nie umykało - Ignaś miał USG kontrolne, po urodzeniu wyszły mu jakieś zmiany w nerkach, ale teraz wszystko w porządku. Jest radosnym, pogodnym, kochanym dzieckiem ❤️ Tylko nadal nie śpi 🙈 czy w pracy już coś wiadomo?

    Bambi, Amunicja, Bubu co u Was? Jak przygotowania na przyjęcie nowego członka rodziny?

    KarolinaAnastazja, trzymam kciuki ✊ jak Wam mijają pierwsze tygodnie z Boryskiem?

    Kokos, kiedy termin? Jak się czuje mama?❤️

    Zosia, Lipcowa, Niaha, Mart i inne mamuśki - jak się miewacie Wy i bobasy?

    Paula, jesteś? ❤️

    Przetyrał mnie ten tydzień, dobrze że już weekend 💃
    U nas leci, weszliśmy w 3 trymestr, czekamy na trzecie prenatalne, pojawiły się dolegliwości coraz większego brzucha, ale czuję ogromną wdzięczność jak czuję szaleństwa tego małego ancymona 🥹♥️

    siesiepy, migotka_, Beezi, nick nieaktualny, Lipcowa, Lola93, Miminka, Clausix, Mart768, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 30 listopada 2024, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😊

    Beezi, dziękuję 🤎 czuje się dobrze, zupełnie normalnie 😉 no chyba, że przychodzi pora na besins to wtedy mam helikopter 🚁 😅

    Sandra, trzymam kciuki za dziś ✊🏼

    Uznajmy, że już grudzień, więc dziś wyciągam świąteczne ozdóbki 🌲☃️
    Czekam tylko aż Stary umyje okna, specjalnie czekałam aż będę po transferze i powiem, że nie mogę bo mam odpoczywać 🤪

    Zosis, SandraH.97, Lipcowa, rozalaa, Beezi, siesiepy, kitsune, Cukruś, Emka06, Kasiak89, Paula29 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 30 listopada 2024, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy, aż mam ochotę się wpisać na testowanie w miesięczny kalendarz 🤪🤣 jak za starych czasów 😅
    Powodzenia tam!

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 30 listopada 2024, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Dzień dobry 😊

    Beezi, dziękuję 🤎 czuje się dobrze, zupełnie normalnie 😉 no chyba, że przychodzi pora na besins to wtedy mam helikopter 🚁 😅

    Sandra, trzymam kciuki za dziś ✊🏼

    Uznajmy, że już grudzień, więc dziś wyciągam świąteczne ozdóbki 🌲☃️
    Czekam tylko aż Stary umyje okna, specjalnie czekałam aż będę po transferze i powiem, że nie mogę bo mam odpoczywać 🤪

    O Ty spryciulo z tymi oknami 🤣😍

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 30 listopada 2024, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH.97 wrote:
    O Ty spryciulo z tymi oknami 🤣😍
    Nienawidzę myć okien 😤 mogę robić wszystko w mieszkaniu tylko nie mycie okien i balkonu 😅

    SandraH.97, siesiepy lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 30 listopada 2024, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka mistrz przebiegłości 😂 Przybijam Ci dzisiaj piąteczkę, również powyciągałam świąteczne pierdoły 😅 właśnie zakładam pościel w reniferki 😁

    Beziulku noo powiedzmy 😁 trochę się pobawię ze zmianą aranżacji w domu, a potem mam szkolenie, ogólnie zaplanowałam sobie 3 szkolenia online żeby nie marnować czasu na L4, więc tak, tak odpoczywam intensywnie 😆

    Bubu ale że już? 😱🤭

    SandraH czekamy na info 🍀🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2024, 11:44

    migotka_, SandraH.97 lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 30 listopada 2024, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ❤️ punkcją w poniedziałek o 10:50 ^^ dzisiaj ostatnie zastrzyki przed punkcją I pozostaje czekać 😍

    migotka_, nick nieaktualny, Zosis, Cukruś, Biedronka@, BuBu90, Beezi, Pfry, Emka06, Mart768, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 30 listopada 2024, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Nienawidzę myć okien 😤 mogę robić wszystko w mieszkaniu tylko nie mycie okien i balkonu 😅

    Też nie lubię myć okien, zwłaszcza że mieszkamy na 4 piętrze i się dygam 😅

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18002

    Wysłany: 30 listopada 2024, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Dzień dobry 😊

    Beezi, dziękuję 🤎 czuje się dobrze, zupełnie normalnie 😉 no chyba, że przychodzi pora na besins to wtedy mam helikopter 🚁 😅

    Sandra, trzymam kciuki za dziś ✊🏼

    Uznajmy, że już grudzień, więc dziś wyciągam świąteczne ozdóbki 🌲☃️
    Czekam tylko aż Stary umyje okna, specjalnie czekałam aż będę po transferze i powiem, że nie mogę bo mam odpoczywać 🤪
    O nieee okna. 🤡 Miałam nadzieję że stary będzie latał bo ja będę miała taryfę ulgowa. 🤡🤡🤡

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 30 listopada 2024, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH.97 wrote:
    Też nie lubię myć okien, zwłaszcza że mieszkamy na 4 piętrze i się dygam 😅
    SandraH a jaki dzisiaj estradiol i prog?

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 30 listopada 2024, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    SandraH a jaki dzisiaj estradiol i prog?

    Nie mam pojęcia 🤷‍♀️ oddałam krew, ale oni w soboty nie robią 😅 więc będę wiedzieć wynik z dzisiaj dopiero w poniedziałek ^^

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 30 listopada 2024, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Dzień dobry Dinki, roznoszę kawusię, naleśniki i sok pomarańczowy 🍊


    Bambi, Amunicja, Bubu co u Was? Jak przygotowania na przyjęcie nowego członka rodziny?


    Przetyrał mnie ten tydzień, dobrze że już weekend 💃


    Ty nie smaż żadnych naleśników tylko klapnij na szanownej czteroliterowej i trochę się poobijaj, należy Ci się. Wyślij Ignasia z tatą na spacer albo nie wiem, na dyżur w chuście (🤪) i zresetuj się trochę. Odnoszę wrażenie, że zaiwaniasz non stop na wysokich obrotach. Szacun, ale poksiężniczkuj też trochę 😉

    A ja porządkuję szafy, we wtorek definitywnie pożegnałam dżinsy sprzed ciąży (chlip, chlip 🥲) a kuriera to niedługo zacznę częstować obiadem, bo systematycznie mi chłopina pomaga w kompletowaniu wyprawki 😊 Poza tym wyciskam pracę jak cytrynę, z miłością garnę się do obsługi szeregowych kejsów żeby się jeszcze nasycić sprawczością i solą swojej roboty przed urlopem. W pracy mówią, że brzuch mi odbił i zlazłam z Olimpu 😆
    A dzisiaj jadę na virgin mojito do Andrzeja i jego żony.
    Życie jest piękne 👍🏻


    Sandra
    Poniedziałek będzie Twój! Tak bardzo bardzo mocno życzę Wam szczęścia i pięknego wyniku ✊🏻❤️

    Migotka
    Ja mam fetysz czystych okien, mogę wpaść i Ci to opier*olić. Trzy godziny i jestem na Pomorzu 😁

    SandraH.97, Beezi, Emka06, siesiepy, Paula29 lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
‹‹ 1332 1333 1334 1335 1336 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ