Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 20 lutego 2025, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry, przytulam! 🫂 Urlop przed nowym startem to zawsze dobry pomysł. 🍀

    Jadzia, kreskę widać gołym okiem. I mówię to ja - ślepiec. Tylko ta beta coś odwala. Trzymam kciuki niezmiennie. Uzbrajaj się w cierpliwość i powtórz ją jeszcze, może faktycznie dopiero startuje.

    Siesiepy, psiak zostaje z Wami na zawsze? A jak Rudy na niego zareagował?

    Cukruś, tańczę do 🔥. 🐒 się spóźnia pewnie, bo gdzieś przymarzła. U nas dzisiaj nad ranem -13. 🥶


    KarolinaAnastazja, zdrówka dla Boryska! I kciuki za Chrzest. 🤞Dom się wykańcza (I nas też 😅 bo ciągle bez sporej ilości fug, listew, cargo w kuchni i drzwi w łazience), ale to jednak NASZ DOM, wypełniony turlającą się Basią, więc jest pięknie.

    Dziewczyny, ja naprawdę nie wiem, kiedy ta dziewczyna tam urosła. 😱 Jestem tym przerażona, bo w tym miesiącu zaczęliśmy szukać żłobka, a przecież dopiero co się urodziła. 🙈 Aktualizacja bezzębnej wciąż Basi:
    https://ibb.co/j95n4Cm4
    https://ibb.co/WptTC0xD

    Clausix, SandraH.97, Emka06, migotka_, Pfry, Lipcowa, KarolinaAnastazja, gattina, Beezi, Mart768, Bambi92, Biedronka@, KoKos, nick nieaktualny, Angi90 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5845

    Wysłany: 20 lutego 2025, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:
    Pfry, przytulam! 🫂 Urlop przed nowym startem to zawsze dobry pomysł. 🍀

    Jadzia, kreskę widać gołym okiem. I mówię to ja - ślepiec. Tylko ta beta coś odwala. Trzymam kciuki niezmiennie. Uzbrajaj się w cierpliwość i powtórz ją jeszcze, może faktycznie dopiero startuje.

    Siesiepy, psiak zostaje z Wami na zawsze? A jak Rudy na niego zareagował?

    Cukruś, tańczę do 🔥. 🐒 się spóźnia pewnie, bo gdzieś przymarzła. U nas dzisiaj nad ranem -13. 🥶


    KarolinaAnastazja, zdrówka dla Boryska! I kciuki za Chrzest. 🤞Dom się wykańcza (I nas też 😅 bo ciągle bez sporej ilości fug, listew, cargo w kuchni i drzwi w łazience), ale to jednak NASZ DOM, wypełniony turlającą się Basią, więc jest pięknie.

    Dziewczyny, ja naprawdę nie wiem, kiedy ta dziewczyna tam urosła. 😱 Jestem tym przerażona, bo w tym miesiącu zaczęliśmy szukać żłobka, a przecież dopiero co się urodziła. 🙈 Aktualizacja bezzębnej wciąż Basi:
    https://ibb.co/j95n4Cm4
    https://ibb.co/WptTC0xD

    Basiaaaa <3 bardzo mi się podoba to imię :D

    Zosis lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 20 lutego 2025, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Beezi - ale widoki, aż się kręci w głowie, magia ❤️ witamy w kraju! 😁

    Jadzia - hmmm, podejrzane te testy 🧐 to dzisiaj lekarz zalecał badanie bety? Nie wiem kiedy po transferach zalecają to badanie 🤔

    Lipcowa - wzrusz, dzięki. Też trzymam kciuki, napaliłam się na to że owulacja była z prawego jajnika, a to przy tym jajowodzie miałam polipy w macicy, które przysłaniały ujście jajowodu i to ten jajnik jest czysty od endomendy. No to skoro teraz jest jajowód czyściutki, macica po histeroskopii ogarnięta to działa to na wyobraźnię 😅 byłoby cudownie, gdyby się udało. W międzyczasie powoli godzę się w głowie z in vitro. Czy do in vitro wymazy (cytologia, posiewy bakteriologiczno-grzybicze, Chlamydia, Mycoplasma i Ureaplasma) są refundowane? Skończyła mi się ważność (znowu 🥴), więc kminie czy robić badania i za nie płacić, czy jednak one są w ramach programu w razie czego. Czas chyba przeczytać ustawę hehe
    Są refundowane :)

    Pfry lubi tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2736

    Wysłany: 20 lutego 2025, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Są refundowane :)
    Kurcze to tym bardziej chyba nie będę się kusić na kolejną ewentualną inseminację, bo to sumarycznie koszt wyjdzie z 2k (1000 zł insemka, a do tego leki posiewy wymazy itp.) xD

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2082 5387

    Wysłany: 20 lutego 2025, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy, ale ładny piesek 😊 czekam aż napiszesz jak to się stało, że go macie! Gotowa na 🎿🎿?

    Pfry, powiem szczerze, zdecydowanie daj sobie spokój z kolejną inseminacją i pójdź krok dalej! tymbardziej jeśli masz takie przebłyski 🤭
    To już trwa za długo, a będzie to coś nowego, dającego nową szanse i nadzieję, coś co może mocno zbliżyć Was do celu ❤️ mam nadzieję, że Cię nie uraziłam 😘

    Zosis, jejuuu jaka piękna Basieńka 🥰 kiedy Basieńka tak urosła 👶

    Zosis lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 20 lutego 2025, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis przecież Ty przed chwilą miałaś IUI 🙈🙈🙈
    A Basia już taaaaka duża <3

    Zosis lubi tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2340 6582

    Wysłany: 20 lutego 2025, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wszystkie badania jakich dana klinika wymaga do procedury powinny być refundowane ☺️

    Gattina Ty dzisiaj wizytujesz? 👀🤞🍀

    Clausix tak tak, o tego typu leki mi chodziło ☺️

    Clausix, Pfry lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5845

    Wysłany: 20 lutego 2025, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:

    Clausix tak tak, o tego typu leki mi chodziło ☺️

    Moja prowadząca nie daje prografu, ani w ogóle nic z immunologii, ale mi kiedyś zleciła prof Jerzak i chyba zaryzykuję i będę go brała ;)

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • gattina Autorytet
    Postów: 557 684

    Wysłany: 20 lutego 2025, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu cieszcie się sobą ile tylko możecie, w domowym zaciszu będzie najlepiej ❤️
    Rozala Muffin jest do schrupania ❤️ uwielbiam takie puszystości! Tak, dzisiaj wizyta na 16:20, stresuje się troszkę.

    Ja jestem ogromnie wdzięczna za męża. Jest najlepszym człowiekiem jakiego spotkałam, nie mogłam trafić lepiej ❤️

    Sandra ale ten czas leci, już drugi trymestr. Kiedy kolejne USG?
    Lipcowa czy nic się nie zmieniło i jutro wracacie do domku?
    Aurora kurcze, faktycznie szybko znowu zachorowałaś, aby tylko do inseminacji się wykurować 🤞🏼
    Siesiepy jaki fajny psiak, uroczy jest! Jak do tego doszło?
    Pfry odpoczywaj, relaksuj się, bierz z wolnego ile tylko możesz! 🫂 Jeśli jesteś już pogodzona z IVF, to nie ma sensu wkładać kasę w IUI i kolejne badania.
    Jadzia od czegoś beta musi zacząć startować, więc trzymam kciuki 🤞🏼
    Bezi jakie widoki 😍 aż chce się mieć teleport, żeby zobaczyć to na własne oczy

    Monkai lubi tę wiadomość

    Ona - 33 lat
    AMH - 1,42
    czynnik V R2 homo / MTHFR hetero / PAI-1 homo
    09.2022 Sono-HSG - drożne oba
    05.2023 Histeroskopia - wycięcie polipa
    09.2024 Laparoskopia + drożność - wycięcie: wodniaka, lewego jajowodu, torbieli endometrialnej; prawy jajowód drożny

    🆘 endometrioza III stopnia

    On - 35 lata
    morfologia 4,85%
    fragmentacja 17%
    HBA 53%

    2022-2023 2x stymulacja; 5x IUI ❌
    2025 IVF
    1️⃣ 5 pobranych -> 4 zapłodnione -> ET 4.1.1 🤞🏼🍀
    5dpt ⏸️ betaHCG 24,8 mlU/ml
    7dpt ⏸️ betaHCG 103,5 mlU/ml
    10dpt ⏸️ betaHCG 487,8 mlU/ml
    22dpt pęcherzyk ciążowy + żółtkowy z ❤️
    6+4 CRL 0,69cm z ❤️
    8+6 CRL 2,21 cm
    11+4 CRL 4,77 cm
    12+5 I prenatalne CRL 63,6 mm
    21+1 II prenatalne 412g
    30+1 III prenatalne 1509g
    36+2 2863g
    38+2 3300g
    39+1 3500g
    8.10.2025 godz. 14:45 Mikołaj 💙

    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2736

    Wysłany: 20 lutego 2025, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo jeszcze nie jestem pogodzona z in vitro, ale czuję , że jestem coraz bliżej 😅 marzę o naturalsie i nie potrafię sobie go odpuścić 🙃😤 no i przede wszystkim odpuścić ciału.
    No i boję się trochę in vitro 🥺 jeszcze w bliskiej rodzinie mam przypadek, że po stymulacji do punkcji powstał wodniak jajowodu i po operacji wodniaka zostały wycięte dwa jajowody 😥 to już wtedy jest takie 100% brak szans na ciążę naturalną 😅

    Ale na razie jeszcze śnię o naturalsie, teraz jeszcze moje jelita w końcu pięknie pracują po listopadowej histeroskopii i antybiotykoterapii (zeszłoroczny horror jelitowy wrzucam w zapomnienie), AMH podskoczyło, włosy przestały wypadać garściami (druga połowa 2024 to był dramat) no więc apetyt rośnie na tego sławnego naturalsa 😅 pani doktor powiedziała, że teraz to już na 100% wszystkie fizyczne przeszkody zostały usunięte - no więc zobaczymy 🙏

    Beezi, Monkai lubią tę wiadomość

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • gattina Autorytet
    Postów: 557 684

    Wysłany: 20 lutego 2025, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry ja Ci z całego serducha życzę, żebyś miała tego naturalsa 🤞🏼❤️

    Ja po wizycie. Doktor potwierdził pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, było widać już serduszko 🥹 we wtorek kolejna wizyta już u prowadzącej.

    migotka_, Clausix, Amunicja, Zosis, Beezi, SandraH.97, rozalaa, Biedronka@, KarolinaAnastazja, BuBu90, Emka06, KoKos, Czajnik, Mart768, nick nieaktualny, Pfry, Angi90 , Kasiak89, Monkai lubią tę wiadomość

    Ona - 33 lat
    AMH - 1,42
    czynnik V R2 homo / MTHFR hetero / PAI-1 homo
    09.2022 Sono-HSG - drożne oba
    05.2023 Histeroskopia - wycięcie polipa
    09.2024 Laparoskopia + drożność - wycięcie: wodniaka, lewego jajowodu, torbieli endometrialnej; prawy jajowód drożny

    🆘 endometrioza III stopnia

    On - 35 lata
    morfologia 4,85%
    fragmentacja 17%
    HBA 53%

    2022-2023 2x stymulacja; 5x IUI ❌
    2025 IVF
    1️⃣ 5 pobranych -> 4 zapłodnione -> ET 4.1.1 🤞🏼🍀
    5dpt ⏸️ betaHCG 24,8 mlU/ml
    7dpt ⏸️ betaHCG 103,5 mlU/ml
    10dpt ⏸️ betaHCG 487,8 mlU/ml
    22dpt pęcherzyk ciążowy + żółtkowy z ❤️
    6+4 CRL 0,69cm z ❤️
    8+6 CRL 2,21 cm
    11+4 CRL 4,77 cm
    12+5 I prenatalne CRL 63,6 mm
    21+1 II prenatalne 412g
    30+1 III prenatalne 1509g
    36+2 2863g
    38+2 3300g
    39+1 3500g
    8.10.2025 godz. 14:45 Mikołaj 💙

    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 20 lutego 2025, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry przytulam 🫂 co do gotowości do in vitro to daj sobie czas i zacznij jak będziesz w pełni na to gotowa 😘

    Jadzia widzę kreseczki, beta może nie jest wielka ale pamiętajmy, że ona startuje od zera. Mocne kciuki, żeby Twoja poszybowała jak szalona ♥️

    Zosia Twoja Basieńka to już dużą dziewczynka 😍

    Rozalka ja myślę, że to od żelaza te rewolucje, choć mogą być pięknym combo mety i żelaza 🙈

    rozalaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2025, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estradiol 132 pg/ml
    Progesteron 52 ng/ml
    Beta powtórzona dała wynik 1.26 więc taka różnica pomiaru w sumie 🫠

    Tylko, że rano wzięłam o progesteron i estradiol bo przez to plamienie bałam się robić dłuższej przerwy od leków.

    Byle do jutra 😔

  • Beezi Autorytet
    Postów: 3465 8520

    Wysłany: 20 lutego 2025, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia, kciuków nie puszczamy ✊

    Pfry, daj sobie jeszcze trochę czasu i oby trafił się ten naturals 🤞 I pamiętaj, że IVF to też droga do marzeń, tylko bardziej skomplikowana. Z drugiej strony przy IVF prawie całkowicie eliminujesz ryzyko cp, a przy naturalsie się zdarza i też może prowadzić do usunięcia jajowodu - to tak jak już gdybamy o powikłaniach i czarnych scenariuszach.

    Gattina 🥹 No pięknie 😍 Pokaż fotkę Kropeczka jak masz 😁

    Rozalka, pralka już naprawiona, regularnie odkręca nam się jakieś koło, trzeba dokręcić i śmiga przez kolejny rok 🙈

    Lipcowa, nie będę owijać w bawełnę - nie polecam Meksyku z niemowlakiem czy małym dzieckiem, wg mnie to kierunek tak po minimum 3 roku życia. Przede wszystkim flora bakteryjna jest baaaardzo niesprzyjająca, Bąbel przez to chorował, ratowały nas przed szpitalem tylko to, że pił i zabrane z Polski leki na receptę z apteki, z których byliśmy przeszkoleni kiedy i jak użyć, a w końcu i tak musiał wlecieć antybiotyk. Poza tym upał, duża wilgotność, infrastruktura dla wózków czy przewijaki praktycznie nie istnieją, nawet krzesełka do karmienia spotkaliśmy w mniej niż połowie miejsc, w których byliśmy. Podobno Azja, głównie Tajlandia zdecydowanie lepsza i drugi raz chyba tak bym wybrała. No i trzeba sobie zdawać sprawę, że prawie wszędzie z tych egzotycznych kierunków występuje denga, malaria i inne choroby tropikalne...

    Zosia, jaka ta Basia już duża słodzinka 😍🥹

    KarolinaAnastazja, jak ogarniasz po powrocie do pracy?

    Mart, czy u Was już wszyscy zdrowi? ❤️‍🩹

    Amunicja, czekam na raport z dzisiejszych osiągnięć kulinarnych, bo pomyślę, że rodzisz 😉

    rozalaa, gattina lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2042 3912

    Wysłany: 20 lutego 2025, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gattina super wieści 😊
    Ja kolej a wizytę mam 27 lutego 😊

    gattina lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 20 lutego 2025, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia
    Jak na 6 dpt to nie dodaje skrzydeł ten wynik 😕 Moje myśli byłyby już przy drugim okrążeniu, ale z jakiegoś powodu niektórzy lekarze każą czekać do kilkunastu dni, więc pozostaje czekać 🤞🏻

    Beezi
    Widoczek rozkoszny, moja stacjonarna od 9 miesięcy 🍑 aż się rwie do lotu. Powrót do domu po wakacjach to jedna z najfajniejszych części wakacji, szkoda tylko że wróciłaś od razu do tak szorstkiej codzienności 😬 Następnym razem kierunek wschód i pewnie Ignasiowi będzie bardziej komfortowo 🙂 Powodzenia w nowej pracy! A jak Twoja tarczyca?

    Dziś było risotto z suszonymi pomidorami, póki co z domowej, a nie szpitalnej karty 😉

    Zosis
    Basia jest ładna jak z obrazka 🥰 Te piękne niebieskie oczęta to po mamusi czy po tatusiu?

    Clausix
    Uhuhu, powoli rozgrzewamy kciuki 😏

    Gattina
    Cudownej, zdrowej ciąży. Niech moc będzie z Tobą 😊

    gattina, Zosis lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 20 lutego 2025, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gattina wrote:
    Pfry ja Ci z całego serducha życzę, żebyś miała tego naturalsa 🤞🏼❤️

    Ja po wizycie. Doktor potwierdził pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, było widać już serduszko 🥹 we wtorek kolejna wizyta już u prowadzącej.
    Gratulacje i niech dzidziuś rośnie zdrowo ♥️

    gattina lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • KoKos Autorytet
    Postów: 1224 1886

    Wysłany: 20 lutego 2025, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze BuBu90 to już?!?!! Gratuluję 😍 weszłam i doznałam szoku 🙃

    Starania od 05/2022💃28l🕴️34l
    2x operacja przepukliny pachwinowej prawej, zrosty?
    3x histeroskopia - polip + usunięcie przegrody macicy
    Tarczyca = Letrox ✅ Nasienie ✅ Sono-HSG 07/23 - drożne, macica bez zrostów ✅ 08/23 RM: drobne mięśniaki, lewy jajnik w brzuchu ❌ 09.10/23 - cb 💔 ->11.2023 klinika: 16-18cs stymulacje ✖️
    🍀19cs - lametta, ovitrelle, duphaston = 10dpo ⏸️ 20.03 🍀
    6+1🥚4,4mm
    8+4 🐥 1,87cm
    12+3🐓 6,44cm - I USG jest OK !
    15+4 🐔 około 10cm
    20+4 jest 🩷 - 395g połówkowe OK!
    26+3 🐡 1045g 29+4 🦐 1300g
    30+4 🦑 1447g - III USG jest OK!
    35+1 🐠 2343g 37+0 🐟 2770g
    39+1 🦈 3200g ---> indukcja 🤞🍀
    39+3 (CC) Franka - 52cm, 3340g 🥰

    age.png
  • KoKos Autorytet
    Postów: 1224 1886

    Wysłany: 20 lutego 2025, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia cudowna dziewczynka ☺️ mi też się podoba bardzo imię Basia!

    migotka_ gratuluję córeczki w drodze 💖

    migotka_, Zosis lubią tę wiadomość

    Starania od 05/2022💃28l🕴️34l
    2x operacja przepukliny pachwinowej prawej, zrosty?
    3x histeroskopia - polip + usunięcie przegrody macicy
    Tarczyca = Letrox ✅ Nasienie ✅ Sono-HSG 07/23 - drożne, macica bez zrostów ✅ 08/23 RM: drobne mięśniaki, lewy jajnik w brzuchu ❌ 09.10/23 - cb 💔 ->11.2023 klinika: 16-18cs stymulacje ✖️
    🍀19cs - lametta, ovitrelle, duphaston = 10dpo ⏸️ 20.03 🍀
    6+1🥚4,4mm
    8+4 🐥 1,87cm
    12+3🐓 6,44cm - I USG jest OK !
    15+4 🐔 około 10cm
    20+4 jest 🩷 - 395g połówkowe OK!
    26+3 🐡 1045g 29+4 🦐 1300g
    30+4 🦑 1447g - III USG jest OK!
    35+1 🐠 2343g 37+0 🐟 2770g
    39+1 🦈 3200g ---> indukcja 🤞🍀
    39+3 (CC) Franka - 52cm, 3340g 🥰

    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 21 lutego 2025, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu, Basieńka jest piękna ❤️ A te oczy 😍

    Gattina, gratuluję dobrych wieści 😊

    gattina, Zosis lubią tę wiadomość

‹‹ 1478 1479 1480 1481 1482 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ