Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ból brzucha mi dziś nie daje spokoju. Brałam nospe i tylko troszkę zelżał. Dodatkowo zauważyłam, że mój mocz strasznie mocno i dziwnie pachnie - śmiejecie się jeżeli chcecie ale Kasiak kiedyś tu o tym napisała a chwilę później miała dodatnią betę 😂 Starego nie ma w domu więc nie miał kto mnie powstrzymać i…

    https://ibb.co/cJG5mKz

    Na zdjęciu to na prawdę ledwo widać i bardziej na szaro. Na żywo wydaje mi się, że jest troszkę różowa. Zastanawiam się czy to ewaporacyjna czy tam na prawdę jest. 🫣

    Ovu powinno wprowadzić jakąś funkcję wysyłania pilnego alertu na danym wątku 😂 Ja tu sprawdzam co 30 sekund czy ktoś mi coś odpisał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2024, 17:02

    SandraH.97, siesiepy, Clausix, BuBu90, Angi90 , Mart768, Kasiak89, Dara lubią tę wiadomość

  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3920

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Dziewczyny, ból brzucha mi dziś nie daje spokoju. Brałam nospe i tylko troszkę zelżał. Dodatkowo zauważyłam, że mój mocz strasznie mocno i dziwnie pachnie - śmiejecie się jeżeli chcecie ale Kasiak kiedyś tu o tym napisała a chwilę później miała dodatnią betę 😂 Starego nie ma w domu więc nie miał kto mnie powstrzymać i…

    https://ibb.co/cJG5mKz

    Na zdjęciu to na prawdę ledwo widać i bardziej na szaro. Na żywo wydaje mi się, że jest troszkę różowa. Zastanawiam się czy to ewaporacyjna czy tam na prawdę jest. 🫣

    Ja widzę ❤️

    A co do moczu to też mam wrażenie że zupełnie innaczej "pachnie" 😂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3920

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą Jadzia widzę że masz nierówno pod kopułą jak ja by sikać 4 dpt 🤣

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 897 1855

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia właśnie powinno wysyłać alert "komuś odwala i sika 4dpt, help" 😃 jutro miałaś sikać! Widać kreseczkę, ale jutro będzie ładniejsza i bez rozkmin 😉 chociaż coś czuję, że Ty jutro będziesz labu szukać a nie sikać 🤭

    Armia kciuków 🤞🤞🤞🤞🤞

    Ona: 32 lat, On: 33 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08.2024, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 897 1855

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2024, 20:06

    nick nieaktualny, BuBu90, rozalaa, SandraH.97, Cukruś, aśś, siesiepy, Clausix, Biedronka@, Angi90 , jo_ana, KarolinaAnastazja, Emka06, Mart768, Beezi, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    Ona: 32 lat, On: 33 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08.2024, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH.97 wrote:
    Swoją drogą Jadzia widzę że masz nierówno pod kopułą jak ja by sikać 4 dpt 🤣

    Nie mogłam dziś myśleć o niczym innym 🫣 Myślałam, że pierwszym razem było źle ale teraz to już w ogóle.

    Bambi piękne 🌸 Co do labu to ja miałam gdzieś z tyłu głowy myśl, że w weekend może wyjść druga kreska😂 i na przyszłość umówiłam się z koleżanką, która pracuje w labie, że jakby była taka potrzeba to ona mi załatwi pobranie w weekend i zrobienie badania tego samego dnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2024, 17:21

    Bambi92 lubi tę wiadomość

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13546 18076

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Dziewczyny, ból brzucha mi dziś nie daje spokoju. Brałam nospe i tylko troszkę zelżał. Dodatkowo zauważyłam, że mój mocz strasznie mocno i dziwnie pachnie - śmiejecie się jeżeli chcecie ale Kasiak kiedyś tu o tym napisała a chwilę później miała dodatnią betę 😂 Starego nie ma w domu więc nie miał kto mnie powstrzymać i…

    https://ibb.co/cJG5mKz

    Na zdjęciu to na prawdę ledwo widać i bardziej na szaro. Na żywo wydaje mi się, że jest troszkę różowa. Zastanawiam się czy to ewaporacyjna czy tam na prawdę jest. 🫣

    Ovu powinno wprowadzić jakąś funkcję wysyłania pilnego alertu na danym wątku 😂 Ja tu sprawdzam co 30 sekund czy ktoś mi coś odpisał.
    Jest, widzę 😊 co do zapachu moczu to w 1 trymestrze co chwilę myłam toalety bo mimo, że były czyste to ja cały czas czułam zapach moczu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2024, 17:24

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 897 1855

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Nie mogłam dziś myśleć o niczym innym 🫣 Myślałam, że pierwszym razem było źle ale teraz to już w ogóle.

    Bambi piękne 🌸 Co do labu to ja miałam gdzieś z tyłu głowy myśl, że w weekend może wyjść druga kreska😂 i na przyszłość umówiłam się z koleżanką, która pracuje w labie, że jakby była taka potrzeba to ona mi załatwi pobranie w weekend i zrobienie badania tego samego dnia.

    W ogóle mnie to nie dziwi 😃

    Ona: 32 lat, On: 33 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08.2024, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi pięknie;)

    Bambi92 lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi super, śliczne imię 😍

    Jadzia widać jakiegoś cieniasa jak ekran rozjaśnię 🤞🍀

    Wasze sikanie 4 dpo mnie niezmiennie dziwi 😅

    Akcja kocyk pod choinkę 🎄 ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2024, 17:39

    Bambi92 lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2955 3543

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi piękne imię, ale zrobiłaś poruszenie na grupie 😁❤️❤️


    Dziewczyny daje znać, że ja po wizycie. Z ważniejszych informacji to robimy kariotypy, właśnie umówiłam nas do testdna.
    Wypełniłam formularz i czekam na telefon w sprawie umówienia wizyty kwalifikacyjnej do IVF na luty 😊
    Jeżeli nie pyknie to początek lutego będziemy zaczynać wizyta kwalifikacyjną co u nas lekarz powiedział, że jest formalnością. Później po tygodniu jakoś wizyta z planem leczenia i będziemy mogli zaczynać stymulacje 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2024, 05:23

    SandraH.97, Bambi92, siesiepy, Biedronka@, Angi90 , Frutellka , KarolinaAnastazja, Emka06, rozalaa, Beezi, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13546 18076

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi bardzo ładne imię 😊

    Bambi92 lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18001

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Dziewczyny, ból brzucha mi dziś nie daje spokoju. Brałam nospe i tylko troszkę zelżał. Dodatkowo zauważyłam, że mój mocz strasznie mocno i dziwnie pachnie - śmiejecie się jeżeli chcecie ale Kasiak kiedyś tu o tym napisała a chwilę później miała dodatnią betę 😂 Starego nie ma w domu więc nie miał kto mnie powstrzymać i…

    https://ibb.co/cJG5mKz

    Na zdjęciu to na prawdę ledwo widać i bardziej na szaro. Na żywo wydaje mi się, że jest troszkę różowa. Zastanawiam się czy to ewaporacyjna czy tam na prawdę jest. 🫣

    Ovu powinno wprowadzić jakąś funkcję wysyłania pilnego alertu na danym wątku 😂 Ja tu sprawdzam co 30 sekund czy ktoś mi coś odpisał.
    Moje fabryczne nie wychodziły na zdjęciach, więc mi się wydaje, że to kropek. 😈

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Biedronka@ Autorytet
    Postów: 911 1864

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Dziewczyny, ból brzucha mi dziś nie daje spokoju. Brałam nospe i tylko troszkę zelżał. Dodatkowo zauważyłam, że mój mocz strasznie mocno i dziwnie pachnie - śmiejecie się jeżeli chcecie ale Kasiak kiedyś tu o tym napisała a chwilę później miała dodatnią betę 😂 Starego nie ma w domu więc nie miał kto mnie powstrzymać i…

    https://ibb.co/cJG5mKz

    Na zdjęciu to na prawdę ledwo widać i bardziej na szaro. Na żywo wydaje mi się, że jest troszkę różowa. Zastanawiam się czy to ewaporacyjna czy tam na prawdę jest. 🫣

    Ovu powinno wprowadzić jakąś funkcję wysyłania pilnego alertu na danym wątku 😂 Ja tu sprawdzam co 30 sekund czy ktoś mi coś odpisał.

    4 dpo 🤯 ale widzę cień cienia i to na Pinku...jest moc🍀✊️✊️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👸 &🤴 &🧒&👶

    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3920

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka@ wrote:
    4 dpo 🤯 ale widzę cień cienia i to na Pinku...jest moc🍀✊️✊️

    Kochane to 4 dpt to jak 9 dpo jeśli zarodek był z 5 doby ^^ więc kreska może być już ^^

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój był z szóstej doby 411 więc nie wiem czy to można liczyć jako nawet 10 dpo? 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2024, 18:55

  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3920

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Mój był z szóstej doby 411 więc nie wiem czy to można liczyć jako nawet 10 dpo? 😂
    A to już nie wiem jak to liczyć 😂

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3920

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba Pani dr mi dzis nie odpisze 😅

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5516 6257

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia ja też widzę ✊🏻

    Bambi śliczne imię dla małej księżniczki 🫶🏻

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2955 3543

    Wysłany: 13 grudnia 2024, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia ja też coś widzę 🍀✊️❤️

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
‹‹ 1362 1363 1364 1365 1366 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ