Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1290 893

    Wysłany: 28 lutego, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Dziękuję za trzymanie kciuków 🥹🥹 jesteście super!

    Wczoraj nie dałam znać, bo mnie wieczorem odcięło. Odpadłam o 21 i przespałam 9,5 h 😀
    Progesteron przez transferem (badany ponad 7h po ostatniej dawce leków) miałam 40,5 🔥
    Ogólnie sam transfer przebiegł mega szybciutko (lekkie zaskoczenie :D).
    Widziałam na usg jak Mrożonek robi z płynem siup do środka (to było naprawdę wow!).
    Fryteczki z maka zaliczone, potem spacerek z psem, Netflix i drink z buraka. Bardzo fajny dzień 🫶

    Od dziś odliczam - jeszcze nie wiem czy do testu czy do bety (9.03).
    Podoba mi się motyw z PUPO (Pregnant Until Proven Otherwise), więc mimo, że myślałam, że będę sikać na testy od 1dpt, to chyba postaram się wytrwać jak najdłużej w tej niewiedzy, nacieszyć się tym stanem i myślą, że się udało 😅

    😍😍😍✊ Prog sztos 🔥

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3948 5416

    Wysłany: 28 lutego, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch bardzo mocno trzymam kciuki ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego, 20:07

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Morgo Autorytet
    Postów: 818 1565

    Wysłany: 2 marca, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po wizycie kwalifikacyjnej do IVF. Najpierw było spotkanie z jakąś panią (koordynatorem?), która pomogła nam wypełnić dokumenty i wyjaśniła cały proces, zaproponowała dodatkowo odpłatnie wizytę u dietetyka (wspominany tu Ostaszewski) i fizjo urogin. Byliśmy u naszego lekarza, całkiem sprawnie poszło. Mialam USG (jestem tuż przed owulacją więc próbujemy ten ostatni cykl naturalnie🤞) i pobrane wymazy z szyjki i na biocenozę. Czekamy jeszcze na pobranie krwi. Mam napisać do lekarza jak się zacznie miesiączka. Stresowałam się ale generalnie wszyscy byli mili, więc myślę że na kolejnych wizytach będzie mi raźniej.

    White1, snieżka, Imazolka, Dudu13, Gnom, aszin, cysterka95, Choinka123, Pelasia30, stokroteczka25, Pacynka lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 2 marca, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo życzę krótkiej drogi ivf albo najlepiej naturalsa jeszcze przed 🍀💫 wpisałam cię do ekipy ivf 🫡

    Morgo lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Morgo Autorytet
    Postów: 818 1565

    Wysłany: 2 marca, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Morgo życzę krótkiej drogi ivf albo najlepiej naturalsa jeszcze przed 🍀💫 wpisałam cię do ekipy ivf 🫡

    Dzięki ♥️ mam dojrzały pęcherzyk także kto wie, jest trochę takich przypadków ciąż tuż przed IVF.

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Gnom Autorytet
    Postów: 666 1343

    Wysłany: 2 marca, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoszku, nie mogę się doczekać twojego testowania 🤞

    Morgo, super że wizyta przebiegła bezproblemowo. Teraz kciuki za ostatni cykl i za ivf jednocześnie 😁

    karczoch321, Morgo lubią tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 2 marca, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, trzymam mocno kciuki zarówno za cykl naturalny jak i za ivf <3

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 2 marca, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, gratulacje kroku w stronę ivf ☺️ to jest chyba taki "komfortowy" moment - jak wleci naturals to super (trzymam kciuki!) ale jednocześnie bez presji bo w razie czego od nowego cyklu będzie działanie wg procedury. Niezależnie od scenariusza - czekam na twoje 2 kreski 🙌🏻

    karczoch321, Morgo lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4113

    Wysłany: 2 marca, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, elegancko! Bardzo się cieszę, że kwalifikacja poszła sprawnie i jeszcze jednocześnie macie kawałek cyklu ostataniej szansy 🤭 mocno trzymam kciuki za naturalsika 😁

    Chociaż ja muszę przyznać, że jak miałam ostatani cykl to już miałam na niego wywalone, jak ten pingwin z mema „teraz to już nie chce” i bardziej nie mogłam się doczekać okresu i startu stymulacji 😝

    Morgo lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Morgo Autorytet
    Postów: 818 1565

    Wysłany: 2 marca, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ♥️
    Jakaś nadzieja jest i na ten cykl. Ale bez presji. Głównie czuję duże emocje (ekscytacja głównie, ale i strach) związane z pierwszą wizytą w klinice leczenia niepłodności (do tej pory chodziliśmy do prywatnego gabinetu, gdzie zawsze było pusto, żadnej rejestracji, totalnie inne doświadczenie). Trudno mi uwierzyć że na serio jesteśmy na ostatniej prostej do IVF. Że to nasza historia starań. Niepłodności nie wybraliśmy, ona nam się przytrafiła, za to wybieramy drogę leczenia. I jesteśmy w tym tak bardzo razem jak nigdy dotąd.

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1290 893

    Wysłany: 2 marca, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, witaj w drużynie ivf 🥰 Tak czy siak, trzymam kciuki jeszcze za ten cykl ✊🍀

    Morgo lubi tę wiadomość

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 414 765

    Wysłany: 2 marca, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo powodzenia, trzymam kciuki! 🍀

    Morgo lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 485 423

    Wysłany: 3 marca, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, ciesze sie, kwalifikacja przebiegła bezproblemowo. Trzymam kciuki za powodzenie ivf 🍀 dobrze ze masz wsparcie w mężu i jesteście w tym razem. Nas tez te starania wyjątkowo zbliżyły.

    Ja juz odliczam do poniedziałku, bo bede miala monitoring i wyznaczony termin IUI. Podejrzewam ze to bedzie sroda/czwartek. Lekarz juz nam zapowiedział, ze kolejnym krokiem bedzie IVF, wiec gdzies ten temat co raz częściej pojawia sie w naszych rozmowach. Mam nadzieje ze w razie potrzeby wystarczy dla nas środków z dofinansowania.

    Miłego dnia dziewczyny 🥰

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • paniK Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 3 marca, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, proszę o pomoc bo trochę się stresuję.
    Wyniki beta HCG:

    11dpo: 34

    13dpo: 83,70

    15dpo: 341,20

    17dpo: 887,80

    Wzrosty były bardzo ładne a teraz po kolejnych 5 dniach czyli 22dpo: 2126,30. Ten ostatni wynik bardzo mnie zaskoczył, spodziewałam się wyższych wartości, patrząc na wcześniejsze wzrosty... Czy ktoś miał podobnie i skończyło się dobrze?

  • ferrytynka25 Ekspertka
    Postów: 236 411

    Wysłany: 3 marca, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniK wrote:
    Cześć, proszę o pomoc bo trochę się stresuję.
    ...
    Wzrosty były bardzo ładne a teraz po kolejnych 5 dniach czyli 22dpo: 2126,30. Ten ostatni wynik bardzo mnie zaskoczył, spodziewałam się wyższych wartości, patrząc na wcześniejsze wzrosty... Czy ktoś miał podobnie i skończyło się dobrze?

    Nie chcę być niemiła, natomiast jak możesz zauważyć po nazwie, jest to głównie wątek dla tych kobiet, które na swoje upragnione dwie kreski wciąż czekają. Wystarczy minimalny wysiłek, aby sprawdzić, jaki wątek będzie odpowiedniejszy do zadawania tego typu pytań. Ponadto każda ciąża jest inna, więc jeśli martwi Cię kolejny przyrost, skonsultuj się z lekarzem. Wszystkiego dobrego, trzymam kciuki za prawidłowy rozwój ciąży.

    Jupiter, snieżka, kindzaaaa, Aga_92, White1, Lisik, Gnom, Mardotka lubią tę wiadomość

    👩 29 👨 30 🐶9
    Walczymy od drugiej połowy 2024✨
    Hormony w normie ✅
    AMH 2,07 ng/ml
    Niska Ferrytyna ⚠️
    Owulacje na bieżąco ✅
    Sono HSG✅
    Lipiec 2025 - Torbiel ⚠️
    Cytologia i HPV – w normie 💪 ✅
    🔬 MUCHA - grudzień 2024✅ maj 2026✅
    USG piersi ✅

    👨
    Morfologia 2%---> 3,8%-- 6%⚠️
    Brak żylaków powrózka nasiennego✅
    Hormony w normie ✅
    HBA 55,9%⚠️
    DFI 6%✅
    Posiew nasienia ---> maj 2026
    TenFertil ON💊
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 414 765

    Wysłany: 3 marca, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokroteczka powodzenia w poniedzialek , szybko zleci! 🍀 trzymam kciuki 🤞

    Morgo, stokroteczka25 lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 3 marca, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja zrobiłam a w sumie robię kilka dni przerwy od forum. Nadgoniłam dziś :)

    Morgo - ekstra ze hop siup i już! Trzymam kciuki i za ten cykl i za procedurę 🤩 Super że macie ulgę w głowie i jesteście tak mocno razem w tym. To pokazuje że z miłości i w miłości ludzie naprawdę mogą wiele zdziałać i znieść

    Karczoch - mega, czy ty będziesz testować koło weekendu jak ja? :o

    Sny progesteronowe a do tego pełnia dają się we znaki.
    Zazwyczaj mi się śnią jakieś dziecięce tematy
    Mam wyniki z Allergen - brak 30 pasożytów oraz HP🥳
    Myślałam że coś wyjdzie z uwagi na te niskie ferrytyny w życiu oraz pieski 😂
    W marcu jednak już na spokojnie, tylko kontrolnie B12, ew. D3 muszę zrobić i tyle :) aż dziwne haha 😜
    Niestety odliczam dni do końca DHEA - trądzik hormonalny na brodzie is real :D widocznie jestem wrażliwa na androgeny pod względem skóry. Z tego powodumam w planach trafić do kosmetologa więc może dobrze że tych badań w marcu mniej ;) na pewno dobrze!!💆🏻‍♀️ wkręcam się na nowo w siłkę 🏋️‍♀️

    Trzymajcie się, już zaraz wiosna 🌸

    Morgo, ferrytynka25 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 4 marca, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☀️
    Ja tylko zameldować, że widzieliśmy dzisiaj pierwszy raz nasze maleństwo 🥹 ma 3mm i bijące serduszko 😭💕

    Imazolka, Choinka123, cysterka95, Dudu13, ferrytynka25, Pacynka, NinaB, snieżka, Aga_92, Morgo, Gnom, Lisik, Malineczka, kropka_aga, Ann35, assialbnn lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 544 521

    Wysłany: 4 marca, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White to wspaniała wiadomość!!! 💕

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4113

    Wysłany: 4 marca, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Dzień dobry ☀️
    Ja tylko zameldować, że widzieliśmy dzisiaj pierwszy raz nasze maleństwo 🥹 ma 3mm i bijące serduszko 😭💕

    Cudna wiadomość 💖 🥺🥺

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
‹‹ 276 277 278 279 280 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ