Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 4 marca, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White kochana wielkie gratulacje 😊😊 Dla takich chwil warto zaglądać na forum mimo że ostatnio zaglądam tu rzadziej. Jednakże wchodze, bo czekam jeszcze na info od Karczocha, bo też mocno kibicuję!!! 🥰

    White1 lubi tę wiadomość

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4676

    Wysłany: 4 marca, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś potrzebuje spory zapas lametty? Tak ze 40 sztuk 🤭

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 4 marca, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White - gratukuje serduszka!
    Morgo - powdzenia na drodze IVF!

    U mnie dni plodne, dzialamy.
    Ladnie "podnioslo" mi sie AMH przez rok. Suplementacja + brak przewozenia probki - mysle ze to cala "tajemnica". Przynajmniej w moim wypadku.

    Dziewczyny, ktore mialy IUI - mialyscie tylko Ovitrelle w tych cyklach, czy cale cykle byly stymulowane, np Lameta?

    Morgo lubi tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 4 marca, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokroteczka25 wrote:
    Dziekuje dziewczyny za kciuki, troche zaczynam czuć ekscytacje na mysl o tej inseminacji, chociaz w wiekszosc sie naczytałam, ze rzadko kiedy sie udaje...
    Niby tak, ale patrzac na grupe dotyczaca inseminacji, to wcale nie sa takie rzadkie przypadki.
    Tez bardzo boje sie rozczarowania.
    Podchodze do IUI zeby miec poczucie ze zrobilam wszystko co sie da.
    Czuje ze jesli sie nie uda to to odchoruje.

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Morgo Autorytet
    Postów: 818 1565

    Wysłany: 4 marca, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mardotka - tulę.

    Stokroteczka - IVF też się zwykle jednak nie udaje za 1 transferem a jednak człowiek się ekscytuję, bo wkracza na drogę czegoś nowego. Ja uważam że dobrze mieć zapał i dużą dozę nadziei co do danej metody :)

    Mardotka lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 4 marca, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter wrote:
    White - gratukuje serduszka!
    Morgo - powdzenia na drodze IVF!

    U mnie dni plodne, dzialamy.
    Ladnie "podnioslo" mi sie AMH przez rok. Suplementacja + brak przewozenia probki - mysle ze to cala "tajemnica". Przynajmniej w moim wypadku.

    Dziewczyny, ktore mialy IUI - mialyscie tylko Ovitrelle w tych cyklach, czy cale cykle byly stymulowane, np Lameta?
    Ja miałam inseminacje z lametą - 1 tabletka 3-7 dzień cyklu oraz w każdym cyklu ovitrelle.
    U nas 4 inseminacje bez pozytywu, jednakże dopiero tak naprawdę się diagnozujemy, w przyszłym tyg mamy konsultacje u Maksyma i już mamy wykonane większość badań, jeszcze mąż w pod koniec tyg robi badanie nasienia więc zobaczymy co tam wyjdzie.
    W badaniach z krwi widzę nieprawidłowości u męża - LH , FSH podwyższone i Homocysteina wysoka, u mnie krzywa cukrowa dziwna, jednakże czekamy na konsultację. Jednakże mąż też bierze clostilbegyt, więc wyniki mogą być też odpowiedzią na leki. Ale zobaczymy co i jak.
    Jeszcze czekamy na kilka wyników, mam nadzieję że do środy przyszłej wszystkie spłyną.


    Morgo a Tobie życzę żeby ten ostatni cykl przed invitro był tym ostatnim 🥰

    Morgo lubi tę wiadomość

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 485 423

    Wysłany: 4 marca, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter wrote:
    White - gratukuje serduszka!
    Morgo - powdzenia na drodze IVF!

    U mnie dni plodne, dzialamy.
    Ladnie "podnioslo" mi sie AMH przez rok. Suplementacja + brak przewozenia probki - mysle ze to cala "tajemnica". Przynajmniej w moim wypadku.

    Dziewczyny, ktore mialy IUI - mialyscie tylko Ovitrelle w tych cyklach, czy cale cykle byly stymulowane, np Lameta?

    Ja mam stymulacje aromkiem 3-7dc, ten lek ma ten sam składnik co lametta

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4113

    Wysłany: 5 marca, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Od dziś odliczam - jeszcze nie wiem czy do testu czy do bety (9.03).
    Podoba mi się motyw z PUPO (Pregnant Until Proven Otherwise), więc mimo, że myślałam, że będę sikać na testy od 1dpt, to chyba postaram się wytrwać jak najdłużej w tej niewiedzy, nacieszyć się tym stanem i myślą, że się udało 😅

    Tak jak powiedziałam, tak nie zrobiłam 🤣
    Złamałam się 3 dnia wieczorem i zdążyłam jeszcze zamówić testy na Amazonie.
    4dpt były lekkie cienie. A tu kreski z 5dpt (easy home i Premom) i 6dpt (znalazłam wczoraj jeden zbunkrowany 😅).

    IMG-2268.jpg

    Coś się wykluwa 🥹 Jutro planuję pojechać na betę, a kolejna już w poniedziałek dla kliniki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca, 06:54

    stokroteczka25, Dudu13, aszin, Pacynka, White1, kropka_aga, Piret, Morgo, Pelasia30, cysterka95, snieżka, Belia, Gnom, ferrytynka25, Lisik, Malineczka, Aga_92, Siasi, Marty.Na, assialbnn lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 485 423

    Wysłany: 5 marca, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Tak jak powiedziałam, tak nie zrobiłam 🤣
    Złamałam się 3 dnia wieczorem i zdążyłam jeszcze zamówić testy na Amazonie.
    4dpt były lekkie cienie. A tu kreski z 5dpt (easy home i Premom) i 6dpt (znalazłam wczoraj jeden zbunkrowany 😅).

    IMG-2268.jpg

    Coś się wykluwa 🥹 Jutro planuję pojechać na betę, a kolejna już w poniedziałek dla kliniki.

    Jejku, co raz ciemniejsza kreseczka 😍 Karczoch, gratuluję, wspaniale. Mocne kciuki za bete i przyrosty 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca, 07:41

    Morgo, karczoch321 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 5 marca, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch, czekamy na betę 😍😍

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • aszin Autorytet
    Postów: 7432 16444

    Wysłany: 5 marca, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch, ogromnie się cieszę i bardzo mocno trzymam kciuki! ✨🍀💞

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4676

    Wysłany: 5 marca, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch!!! pięknie rośnie 🚀 coś czuję, że bety to tylko formalność. Gratulacje dla was 🩷

    Morgo, karczoch321 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1290 893

    Wysłany: 5 marca, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch, tutaj też Ci pogratuluje! 🤭🥹❤️ Trzymam kciuki nadal i cieszę się przeogromnie 😍

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 5 marca, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch jeej gratulacje i trzymam dalej kciuki ☺️ 🍀
    dobre statystyki macie w gronie ivf 🙌🏻

    karczoch321, Morgo, Dudu13, White1 lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 5 marca, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch, piękna kreka <3 Trzymam mocno kciuki za betę!

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Choinka123 Ekspertka
    Postów: 215 161

    Wysłany: 5 marca, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch gratulacje 🥰
    Pięknie się dzieje na grupie, aż się serducho raduje 🥰🥰🥰🥰

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    31 & 35
    ▪️AMH 11.22-2,83; 10.24 -2,44; 07.25-1,70
    ▪️Hormony OK; MUCH -OK; Kariotypy OK;
    PAI-1 4G/5G heter.; MTHFR C677T C/T; KIR AA;
    ▪️ Drożności -OK
    ▪️USG w kierunku endo. - nie wykryto
    ▪️STYMULACJE
    12.24 -04.2025 Lametta+Owitrelle+Duphaston
    ▪️05.25 Biopsja CD 138-ok, CD56 podwyższone
    ▪️10.25 Histeroskopia stan zapalny CD138 ujemne
    ▪️12.25 Ponowna histero- obraz OK
    ▪️03.26 IUI- trzecia

    ŻPN-2024 zabieg- wyniki bardzo zmienne
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4113

    Wysłany: 5 marca, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za trzymanie kciuków 💜 mam nadzieję, że tym razem już wszystko będzie okej 🤞🤞

    Bardzo mnie cieszy, że tak szybko wyłapałam cień - w poprzednich CB słabiutkie kreski wychodziły mi dopiero w okolicy okresu (13-14 dpo) i nie kończyło się to dobrze. Więc mimo, że na razie nie umiem się cieszyć jeszcze tym na 100% to jestem dobrej myśli, skoro Mrożonek postanowił tak szybko dać o sobie znać 🌞

    Choinka123, cysterka95, White1, kropka_aga, Belia, Dudu13, snieżka, Imazolka, ferrytynka25, Pelasia30, Lisik, Jupiter, assialbnn lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3948 5416

    Wysłany: 5 marca, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch i kolejny raz gratulacje! Myślę, ze jak tak szybko testy juz pokazują kreskę to teraz juz tylko formalność do potwierdzenia, kropek się rozgaszcza na calego <3 rośnijcie <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca, 14:26

    Morgo, karczoch321 lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ferrytynka25 Ekspertka
    Postów: 236 411

    Wysłany: 5 marca, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch - Powoli nieśmiało gratuluję! I u Ciebie zaświeciło słoneczko!🌞 Masz już wyniki bety?
    White - Usłyszeć serduszko tego małego brakującego puzzelka...Coś pięknego. 🥰 Czekamy na dalsze informacje po kolejnych badaniach!
    Mardotko - Przytulam, ta "rutyna" bywa załamująca i frustrująca. Ja już przestałam liczyć nieudane cykle, staram się funkcjonować normalnie i cieszyć się życiem, mimo kolejnych ciąż w moim bliskim otoczeniu. Mam nadzieję, że i Ty się w końcu doczekasz. ❤️

    Mardotka, Morgo, Jupiter, karczoch321 lubią tę wiadomość

    👩 29 👨 30 🐶9
    Walczymy od drugiej połowy 2024✨
    Hormony w normie ✅
    AMH 2,07 ng/ml
    Niska Ferrytyna ⚠️
    Owulacje na bieżąco ✅
    Sono HSG✅
    Lipiec 2025 - Torbiel ⚠️
    Cytologia i HPV – w normie 💪 ✅
    🔬 MUCHA - grudzień 2024✅ maj 2026✅
    USG piersi ✅

    👨
    Morfologia 2%---> 3,8%-- 6%⚠️
    Brak żylaków powrózka nasiennego✅
    Hormony w normie ✅
    HBA 55,9%⚠️
    DFI 6%✅
    Posiew nasienia ---> maj 2026
    TenFertil ON💊
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 5 marca, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch - ale ekstra, mam nadzieję że beta to formalność ❤️❤️

    Morgo, karczoch321 lubią tę wiadomość

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
‹‹ 278 279 280 281 282 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ