X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2966 5580

    Wysłany: 22 maja, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amunicja wrote:
    Dzięki za wszystkie kciuki i słowa wsparcia.
    Transfer jest przereklamowany 😄 Co miało zostać wsadzone, zostało wsadzone. Szanse na zadomowienie to trzydzieści parę procent, więc się nie napalam.
    Test z krwi za 8 dni.

    Emka06
    Powodzenia!!! 🍀
    Trzymam kciuki, żeby się zadomowiło🤞🏻🍀

    U mnie też już po. Czułam się jak na każdej innej wizycie, bo wszystko odbywało się w gabinecie pani doktor 😊 Męża mam pochwalić za dobre wyniki 🥳 Beta za dwa tygodnie.

    Frutellka , Pfry, rozalaa, Paula29, Zosis, Marti27, Amunicja, Lipcowa, kropka27, Bambi92, RinTinTin, Mart768, KarolinaAnastazja, jo_ana, agentka93, Paprota9418, KoKos, siesiepy, Roszponka, Anka96, Claire, Niaha lubią tę wiadomość

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • Zosis Autorytet
    Postów: 1972 5123

    Wysłany: 22 maja, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amunicja, Emka, to proszę teraz o siebie dbać. Zapasy buraków, imbiru i arbuzów zrobione? A stadko Dinków już zaciska za Was kciuki. 🤞🤞🍀🍀🧚‍♀️🧚‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 15:46

    Emka06, Amunicja, Paprota9418 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań
    IUI 10.2023 (27-my cykl starań)
    👶 wyczekana Basia 07.2024 💗

    age.png
  • Paula29 Autorytet
    Postów: 563 1139

    Wysłany: 22 maja, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RinTinTin jasne, to idźcie za ciosem! Dbaj o siebie 😘 niedziela już zaraz.

    Amunicja, Emka06 🫢 kciuków nie puszczam! Wy też o siebie dbajcie teraz. A może Starzy stali się nadopiekuńczy i skaczą obok Was? 😁

    Emka06 ja nie widziałam foty z wesela :( co do inseminacji, jestem ciekawa jak wygląda taka wizyta i ile trwa. Zdecydowaliście się na FertileChip? Mam nadzieję że nie przekręcam nazwy. A tak w ogóle to pani dr szaloona że taki szybki termin wybrała 😁 lubię ją za to!

    Jo_ana dobrze Szefowo 🫡, jak każesz jeszcze tyle czekać to czekam tu z Tobą. A myślę że to rozsądne podejście 😊

    Angi90 dzięki, czuje się oki, nie jestem jeszcze duża, a temperatura jest jeszcze w porządku, także nie męczę się. Wręcz przeciwnie, zapie**alam ostatnio tak jak Ty przed Komunia albo jak rozalaa całe życie 😆 jeszcze chciałam skomentować jak wyglądałaś - przepięknie. Myślę, że sama dobrze to wiesz, a i Twoja Dziewczyna na pewno jest dumna z Ciebie i Twojej ciężkiej pracy ❤️ tej nad sobą i tej z organizacją w kościele 😘

    Frutellko jak się masz ? 😊

    Emka06, RinTinTin, Amunicja, Angi90 , Zielone.Słońce lubią tę wiadomość

  • kropka27 Autorytet
    Postów: 722 1799

    Wysłany: 22 maja, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amunicja, Emka - zaciskam kciuki za piękne efekty dzisiejszego dnia 🤞🤞🍀🍀

    Amunicja, Emka06 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1888 5314

    Wysłany: 22 maja, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower 🌸 zapraszamy do aktywnego udziału ☺️ teraz już się nauczyłam, że wpisuje do autobusu dziewczyny które przychodzą i są aktywne, bo potem człowiek się pyta i interesuje, a nikt się nie odzywa 😚 nie traćcie czasu na osobnych lekarzy, klinika to inna bajka, niekiedy dopiero w klinice ktoś popatrzy całościowo i podejmuje odpowiednie kroki 😌 my poszliśmy po około roku starań, pewnie jeszcze trochę przed nami, ale pamiętam, że czułam wtedy jak ktoś zdejmuje mi z barków duży ciężar, biorąc nasze leczenie w swoje specjalistyczne ręce ☺️

    Angi wyglądałyście z córą pięknie 🤩 jeju teraz te komunie to szaleństwo - niemal jak wesele 🤣 napracowałaś się przy tym co nie miara, ale myślę że byłaś najlepszą kandydatką do tej roli, wszystko ogarnięte tak ze smakiem, bez kiczu jaki się często pojawia w kościołach 🥴 jakie ostatnio było Twoje AMH? Też będę badać, ciekawe ile spadło przez rok 🧐

    Amunicja Ty to bez zbędnego pitolenia, te statystyki 📊 nie są złe! Trzydzieści parę procent to dobra liczba. Braliście jakieś wspomagacze typu embrio-glue? Test z krwi tak tak, ale sikanie na patyczka też będzie? 😁 bardzo szanuję Twoje zadaniowe podejście, będę próbować się przeprogramować na takie 🧐

    Paula 😂 dzisiaj prawie nic nie robiłam! Jedynie pochowałam zimowe i wiosenne ubrania, wyciągnęłam letnie sukienki, poprałam wszystko, skosiłam ze Starym trawę, ugotowałam zupę krem z cukinii (nie gryzienie jest do bani 🤨), zrobiłam fit lody truskawkowe bez cukru, wymieniłam ze Starym część w moim bolidzie (świecisz mi czy sobie i te sprawy) oraz umyłam podłogę w łazience na kolanach bo przecież mopem się tak nie da 🤣 wszystko to pomiędzy jednym proszkiem przeciwbólowym a drugim 👏🏻 😂 jutro znowu siadam w papiery 📝

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 18:10

    Angi90 , Paula29 lubią tę wiadomość

    👩 28
    badania 3dc✅AMH - 4,2✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    seminogram✅HBA 42%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    1 IVF
    19.08 FET❄️ ❄️
    8 dpt ⏸
    💔 ciąża bezzarodkowa
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5817 11180

    Wysłany: 22 maja, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amunicja, Emka, dajcie czadu w tym maju. 🍀🔥

    Ja wracam do domu, melduję że fota z Antonim Syrkiem-Dąbrowskim zaliczona i nawet udostępnił to w swojej relacji 😎🦍

    Dowiedziałam się o istnieniu najprzystojniejszego goryla na świecie w którym zakochują się japonki (nazywa się Shabani) oraz o istnieniu książki "Jak włosy taty wyrwały się w świat". Posłuchałam piosenki o panelach fotowoltaicznych w wykonaniu Stuhra oraz dowiedziałam się o tym jak wyglądał ostatni spektakl Vikindy (czy jak jej tam). 🤪

    Zbadałam cycki, wszystko ok, może nawet jedna zmiana zniknęła albo się zmniejszyła i przesunęła.

    Załatwiłam monity 29.05 i 31.05. Pozostanie po owulacji jakoś ogarnąć w spokoju cytologię.

    Czy wypoczęłam? Nie do końca. Ale najbardziej kryzysowy moment cyklu spędziłam w super towarzystwie. ❤️
    Jakoś to będzie. Od jutra kolejna stymulacja prawdopodobnie. Jutro rano dowiem się czy prawy jajnik jest czysty. Ale prawdopodobnie tak bo nie boli.

    Emka06, Angi90 , Amunicja, Lipcowa lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2966 5580

    Wysłany: 22 maja, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula29 wrote:
    Amunicja, Emka06 🫢 kciuków nie puszczam! Wy też o siebie dbajcie teraz. A może Starzy stali się nadopiekuńczy i skaczą obok Was? 😁

    Emka06 ja nie widziałam foty z wesela :( co do inseminacji, jestem ciekawa jak wygląda taka wizyta i ile trwa. Zdecydowaliście się na FertileChip? Mam nadzieję że nie przekręcam nazwy. A tak w ogóle to pani dr szaloona że taki szybki termin wybrała 😁 lubię ją za to!
    Nie, mój Stary nie jest nadopiekuńczy, za to od rana mamy jakieś spiny 😅

    Pytałam wczoraj panią doktor o tę opcję FertileChip i powiedziała, że skuteczność wtedy wzrasta, ale że jest to droga opcja to możemy najpierw spróbować bez tego. Już Ci piszę jak to wyglądało. Po wejściu do gabinetu pani doktor mi powiedziała jaką mamy próbkę i jakie parametry nasienia. Później na fotel, przeczytałam i potwierdziłam dane męża i pani doktor podała próbkę. Sam zabieg IUI trwał króciutko, gadałyśmy i nawet nie zorientowałam się, że już po. Później noga na nogę i chwilę miałam poleżeć. Potem na USG podejrzałyśmy jajniki. Dwa duże pęcherzyki dalej były niepęknięte. Jutro mamy z mężem poprawić 😈

    Ps. Zdjęcie było na insta, a my się tam nie znalazłyśmy. Jak masz konto to chętnie Cię odszukam, bo lubię Was poznawać w realu 😁

    Paula29, siesiepy lubią tę wiadomość

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 1016 2713

    Wysłany: 22 maja, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po wróceniu do żywych 😵‍💫 zmiotło mnie dziś z planszy, od rana ból głowy i podejrzana dwójka, w pracy wymioty, dałam radę do 14tej, pacjentów z popołudnia musiałam odwołać bo nie dałabym rady. Jak wróciłam to zasnęłam, zjedzony obiad już ze mną został ale głowa boli nadal i osłabiona jestem. Mam nadzieję, że już koniec i to było migrenowe, bo panuje jakiś wirus, w tamtym tygodniu szef odwoływał pacjentów, u niego w domu wszyscy po kolei 🤮🤢

    Amunicja, Emka, trzymam kciuki 🍀

    Joana, w takim razie cierpliwie czekam razem z Tobą 🤞🏻🍀

    Siesiepy, misja ogarnięta, lecisz ze stymulacją 🚀🔥

    Rozala, dżizas 🤣 nic prawie nie robiłaś?! Nie umiesz w nic nierobienie ewidentnie 😅

    Chyba wybrałam kiecke 💃 czekam aż dotrą buty 🤭

    Emka06 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 zalecenie ivf 💉 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1%
    allo mlr 0.0%
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig,accofil)
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig, accofil, encorton)

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️

    ⏳️18.10 histeroskopia
    ⏳️25.10 konsultacja immuno z wynikami badań i plan leczenia
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2966 5580

    Wysłany: 22 maja, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka, pokaż tę kieckę 😎

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 1016 2713

    Wysłany: 22 maja, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Migotka, pokaż tę kieckę 😎
    Pokaże jak buty dotrą 😊 żebyście oceniły czy się nada bo nie jestem jeszcze przekonana 😅

    Emka06, KarolinaAnastazja lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 zalecenie ivf 💉 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1%
    allo mlr 0.0%
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig,accofil)
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig, accofil, encorton)

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️

    ⏳️18.10 histeroskopia
    ⏳️25.10 konsultacja immuno z wynikami badań i plan leczenia
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1087 4754

    Wysłany: 22 maja, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozala
    Wzięliśmy embrioglue, bo można było, ale statystycznie szału to nie robi 🥴
    Ja swojego in vitro na pewno nie będę romantyzować, bo czułabym się z tym jak skończona cipa. Dopóki jestem w procedurze medycznej, to biorę to na zasadzie usunięcia ósemek. Tylko dużo droższego 😅
    Z głębi serca mam czutkę na drugi transfer. Sikać nie będę, za długo jestem na forum i za dużo tu widziałam 🙂

    Heeeeej…. A od kiedy to w zaleceniach od dentysty po usunięciu ósemki jest połączenie etatów garderobianej, ogrodnika, kucharki, lodziarki, mechanika samochodowego i konserwatorki powierzchni płaskich? 😁 Tobie trzeba co jakiś czas wyciągnąć baterie żeby Ci się silnik nie zatarł. Chyba że jedziesz na solarach, to do października nie spoczniesz 😂

    Siesiepy
    To teraz odpoczywaj po tym weekendzie. Trzymam kciuka za dobry wynik oględzin jajnika i za sprawną stymulację 🙂

    Migotka
    Zdrowia! Też jestem chętna na linka do kiecki 🙂

    rozalaa, Zosis, siesiepy lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    preg.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3037 7486

    Wysłany: 22 maja, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amunicja, witamy Pasażera!😎✊🏼✊🏼

    Emka, niech się dzieję 💫🧚🏼‍♀️ A pewnie, trzeba poprawić 😁na drugie jajo 🍳

    Paula, przepraszam, ale już pomału wyobrażam sobie Ciebie z taaakim dużym brzuchem 🫢😂 Mimo wszystko, dbaj o siebie 😘

    Rozalaa, hehe dlatego nie pozwoliłam na styropian 🤪 byłby kicz jak ch...🫢😂 Aleś odpoczęła!🫣🥴W zeszłym roku AMH miałam 3,64. No zobaczymy, dr podczas USG w 3dc powiedziała, że po pęcherzykach anatralnych nie widać, żeby miało spaść bardzo 🤷🏼‍♀️

    Mam już te wyniki, chyba wygląda ok? Czy nie?🧐https://ibb.co/bdFbjbm

    Siesiepy, super, że wszystko ok z 🍊🍊👌🏼
    Trzymam 🤞🏼 za kolejną stymulację 🍀 Świetnie ogarniasz te monity👏🏼

    Migotka, oby już przeszło 🙏🏼 Chwal się kiecką!😋

    Ojej 🥹To prawda, chyba mogę być dumna za całokształt, dziękuję dziewczyny 😘
    Dziś pani anestezjolog dopytywała po co mi metformina 🤪 Cukrzyca jest? Nie, tylko IO i otyłość. Pyta się "gdzie? chyba w cyckach" 😂 A potem przepraszała, bo nie miała tego powiedzieć na głos 🤣
    Załatwiam nam jutro jeszcze 2 autokary kciuków 🤞🏼🤞🏼😂I sama pół poproszę, jadę na tą wycieczkę i obym nie sypała kamieniami po drodze 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 20:11

    Amunicja, Emka06, Zosis, Paula29, siesiepy, Martiii lubią tę wiadomość

    👩🏻'90 🧔🏻'84 🩷'14
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 beta HCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀blastka 4CC🍀▫️7 dpt betaHCG 19,65 prog 14,38▫️9 dpt betaHCG 70,43▫️11 dpt betaHCG 162 prog 18,09▫️14 dpt betaHCG 687,23 prog 28,01▫️21 dpt 5t5d GS 0,93 cm + YS🍀
    24 dpt 6t1d CRL 0,47 cm + ❤️ 174 bpm
    🆘 krwiak podkosmówkowy 35 mm

    5.10 ostatnia wizyta w KLN⏳
    8.10 wizyta u prowadzącego ⏳
    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"
    preg.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 1016 2713

    Wysłany: 22 maja, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.renee.pl/mietowa-kopertowa-sukienka-z-falbankami-i-glebokim-dekoltem-vicilla?utm_source=google&utm_medium=surfaces&utm_campaign=shopping&campaign_id=16647738942&device=m&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwr7ayBhAPEiwA6EIGxF_xI2eP0kWW3t2cZLneJTpx7ThCeU_dzuefZ05DSlZ5TR-NQ7G8lxoCSUUQAvD_BwE

    Kiecka prezentuje się tak. Na mnie układa się nieco inaczej bo mam małe cycki 😅 trochę jestem zaskoczona, że mi się podoba bo nie lubię takich dyndadełek, falban itd. Kolor też myślałam, że nie mój ale podoba mi się KIA w takim kolorze, ostatnio dużo na ulicach widzę i się skusiłam, nie mam auta to chociaż kiecka 🤣
    Edit. Skład nie za ciekawy ale w odczuciu nie jest to taki chamski plastik.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 20:40

    Amunicja, jo_ana, Emka06, KarolinaAnastazja, siesiepy, Angi90 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 zalecenie ivf 💉 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1%
    allo mlr 0.0%
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig,accofil)
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig, accofil, encorton)

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️

    ⏳️18.10 histeroskopia
    ⏳️25.10 konsultacja immuno z wynikami badań i plan leczenia
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 4578 5047

    Wysłany: 23 maja, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tutaj cisza 🤐 budzimy się, już dzisiaj czwarteczek.

    Migotka kiecka nie mój styl, ale kolorek ładny, mam nadzieję, że na Tobie będzie prezentować się zacnie 😎 koniecznie wrzuć foto.

    Siesiepy kciuki za nowy cykl i stymulację, niech się dzieje 🍀

    Amunicja, Emka czekam na Wasze jajeczka 🫶🏻✊🏻


    Ja wczoraj zaczęłam plamić, czuję też lekkie skurcze okresowe, więc jutrzejszy test to tylko formalność.

    Dobrego dnia, obyście miały lepsze samopoczucie od mojego 😒

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja, 09:22

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021 💔

    ♀ 90’
    Kir Bx brak 2DS1 2DS2 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | rozjechane cytokiny | komórki NK 19% | cienkie endometrium

    ♂87’
    Wszystkie wyniki w normie

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🔸 IVF: 03/2024, mamy 18 ❄️
    Ryzyko OHSS, transfer odroczony
    14/05 (N) I FET ❄️ nieudany
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 7 tc 💔
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4769 5921

    Wysłany: 23 maja, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula29 wrote:
    RinTinTin jasne, to idźcie za ciosem! Dbaj o siebie 😘 niedziela już zaraz.

    Amunicja, Emka06 🫢 kciuków nie puszczam! Wy też o siebie dbajcie teraz. A może Starzy stali się nadopiekuńczy i skaczą obok Was? 😁

    Emka06 ja nie widziałam foty z wesela :( co do inseminacji, jestem ciekawa jak wygląda taka wizyta i ile trwa. Zdecydowaliście się na FertileChip? Mam nadzieję że nie przekręcam nazwy. A tak w ogóle to pani dr szaloona że taki szybki termin wybrała 😁 lubię ją za to!

    Jo_ana dobrze Szefowo 🫡, jak każesz jeszcze tyle czekać to czekam tu z Tobą. A myślę że to rozsądne podejście 😊

    Angi90 dzięki, czuje się oki, nie jestem jeszcze duża, a temperatura jest jeszcze w porządku, także nie męczę się. Wręcz przeciwnie, zapie**alam ostatnio tak jak Ty przed Komunia albo jak rozalaa całe życie 😆 jeszcze chciałam skomentować jak wyglądałaś - przepięknie. Myślę, że sama dobrze to wiesz, a i Twoja Dziewczyna na pewno jest dumna z Ciebie i Twojej ciężkiej pracy ❤️ tej nad sobą i tej z organizacją w kościele 😘

    Frutellko jak się masz ? 😊

    Dziękuję, że pytasz w sobotę monitoring i zobaczymy co tam urosło - była trochę inna stymulacja Aromek 2-2-2-1-1 i NAC 1800 mg podzielony na trzy dawki od 3-9 DC; czy coś z tego będzie chyba wątpię już chyba mocno nastawiłam się na IVF ;)

    Angi90 lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2505 6161

    Wysłany: 23 maja, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, podczytuję Was, żeby troszeczkę Was poznać, ale ciężko mi się udzielać, bo nie znam jeszcze Waszych historii 😊
    Trzymam mocno kciukasy za potrzebujące ! 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1888 5314

    Wysłany: 23 maja, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jo_ana 🫂 przytulam za smuteczek 🥺 plamienie się zdarza, skurcze też, może nie wszystko stracone? 🥺 jeśli nie zaczniesz krwawić to zrób test jutro. Który to dzień fazy lutealnej? Nie za wcześnie na @?

    Dzisiaj pełnia 🌕 mam nadzieję, że to będzie oznaczać wiele dobrej energii dla 🦖 🍀🌸

    👩 28
    badania 3dc✅AMH - 4,2✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    seminogram✅HBA 42%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    1 IVF
    19.08 FET❄️ ❄️
    8 dpt ⏸
    💔 ciąża bezzarodkowa
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1888 5314

    Wysłany: 23 maja, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elektro spokojnie, daj sobie czas 🥰 na ogół nie pędzimy tu bardzo z postami, z czasem połapiesz się kto jest kto 😁 z tego co popamiętam u Twojego problemem jest obniżony testosteron 🧐 czy lekarze mają jakiś pomysł na to dlaczego tak jest?

    Jeśli chodzi o czynnik męski, to oglądałam ostatnio live z prof dr hab Piotrem Jedrzejczakiem i z takich ciekawostek to:
    💦 operacja żylaków powrózka nasiennego daje 60% szans na polepszenie wyników nasienia,
    💦 odchodzi się od testu HBA - coraz więcej lekarzy uważa ten czynnik za mało istotny,
    💦 podkreślał duży wpływ śluzu szyjkowego i jest zwolennikiem jego badania - bo to on może bardzo dużo mieszać,
    💦 inseminacja daje fajne efekty często w przypadku stwierdzenia niepłodności idiopatycznej 😊
    Tyle pamiętam, ale to chyba takie najważniejsze 🧐

    elektro96, Zosis lubią tę wiadomość

    👩 28
    badania 3dc✅AMH - 4,2✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    seminogram✅HBA 42%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    1 IVF
    19.08 FET❄️ ❄️
    8 dpt ⏸
    💔 ciąża bezzarodkowa
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 4578 5047

    Wysłany: 23 maja, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Jo_ana 🫂 przytulam za smuteczek 🥺 plamienie się zdarza, skurcze też, może nie wszystko stracone? 🥺 jeśli nie zaczniesz krwawić to zrób test jutro. Który to dzień fazy lutealnej? Nie za wcześnie na @?

    Dzisiaj pełnia 🌕 mam nadzieję, że to będzie oznaczać wiele dobrej energii dla 🦖 🍀🌸

    14 dpo i 9 dpt, także już najwyraźniej małpiszon stoi za drzwiami tylko próg ja jeszcze spowalnia. Niby objawy mogą być takie same i na ciążę, ale ja jakoś tego nie czuję 😐

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021 💔

    ♀ 90’
    Kir Bx brak 2DS1 2DS2 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | rozjechane cytokiny | komórki NK 19% | cienkie endometrium

    ♂87’
    Wszystkie wyniki w normie

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🔸 IVF: 03/2024, mamy 18 ❄️
    Ryzyko OHSS, transfer odroczony
    14/05 (N) I FET ❄️ nieudany
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 7 tc 💔
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2966 5580

    Wysłany: 23 maja, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Jeśli chodzi o czynnik męski, to oglądałam ostatnio live z prof dr hab Piotrem Jedrzejczakiem i z takich ciekawostek to:
    💦 operacja żylaków powrózka nasiennego daje 60% szans na polepszenie wyników nasienia,
    💦 odchodzi się od testu HBA - coraz więcej lekarzy uważa ten czynnik za mało istotny,
    💦 podkreślał duży wpływ śluzu szyjkowego i jest zwolennikiem jego badania - bo to on może bardzo dużo mieszać,
    💦 inseminacja daje fajne efekty często w przypadku stwierdzenia niepłodności idiopatycznej 😊
    Tyle pamiętam, ale to chyba takie najważniejsze 🧐
    Podejście zupełnie odwrotne niż dr P, aczkolwiek bardziej optymistyczne dla mnie, więc chcę wierzyć temu panu 😅

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
‹‹ 909 910 911 912 913 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ