X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1884 5312

    Wysłany: 20 czerwca, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy spodziewam się że masz w głowie niezły kosmos 😬 może faktycznie heparyna to dobry pomysł, mam jednak nadzieję, że jutrzejszy wynik bety powie cos więcej ♥️ trzymam 🍀🤞

    Jo_ana a weź z tym termometrem 😂🫢 na spokojnie, ja myślę, że te plamienia to dobry znak 🤞 a z tym że nie można zbadać proga ani bety to jest masakra 🤦‍♀️

    Migotka no ja chyba bym nie ryzykowała urlopem z immunoglobulinami, tak jak dziewczyny będę tu głosem rozsądku 😌 dobra decyzja z czekaniem na odp 😘

    Marti no gadaj z nim, niech siedzi jeszcze - ja tu w planach miałam przejęcie 🤰 brzuszka a ten łobuz komplikuje sprawy 😅

    Clausix jak już będą tam grzebać to szukała bym miejsca w którym zbadają i 138 i 56 - ta sama procedura badania a więcej informacji 🤓

    Jutro lecę do laba - będę badać tsh i prolaktynę, w cyckach ok - mały włókniaczek albo powiększony węzeł w lewej, prawa czysta 🥳
    Kariotypy prawidłowe u obojga 🎉


    Mart768, Amunicja, Cukruś, siesiepy, Emka06, migotka_, SandraH.97, Marti27, Angi90 , Pfry, Anka96 lubią tę wiadomość

    👩 28
    badania 3dc✅AMH - 4,2✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    seminogram✅HBA 42%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    ---> IVF ✨🍀
    💉 15.07 --> Mensinorm75 + Ovaleap150 + Orgalutran
    25.07📍 punkcja - 16🫧--> 8🫧 🪄 ICSI --> ❄️5bb ❄️4bc
    19.08 - 🍍FET🍍 ❄️ ❄️
    9dpt betaHCG 135,6 mIU/ml 🙏🍀
    11dpt betaHCG 278,1 mIU/ml 🍀✨
    12.09 wizyta⌛️ 🙏🍀
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1080 4741

    Wysłany: 20 czerwca, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi
    Czuję się dobrze- jak po pierwszym transferze huehue. Jestem spokojna, ale jak Bree Van De Kamp- gotowa na wszystko 😉 Dziękuję, że pytasz.
    Powiedz jak nocki małego chłopczyka? Lepiej sypia(cie)?

    Rozalaa
    🥳 Utrzymuj te passę dobrych wyników badań.
    Tylko wyśpij się przed prolaktyną. I bez bzykania mi tam.

    rozalaa lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3133 7823

    Wysłany: 20 czerwca, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amunicja, mały chłopczyk za bardzo lubi jeść w nocy żeby spać. Mamy nocki rewelacje jak dzisiaj - 4 pobudki i wstajemy o 7, a mamy tragedie z przerwami w spaniu po 2-3h lub kilkunastoma pobudkami. Entliczek pentliczek i nie wiadomo co będzie dzisiaj 🙈 Kiedy beta?

    Rozala, oby dobre wyniki zostały utrzymane ✊

    Amunicja lubi tę wiadomość

    30 & 30
    12cs

    21.04 delikatne ⏸️, beta <0,6
    24.04 całkiem tłuste ⏸️ 🥹
    17.05 🦐 z ❤️
    26.06 chłopiec 🩵
    10.12 👶🤱


    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5804 11166

    Wysłany: 20 czerwca, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane.

    Ja dzisiaj miałam niezły sajgon. O 13 jechaliśmy na pogrzeb, potem stypa, wróciliśmy to musiałam skoczyć na drzemkę bo mnie siekło. Wstałam o 18 i do tej pory się chyba nie obudziłam i jestem półprzytomna. Wygradzałam drugą część pastwiska koniom, już żrą, więc zziajana siedzę przy kompie i wodzie. Wieczorem teściowa chce pić (pewnie przez wzgląd na pogrzeb itd.), logiczne, że nie wie że jestem w ciąży, nie chcieliśmy mówić tak szybko i uważamy, że to był dobry ruch. Problem jest w tym, że jak z nią nie chcesz wypić to proponuje różne alkohole, a jak dalej odmawiasz to szuka powodu niepicia (już x razy jak po prostu nie chciałam pytała się czy jestem w ciąży). Mało to komfortowe, na szczęście jeszcze wymiguje się ślinianką. :p
    Dostałam dzisiaj receptę na 3x ovitrelle (zanim zdążyłam poprosić o eutrig, żeby chociaż taniej było XD) i opakowanie neoparin 0,4. Więc gin uznała, że może się przydać, co mnie cieszy. Nie mam pojęcia czy mogę to wybrać osobno, na razie nie wiem co z tym zrobię, bo już idzie do mnie pomocowa hepka za co ogromnie dziękuję! Będzie jutro. <3

    jo_anna więcej proga myślę nigdy nie zaszkodzi. :) Ładuj jak masz!

    Angi czyli u Ciebie czekamy na poniedziałek aby podglądnąć hodowlę? :D

    migotka według mnie również immunosupresja przed wyjazdem do takiego kraju jak egipt (i to jeszcze na końcówce, nie początku) to igranie z zepsutymi wakacjami na kiblu. :p

    RinTinTin dzisiaj wychodzi 18dpo. :)

    Dara tak z mojej perspektywy tego, jak czasami się czułam i być może jeszcze będę czuć, zastanawiam się, jak reagujesz na pocieszajki o AMH. Ja miałam takie momenty, że nie chciałam czytać kompletnie żadnych pocieszajek, stąd moje rozkminy. :) Nie odbierz proszę tego w żaden sposób źle, chciałam tylko zakomunikować, że jesli czułabyś się z tym mało komfortowo, to też proszę nam o tym powiedz. Chcemy tu wszystkie na pewno dobrze, ale nie wiem czy ty w ogóle chcesz, żeby ktoś rozpalał w tobie nadzieję. :) To ważne.

    Marti a to z Frania gorąca głowa, wszędzie musi być pierwszy z tego co widzę! Czy to ten typ, co zawsze przychodzi przed czasem? Mam nadzieję, że jednak przemyśli swoje zachowanie i się uspokoi. :D

    Zosia jak urodzisz w pełnie, to serio zacznę się bać tych nocy. :p Oby nie, a stary niech tam działa prężniej z przygotowaniami chałupy!

    rozalkaa no to kciuki za dobre wyniki trzeba trzymać! nie masuj cycków ani sutków - tak tylko dopowiem do zaleceń Amunicji. :D

    Beezi a to nocny podjadacz. 👀

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2963 5574

    Wysłany: 20 czerwca, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti, niech się Franio słucha mamy i grzecznie siedzi w brzuszku 😌 Pewnie wizja szpitala Ci się nie podoba, ale myślę, że to dla Was lepsza, a już na pewno bezpieczniejsza opcja. Tam przynajmniej nie będzie Cię korciło, żeby coś robić, a wiadomo jak jest w domu 🙄

    Grzdylek, Ty też siedź jeszcze u mamy, bo ja planuję przejąć w lipcu jej brzuszek 😁

    Migotko, ja myślę tak jak większość (albo wszyscy?), że bezpieczniej będzie odłożyć immunosupresję na czas po Waszych wakacjach. Wiem, że chciałabyś działać (rozumiem teraz aż za bardzo ten stan), ale Twoje zdrowie jest najważniejsze. Dobrze robisz, czekając na odpowiedź lekarza 😊

    Rozala, super! 😍 Kamień z serca z tymi kariotypami 🥳

    Siesiepy, miałam kiedyś ten sam problem z odmawianiem alko, ale tyle razy już odmówiłam w czasie tych starań, że nikt mnie o ciążę nie podejrzewa 😅 Współczuję Ci tego czekania jak na bombie. Jeszcze trochę i wszystko się rozjaśni.

    Jo_ana, ja też wierzę w tego Kropka🤞🏻 Test dopiero w sobotę?

    siesiepy, migotka_, rozalaa lubią tę wiadomość

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 4577 5047

    Wysłany: 20 czerwca, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy będzie sens w ogóle testować, przed chwilą krwawiłam lekko, wygląda na to, że okres się rozkręca 😔

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021 💔

    ♀ 90’
    Kir Bx brak 2DS1 2DS2 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | rozjechane cytokiny | komórki NK 19% | cienkie endometrium

    ♂87’
    Wszystkie wyniki w normie

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🔸 IVF: 03/2024, mamy 18 ❄️
    Ryzyko OHSS, transfer odroczony
    14/05 (N) I FET ❄️ nieudany
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 7 tc 💔
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10417 14140

    Wysłany: 20 czerwca, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Nie wiem czy będzie sens w ogóle testować, przed chwilą krwawiłam lekko, wygląda na to, że okres się rozkręca 😔
    Może zrób test jutro, może trzeba proga dołożyć ... Mam nadzieję, że to nie okres 😞

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 4577 5047

    Wysłany: 20 czerwca, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Może zrób test jutro, może trzeba proga dołożyć ... Mam nadzieję, że to nie okres 😞

    Muszę się z tym przespać, zobaczę rano czy będzie sens… wzięłam puki co jedną tabletkę proga więcej.

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021 💔

    ♀ 90’
    Kir Bx brak 2DS1 2DS2 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | rozjechane cytokiny | komórki NK 19% | cienkie endometrium

    ♂87’
    Wszystkie wyniki w normie

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🔸 IVF: 03/2024, mamy 18 ❄️
    Ryzyko OHSS, transfer odroczony
    14/05 (N) I FET ❄️ nieudany
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 7 tc 💔
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5804 11166

    Wysłany: 20 czerwca, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Muszę się z tym przespać, zobaczę rano czy będzie sens… wzięłam puki co jedną tabletkę proga więcej.
    Ej, ja tylko chciałam powiedzieć, że dzień przed testem też podkrwawiłam żywą krwią i to w ilości całkiem sporej. No podpaskę bym mogła założyć. Mózg mi się zawiesił bo nie wiedziałam co się dzieje.

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3025 7411

    Wysłany: 20 czerwca, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jo_ana, nie poddawsj się jeszcze 🙏🏼 Bierz więcej proga i niech ta @ się nie waży 😤 Mocno trzymam za Was kciuki ✊🏼 i przytulam 🫂

    Marti, ojoj nie lubię za "przymusowe"😔 Franek, nie rób se jaj! Tzn nie kop!☝🏼W brzuchu masz rezerwację na 40 tygodni, a na świecie - całe życie, poczekaj jeszcze 🙏🏼

    Rozalaa, cieszę się podwójnie! ❤️ I tak - wyśpij się mała 😎 Jutro od rana 🤞🏼za wyniki 🍀

    Siesiepy, si 😁Zwal to na ślinianki i idź w to towarzystwo, dobrze Ci to zrobi😘 Swoją drogą jak się dziś czujesz? Nie wiem czy ten pogrzeb był kogoś bliskiego, ale mimo wszystko przytulam 🫂ja nie cierpię pogrzebów...

    Pfry, cho! tu melduj co Ci tam zobaczyli 👀 bo mam nadzieję, że NIC i jesteś wolna 🤞🏼🤞🏼🍀

    Clausix, szukaj gdzie robią oba - będzie z bani!👌🏼

    Emeczko, ja Ci minął dzień, jak się czujesz?😘 Jakieś weekendowe plany na horyzoncie?🙃

    Migotka, ogólny plan zakładał, że 👉🏼Mama odpoczywa 🛫 a potem wraca po ❄️ Uważam, że powinnaś się tego trzymać 👌🏼Medycznie się nie znam, ale na Twoim miejscu poszłabym w obie metody, żeby zwiększyć szansę powodzenia tu i teraz❤️

    Amunicja, ostre i długie i grube 🙈 dobrze, żem poniżej pępka zostawiła trochę tłuszczu to jakoś to pochłonął 😂

    Eh... szukałam 🍍, nawinęły się 🍉🍈
    Cóż, będę szukać dalej 🤷🏼‍♀️
    IMG-20240620-203951.jpg

    Edit. Siesiepy zależy jaki termin tej recepty, ale możesz wykupić pojedynczo byleby w tej samej aptece. Cieszę się , że masz obstawę 🥹

    Edit.2 Zdjęłam zatyczkę z igły 😂 Sukces osiągnięty 😎😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca, 21:27

    rozalaa lubi tę wiadomość

    👩🏻'90 🧔🏻'84 🩷'14
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 beta HCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀blastka 4CC🍀
    7 dpt betaHCG 19,65 prog 14,38
    9 dpt betaHCG 70,43 (268%)
    11 dpt betaHCG 162 prog 18,09 (131%)
    14 dpt betaHCG 687,23 prog 28,01 (162%)
    21 dpt 5t5d GS 0,93 cm + YS🍀

    5.10 USG ❤️⏳
    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5804 11166

    Wysłany: 20 czerwca, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi nie moja rodzina, ale skojarzyłam w trakcie stypy, że oni byli na naszym ślubie. Tak często się widywaliśmy... :p Cóż. Jak się czuję... Zmęczona. XD Ale na stypie miałam pół talerza kapusty: modrej, kiszonej, pekińskiej. Mogłabym tylko to na obiad zjeść i byłabym happy, takie dobre były. No ale trzeba było zostawić trochę innym niestety. A skarpety... ZAJEBISTE. :D

    Angi90 , Pfry lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3025 7411

    Wysłany: 20 czerwca, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy, masz ewidentne symptomy ciążowe, obudźmy się rano i niech ta rzeczywistość dalej trwa 🙏🏼✨🤞🏼🤞🏼

    👩🏻'90 🧔🏻'84 🩷'14
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 beta HCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀blastka 4CC🍀
    7 dpt betaHCG 19,65 prog 14,38
    9 dpt betaHCG 70,43 (268%)
    11 dpt betaHCG 162 prog 18,09 (131%)
    14 dpt betaHCG 687,23 prog 28,01 (162%)
    21 dpt 5t5d GS 0,93 cm + YS🍀

    5.10 USG ❤️⏳
    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5804 11166

    Wysłany: 20 czerwca, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Siesiepy, masz ewidentne symptomy ciążowe, obudźmy się rano i niech ta rzeczywistość dalej trwa 🙏🏼✨🤞🏼🤞🏼
    Zobaczymy, nie nastawiam się na nic, ale próbuję wysyłać wiarę i dobre fluidy do kropka. Zważywszy na to, że najchętniej poszłabym spać już teraz to jutro może nadejść bardzo szybko. :p

    Angi90 , Niaha lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 995 2678

    Wysłany: 20 czerwca, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za sprowadzenie na ziemię 😚
    Oficjalnie rozpoczęłam 2 tygodniowy urlop 🥳 no jeszcze w niedziele szkolenie mam.
    Miał być bez wizyt i leków, więc będzie! No prawie, w poniedziałek mam rozmowę z opiekunem pacjenta przed wizytą kwalifikacyjną i badania krwi, może wymazy i cytologia, jeśli nie będę już plamić 😅
    Bardzo się cieszę, że w końcu coś na tej starniowej drodze od państwa mi się należy 😆 obawiałam się,że jeśli immunologia nie jest ujęta w programie to będzie trzeba podejść do transferu komercyjnie, ale lekarz powiedział, że to się nie wyklucza, nie ma zakazu, a jak nie jest zakazane to normalnie do programu mnie wpisze 😊
    Miałam też usg, żadnych polipów, torbieli nie ma, wszystko wygląda okej, nawet na jednym jajniku mam 5 pęcherzyków antralnych 😁 więc wygląda na to, że cykl był bezowulacyjny i wahania hormonalne.
    Teraz zajmuje się szukaniem apteki w Czechach, klinika wlew mi zrobi za całe dwie stówki xD myślałam, że będą chcieli więcej, więc jestem zadowolona.

    Jutro postaram się Was nadrobić, coś ostatnio nie wyrabiam na zakrętach 🤣

    Siesiepku, cały czas dopinguje Twojego Kropka 🍀🤞🏻 niech beta to będzie 🚀🔥 dobrze, że jesteś obstawiona lekami.

    Emka, jak się czujesz kochana? 😚 macie jakiś dalszy plan?

    Marti, co ten bobozaur się tak śpieszy? Posiedź jeszcze w brzuszku Franio 🥰

    Angi, dziś wielki dzień 🥰 jak wrażenia po pierwszym 💉? Skarpetki superowe!

    Clausix, może za jednym zamachem warto sprawdzić CD138 i CD56 🤔 a co se będziesz żałować 😅

    Rozalka, super że kariotypy i cycki w porządku 😊 jedno z głowy i stresu mniej. Widzę, że nie odpoczniesz wraz z końcem roku 🤣 kciuki za pozostałe wyniki 🤞🏻

    Beezi, a to mała żarłoczna bestia 😻 życzę, żeby te lepsze nocki przeważały 😊

    Jo_ana, oby to nie był okres 🙄🫂 mam taką nadzieję, że to Kropek rozrabia.

    Druga porcja nadrabiania jutro 🥰
    Buziaki!



    rozalaa, Angi90 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 zalecenie ivf 💉 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1%
    allo mlr 0.0%
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10417 14140

    Wysłany: 20 czerwca, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Jo_ana, nie poddawsj się jeszcze 🙏🏼 Bierz więcej proga i niech ta @ się nie waży 😤 Mocno trzymam za Was kciuki ✊🏼 i przytulam 🫂

    Marti, ojoj nie lubię za "przymusowe"😔 Franek, nie rób se jaj! Tzn nie kop!☝🏼W brzuchu masz rezerwację na 40 tygodni, a na świecie - całe życie, poczekaj jeszcze 🙏🏼

    Rozalaa, cieszę się podwójnie! ❤️ I tak - wyśpij się mała 😎 Jutro od rana 🤞🏼za wyniki 🍀

    Siesiepy, si 😁Zwal to na ślinianki i idź w to towarzystwo, dobrze Ci to zrobi😘 Swoją drogą jak się dziś czujesz? Nie wiem czy ten pogrzeb był kogoś bliskiego, ale mimo wszystko przytulam 🫂ja nie cierpię pogrzebów...

    Pfry, cho! tu melduj co Ci tam zobaczyli 👀 bo mam nadzieję, że NIC i jesteś wolna 🤞🏼🤞🏼🍀

    Clausix, szukaj gdzie robią oba - będzie z bani!👌🏼

    Emeczko, ja Ci minął dzień, jak się czujesz?😘 Jakieś weekendowe plany na horyzoncie?🙃

    Migotka, ogólny plan zakładał, że 👉🏼Mama odpoczywa 🛫 a potem wraca po ❄️ Uważam, że powinnaś się tego trzymać 👌🏼Medycznie się nie znam, ale na Twoim miejscu poszłabym w obie metody, żeby zwiększyć szansę powodzenia tu i teraz❤️

    Amunicja, ostre i długie i grube 🙈 dobrze, żem poniżej pępka zostawiła trochę tłuszczu to jakoś to pochłonął 😂

    Eh... szukałam 🍍, nawinęły się 🍉🍈
    Cóż, będę szukać dalej 🤷🏼‍♀️
    IMG-20240620-203951.jpg

    Edit. Siesiepy zależy jaki termin tej recepty, ale możesz wykupić pojedynczo byleby w tej samej aptece. Cieszę się , że masz obstawę 🥹

    Edit.2 Zdjęłam zatyczkę z igły 😂 Sukces osiągnięty 😎😅
    https://pl.factcool.com/product/1762968?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwps-zBhAiEiwALwsVYdy63sTcIGg4UkFV9xADqRIumOQtq6elv4M9DqPHLf7gBEi46apBnBoCO0AQAvD_BwE

    https://sestimi.pl/pl/products/kolorowe-stopki-damskie-meskie-ananas-more-fashion-9943.html?selected_size=1&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwps-zBhAiEiwALwsVYa1a9jU_KmQF0884Vu9bp3m7o3XZneARZm2sWItFrHeo8x61CjW40BoCE5MQAvD_BwE

    Angi90 lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10417 14140

    Wysłany: 20 czerwca, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy rozumiem Cię z tym zmęczeniem, ja bym mogła na okrągło spać 😅 zasnęłam w samochodzie jak kamień, później w domu ucięliśmy drzemkę i ja bym mogła iść spać dalej 🤣

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1080 4741

    Wysłany: 20 czerwca, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi
    A to mała przekora! Jedyny plus, że chętnie je- może szybciej wyrośnie z tych fochów.
    Ty to wszystko notuj żeby mu później wypomnieć jak nie będzie chciał wynieść śmieci albo posprzątać na swoim biurku 😉
    Beta, hm… Zastanawiam się. Rozważam zmianę taktyki, ale jeszcze nic nie postanowiłam 🤫

    Angi90
    Fajne skiety. Niech się okażą czarodziejskim amuletem czy czym tam innym mogą być 😉 Czym się aktualnie kłujesz?

    Siesiepy
    Podoba mi się Twój spokój i racjonalne podejście. Bardzo mocno wspieram 🤝

    Jo_ana
    Luteina i czas. I bez czarnych myśli jeśli mają Cię gnębić, a nie hartować. Jutro masz 6 dpt, to chyba już można sprawdzić 🤞🏻

    Angi90 lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    preg.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 995 2678

    Wysłany: 20 czerwca, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tylko ja widzę w tym nugetsie dinozaura? 🦖

    20240620-205316.jpg

    Mart768, Angi90 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 zalecenie ivf 💉 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1%
    allo mlr 0.0%
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️
  • Pfry Autorytet
    Postów: 916 1820

    Wysłany: 20 czerwca, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi wywołujesz do tablicy to mówię - polipa i czegoś co mogłoby przypominać polipa nie ma na dzisiejszym USG. Nie wiem co to mogło być 🥴🥴 za to jest opcja, że hormony mi szaleją bo uwaga mam 3dc i na jednym z jajników mam już pęcherzyk 15 mm 🤐 pozdro. Takich dużych jajek nie powinno być w tym dniu cyklu. Oszaleję, jak jedno wyjaśnione to wyskakuje coś nowego jak Filip z konopi.

    Pani doktor powiedziała, żebym jutro zrobiła estradiol, DHAES, FSH i przyszła do niej w ok. 10-12 dc na kolejny monitoring. Zobaczymy jak się cykl będzie rozwijać, jest opcja, że powinnam brać estrogeny w II poł. cyklu.
    😓 Ogólnie to serio z mężem chyba mamy już dość tego tematu. Nie wiem, czy to jakieś fatum, ale każdy lekarz mówi co innego. Fakt - nie trzymaliśmy się jednego specjalisty, ale to zbyt duży rollercoaster. Nigdy nie miałam problemu z owulacją, a tu nagle jajka za duże? 😑 Oszaleję. Tego jeszcze nie grali.. 😑
    Serio, chyba zaraz olejemy tych wszystkich lekarzy bo psychicznie nas to wykańcza wszystko. Chcielibyśmy zacząć normalnie żyć 🥺 - tylko jak to robić z chorobą? 🥺

    👩 33 | 🧑 34 - starania od 11.2020
    ______________________________
    09.2019 - polip w jamie macicy
    21.09.2021 - histeroskopia ✂️ polipa
    Od 10.2021 - starania bez polipa
    31.07.2022 - ⏸️😳 - 19.08.2022 - ❤
    11.09.2022 - brak akcji 💔 poronienie samoistne 9t+4d
    ______________________________
    Powrót do starań od 12.2022
    02.03.2023 HyCoSy ✅
    14.08.2023 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ przewlekły stan zapalny endometrium
    27.12.2023 - kontrolna biopsja ✅
    03.01.2024 HOMA ✅ BMI zawsze w normie(ok. 22), cytologia ✅ profil cytokin rozjechany, KIR Bx, allo-MLR 33,1% - do starań zaproponowany Accofil
    16.02.2024 - AMH 1,28, Endometrioza II STOPIEŃ i adenomioza ❌ 😵‍💫 ale wciąż niepłodność idiopatyczna 🤐

    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅

    Lecę na oparach... 🫠
    29.07 - inseminacja (1/2 Lametta 3-7dc) ❌
    28.08 - kolejna (cykl naturalny) ❌
    Plan: wciąż dieta, fizjo uro-gin, ćwiczenia, najpewniej przeleczenie Endolimax nana 🧐
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 995 2678

    Wysłany: 20 czerwca, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry, o kurcze 🤯 faktycznie coś się odjebawszy, że tak szybko taki pęcherzyk...
    Brak polipa to dobra wiadomość.
    Trzymaj się! Ciężko żyć normalnie, nie da się zapomnieć, bo to ciągle z nami jest i przypomina o sobie 😤

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 zalecenie ivf 💉 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1%
    allo mlr 0.0%
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️
‹‹ 987 988 989 990 991 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ