Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Krewetka ma 4mm i serduszko bijące 162 ud/min 🥹 z USG 6+1, z transferu 6+0 ;)

    6c909df759b16.jpghttps://zapodaj.net/plik-3aX9uG7uDd


    To cudowna wiadomość kochana! 🥹🥹🥹✨️🍀🍍

    Clausix lubi tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka nie będę ukrywać: chujowo i to nie tylko z powodu nieudanego transferu i całej procedury. Dzisiejszy dzień wcale nie jest lepszy pod kątem newsow jakie dostałam z rana. Życie.

    Clausix bardzo mi przykro z powodu babci, mam nadzieję, że ta mała iskierka która w Tobie rośnie mimo wszystko próbuje wypełnić tą lukę, jaka powstała.

    Mart ładny prezent zostawił Ci zajączek, tylko odnaleziony z opóźnieniem. :)

    Cukruś ładny prog, poniedziałek szybko nadejdzie. 🍀Plany na frytki z maczka i koktajl z buraka są?

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2041 3912

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix piękna krewetka 🥰

    Siesiepku estrofem dotarl?😊

    Clausix lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    migotka nie będę ukrywać: chujowo i to nie tylko z powodu nieudanego transferu i całej procedury. Dzisiejszy dzień wcale nie jest lepszy pod kątem newsow jakie dostałam z rana. Życie.

    Clausix bardzo mi przykro z powodu babci, mam nadzieję, że ta mała iskierka która w Tobie rośnie mimo wszystko próbuje wypełnić tą lukę, jaka powstała.

    Mart ładny prezent zostawił Ci zajączek, tylko odnaleziony z opóźnieniem. :)

    Cukruś ładny prog, poniedziałek szybko nadejdzie. 🍀Plany na frytki z maczka i koktajl z buraka są?


    Koktajlu nie będzie, ale jedzie ze mną barszcz w słoikach mojej mamy 🤭 mam nadzieję, że wystarczy już go sączę co jakiś czas. Oby wystarczyl. A frytunie obowiązkowo, już mam McDonalda wybranego 🤣😅

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2080 5383

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajj siesiepku życie Cię nie oszczędza... 🫂
    Leć do paczkomatu bo cyclogest czeka do jutra do 10:44 🤪

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem o paczuszkach od was <3 po prostu nie mam czasu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2025, 15:54

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart768 wrote:
    Dziewczyny… jakoś tak koło południa się kapnęłam, że coś dawno nie kupowałam podpasek, teraz przed chwilą wygrzebałam jeszcze jakiś test i aż mi głupio, bo w sumie to był pierwszy cykl po odstawieniu anty i nawet już miałam w głowie cały plan, bo za dwa miesiące miałam iść na wizytę odnośnie endometriozy

    Taki prezent na urodziny dostałam

    IMG-4043.jpg

    I cieszę się, bardzo się cieszę, ale jestem jeszcze w szoku
    Mart 🥹🥹🥹🥹 ale pieknie🥰🥰🥰

    Mart768 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Krewetka ma 4mm i serduszko bijące 162 ud/min 🥹 z USG 6+1, z transferu 6+0 ;)

    6c909df759b16.jpghttps://zapodaj.net/plik-3aX9uG7uDd

    Cześć krewetko, niech Ci będzie dobrze u mamy🥰🥰

    Clausix, Pfry lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Mart 🥹🥹🥹🥹 ale pieknie🥰🥰🥰

    Matka teraz to luzik arbuzie z fizjo będzie 🤭🤭

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie, że robienie poziomu proga w piątek po 2 dniach brania będzie dobrym pomysłem?

    Lekarz powiedział, że jak dam radę to mam zrobić a jak nie to w dzień transferu w klinice. Czy ten wynik z piątku będzie wiarygodny? W sensie czy nie będzie wtedy niski?

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3462 8517

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś, ja bym robiła, zawsze wtedy jest czas żeby coś dołożyć.

    Mart, gratulacje 😍 Widzę, że czasami organizm naprawdę pamięta tryb ciąża 😁

    Clausix, piękny Kropek, rośnijcie ❤️🍀

    Siesiepy ❤️‍🩹 Czekam aż los się w końcu dla Was odmieni 😥

    Miłej majówki Dinusie, odpoczywajcie 😘

    U nas plany są niestety jedne, czyli praca, jak zawsze od kilku lat. Na szczęście I. zaopiekowany przez dziadków czeka aż w poniedziałek wróci do dzieci. 😉

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 897 1855

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi Kochana Ty masz dzisiaj urodziny? Jak dobrze pamiętam to wszystkiego najlepszego 😊 Niech Wam zdrowie dopisuje i szybko spełnią się marzenia o 🏠

    Ona: 32 lat, On: 33 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08.2024, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2338 6581

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart gratuluję ☺️ jakieś bety będziesz badać czy mogę wpisywać jajo?

    Clausix spokojnej ciąży 😌

    Sorki, nie jestem w formie w maju miałam rodzić, więc jest mi trudno, ostatnio bardziej 🥺 jeśli będę dalej taka labilna emocjonalnie rozważam wizytę u psychiatry, niech mi dadzą jakieś leki może. Miałam konsultację w sprawie wyników allo i cross, mam kupę badań dalej do zrobienia, konsultacje z wynikami u genetyka i immunologa, histero i biopsja w planach. Wszystko spoko, tylko, że już mi się nie chce.

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb
    7dpt II - hcg - 26,0 -> 9 dpt - 36,94 ->11 dpt - 82,28 ->13 dpt - 114,23mIU/ml -> 15 dpt - 223,48 ->18 dpt - 773,78
    -> 20 dpt - 1083,34 -> 22 dpt - 1291,31 ->26dpt - 2795,12 -> 28dpt - 4235,55 -> 29dpt - USG
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. 🍀💕 Byłam w końcu w paczkomacie i bardzo Wam dziękuję. 🥺 Poprawilyscie mi humor na koniec tego wrednego dnia.

    migotka, Sandra... Bardzo wam dziękuję, wzruszyłam się. Prosiłam tylko o leki a dostałam kawałek serca od Was.
    IMG-20250430-222055.jpg
    IMG-20250430-222939.jpg

    Angi złotko, z tego wszystkiego chciałam Ci jeszcze podziękować tu, na forum, za twoją paczuszkę tuż przed transferem i sweterek, który otulał mnie co wieczór. 💕
    IMG-20250411-121125.jpg

    Naprawdę jestem w szoku od ilości dobroci od was i wychodzę z założenia że muszę się kopnąć w dupę, wyszywać więcej, żeby móc również robić dla was wszystkich takie paczki, bo zaczyna mi być głupio. Czas zacząć dawać coś od siebie. 😅

    Mart768, RinTinTin, Monkai, Beezi, rozalaa, SandraH.97, Clausix, Bambi92, Bambi92, Emka06, KarolinaAnastazja, Kasiak89, Angi90 , Pfry, Księgowa lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 997 2406

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalka ze swojej strony mogę naprawdę polecić wizytę u psychiatry - na pewno nie zaszkodzi, tym bardziej, że ten maj rzeczywiście dla Ciebie ciężki 🫂 dużo ciepłych myśli Ci wysyłam. A z tym jajem to może jeszcze poczekajmy na jakąś wizytę u gina, a betę chyba ogarnę dopiero w przyszłym tygodniu, ale jeszcze nie zdecydowałam.

    Siesiepy nooo Dziewczyny tutaj są cudowne, jak mi Angi zrobiła paczkę rok temu to do tej pory ryczę ze wzruszenia na samą myśl 🥹

    Beezi czy my mamy urodziny obok siebie? Musimy Dinkom tu postawić jakiegoś torta urodzinowego :D albo grilla urodzinowego, tak już pod majówkę 🎂

    🙋‍♀️33 🙋‍♂️ 45

    08.09.23 - II
    13.05.24 - Oliwka jest z nami :)

    25.04.25 - II
    TP 30.12.25 :D
  • Monkai Autorytet
    Postów: 282 267

    Wysłany: 30 kwietnia 2025, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie nie było, starałam się dziś nadrobić i tyle wieści ❤️ przez urlop i zhakowane konto na FB nadganianie pracy brakło mi czasu na pisanie do was nad czym ubolewam i obiecuje poprawę 🥰

    Siesiepku dziewczyny się spisały pięknie, serce rośnie 🥰

    Mart piękny prezent 🤩

    Clausix krewetka śliczna i niech rośnie zdrowo 🎈😽

    Cukrus relaksuj się i wdychaj jod 🌊🏖️ 5 już za chwilę

    Bubu czy jesteś z Częstochowy 😱🤩

    U mnie ogólnie tak sobie, po mezoterapii wcale mi się amh nie podniosło, miałam 0.54 mam 0.55 wyniki z dziś, a Mezo była 29.03 to już chyba powinno coś drgnąć.
    U paśnika zrobiłam badania immu i choć dr powiedział że jak na mój wiek są całkiem spoko, jak u 35latki to i tak są sporo poza normami. We wtorek idę do niego z wynikiem amh i ma mi rozpisać coś ja jajca 🥚🥚🥚
    Do mojej dr za 2 tyg i szykujemy się do stymulacji z hormonem wzrostu. Przewiduje transfer na koniec maja.
    Praca niestety nie pomaga, jest jej tak dużo że nie ogarniam już chyba, do tego niestety nie wszystkim chce się pracować i dodatkowo frustruje. Cieszę się na ten długi weekend jak nigdy choć po urlopie byłam w pracy realnie 3 dni 🙈

    Cukruś, siesiepy lubią tę wiadomość

    Ona '83
    On '74
    2016-2017 7xIUI 💔
    2018 ❄️❄️❄️
    3.2018 IVF 💔
    11.2018 IVF💔
    2025 wracam silniejsza i walczę dalej
    AMH 0,544
    4🥚 tylko 1 🥚💉 brak transferu ❤️‍🩹
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 1 maja 2025, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalko
    Przytulam Cię troskliwie. Wszystkim nam tutaj na Tobie bardzo zależy. Jesteś świetną osobą, zaangażowaną w pracy, serdeczną dla koleżanek i z dużym poczuciem humoru, tylko Twój podły los spóźnia się z wypłatą w postaci spełnienia marzeń. Zapisz się do psychiatry, w takiej chwili potrzebna jest iskra, która choć odrobinkę rozświetli Ci kolejny dzień, żeby stopniowo ten blask mógł przybierać na sile i żeby nie zapanowały ciemności. Czekam na Twoje szczęście ❤️

    Mart768
    Co za niespodzianka, ależ mi wymalowałaś banana na twarzy tym zdjęciem! Ogromnie Ci gratuluję i życzę żeby rodzeństwo Oliwki rosło zdrowo i szczęśliwie.
    Cieszę się!

    Clausix
    Otulaj się teraz ciepłą myślą o nowym życiu, które w sobie nosisz. Będziecie mieć z Maleństwem najbardziej opiekuńczego Anioła stróża 🤍

    Cukruś
    Majówkowanie to jest sport narodowy Polaków i naprawdę mało kto czeka aż majówka prędko zleci, ale gdybym miała typować, to mam jednego pewniaczka, który nie może się doczekać poniedziałku 🤭 Moje kciuki już są zaciśnięte.



    Czy pion marketingowy McDonaldsa jeszcze się nie skapnął, że w ofercie powinni mieć mały barszcz do dużych frytek i plaster ananasa na deser? Zestaw McFertility.

    Mart768, Beezi, Cukruś, rozalaa, Clausix, Pfry, Monkai, Paprota9418 lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2041 3912

    Wysłany: 1 maja 2025, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepku ❤️ kibicuję tutaj każdej z Was i gorąco wierzę, że każdej w końcu się uda 🥰 Jesteście mega wojowniczkami, każda z Was już wiele przeszła I nie wiadomo ile jeszcze będzie musiała przejść, ale wierzę, że już każda z Was jest bliżej niż dalej 😍 Wiem, że każde z dinodzieci to są i będą najbardziej wyczekane i wywalczone dzieci na świecie i że będziecie najlepszymi rodzicami, bo wiem jaka ciężka droga Was wszystkie do tego prowadziła...
    Ciesze się, że udało Nam się poprawić Ci humor i sprawdzić, że dzień był chociaż trochę lepszy❤️ trochę się bałam, że w tych upałach czekolada zdąży popłynąć strumieniem 😂 Mam nadzieję że bransoletka przyniesie Ci szczęście (oczywiście jest zainfekowana wiruskami ciążowymi), lektura okaże się chociaż trochę ciekawa i zajmie Twoje myśli chociaż na chwilkę a leki się przydadzą ❤️ z taką armia świeżych wiruskow ode mnie i od Migotki to już Ci wróżę cudna córeczkę 🥰

    Rozala doskonale wiem co czujesz, moim takim miesiącem był grudzień 2022 po pierwszej CP...tym bardziej, że w tym samym czasie moja znajoma była w ciąży i miała termin na grudzień, jak dowiedziałam się że urodziła cieszyłam się, ale z drugiej strony beczalam kilka dni w poduchę, że to mogłabym być też ja...
    Wysyłam Ci dużo tulaskow i wsparcia, jeśli potrzebujesz wsparcia psychiatry i jakiś leków to wcale mnie to nie dziwi, idź śmiało bo wiem, że to nie są.latwe chwilę i uczucia...

    rozalaa, siesiepy lubią tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Aurora13 Autorytet
    Postów: 672 1606

    Wysłany: 1 maja 2025, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ibb.co/1wqCXyP

    https://ibb.co/xSK7N8z1

    https://ibb.co/vCsh5pVz

    Tak trzy, co by pewność była.
    Niby człowiek wiedział, a jednak łudził się tak bardzo … eh 🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2025, 12:14

    starania od 01.2023
    08.2023 👼CP - wycięty prawy jajowód
    👩32l. - nadwaga
    CD138 +++
    🧔31l. - translokacja zrównoważona 11%

    3 x IUI - 2025r. ❌
    I IMSI - 07.2025 - Rekovelle, Menopur ❌ 3MII -> 0❄️
    II IMSI - 09.2025 - Gonal-F, Mensinorm ❌ 8MII -> 0❄️
    01.2026 - PICSI - Gonal-F, Menopur -> 3.1.1. I 3.1.2. ❄️❄️
    20.02.2026 - FET 3.1.1 cb 💔
    31.03.2026 - FET 3.1.2. cb 💔
    Ostatnia procedura - lipiec 2026⏳
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 1 maja 2025, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłosz jest już z Nami ur. 1.05.2025, 3560 g i 51 cm

    Cukruś, BuBu90, rozalaa, KarolinaAnastazja, migotka_, Kasiak89, Lipcowa, Emka06, Biedronka@, gattina, Clausix, Beezi, SandraH.97, Mart768, Angi90 , RinTinTin, Kingus 1, Pfry, Księgowa, Monkai, Amunicja, Paprota9418, ConteBis lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
‹‹ 1548 1549 1550 1551 1552 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ