Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 544 521

    Wysłany: 26 lutego, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pacynka wrote:
    Wiesz co, w Rzeszowie to jedyna klinika, która ogarnia IVF, a ja też super mocno się do niego nie garnę, bo wolałabym znaleźć najpierw przyczynę i wtedy próbować. Więc jestem w stanie poczekać jeszcze, no chyba że nagle mi się odmieni to może poszukam innych opcji np. w Krakowie.
    No to teraz mnie załamałaś 🫣
    W grudniu mi mówiła, ze zapisują na maj… a skoro mamy marzec i się do Ciebie nie odezwali a czekasz od lipca to coś tu nie gra. To ja pewnie będę czekała dwa lata 🤡

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4113

    Wysłany: 26 lutego, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolka wrote:
    No to teraz mnie załamałaś 🫣
    W grudniu mi mówiła, ze zapisują na maj… a skoro mamy marzec i się do Ciebie nie odezwali a czekasz od lipca to coś tu nie gra. To ja pewnie będę czekała dwa lata 🤡

    Możliwe, że każda klinika działa inaczej, ale np. w mojej w wielu miejsach widziałam posty, że ktoś czeka np od wakacji, jeśli na liście rezerwowej i nie zadzwonili, a jednocześnie jest mnóstwo par (jak my) wpisanych na listę pod koniec roku które już zaczęły procedurę. Może trzeba po prostu dzwonić i się upominać/przypominac

    Morgo, Pacynka lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Pacynka Autorytet
    Postów: 272 605

    Wysłany: 26 lutego, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolka wrote:
    No to teraz mnie załamałaś 🫣
    W grudniu mi mówiła, ze zapisują na maj… a skoro mamy marzec i się do Ciebie nie odezwali a czekasz od lipca to coś tu nie gra. To ja pewnie będę czekała dwa lata 🤡

    Kurczę, no to faktycznie słabo wygląda… co prawda na ostatniej wizycie była mowa, że „niedługo pewnie zadzwonią”, ale na razie cisza.

    👩🏻'92 🧑🏻‍🦱'93
    21 cs starań o pierwsze 👶🏻

    4 cykle stymulacji za nami

    AMH - 2,65 ng/ml (04.2025) ✅
    Ana1, ASA, APS, celiakia - wykluczone ✅
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy - pod kontrolą
    KIR Bx (brak 3 z 4 KIRów implantacyjnych) ❌
    Allo MLR 0% (brak kiedykolwiek ciąży)
    Insulina po obciążeniu ❌
    Lewy jajowód niedrożny ❌
    Histeroskopia - wycięty polip ✅
    cd56, cd16 ✅
    Wyleczone zapalenie subkliniczne endometrium✅

    Badanie nasienia, posiew, USG, hormony ✅
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 26 lutego, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch321 gotowa na jutro? 🤭
    Ogromnie się cieszę, że jutro się spotkacie i mocno kibicuję, że zostaniecie już na zawsze razem 🍀
    No i mam nadzieję, że nie oszalejesz do czasu testowania 😋

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 26 lutego, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich dziewczyn które miały urodziny, spóźnione ale szczere :)
    Nadrobiłam Was po kilku dniach nieobecności i kilku dniowym city breaku. Mnie dzisiaj zaskoczyła małpa, nie ukrywam że jestem totalnie zaskoczona, bo to mój pierwszy cykl bez brania progesteronu, także poprzedni cykl trwał 27 dni. Teraz zaczynamy nowy cykl, zastanawiam się czy brać aromek czy odpuścić sobie w tym cyklu i zobaczyć czy naturalnie samo coś urośnie. 11 marca mamy wizytę w IR, jeszcze część badań musimy dorobić do tego czasu. Nawet nie czuję flustracji, że się nie udało - finalnie podeszliśmy już do 4 inseminacji i dalsze odpuszczamy. Zobaczymy co dalej życie przyniesie. Staram się odpuścić i wyluzować temat.

    Gratuluję pięknych przyrostów bet :)

    Dudu13, Mardotka, Morgo lubią tę wiadomość

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 27 lutego, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak zajrzałam tu, bo nurtuje mnie jedno i w sumie załamuje.. byłam wczoraj wieczorem na potw owu. Płyn był, dużo płynu, pęcherzyk zapadnięty, w jajniku obraz jak po owu ale nie widziała ciałka żółtego (jeszcze).
    Endometrium odpowiednie. Zadziało się to 13DC tak jak wyliczyła w sobotę, ból, śluz - tu się zgadzało wszystko tego 13DC. Okienko obstawione jak nigdy 🤪 🔥

    Sprzęt nie jest tam najlepszy ale czy to normalne w 2dpo?
    Zaczęłam wczoraj wieczorem cyclo, temperatury trochę skoczyły ale zastanawiam się czy wgl ta owulacja była :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego, 07:44

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Donna89 Autorytet
    Postów: 394 839

    Wysłany: 27 lutego, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długo tu nie zaglądałam, a takie wspaniałe wieści! @White i @Sniezka gratuluję!!! Trzymam kciuki za bobaski Wasze ❤️

    Reszcie także kibicuje i w udanych transferach i staraniach naturalnych ❤️

    snieżka lubi tę wiadomość

    👩‍🦳27 🧔‍♂️29
    starania od 2023
    12.24 9tc 💔👼

    Endometrioza,PAI-1, MTHFR hetero
    Niedoczynność tarczycy —> unormowana, AMH 1,16 🥲

    31.10 Beta 85, kropku zostań ❤️
    04.03 Połówkowe - 400g zdrowego bobasa 👶
  • ferrytynka25 Ekspertka
    Postów: 236 411

    Wysłany: 27 lutego, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoszku - trzymamy mocno kciuki ❤️🍀
    Daję znać, że my już po wizycie z programu prokreacji, dostaliśmy skierowanie na badania hormonalne (w tym AMH), mąż dodatkowo na ponowne badania nasienia i do urologa. Następna wizyta dopiero w kwietniu i będzie ona połączona najprawdopodobniej z monitoringiem.

    snieżka, White1, cysterka95, Morgo lubią tę wiadomość

    👩 29 👨 30 🐶9
    Walczymy od drugiej połowy 2024✨
    Hormony w normie ✅
    AMH 2,07 ng/ml
    Niska Ferrytyna ⚠️
    Owulacje na bieżąco ✅
    Sono HSG✅
    Lipiec 2025 - Torbiel ⚠️
    Cytologia i HPV – w normie 💪 ✅
    🔬 MUCHA - grudzień 2024✅ maj 2026✅
    USG piersi ✅

    👨
    Morfologia 2%---> 3,8%-- 6%⚠️
    Brak żylaków powrózka nasiennego✅
    Hormony w normie ✅
    HBA 55,9%⚠️
    DFI 6%✅
    Posiew nasienia ---> maj 2026
    TenFertil ON💊
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 27 lutego, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoszku, mocno trzymam kciuki 🤞🍀

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Gnom Autorytet
    Postów: 666 1343

    Wysłany: 27 lutego, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mocne kciuki Karczoszku! ❤️

    Daję znać, że mam wyniki cd138 i jest zero zapalenia 🥳 Także mega się cieszę. I polip też niegroźny.

    Nie dostałam okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych i możliwe że miałam owulkę w tym tygodniu oceniając po śluzie i bólu.😳 Także pewnie poczekam jeszcze niecałe dwa tygodnie na okres.

    snieżka, Dudu13, ferrytynka25, cysterka95, Morgo lubią tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 27 lutego, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch trzymam kciuki za dzisiaj! Ty już pewnie po i jesteście razem z kropkiem 😉 dawaj znać jak już ochłoniesz/ wyśpisz się 🥰

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • aszin Autorytet
    Postów: 7431 16444

    Wysłany: 27 lutego, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch 🍀✨

    Morgo lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Morgo Autorytet
    Postów: 818 1565

    Wysłany: 27 lutego, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostaliśmy umówieni na pon na kwalifikację do IVF. Przyznam że kontakt z naszym lekarzem nie należał do łatwych (delikatnie mówiąc) - jak oddzwonił do nas po info z rejestracji z kliniki że próbujemy się z nim skontaktować (numer jego praktyki nie odpowiadał, na SMS nie odpisał) to powiedział, że w ogóle nie kojarzy pacjentów o naszym nazwisku... ale że da znać następnego dnia. No i dostałam sms że pon, godzina taka i taka. Poczułam się jak napraszający się komuś intruz. Nie wiem, może trzeba było umówić na kolejną wizytę by tylko powiedzieć "umówmy się teraz na IVF z programu".
    No ale mamy tą wizytę i idziemy do przodu. Akurat dzisiaj zrobiłam nadgodziny więc odbiorę je sobie w poniedziałek by móc wyjść wcześniej.

    Gnom, aszin, snieżka, White1, cysterka95, Dudu13, Imazolka, Jupiter, ferrytynka25 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • aszin Autorytet
    Postów: 7431 16444

    Wysłany: 27 lutego, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, mam nadzieję, że wizyta przebiegnie w milszej atmosferze, bo jednak podczas tej drogi dobry „vibe” z lekarzem jest kluczowy 🙈 już wyczekuje wieści!

    Morgo lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Morgo Autorytet
    Postów: 818 1565

    Wysłany: 27 lutego, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Morgo, mam nadzieję, że wizyta przebiegnie w milszej atmosferze, bo jednak podczas tej drogi dobry „vibe” z lekarzem jest kluczowy 🙈 już wyczekuje wieści!

    Heh, do tej pory na wizytach było bardzo spoko, ale ten brak możliwości dodzwonienia się, olanie wiadomości nas zaskoczyło mocno na minus. Pocieszam się tym, że do kliniki da się dodzwonić 🫣. No ogólnie przykro mi tak po ludzku i tak po lekarsku. Jestem przyzwyczajona do innych standardów, ale ok, może jest na to jakieś wytłumaczenie, w końcu wszyscy jesteśmy tylko ludźmi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego, 20:36

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 544 521

    Wysłany: 28 lutego, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korczoszku jak tam? 🍀

    Morgo to super wiadomość, że tak szybko idzie! Zazdro! 💕

    Morgo lubi tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Pacynka Autorytet
    Postów: 272 605

    Wysłany: 28 lutego, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch daj znać co u Ciebie, kciuki cały czas zaciśnięte 🤞🍀

    Morgo, mam nadzieję, że to tylko kwestia złego dnia i wizyta przebiegnie już w normalnej atmosferze. Najważniejsze, że udało się umówić i dalej idziecie do przodu! Cel macie jeden i niech żaden lekarz Wam tego nie zepsuje 💚

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩🏻'92 🧑🏻‍🦱'93
    21 cs starań o pierwsze 👶🏻

    4 cykle stymulacji za nami

    AMH - 2,65 ng/ml (04.2025) ✅
    Ana1, ASA, APS, celiakia - wykluczone ✅
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy - pod kontrolą
    KIR Bx (brak 3 z 4 KIRów implantacyjnych) ❌
    Allo MLR 0% (brak kiedykolwiek ciąży)
    Insulina po obciążeniu ❌
    Lewy jajowód niedrożny ❌
    Histeroskopia - wycięty polip ✅
    cd56, cd16 ✅
    Wyleczone zapalenie subkliniczne endometrium✅

    Badanie nasienia, posiew, USG, hormony ✅
  • Morgo Autorytet
    Postów: 818 1565

    Wysłany: 28 lutego, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pacynka wrote:
    Morgo, mam nadzieję, że to tylko kwestia złego dnia i wizyta przebiegnie już w normalnej atmosferze. Najważniejsze, że udało się umówić i dalej idziecie do przodu! Cel macie jeden i niech żaden lekarz Wam tego nie zepsuje 💚

    To prawda ♥️♥️♥️

    Pacynka lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4113

    Wysłany: 28 lutego, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za trzymanie kciuków 🥹🥹 jesteście super!

    Wczoraj nie dałam znać, bo mnie wieczorem odcięło. Odpadłam o 21 i przespałam 9,5 h 😀
    Progesteron przez transferem (badany ponad 7h po ostatniej dawce leków) miałam 40,5 🔥
    Ogólnie sam transfer przebiegł mega szybciutko (lekkie zaskoczenie :D).
    Widziałam na usg jak Mrożonek robi z płynem siup do środka (to było naprawdę wow!).
    Fryteczki z maka zaliczone, potem spacerek z psem, Netflix i drink z buraka. Bardzo fajny dzień 🫶

    Od dziś odliczam - jeszcze nie wiem czy do testu czy do bety (9.03).
    Podoba mi się motyw z PUPO (Pregnant Until Proven Otherwise), więc mimo, że myślałam, że będę sikać na testy od 1dpt, to chyba postaram się wytrwać jak najdłużej w tej niewiedzy, nacieszyć się tym stanem i myślą, że się udało 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego, 08:26

    Morgo, snieżka, Pelasia30, Imazolka, Dudu13, Jupiter, Olalexa, cysterka95, stokroteczka25, Lisik, White1, kropka_aga, Choinka123, aszin, ferrytynka25, Malineczka, Gnom, Pacynka lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Morgo Autorytet
    Postów: 818 1565

    Wysłany: 28 lutego, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Dziękuję za trzymanie kciuków 🥹🥹 jesteście super!

    Wczoraj nie dałam znać, bo mnie wieczorem odcięło. Odpadłam o 21 i przespałam 9,5 h 😀
    Progesteron przez transferem (badany ponad 7h po ostatniej dawce leków) miałam 40,5 🔥
    Ogólnie sam transfer przebiegł mega szybciutko (lekkie zaskoczenie :D).
    Widziałam na usg jak Mrożonek robi z płynem siup do środka (to było naprawdę wow!).
    Fryteczki z maka zaliczone, potem spacerek z psem, Netflix i drink z buraka. Bardzo fajny dzień 🫶

    Od dziś odliczam - jeszcze nie wiem czy do testu czy do bety (9.03).
    Podoba mi się motyw z PUPO (Pregnant Until Proven Otherwise), więc mimo, że myślałam, że będę sikać na testy od 1dpt, to chyba postaram się wytrwać jak najdłużej w tej niewiedzy, nacieszyć się tym stanem i myślą, że się udało 😅

    Fajnie ♥️ nie słyszałam o tym PUPO, ale podoba mi się zamysł! Ogólnie myślę że ważne jest to, by jakoś się w tych procedurach odnaleźć jako człowiek. Do dobrego życia potrzebujemy poczucia sensu.

    snieżka lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
‹‹ 275 276 277 278 279 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ