X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 783 1562

    Wysłany: 28 maja, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😊 Melduje, że u mnie też skwar, praca zdalna już przestaje cieszyć, jak w domu gorąco 😜

    Amunicja, mam wielką nadzieję, że się mylisz. 😉

    Jo_ana wysyłamy ☀️

    Siesiepy, Anka co to za obniżenie nastroju? Zalecam odpoczynek w długi weekend, rowery, spacery itp.

    Zosia wyglądasz promiennie 😊 Jak tam, poukładałaś sobie w głowie już wszystko?

    Beezi, wynik TK cieszy mnie na maksa 😊 nie wiem jak inne ciotki, ale ja jestem gotowa na update zdjęciowy Ignasia 😉 Fajnie, że służy Wam Italia 🇮🇹 My byliśmy w Alpach, w celu zdarcia butów górskich i zostawienia problemów tam wysoko🏔️ 😉 Dzisiaj drugi dzień w pracy, OMG jak mi się nie chce. 😑

    Melduję, że pan Bambi po USG kontrolnym, wszystko wygląda Ok, badanie nasienia mamy zrobić 4 msc po zabiegu. A ja jestem po kolejnej wizycie u fizjo-uro. Nie wiem czy to terapia, czy urlop, ale napięcia były o wiele mniejsze niż ostatnio 😊

    Jakie plany na długi weekend? Ja czekam na 🐒 i to od niej zależy, czy uda się porobić coś fajnego, czy nie 🙊 Mój ogródek totalnie zarósł, więc może posadzę coś do skrzynek chociaż. A tak to w sumie brak pomysłu na spędzanie czasu.

    Angi90 , siesiepy, Zosis, Mart768, Amunicja, Lipcowa, Beezi lubią tę wiadomość

    Ona: 31 lat, On: 32 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30

    29.08. 2mm Cudu 😍
    19.09 - następna wizyta
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2305 2396

    Wysłany: 28 maja, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też jestem, ale dopiero teraz nadrabiam i podobnie jak Migotka czekam na wyniki i powoli tracę cierpliwość 🙄
    Chwile odpoczywam po intensywnym weekendzie na uczelni, ale dzisiaj siadam znowu do nauki bo za 1.5 tygodnia znowu zaliczenia.
    ps. nienawidzę upałów 🤨


    Migotka dokąd lecicie? 🌞🌞


    Beezi, ale się cieszę, że wyniki maluszka w porządku! Cudownie!

    Angi szybko zazegnacie ten konflikt, czasami takie kłótnie są potrzebne po to żeby spuscic zsiebie emocje 😊 cieszę się, że u Ciebie dobre wyniki, teraz tylko do przodu 🍀

    Siesiepku jesteśmy tutaj, wygadaj się jak potrzebujesz, jak nie chcesz na forum a chcesz się wygadać to zawsze jestem na priv tutaj albo na ig ❤️‍🩹

    Bialekkk super, że ryzyka niskie, teraz spokojnie do końca ciąży ❤️

    Zosis cudny brzuszek! Proszę o pogłaskanie bobaska od cioci forumowych 😘


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 12:21

    Angi90 , Zosis lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 6x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi)
    09/2024 stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle + estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ❌️ morfologia 0%
    ✅️badania hormonalne
    ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14%
    ➡️ zabieg usunięcia żpn 10/2024

    obecnie 19cs
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2966 5580

    Wysłany: 28 maja, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu, wyglądasz bardzo zgrabnie 😍

    Zosis lubi tę wiadomość

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3037 7485

    Wysłany: 28 maja, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Marti, czekamy na wieści!🤞🏼🤞🏼🍀❤️

    Migotka, i to się nazywa super plan 👌🏼 Zdradzisz gdzie i kiedy się wybieracie?😊 Ciekawość mnie zżera 😋

    Jo_ana przesyłam trochę ☀️ i u mnie 28°, zaraz wychodzę z kompem na leżak 😅 Ty teraz czekasz na owulację, prawda? Kiedy się jej spodziewasz? 🤞🏼

    Anka, tulę mocno 🫂 Odpocznij, naładuj baterie i wracaj 🚌

    Amunicja, ja już dreptam u drzwi Twoich 🫣🤞🏼🤞🏼 Dzięki Ci, że te wyniki będą jeszcze jutro 😅 Stara wygo, dobrze wiesz, że objawy małpowe nie mają nic do tego🫵🏼

    Bambi, gratulacje za poprawę! ❤️ Wierzę, że pozbyliście się największego z problemów i teraz będzie z górki 🥰🤞🏼

    Pauli19, o masz!✨ Jeszcze nie gratuluję, tak mam w zwyczaju, ale mocno trzymam 🤞🏼za ciemniejące kreski 🍀i cieszę się!❤️ Robiłaś betę?

    Zosis, wyglądasz przepięknie 🤩jaki duuuży już ten brzusio, dopiero co ledwo odstawał 🥹 Dasz radę Matka💪🏼 i z tymi upałami, i z remontem, wyprawką, zobaczysz - będzie wyjątkowo 🥰

    Frutellka, w zasadzie to dobrze, że zadzwoniłam 🙄 Dowiedziałam się, że nasza wizyta będzie konsultacją, a nie kwalifikacją 🥴 Kur@ nie wiedzą na jakim świecie żyją 🤦🏼‍♀️

    Dziewczyny zainteresowane na już, podpowiadam, żeby być w kontakcie ze swoją kliniką ☝🏼

    Anka96, Zosis, Amunicja lubią tę wiadomość

    👩🏻'90 🧔🏻'84 🩷'14
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 beta HCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀blastka 4CC🍀▫️7 dpt betaHCG 19,65 prog 14,38▫️9 dpt betaHCG 70,43▫️11 dpt betaHCG 162 prog 18,09▫️14 dpt betaHCG 687,23 prog 28,01▫️21 dpt 5t5d GS 0,93 cm + YS🍀
    24 dpt 6t1d CRL 0,47 cm + ❤️ 174 bpm
    🆘 krwiak podkosmówkowy 35 mm

    5.10 ostatnia wizyta w KLN⏳
    8.10 wizyta u prowadzącego ⏳
    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"
    preg.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 4578 5047

    Wysłany: 28 maja, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu ale brzusio okrąglutki, jeszcze troszkę i się poznacie, ale to zleciało 🥰 wy dalej nie znacie płci prawda ?

    Angi tak czekam na owulke, tak plus minus może w następny weekend, no ale zobaczymy co z tego wyniknie…

    Amunicja kciuki na jutro w pogotowiu 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 12:52

    Zosis, Angi90 lubią tę wiadomość

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021 💔

    ♀ 90’
    Kir Bx brak 2DS1 2DS2 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | rozjechane cytokiny | komórki NK 19% | cienkie endometrium

    ♂87’
    Wszystkie wyniki w normie

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🔸 IVF: 03/2024, mamy 18 ❄️
    Ryzyko OHSS, transfer odroczony
    14/05 (N) I FET ❄️ nieudany
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 7 tc 💔
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5817 11180

    Wysłany: 28 maja, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za troskę. ❤️🍀 Nie musicie się martwić. :)
    Musimy po prostu przemyśleć sobie sporo rzeczy i dojrzeć do rozmowy o tym, a trzeba to koniecznie przegadać bo nie było za fajnie w sobotę (delikatnie rzecz ujmując).
    Aktualnie czekam na krok starego, bo ja już mu dałam znać że jestem gotowa rozmawiać.
    Tzw. ch... Ale stabilnie.

    Czy spowoduje to stratę tego cyklu to przyznam szczerze że mi to ritotito teraz bo uważam, że to co się zadziało jest dużo ważniejsze, bo jednak to stary jest dla mnie ważniejszy niż chęć posiadania dziecka. 🍀 Jakos powoli to będzie i się ułoży.

    Amunicja, Angi90 , Lipcowa lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4769 5921

    Wysłany: 28 maja, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Cześć!

    Marti, czekamy na wieści!🤞🏼🤞🏼🍀❤️

    Migotka, i to się nazywa super plan 👌🏼 Zdradzisz gdzie i kiedy się wybieracie?😊 Ciekawość mnie zżera 😋

    Jo_ana przesyłam trochę ☀️ i u mnie 28°, zaraz wychodzę z kompem na leżak 😅 Ty teraz czekasz na owulację, prawda? Kiedy się jej spodziewasz? 🤞🏼

    Anka, tulę mocno 🫂 Odpocznij, naładuj baterie i wracaj 🚌

    Amunicja, ja już dreptam u drzwi Twoich 🫣🤞🏼🤞🏼 Dzięki Ci, że te wyniki będą jeszcze jutro 😅 Stara wygo, dobrze wiesz, że objawy małpowe nie mają nic do tego🫵🏼

    Bambi, gratulacje za poprawę! ❤️ Wierzę, że pozbyliście się największego z problemów i teraz będzie z górki 🥰🤞🏼

    Pauli19, o masz!✨ Jeszcze nie gratuluję, tak mam w zwyczaju, ale mocno trzymam 🤞🏼za ciemniejące kreski 🍀i cieszę się!❤️ Robiłaś betę?

    Zosis, wyglądasz przepięknie 🤩jaki duuuży już ten brzusio, dopiero co ledwo odstawał 🥹 Dasz radę Matka💪🏼 i z tymi upałami, i z remontem, wyprawką, zobaczysz - będzie wyjątkowo 🥰

    Frutellka, w zasadzie to dobrze, że zadzwoniłam 🙄 Dowiedziałam się, że nasza wizyta będzie konsultacją, a nie kwalifikacją 🥴 Kur@ nie wiedzą na jakim świecie żyją 🤦🏼‍♀️

    Dziewczyny zainteresowane na już, podpowiadam, żeby być w kontakcie ze swoją kliniką ☝🏼

    Angi, Kochana oni naprawdę nic nie wiedzą - moja dr mi już mówi, że na kwalifikację na samym początku czerwca mam się umawiać jak teraz pojadę na wizytę;) Angelius - tak jak dziewczyny pisały każe zapisywać się osobiście w sobotę - już widzę co tam się będzie działo;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 1016 2713

    Wysłany: 28 maja, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, wyglądasz przepięknie 🥰

    Amunicja, My tu wszystkie cierpliwie czekamy na Twoją bete 🩷

    Siesiepku, na pewno się ułoży 😚 tule 🩷

    Lecimy do Egiptu w pierwszym tygodniu lipca 😊 będę się smażyć i podziwiać rafę koralową. Oby tylko zemsta Faraona nas oszczędziła 😅

    siesiepy, Angi90 , Zosis, Amunicja, Marti27, Lipcowa, Beezi lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 zalecenie ivf 💉 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1%
    allo mlr 0.0%
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig,accofil)
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig, accofil, encorton)

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️

    ⏳️18.10 histeroskopia
    ⏳️25.10 konsultacja immuno z wynikami badań i plan leczenia
  • Marti27 Autorytet
    Postów: 688 1612

    Wysłany: 28 maja, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobię wieczorem ale daje znać że u Frania wszystko w porządku 😊 kciuki dinociotek pomogły 🍀 zalecenie to postarać się mniej stresować.
    Na osłodę przesyłam buziolka tego ancymonka 🤭

    https://zapodaj.net/plik-u2lmfILuHH

    P.S. nadrobię wieczorem 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 14:21

    Frutellka , siesiepy, Bambi92, Cukruś, Emka06, Anka96, Angi90 , KarolinaAnastazja, Zosis, Amunicja, Paulina666, Lipcowa, Beezi, Paprota9418 lubią tę wiadomość

    Razem 11 lat ❣️
    Małżeństwo 2 lata💒
    Starania od lipca 2022r.

    Ona:27 lat
    ✅️AMH 1,78
    👉Prolaktyna powyżej normy- Bromocorn
    👉Niska Ferrytyna
    Owulacje potwierdzone monitoringiem

    On:26 lat
    ✅️ Badanie nasienia(ilość, morfologia, wymazy)
    👉 Ruch postępowy 1,07%

    30.10 pierwsza wizyta w ramach Rządowego programu prokreacyjnego

    12.11- ⏸️🍀

    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 2926 4845

    Wysłany: 28 maja, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 🦕

    Migotka W jakiej rejony lecicie migotka?
    Lipiec będzie krwawy w opalanie 🦀🦀🦀 my byliśmy w lipcu to było po 50*C 🤣 jeżeli rafa piękna to Marsalam polecam, jeżeli życie wieczorne imprezowe to Hurgada 😊


    Marti cudownie, że u Franusia wszystko okej 😊😊 Jak się czujesz?

    Zosis Cudnie wyglądasz z dinodomkiem🏠 czy już wiadomo ktoś tam mieszka? 😉

    Amunicja przygotowania organizmu jak na 🦧 może świadczyć o niej ale i nie musi. Czekam na Twoją betę, chyba, że siurkniesz na patyka i go zaprezentujesz 🙃

    Pauli cieszę się, z twoich kresek, ale my tu mamy taki rytuał, że wrzucamy patyki do wglądu 😊

    Bambi oby teraz było z górki!!!🍀

    Joanna/Siesiepy a co wy w te dołki powpadałyście? Zaraz biorę straż z wodą, będę je zalewać, żeby Was wygonić z tych dołków 🫂🌊

    Lipcowa jesteś? Co tam u Was? 🫶

    Bezzi jak rączką Ignasia? Wy nadal na wypoczynku?😊

    Emka jak tam Twoje jajniki? Koedy testujesz? 😊

    A tak z ciekawości spytam, macie rodzeństwo? Starsze młodsze? Dogadujecie się czy macie średnie relacje?🤔😁


    Ja już po wizycie Borys ma 8.5cm, jest wszystko okej. Niestety takie akrobacje strzelał, że aż Pani Doktor w szoku była jak zaczął wyginać się w Mostek 🙈🙈 (nie mogła go na początku zmierzyć)

    Dobrego dnia💝


    Edit Bambi cieszę się bardzo!!😊😊

    Cukruś czekam na wyniki!🍀
    Frutellka jak chodziłam na rozmowy z psychologiem to zadał mi pytanie a.co jeśli pani nie będzie mogła mieć wcale dzieci, na co ja odpowiedziałam takimi słowami jak Ty..dopóki mam macicę, będę walczyć, jak mi na wytną to powiem, że nie będzie dziecka.

    Walka jest trudna, ale nie niemożliwa do wygrania 💝

    Ściskam♡

    Siesiepy czasami to tylko jeden cykl a komfort psychiczny starego jest najważniejszy. Macie siebie 💝 dużo przesyłam Wam dobrej Energi! 🫶

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 15:02

    Frutellka , Zosis, Amunicja, Emka06, Paprota9418 lubią tę wiadomość

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️
    NIFTY -niskie ryzyka 🫶🩵🫶
    20.09-1770g Dinusia🦕

    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10462 14213

    Wysłany: 28 maja, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki które przyjmują metforminę, chcę się skusić na krzywą przed wizytą poniedziałkową ale nie wiem jak to ugryźć pod względem metforminy, nie brać jednej dawki, wziąć ją wcześniej niż zwykle czy jak 🤪

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3 dojrzałe 🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27->16.06 263,26-> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹24.09 18+6 300 g modela 💙
    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 2926 4845

    Wysłany: 28 maja, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Dziewczynki które przyjmują metforminę, chcę się skusić na krzywą przed wizytą poniedziałkową ale nie wiem jak to ugryźć pod względem metforminy, nie brać jednej dawki, wziąć ją wcześniej niż zwykle czy jak 🤪

    Ja odstawiałam na tydzień 😄

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️
    NIFTY -niskie ryzyka 🫶🩵🫶
    20.09-1770g Dinusia🦕

    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2966 5580

    Wysłany: 28 maja, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Emka jak tam Twoje jajniki? Koedy testujesz? 😊
    Dalej je czuję, ale nie umiem tego określić. Uczucie trochę jak podczas stymulacji, kiedy zaczynały pracować. Nie jest to ciągłe. Najczęściej jak np. kicham, mam pełny pęcherz itd. Ale staram się już nie rozkminiać tego. Testować raczej nie będę, tylko zrobię betę 😊

    Edit. Borys rośnie w siłę 😍 Dla mnie te Wasze rozwijające się maluchy to coś niesamowitego 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 19:06

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • Marti27 Autorytet
    Postów: 688 1612

    Wysłany: 28 maja, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi powroty do pracy nigdy nie są łatwe, szczególnie po udanym urlopie 🤭 liczę że 🦧 nie pokrzyżuje Ci planów 🤔
    Super że USG wyszło dobrze, to już połowa sukcesu 🤗

    Migotka to z Egiptu wrócisz jak czekoladka 🍫🤤 udanych wakacji 🙊

    Siesiepy wierzę że w końcu dojdziecie z mężem do porozumienia, trzeba tylko na spokojnie podejść do tej rozmowy ☺️ w razie czego jesteśmy tu po to żebyś mogła się wygadać 🫡

    Amunicja zazdroszczę Ci tej luźnej głowy 🫣 gdybym miała choć odrobinę podejścia do życia jak Ty, byłoby prościej 😁 chyba zapiszę się na kurs luźnych gaci do Ciebie 😅 jutro jestem na posterunku z kciukami 🤞🍀

    Angi super że posiewy czyste, oby tak dalej 🍀 z kamieniami coś się dzieje?

    KarolinaAnastazja świetnie że Borys ma się dobrze, będzie mały akrobata 🤭😈 albo łobuz jak Franek bo też potrafi takie akrobacje robić. Czasami mam wrażenie że próbuje uciec od matki przez brzuch 😂
    Jak się czuję? Dzisiaj jak nowonarodzona po wizycie😇 te 2 tygodnie były dla mnie wyczerpujące fizycznie i psychicznie. Teraz mam nadzieję że będzie lepiej 😊

    Emka co do Twoich dolegliwości to nie doradzę ale potraktuję je jako dobry znak ✊️🍀 kiedy lecisz na betę?

    KarolinaAnastazja, Angi90 , Emka06 lubią tę wiadomość

    Razem 11 lat ❣️
    Małżeństwo 2 lata💒
    Starania od lipca 2022r.

    Ona:27 lat
    ✅️AMH 1,78
    👉Prolaktyna powyżej normy- Bromocorn
    👉Niska Ferrytyna
    Owulacje potwierdzone monitoringiem

    On:26 lat
    ✅️ Badanie nasienia(ilość, morfologia, wymazy)
    👉 Ruch postępowy 1,07%

    30.10 pierwsza wizyta w ramach Rządowego programu prokreacyjnego

    12.11- ⏸️🍀

    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 2926 4845

    Wysłany: 28 maja, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Dalej je czuję, ale nie umiem tego określić. Uczucie trochę jak podczas stymulacji, kiedy zaczynały pracować. Nie jest to ciągłe. Najczęściej jak np. kicham, mam pełny pęcherz itd. Ale staram się już nie rozkminiać tego. Testować raczej nie będę, tylko zrobię betę 😊

    Edit. Borys rośnie w siłę 😍 Dla mnie te Wasze rozwijające się maluchy to coś niesamowitego 🥰

    Ja tam trzymam kciuki x4 za objawy jako pozytywne Kochana!🍀🤞

    I wiem, że u Ciebie też taki maluszek będzie 🫶

    Czekam na betę 💝

    Emka06 lubi tę wiadomość

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️
    NIFTY -niskie ryzyka 🫶🩵🫶
    20.09-1770g Dinusia🦕

    preg.png
  • Pauli19 Autorytet
    Postów: 326 314

    Wysłany: 28 maja, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauli19 wrote:
    Dziewczyny ku pokrzepieniu serc …. Amh z tego miesiąca 0.13 - ogólnie wyniki słabe a dzisiaj || kreski ( na 3 testach ) ! Blade ale są ! Dzisiaj 2 dni przed miesiączka ! Trzymajcie kciuki żeby jutro były jeszcze mocniejsze !
    No niestety,za szybko się człowiek ucieszył … rano piękna kreska na facel w ciągu minuty a na becie zaledwie 8… no nic trzeba poprawić koronę i iść dalej !

    26 cykl starań

    2009- usunięcie jajnika lewego- endometrioza
    8.06.2019 -córka Helenka
    01.04.2022- usuniecie lewego jajowodu- wodniak
    07.2022 rozpoczęcie starań o rodzeństwo
    08.2022 - II ;)
    09.2022- nie znaleziono pęcherzyka w macicy.. CP
    Poronienie samoistne...jajowód zachowany.
    11.2022 HSG z rtg
    13.07.2023 potwierdzona insulino oporność - -- SIOFOR 850 x 3

    LEKI:
    Eutyrox 137
    Miositogyn
    Wit D
    Selen
    Ubichinon Q10
    Siofor 850


    aktualne badania:
    amh :0,34 ;( -> 0,13 ;(
    TSH- 1,87
    FT4-1,55
    FT3- 3,06
    GLUKOZA 115;/

    08.2023- I miesiąc stymulacji
    AROMEK+ DUPHASTON


    28.05 - MAMY TO! II!
    29.05 - beta 7,9
    31.05 - beta 40
    03.06 - beta 270!
    5.06 delikatne plamienie/krwawienie - pęcherzyk z ciałkiem w macicy.
    7.06 kolejna strata ;(

    11.06 - szpital/ ciąża pozamaciczna/poronienie trąbkowe.

    11.09.2024 - rozpoczęcie procedury IVF / kwalifikacja do programu rządowego/
    - badania
    - pierwsza próba na własnych komórkach




    Ona :38
    On : 37
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2305 2396

    Wysłany: 28 maja, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauli, który jesteś dpo? Może wylapalas sam poczatek bety 🤞🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 20:58

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 6x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi)
    09/2024 stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle + estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ❌️ morfologia 0%
    ✅️badania hormonalne
    ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14%
    ➡️ zabieg usunięcia żpn 10/2024

    obecnie 19cs
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2305 2396

    Wysłany: 28 maja, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wgl Zosis Twoja ciąża mi się tak dłuuuuuuży 🤣🤣🤣 innych dinusiów te ciąże mi tak szybko lecą a Twoja mi się jakoś dłuży haha :D chciałabym tak wyglądać w ciąży a wiem, że u mnie to nie będą takie piękne kształty jak u Was :D

    Bubu ja niestety Ci nie odpowiem co do metforminy bo ja jak robiłam kontrolnie to tylko glukoze i insuline bez krzywych i Pani doktor nie kazała mi odstawiać, ale to pewnie dlatego, że ja raczej metforminę będę brała do samej ciąży i raczej nie ma tu mowy o odstawieniu jej. A tak po za tym to chyba musiałabym się umówić może do niej na jakąś kontrolę.

    Powiem Wam dziewczyny, że trochę sie wystraszyłam tymi wizytami kwalifikacyjnymi do IVF mimo, że nas to na razie nie dotyczy, ale boje się, że jak się wszyscy rzucą na wizyty to zabraknie miejsc dla takich staraczek jak ja na monitoring 🤣🤣🤣 mimo, że u mojego lekarza nigdy nie było problemu z terminami i umówiłam się już na lipcowy monitoring mimo, że jeszcze owulacji w czerwcu nie miałam 🤣🤣

    Zosis lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 6x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi)
    09/2024 stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle + estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ❌️ morfologia 0%
    ✅️badania hormonalne
    ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14%
    ➡️ zabieg usunięcia żpn 10/2024

    obecnie 19cs
  • Pauli19 Autorytet
    Postów: 326 314

    Wysłany: 28 maja, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    Pauli, który jesteś dpo? Może wylapalas sam poczatek bety 🤞🍀
    Dokładnie nie wiem kiedy była owulacje bo olałam ten miesiąc ale według kalendarzyka 12dpo

    26 cykl starań

    2009- usunięcie jajnika lewego- endometrioza
    8.06.2019 -córka Helenka
    01.04.2022- usuniecie lewego jajowodu- wodniak
    07.2022 rozpoczęcie starań o rodzeństwo
    08.2022 - II ;)
    09.2022- nie znaleziono pęcherzyka w macicy.. CP
    Poronienie samoistne...jajowód zachowany.
    11.2022 HSG z rtg
    13.07.2023 potwierdzona insulino oporność - -- SIOFOR 850 x 3

    LEKI:
    Eutyrox 137
    Miositogyn
    Wit D
    Selen
    Ubichinon Q10
    Siofor 850


    aktualne badania:
    amh :0,34 ;( -> 0,13 ;(
    TSH- 1,87
    FT4-1,55
    FT3- 3,06
    GLUKOZA 115;/

    08.2023- I miesiąc stymulacji
    AROMEK+ DUPHASTON


    28.05 - MAMY TO! II!
    29.05 - beta 7,9
    31.05 - beta 40
    03.06 - beta 270!
    5.06 delikatne plamienie/krwawienie - pęcherzyk z ciałkiem w macicy.
    7.06 kolejna strata ;(

    11.06 - szpital/ ciąża pozamaciczna/poronienie trąbkowe.

    11.09.2024 - rozpoczęcie procedury IVF / kwalifikacja do programu rządowego/
    - badania
    - pierwsza próba na własnych komórkach




    Ona :38
    On : 37
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2305 2396

    Wysłany: 28 maja, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauli19 wrote:
    Dokładnie nie wiem kiedy była owulacje bo olałam ten miesiąc ale według kalendarzyka 12dpo


    W takim razie tak jak mówię pewnie wylapalas początek bety 🤞🍀🍀✊️ powtórz za 48h 😊

    A progesteron badalas razem z beta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 21:28

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 6x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi)
    09/2024 stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle + estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ❌️ morfologia 0%
    ✅️badania hormonalne
    ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14%
    ➡️ zabieg usunięcia żpn 10/2024

    obecnie 19cs
‹‹ 917 918 919 920 921 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ