Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Monkai Autorytet
    Postów: 282 267

    Wysłany: 30 marca 2025, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emeczko kciukasy 🤞🤞🤞

    Tak miałam mezo. Trafiłam na dr który twierdzi że można podnieść amh dał mi karteczkę z badaniami jakie mam zrobić w labo w Łodzi - nie wiem czemu tam bo wszędzie je można zrobić. No ale cóż pojadę i zrobię między 18 a 28 dc. Powiedział też że odczekalby że stymulacją trochę po Mezo i najpierw podrasował jajka. W piątek mam wizytę u mojej pani dr. Więc powiem jej co i jak i niech się dogadają razem co robimy. Dało mi to nadzieję powiem wam

    Cukruś, Emka06, Beezi, Amunicja lubią tę wiadomość

    Ona '83
    On '74
    2016-2017 7xIUI 💔
    2018 ❄️❄️❄️
    3.2018 IVF 💔
    11.2018 IVF💔
    2025 wracam silniejsza i walczę dalej
    AMH 0,544
    4🥚 tylko 1 🥚💉 brak transferu ❤️‍🩹
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2041 3912

    Wysłany: 30 marca 2025, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emeczko trzymam kciukasy caly czas ❤️

    Emka06 lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 30 marca 2025, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkai wrote:
    Emeczko kciukasy 🤞🤞🤞

    Tak miałam mezo. Trafiłam na dr który twierdzi że można podnieść amh dał mi karteczkę z badaniami jakie mam zrobić w labo w Łodzi - nie wiem czemu tam bo wszędzie je można zrobić. No ale cóż pojadę i zrobię między 18 a 28 dc. Powiedział też że odczekalby że stymulacją trochę po Mezo i najpierw podrasował jajka. W piątek mam wizytę u mojej pani dr. Więc powiem jej co i jak i niech się dogadają razem co robimy. Dało mi to nadzieję powiem wam

    Dziwne, że tak Ci powiedział bo takie podrasowanie jajników suplami musi trwać minimum 3 miesiące, żeby dało jakieś realne efekty, a z kolei mezo ponoć działa najlepiej przez pierwsze 3 miesiące po zabiegu, tak czytałam u dzieczyny na insta która też robiła właśnie ten zabieg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2025, 13:40

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 30 marca 2025, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emeczko ściskam kciuki z całych sił aby nie dzwonili wcześniej niż poinformować o zamrożonych zarodkach. 🍀

    Emka06 lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 30 marca 2025, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emeczko afirmuje, żeby nie dzwonili 🫶💚

    Emka06 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2735

    Wysłany: 30 marca 2025, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emeczko kciuki 💪🔥

    Lipcowa - jak będziesz miała silę, daj znać Kochana co u Was. 🥺 Jak się czujesz?

    U mnie Acco spoza lodówki też nie przyniósł rezultatów 😩 biel na teście znowu dała plaskacza prosto w twarz. Odstawiam proga i czekam na okres. Cóż, takie życie wieloletniej Staraczki🙍‍♀️

    Emka06, migotka_ lubią tę wiadomość

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Ewek Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 30 marca 2025, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [Uzyskałam zgodę od OvuFriend na publikację]


    Szanowne Panie,

    Jestem studentką IV roku psychologii i przygotowuje badania do mojej pracy magisterskiej. Jej tematem jest: ,,Depresyjność i samoocena a satysfakcja seksualna u kobiet płodnych i z problemem niepłodności". Ankieta jest w pełni anonimowa, a jej celem jest zbadanie zależności między wymienionymi w temacie zmiennymi.
    Każda udzielona odpowiedź będzie niezwykle pomocna.

    https://forms.gle/iLXa4zfd6Lchm7Wj8

    (Link trzeba skopiować i wkleić w pasku wyszukiwania przeglądarki)

    Z góry dziękuje za poświęcony czas i udzielone odpowiedzi.

    Z wyrazami szacunku,
    Ewa Sobala

  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2081 5385

    Wysłany: 30 marca 2025, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry, przykro mi, że się nie udało 🫂 czy po takim cyklu z accofilem musisz mieć jakąś przerwę?

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2735

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Pfry, przykro mi, że się nie udało 🫂 czy po takim cyklu z accofilem musisz mieć jakąś przerwę?
    Tak, immunolog w zaleceniach wpisał mi 3 cykle z Acco i przerwa. Rozpisał mi to leczenie w okolicach kwietnia-maja 2024, do starań naturalnych / inseminacji. Byłam od tamtego czasu na w sumie 6 cyklach z Acco (w tym na 2 z inseminacją) - czyli dwa razy realizowałam zalecenia immunologa.
    Frustrujące to jest. Co miesiąc piękna owulacja, regularne cykle, endometrium idealne i i tak 💩😅 Trololololo 🤪

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Monkai Autorytet
    Postów: 282 267

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Dziwne, że tak Ci powiedział bo takie podrasowanie jajników suplami musi trwać minimum 3 miesiące, żeby dało jakieś realne efekty, a z kolei mezo ponoć działa najlepiej przez pierwsze 3 miesiące po zabiegu, tak czytałam u dzieczyny na insta która też robiła właśnie ten zabieg.

    No widzisz a ja czytałem że Mezo daje efekty najlepsze dopiero 3-6 miesięcy po zabiegu , już nie wiem kogoś słuchać...

    Ona '83
    On '74
    2016-2017 7xIUI 💔
    2018 ❄️❄️❄️
    3.2018 IVF 💔
    11.2018 IVF💔
    2025 wracam silniejsza i walczę dalej
    AMH 0,544
    4🥚 tylko 1 🥚💉 brak transferu ❤️‍🩹
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2081 5385

    Wysłany: 30 marca 2025, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry, rozumiem 🫂 zrób dla siebie coś miłego dzisiaj 🫶🏻

    Monkai, mi mówili 6-8 tygodni najlepsze działanie i tak też robiłam. Nie czekałabym tak długo, po 6 miesiącach według mnie i tego co mi mówili już efekt żaden 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2025, 20:29

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2339 6581

    Wysłany: 30 marca 2025, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry przykro mi 😥 jakie kolejne kroki?

    Dobrego tygodnia 🦖

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb
    7dpt II - hcg - 26,0 -> 9 dpt - 36,94 ->11 dpt - 82,28 ->13 dpt - 114,23mIU/ml -> 15 dpt - 223,48 ->18 dpt - 773,78
    -> 20 dpt - 1083,34 -> 22 dpt - 1291,31 ->26dpt - 2795,12 -> 28dpt - 4235,55 -> 29dpt - USG
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 31 marca 2025, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry
    Przykro 😞 Rozumiem frustrację i „rękopad” nad tym wszystkim, podobno też byłam zdrowa, a morfologia 1% to nie jest obiektywna przeszkoda, bo „wystarczy jeden plemnik”.
    U Was w dodatku badanie nasienia wyszło na tip top.
    Życzę Ci pójścia w kolejny etap do zajścia.
    Niech to wreszcie zaklika 🤞🏻

    Emka06
    Czekamy z moją ex-blastocystą Anią na dobre wiadomości od Was 🙂

    Emka06 lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 31 marca 2025, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry 🍀

    Pfry strasznie mi przykro 😔 czy macie jakieś plany co do dalszych staran ?

    Emka trzymam kciuki za rozwój maluchów 🤞🤞

    Ja w piatek uszkodziłam sobie oko w sobote zawieźli mnie na oddział okulistyczny No i mam uszkodzona rogówkę.. wiec jestem na antybiotykach dzisiaj juz lepiej ale takiego bólu nigdy nie czułam 😢
    Teraz jestem jeszcze większą slepotka 🙄
    A co do starań to nic się nie dzieje i szczerze aktualnie mi z tym dobrze fajnie tak odpocząć ☺️

    Emka06 lubi tę wiadomość

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7038 5837

    Wysłany: 31 marca 2025, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dinki 😁 melduję, że transfer w końcu się odbędzie, zaplanowany na poniedziałek ;) ❄️
    Od czwartku dupek 2x10, utrogestan 2x300, od niedzieli clexane 40. Czy powinnam coś od siebie jeszcze zrobić poza zakupem skarpetek 🍍? 😜

    Zosis, Beezi, Biedronka@, Pfry, SandraH.97, Angi90 , Mart768, Monkai, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2081 5385

    Wysłany: 31 marca 2025, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dinki 🦖

    Anka, auć! Jak to zrobiłaś? 🫣

    Clausix, świetne wieści 🥳 barszczyk albo ten słynny koktajl z buraka możesz sobie popijać 😊 joga na implantacje też była polecana.

    Emeczko, czy dzisiaj dostaniesz jakieś informacje? Czy brak telefonu jest dobrą wiadomością i afirmujemy by nikt nie dzwonił? 🤞🏻🍀

    Clausix lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3289 8570

    Wysłany: 31 marca 2025, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na oddziale. Mimo odstawienia proga nic się nie rozpoczęło. Dostałam tabletkę i czekam aż się zacznie.. Chciałabym mieć już to wszystko za sobą.

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2041 3912

    Wysłany: 31 marca 2025, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wysyłam Ci dużo siły i wsparcia w ten ciężki czas...mam nadzieję, że to okropne przeżycie pójdzie szybko i sprawnie, abys mogła wrócić jak najszybciej do najbliższych...pamiętaj, że jesteśmy tutaj dla Ciebie zawsze

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 31 marca 2025, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Emeczko, czy dzisiaj dostaniesz jakieś informacje? Czy brak telefonu jest dobrą wiadomością i afirmujemy by nikt nie dzwonił? 🤞🏻🍀
    Mam dzwonić dziś między 13:00 a 14:00 po informacje ile się zapłodniło, a z racji weekendu będzie to jednocześnie już info z trzeciej doby. Pani Doktor uprzedzała, że w poniedziałek często dzwoni Pani z laboratorium sama od siebie, bo mają dużo pracy i nie dają rady odbierać w tych godzinach. Mimo wszystko wolałabym, żeby nikt nie zadzwonił. Co to jest za stres.. Boję się, a moja pesymistyczna natura podpowiada same złe scenariusze 🥺

  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 31 marca 2025, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa, myślami jestem z Tobą 💔🫂

‹‹ 1517 1518 1519 1520 1521 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ