X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2303 2392

    Wysłany: 18 czerwca, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po, no zabieg musi być, lekarz nawet powiedział, że to czy ma być to się ludzie zastanawiali 20 lat temu 😅 no ogólnie widać, że się w tym specjalizuje, wszystko dokładnie opisal.
    Mamy dzwonic do szpitala o termin - zobaczymy ile będziemy czekać 🫣🤣 a między czasie mamy robić swoje. Po zabiegu też powiedział, ze nie ma wskazan do tego żeby robić przerwę.
    Metoda embolizacji, znieczulenie miejscowe, stary przychodzi rano do szpitala i po paru godz wychodzi, 2 tyg bez wysiłku po zabiegu.

    ps. Babmbi jeżeli czytasz to napisałam priv 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca, 18:24

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 6x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi)
    09/2024 stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle + estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ❌️ morfologia 0%
    ✅️badania hormonalne
    ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14%
    ➡️ zabieg usunięcia żpn 10/2024

    obecnie 19cs
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2303 2392

    Wysłany: 18 czerwca, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka a próbowaliście stymulacji na czymś lżejszym z leków?

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 6x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi)
    09/2024 stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle + estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ❌️ morfologia 0%
    ✅️badania hormonalne
    ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14%
    ➡️ zabieg usunięcia żpn 10/2024

    obecnie 19cs
  • aśś Autorytet
    Postów: 1016 1383

    Wysłany: 18 czerwca, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cukrus, gratulacje 😀 daj czadu w pracy ❤️

    @Emka, no to strasznie szkoda. Za mocna stymulacja... bedziecie bardzo zmniejszac teraz?

    Cukruś lubi tę wiadomość

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5806 11168

    Wysłany: 18 czerwca, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wyrwałam termin do laryngologa na jutro we Wro. Przed nim pójdę zrobić sama betę nr 3 więc wyniki będą jutro. :)

    moonflower, Clausix, Anka96, Marti27, KarolinaAnastazja, Paprota9418, Paula29, Pfry, Mart768, Niaha, Angi90 , Lipcowa lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2963 5574

    Wysłany: 18 czerwca, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    Emka a próbowaliście stymulacji na czymś lżejszym z leków?
    Grudzień, styczeń, luty była Lametta. Wtedy było od 2 do 4 pęcherzyków.

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2963 5574

    Wysłany: 18 czerwca, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśś wrote:
    @Cukrus, gratulacje 😀 daj czadu w pracy ❤️

    @Emka, no to strasznie szkoda. Za mocna stymulacja... bedziecie bardzo zmniejszac teraz?
    Na moje pytanie czym stymulujemy w kolejnym cyklu pani doktor odpowiedziała: "Na pewno nie Puregonem" 😅 A potem dodała, że jeśli został mi jeszcze ten lek to możemy tym samym, ale w dawce 25j.

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 4578 5047

    Wysłany: 18 czerwca, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka a może jeszcze dwie próby iui ale na naturalnej owulacji ? Jak się nie uda to chociaż będziesz miała już dwa cykle przerwy od leków i szybciej zleci do ewentualnego ivf. Jeśli masz swoje owulacje to ja bym tak zrobiła, u mnie też był ciągle cyrk z przestymulowaniem, jak nie 20 to 10 pęcherzyków i ciągły przestój więc wiem co czujesz, raz przy 3 pęcherzykach zrobiliśmy IUI, ale i tak się nie udało. Zmarnowany cykl bardzo boli, ale z drugiej strony nie przewidzisz co będzie więc lepiej nie ryzykować, chociaż ja kompletnie nie wierzyłam w te 3 wtedy i się nie pomyliłam.

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021 💔

    ♀ 90’
    Kir Bx brak 2DS1 2DS2 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | rozjechane cytokiny | komórki NK 19% | cienkie endometrium

    ♂87’
    Wszystkie wyniki w normie

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🔸 IVF: 03/2024, mamy 18 ❄️
    Ryzyko OHSS, transfer odroczony
    14/05 (N) I FET ❄️ nieudany
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 7 tc 💔
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2963 5574

    Wysłany: 18 czerwca, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Emka a może jeszcze dwie próby iui ale na naturalnej owulacji ? Jak się nie uda to chociaż będziesz miała już dwa cykle przerwy od leków i szybciej zleci do ewentualnego ivf. Jeśli masz swoje owulacje to ja bym tak zrobiła, u mnie też był ciągle cyrk z przestymulowaniem, jak nie 20 to 10 pęcherzyków i ciągły przestój więc wiem co czujesz, raz przy 3 pęcherzykach zrobiliśmy IUI, ale i tak się nie udało. Zmarnowany cykl bardzo boli, ale z drugiej strony nie przewidzisz co będzie więc lepiej nie ryzykować, chociaż ja kompletnie nie wierzyłam w te 3 wtedy i się nie pomyliłam.
    Pani doktor chce stymulować, bo to teoretycznie zwiększa szanse na powodzenie. Choć teraz trochę się obawiam kolejnych stymulacji, ale ufam jej. A co do leków to przerwę muszę mieć od Encortonu i Accofilu, bo do IUI podchodzimy z takim zestawem, więc czy byłby cykl naturalny, czy stymulowany to i tak musimy odczekać 😕 Pamiętam Twoją historię z IUI.. Mam nadzieję, że ten Kropek z Wami zostanie i tamten ciężki czas pójdzie w zapomnienie 😘

    jo_ana lubi tę wiadomość

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • Marti27 Autorytet
    Postów: 686 1606

    Wysłany: 18 czerwca, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu Twoje emocje są w pełni zrozumiałe, jeśli płacz pomoże to rycz ile trzeba. Tyle starań i walki odbija się na psychice. Niestety ale później nie będzie łatwiej bo cały czas będziesz zastanawiać się czy wszystko jest w porządku 😔

    Cukruś gratulacje nowej pracy 🫶 super ze wizyta się udała, oby termin był w miarę szybki ✊️ to dzisiaj masz naprawdę dobry dzień, same dobre informacje 👌

    Emeczko tak mi przykro 😪 myślę że jo_anny pomysł jest warty uwagi. Tu trzeba mieć anielską cierpliwość wiec rozumiem ze masz juz dosc 🫣

    Amunicja z kropkiem na pokładzie! 🤗
    Niech się dzielnie trzyma tej ekstra mamuśki, gdzie mu będzie lepiej 😉🫶

    Moon, Niaha jesteście seksi mamuśki 💣

    Siesiepy współczuję choroby ale plus taki że przy okazji jutro zrobisz betę i będą wyniki 😁 krócej będziesz nas trzymać w niepewności.

    Zosis Twój stary musiał być w niezłym szoku jak spytałaś o ten pokój 😂😂

    Amunicja, Cukruś, siesiepy, Mart768, Niaha lubią tę wiadomość

    Razem 11 lat ❣️
    Małżeństwo 2 lata💒
    Starania od lipca 2022r.

    Ona:27 lat
    ✅️AMH 1,78
    👉Prolaktyna powyżej normy- Bromocorn
    👉Niska Ferrytyna
    Owulacje potwierdzone monitoringiem

    On:26 lat
    ✅️ Badanie nasienia(ilość, morfologia, wymazy)
    👉 Ruch postępowy 1,07%

    30.10 pierwsza wizyta w ramach Rządowego programu prokreacyjnego

    12.11- ⏸️🍀

    age.png
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 783 1562

    Wysłany: 18 czerwca, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czytam Was, ale do mnie się znowu przypałętało jakieś choróbsko i tak mnie głowa napier@#$, że nie miałam sił się odnieść do wszystkich 😔

    BuBu większość z nas Cię tutaj totalnie rozumie. Po długim czasie staran to normalne, że czujesz strach. Jak wejdziesz w etap serduszkowy, to kupisz detektor tętna. I wiesz co? Dla mnie to spoko, też bym tak "świrowała" gdyby nam się udało. Mamy prawo czuć wszystko, co czujemy. Tylko na litość nie porównuj się do innych. Przecież jesteśmy tu już tak długo, że widziałyśmy setki jak nie tysiące roznych historii. I Twoja też będzie inna od pozostałych. Ale możemy wierzyć w szczęśliwe zakończenie, bo wyleczyliscie się ze Starym z różnych spraw, jesteś obstawiona lekami. Spróbuj sobie zbilansować te myśli.

    Emka, no niech to. Ja zgadzam się z Joanną, że może cykl bez stymulacji by się przydał Wam. Odetchnelabys. Efekty stymulacji podobno się utrzymują dłużej, bo przecież komórki jajowe dojrzewają 3 msc. Może pomyśl o tym jednak?

    Amunicja czy Stary przyszykował ciepłe skarpety, arbuza i to wszystko, co potrzebne do wicia gniazdka? Zdrowy rozsądek zdrowym rozsądkiem, ale rozpieszczanie ma na pewno dobry wpływ na hormony szczęścia ☘️🙏 Mi intuicja też mówi, że Twoje drugie podejście to będzie 🎯✌️

    Moje typy: Siesiepy na bank młoda dżokoejka 🤠👢, BuBu chłopiec 💙

    Pozdrawiam ciepło spod kocyka 🙊

    Ona: 31 lat, On: 32 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30

    29.08. 2mm Cudu 😍
    19.09 - następna wizyta
  • Zosis Autorytet
    Postów: 1972 5123

    Wysłany: 18 czerwca, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emeczko, bardzo mocno Cię przytulam. 🫂 Bo co mogę więcej? 🤷‍♀️ Wysyłam ciepłe myśli w Twoją stronę i wierzę, że nie już niedługo doczekasz się spełnienia swojego marzenia.

    Kurczaki, jakie to wszystko jest pokręcone... Dziewczyny do IVF chcą mieć tych pęcherzyków i nie mogą, do IUI trzeba minimum to rosną jak grzyby po deszczu... 🙈 Ehh... Żeby to się dało tak każdej przydzielić to, czego potrzebuje...😶‍🌫️

    Cukruś, gratulacje wygranej rekrutacji! 👏 Otwierajcie dzisiaj ze Starym szampana! 🍾 No i kciuki za szybki termin zabiegu. To na NFZ czy prywatnie trzeba?

    Bubu, dobrze rozumiemy Twoje rozterki i tę dwubiegunówki czy pozwolić sobie na szczęście już czy jeszcze się wstrzymać. Tulę Cię bardzo mocno. 🫂 Ja wierzę w Twojego Kropka.

    Siesiepy, och to paskudne slinianki. Niech laryngolog coś poradzi jutro. To już chyba norma, że jak ciąża się pojawią to przypałętują się jakieś cholerstwa od razu - mnie męczyło zapalenie pęcherza/infekcja intymna na samym początku. 🤭 A co do "odnalezienia pokoju" to dość szybko się ogarnęłam, co ja w ogóle mówię, wystarczyło spojrzeć na minę Starego. 🤣

    Po dzisiejszych zakładach czujemy presję na chłopaka. 💙 Obiecuję po porodzie zrobić losowanie nagrody za to, że trzymamy Was tyle w niepewności. 😅 Nie zrobię na pewno tak dobrych krokodylków jak Rozalaa, ale coś dla Was wymyślę. 😁

    Cukruś, siesiepy, Mart768 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań
    IUI 10.2023 (27-my cykl starań)
    👶 wyczekana Basia 07.2024 💗

    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2303 2392

    Wysłany: 18 czerwca, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis stary odwozi mnie do domu pakuje się i jedzie do pracy bo jutro od 7 już musi być w biurze a ma 4h jazdy 🤣🤣 także poswietuje sama 😁
    Zabieg na NFZ - sama jestem ciekawa ile będziemy czekać, jutro będę się dobijać

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 6x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi)
    09/2024 stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle + estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ❌️ morfologia 0%
    ✅️badania hormonalne
    ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14%
    ➡️ zabieg usunięcia żpn 10/2024

    obecnie 19cs
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 713 1464

    Wysłany: 18 czerwca, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, tulę mocno 🫂 nosz kurde! Szalone masz te jajniki. Myślę, że Pani doktor wie co robi i słabsza stymulacja będzie ok 🤞🏻

    Bubu popieram Bambi, nie porównuj się do innych. Każda ciąża jest inna, czasem dzidziony są na początku leniuszkami, a potem rozwijają się szybciej. Twoją beta jest w normie, prog jest piękny więc nie ma co się na zapas martwić 😘

    Cukruś same dobre nowiny, gratulacje! 🥳

    A co do zakładów to u Zosi musi być chłopak, chyba żadna z nas nie wyobraża sobie inaczej 😅🤭

    Bubu chłopiec 🩵 Siesiepy dziewczynka 🩷

    Cukruś, siesiepy, Mart768 lubią tę wiadomość

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5806 11168

    Wysłany: 18 czerwca, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka wow kurde niezła masz odpowiedź tych jajniorow, serio. 👀 Da się w ogóle na tym co jesteś jeszcze zmniejszyć dawkę?

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2963 5574

    Wysłany: 18 czerwca, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Emka wow kurde niezła masz odpowiedź tych jajniorow, serio. 👀 Da się w ogóle na tym co jesteś jeszcze zmniejszyć dawkę?
    No jak na złość. Co za niesprawiedliwość, że Migotka i RinTinTin walczą o każde jajo, a moje jajniki se szastają nimi na prawo i lewo.

    Da się zmniejszyć dawkę, bo lek się podaje za pomocą pena i muszę sobie nastawić odpowiednią wartość.

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5806 11168

    Wysłany: 18 czerwca, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    No jak na złość. Co za niesprawiedliwość, że Migotka i RinTinTin walczą o każde jajo, a moje jajniki se szastają nimi na prawo i lewo.

    Da się zmniejszyć dawkę, bo lek się podaje za pomocą pena i muszę sobie nastawić odpowiednią wartość.
    Na pewno gdybyś mogła to byś się z nimi podzieliła możliwością produkcyjna, żeby i tobie się wyrównało, i im. 😬 Mam nadzieję, że kolejna stymulacja przyniesie maks3. Bo rozumiem, że przy 3 zrobią IUI?

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2963 5574

    Wysłany: 18 czerwca, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Na pewno gdybyś mogła to byś się z nimi podzieliła możliwością produkcyjna, żeby i tobie się wyrównało, i im. 😬 Mam nadzieję, że kolejna stymulacja przyniesie maks3. Bo rozumiem, że przy 3 zrobią IUI?
    Chyba tak. Z tego co czytałam to 3 to jest taki max. Najbezpieczniej byłoby gdyby były dwa 🙄

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • Paula29 Autorytet
    Postów: 563 1139

    Wysłany: 18 czerwca, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh dziewczyny przepraszam że dopiero teraz piszę, miałam urwanie głowy w pracy. Wszystko ok u moich dwóch 🩷🩷 Bobozaurek. Widziałam że pytałyscie. Jesteście kochane! Są zdrowe, rosną w normie, łożyska wysoko, ruszają się i łobuzują, bo czuję.

    Nadrobiłam Was, dużo pisalyscie a ostatnie wpisy są takie słodko- gorzkie? U niektórych słodkie, u innych gorzkie.

    Emka06 przytulam 🫂 szkoda tego cyklu 😔 Jesteś naprawdę solidną kurką jajkonośną. Na czym w końcu stanęło? 25 Puregon czy jednak coś innego? I w sumie skoro była taka ładna odpowiedź na Lametcie to dlaczego zmieniałyscie lek?

    Siesiepku, co ja pacze. Do skarpety wlazłaś? Aż tak boli? Ojojam, może będzie bolało mniej. Czekam na powtórkę bety. 😘

    Bubu90 kochana, martwisz się o Kropka, to zrozumiałe. Nie chcę Cię na siłę pocieszać, ale powiem tylko tyle że wartości bety mają bardzo szeroki zakres normy laboratoryjnej. To nie jest bez przyczyny. Beta ma prawo bardzo różnić się u różnych kobiet, a u tej samej pomiędzy dwiema ciążami również. 🫂 Ja wierzę w Kropka mocno!

    Cukruś! Gratulacje! Niech Ci praca przyjemną będzie! 😊 Jak będziesz sama świętować ? Mam nadzieję że po dobraniu się do jajek Starego będziesz musiała wyciągać Piccolo jak Białeek 😉

    Amunicja niech Kropek się rozgości 🤞🏼jest tam cieploz wilgotno, ma ścianę przednią, tylną, może też wysoko u góry! Byle się mocno wgryzał!

    Jo_ana oby ten róż oznaczał to co myślę 🥰

    Bambi ja też jestem teamkocyk, wpadam pod prysznic i też zaraz (pomimo upałów) otulam się kocykiem. Mam wersję zimową i letnią jak coś 😅

    Rozalaa dzięki Ci za przepis na 🐊🐊 będę próbować. Tych co zamówiłam nie mogę przełknąć 😬 a jak tam u Ciebie kierowniczko?

    Niaha, moon, jesteście prawdziwe petardy! 🚀

    Co do zakładów to patrząc na to że przychodzę z dwiema 🩷🩷 obstawiam że u Dziewczyn będzie trzech Króli tudzież Muszkieterów🩵🩵🩵 😅 równowaga we wszechświecie musi być zachowana! A co!

    Amunicja, Mart768, Niaha, Cukruś, Marti27, Angi90 , siesiepy lubią tę wiadomość

  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1082 4742

    Wysłany: 18 czerwca, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi
    Przy pierwszym transferze miałam check listę z ananasem, skarpetą, magnezem, burakiem i 💩 to dało. Zarodek lubi ciepło, ale ja lubię zimnego arbuza, więc dziś kawał takiego wciągnęłam 🤡 YOLO!
    Za to w warstwie emo, podchodzę do tego transferu z większą czułością- oczywiście jak na moje standardy😁 Po prostu dopuszczam do siebie myśl, że może się udać, bo nawet jak się nie uda, to wiem już jak to smakuje i wiem, że sobie z tym poradzę 🤙🏻

    Bubu
    Nie szukaj dziury w całym. Jak rano wstajesz to nie zaczynasz dnia od lamentu nad tym, że wszyscy umrzemy, a jednak na 100% wszyscy umrzemy💁🏼‍♀️
    Nie chce zabrzmieć obcesowo, bo jesteś bardzo delikatna, ale na to, co się dalej wydarzy i tak nie masz wpływu. Ciesz się tym, co teraz masz.
    Bo naprawdę masz czym i potwierdzi Ci to każda z nas.

    Cukruś
    Super, że nie macie większych ograniczeń w staraniach z powodu tego zabiegu 👍🏻 I wielkie gratulacje z powodu pracy 👏🏼👏🏼


    Siesiepy
    Dużo zdrowia. Nawadniaj się.
    I dużej bety 😊


    Cukruś, Bambi92, siesiepy, Lipcowa lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    preg.png
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 867 2171

    Wysłany: 18 czerwca, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Paula gratuluję dziewczynek :)

    Ale ja obstawiam tak jak Bambi i RinTinTin, czyli u Siesiepy mała Siesiepka, a u Bubu mały Bubik :) chociaż ja chyba jestem tak samo słaba w te zakłady jak w doszukiwanie się kresek na testach, bo u siebie czułam chłopaka, a tu jednak Oliwka 🙈

    Angi no strasznie mi miło, że używasz tego dzienniczka, a jeszcze jak zobaczyłam, że cały autobus chce mieć tam pozakładane karty ciąży to juz całkiem mi się serce rozpłynęło 🥹

    Angi90 , Paula29, siesiepy, Beezi lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️32 🙋‍♂️ 43

    Starania o pierwsze dziecko
    na luzie od 12.2020
    na poważnie od 08.2021

    wrzesień 2022: cb
    styczeń 2023: cb?
    marzec 2023: cb?
    maj 2023: poronienie 7tc

    08.09.23 - II
    13.05.24 - Oliwka jest z nami :)
‹‹ 976 977 978 979 980 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ