Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • Pacynka Autorytet
    Postów: 272 605

    Wysłany: 25 lutego, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter wrote:
    Lekarze twierdzą prawie jednogłośnie, że nie są w stanie obiecać poprawy a może nawet dojść do pogorszenia. Zwłaszcza, że u nas problemem obecnie jest tylko jeden parametr: fragmentacja DNA. I że gdyby to była wina żylaków to prawdopodobnie mielibyśmy też problem ze stresem oksydacyjnym. Na innych watkach które są teraz aktywne znalazłam z 5 dziewczyn których faceci mają wysokie Dfi bez żylaków. Z trzecie strony: jest tez sporo przypadków osób, u których DFI spadło znacząco po operacji. Są też głosy, że po 30tce szansa na jakieś spektakularne spadki maleje, jest ryzyko że morfologia nam się totalnie posypie.

    Dlatego pytam wszystkich lekarzy o zdanie, ale nie przynosi to ulgi 🙃

    U Ciebie jak plan teraz? 6 cykli z immuno wsparciem jak rozumiem?

    U mnie na razie 3 cykle z immuno, potem kolejna wizyta u doktora, bo akurat leki się skończą, i decyzja co dalej.
    Dodałam Cię do przyjaciółek, bo mam jeszcze pytanie odnośnie zaleceń.

    Może faktycznie nie warto ryzykować operacji, skoro resztę wyników macie w normie, jeżeli istnieje ryzyko pogorszenia wszystkich parametrów. Skłaniacie się ku jakiejś opcji obecnie? Jakie macie plan działania teraz? Inseminacja + leki immuno?

    Jupiter, Morgo lubią tę wiadomość

    👩🏻'92 🧑🏻‍🦱'93
    21 cs starań o pierwsze 👶🏻

    4 cykle stymulacji za nami

    AMH - 2,65 ng/ml (04.2025) ✅
    Ana1, ASA, APS, celiakia - wykluczone ✅
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy - pod kontrolą
    KIR Bx (brak 3 z 4 KIRów implantacyjnych) ❌
    Allo MLR 0% (brak kiedykolwiek ciąży)
    Insulina po obciążeniu ❌
    Lewy jajowód niedrożny ❌
    Histeroskopia - wycięty polip ✅
    cd56, cd16 ✅
    Wyleczone zapalenie subkliniczne endometrium✅

    Badanie nasienia, posiew, USG, hormony ✅
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 25 lutego, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pacynka wrote:
    Skłaniacie się ku jakiejś opcji obecnie? Jakie macie plan działania teraz? Inseminacja + leki immuno?
    Tak - ten rok typowo na inseminacje i leki immuno.
    Pokladam wobec tego duze nadzieje, doktor mowil, ze skoro jestem po histero operacyjnej, to tak naprawde jakbysmy zaczynali starania od nowa...
    Jesli to nie zda egzaminu, to w przyszlym roku IVF.

    A Wy?

    Morgo, Pacynka lubią tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Mardotka Autorytet
    Postów: 359 488

    Wysłany: 25 lutego, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia wszystkiego najlepszego 😘 też miałam wczoraj urodziny 😁 oby spełniły się nasze największe marzenia 🥂

    Jupiter, Pelasia30 lubią tę wiadomość

    👩35 👨40
    23 cs o pierwszego maluszka
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy ➡️ letrox 50

    USG ✅ Cytologia ✅ MUCHa ✅
    TSH 2,2
    AMH 1.72 (09.25) 1.67 (04.26)
    Żelazo - 118
    Ferrytyna - 38
    D3 - 62
    B12 - 504
    Glukoza - 96
    Insulina - 7
    Kwas foliowy - 17
    Homocysteina - 10,9❗️
    MTHFR C677T homo
    Sono-HSG -prawy jajowód niedrożny
    🧔‍♂️
    Koncentracja: 23mln
    Całkowita liczba: 156mln
    Ruch A+B: 28%
    Morfologia: 0%🔻
    DFI: 22% 🔺
    Suple 💊
    D3 4000 , omega3 , B complex, koenzym Q10 , kolagen, probiotyki , NAC , Inozytol
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 25 lutego, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po wizycie u ginekologa. Jest duży pęcherzyk ciążowy i echo zarodka CRL 2.19 mm 😍
    6 marca idę na kolejną wizytę i mam nadzieję, że będzie wtedy serduszko 🙏

    Jupiter, Aga_92, stokroteczka25, Pacynka, Morgo, Dudu13, cysterka95, Pelasia30, ferrytynka25, Gnom, Mardotka, Choinka123, kropka_aga, PA, Olalexa, Malineczka lubią tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 25 lutego, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mardotka, Pelasia - spelnienia MARZENIA dla Was!!! <3

    Sniezko!! CUDOWNIE!!! <3
    Czy Wy cos zmienialiscie w tym cyklu, ze sie udalo? ;>

    snieżka, Pelasia30, Mardotka lubią tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 25 lutego, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter wrote:
    Mardotka, Pelasia - spelnienia MARZENIA dla Was!!! <3

    Sniezko!! CUDOWNIE!!! <3
    Czy Wy cos zmienialiscie w tym cyklu, ze sie udalo? ;>

    Nic. I właściwie to był pierwszy cykl starań po poronieniu, bo wcześniej nie zdążyliśmy wbić się w owulację.
    Narzeczony brał od ok. Pół roku Bemfole, ale jak widać u mnie w stopce to ruchliwość jest grosza niż przed początkiem leczenia

    Jupiter, Morgo lubią tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Morgo Autorytet
    Postów: 818 1565

    Wysłany: 25 lutego, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Morgo, to lecicie do przodu. Oby wizyta była owocna. Macie już w sumie komplet badań czy myślisz, że jeszcze lekarz w ramach przygotowań do ivf będzie coś zlecał poza tymi badaniami i wymazami z programu?

    W sumie to mam nawet i wymazy, i te wirusologiczne HIV itd (niedawno miałam w ramach medycyny pracy) więc zależy jaki termin ważności dla badań uznaje klinika.

    Ej, ja też miałam wczoraj urodziny ♥️ hah

    Jupiter, Pacynka, Mardotka, Choinka123, karczoch321 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 25 lutego, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale synchron z urodzinami 🤭
    Niech wam się darzy ☺️🥳 I niech ten najważniejszy prezent już przyjdzie 🤪
    Śnieżka, super wieści!!🥹
    Pelagia, czekamy na ⏸️
    Morgo, dużo wytrwałości i super że zaczynacie 🥳☀️

    Na kilka dni się wyłączę chyba z forum 🙆‍♀️💆🏻‍♀️
    Ginka dobrze obliczyła i wczoraj była owulka ❤️‍🔥
    Jutro wieczorem jadę jeszcze na potwierdzenie, ale już dziś skok i pewnie od jutra wieczór wjeżdża cyclogest. A jednak ten progesteron to jest podstępny w objawach także nie dam mu się tym razem tak łatwo ;)

    Zastanawiam się czy iść już w marcu na usg pod Endo czy nie zrobić sobie jakiejś immunologii z krwi w zamian. A na przykład usg w kwietniu 🫠
    Do powtórzenia mam teraz B12,(dodam chyba homocysteine) po kilku msc suplementacji i ferrytyne z morfologia. Za ok 5 dni będę miała wyniki z Allergen.
    W marcu powtarzamy wyniki hormonów męża i w zależności od wyników TT robimy test z Clo. Nasienie powtarzamy jakoś po Wielkanocy i wciąż na tapecie jest USG jąder. W kwietniu wypadałoby złapać termin w IR, skontrolować androgeny i zejść z DHEA🤪 i tak ten czas leci, mam wrażenie że przyspiesza to szybciutko jakoś 🫨

    Najbardziej mnie chyba cieszy i ekscytuje że od niedzieli wbijam po długiej przerwie (2,5) na siłkę i moja faza lutealna będzie wspierana lekkim treningiem siłowym ☀️💪 i moją psiapsi i czasem razem na tej siłce :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego, 20:25

    snieżka, Morgo, Jupiter, Pelasia30, Mardotka lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Pacynka Autorytet
    Postów: 272 605

    Wysłany: 25 lutego, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter wrote:
    Tak - ten rok typowo na inseminacje i leki immuno.
    Pokladam wobec tego duze nadzieje, doktor mowil, ze skoro jestem po histero operacyjnej, to tak naprawde jakbysmy zaczynali starania od nowa...
    Jesli to nie zda egzaminu, to w przyszlym roku IVF.

    A Wy?

    My jesteśmy wpisani na listę rezerwową do IVF już od lipca w Parensie, ale nie wiem ile tak naprawdę realnie jeszcze zajmie dostanie się na kwalifikacje chociaż. Jest bardzo dużo osób wpisanych i w styczniu lista została zamknięta, bo było za dużo chętnych...
    Dostałaś może moją wiadomość? Napisałam, ale totalnie nie widzę, czy to się wysłało 🙈


    Dziewczyny, ja również się przyłączam do życzeń urodzinowych - wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń, w szczególności o bobasku ❤️

    Morgo, Jupiter, Mardotka lubią tę wiadomość

    👩🏻'92 🧑🏻‍🦱'93
    21 cs starań o pierwsze 👶🏻

    4 cykle stymulacji za nami

    AMH - 2,65 ng/ml (04.2025) ✅
    Ana1, ASA, APS, celiakia - wykluczone ✅
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy - pod kontrolą
    KIR Bx (brak 3 z 4 KIRów implantacyjnych) ❌
    Allo MLR 0% (brak kiedykolwiek ciąży)
    Insulina po obciążeniu ❌
    Lewy jajowód niedrożny ❌
    Histeroskopia - wycięty polip ✅
    cd56, cd16 ✅
    Wyleczone zapalenie subkliniczne endometrium✅

    Badanie nasienia, posiew, USG, hormony ✅
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 25 lutego, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pacynka wrote:
    My jesteśmy wpisani na listę rezerwową do IVF już od lipca w Parensie, ale nie wiem ile tak naprawdę realnie jeszcze zajmie dostanie się na kwalifikacje chociaż. Jest bardzo dużo osób wpisanych i w styczniu lista została zamknięta, bo było za dużo chętnych...
    Dostałaś może moją wiadomość? Napisałam, ale totalnie nie widzę, czy to się wysłało 🙈
    Dostalam, odpisalam :)

    OD LIPCA? Kurcze... a nie chcecie sprobowac w innej klinice? Dziewczyny, nie wiecie jak tam w innych krakowskich klinkach? Bede pytac u mojego doktorka w polowie miesiaca na wizycie jak u nich z terminami. :/

    Pacynka lubi tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1290 893

    Wysłany: 25 lutego, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mardotka, Morgo jeju mam urodzinowe siostry tutaj! 😂❤️ Mega super i życzę Wam wszystkiego najwspanialszego i spełnienia tego marzenia, które mamy tu wszystkie ❤️

    Ogromnie dziękuję Wam za życzenia i za kciuki, bardzo miło to czytać 🥹😘

    Karczoch, najpierw czekam na Twoje kreski 🤭 ten burak surowy dajesz? Kurde ja nie wiem czy się zmuszę do picia koktajlu z buraka 😅 odpisałam Ci w wiadomości 😘

    Śnieżko, gratulacje! Niech już szybko leci czas do kolejnej wizyty 🍀

    Jupiter, Pacynko widzę, że macie konkretne plany i włączone wsparcie z lekami - trzymam kciuki za Was ✊

    Morgo, a czy czasem niedługo nie powinno być testowanko u Ciebie czy coś przegapiłam? 🫣

    Dudu, widzę, że u Ciebie cały czas coś się dzieje 🤭 badania, wizyty - super, że tak działasz 😁 niech ten cykl będzie szczęśliwy 🍀

    White, już zaciskam kciuki za środową wizytę i czekam na same dobre wieści 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego, 21:50

    Pacynka, Mardotka, snieżka, Dudu13, Morgo, karczoch321 lubią tę wiadomość

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 25 lutego, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla wszystkich absolwentek najlepsze życzenia, zamawiam po jednym bobasku dla każdej 🩷

    Z tego co kojarzę, to w krakowskich klinikach wszędzie nie ma problemu oprócz Parens. Ja chodzę do TFP Fertility Macierzyństwo i mam nadzieję niedługo zwolnić trochę środków dla kolejnej pary 🤭

    Mardotka, Morgo, Pelasia30 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 543 521

    Wysłany: 25 lutego, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mardotka, Pelasia, Morgo oby się w końcu spełniły te wszystkie marzenia! 💓

    Dudu powrót do silke jest super! Poszłam dzisiaj na trening po 3 tygodniach i od razu czuję, że dałam upust emocjom 😅

    Dlaczego w tym Parensie tak jest 😢 ja idę za dwa tyg na monitoring to zapytam czy coś szybciej idzie

    White nie mogę się doczekać razem z Tobą 😍

    Mardotka, Dudu13, Morgo, Marty.Na, Pelasia30 lubią tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Mardotka Autorytet
    Postów: 359 488

    Wysłany: 25 lutego, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo wrote:
    W sumie to mam nawet i wymazy, i te wirusologiczne HIV itd (niedawno miałam w ramach medycyny pracy) więc zależy jaki termin ważności dla badań uznaje klinika.

    Ej, ja też miałam wczoraj urodziny ♥️ hah
    No to mnie zaskoczyłaś , niezła urodzinowa zmowa 🤣 spełnienia marzeń 🤗

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩35 👨40
    23 cs o pierwszego maluszka
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy ➡️ letrox 50

    USG ✅ Cytologia ✅ MUCHa ✅
    TSH 2,2
    AMH 1.72 (09.25) 1.67 (04.26)
    Żelazo - 118
    Ferrytyna - 38
    D3 - 62
    B12 - 504
    Glukoza - 96
    Insulina - 7
    Kwas foliowy - 17
    Homocysteina - 10,9❗️
    MTHFR C677T homo
    Sono-HSG -prawy jajowód niedrożny
    🧔‍♂️
    Koncentracja: 23mln
    Całkowita liczba: 156mln
    Ruch A+B: 28%
    Morfologia: 0%🔻
    DFI: 22% 🔺
    Suple 💊
    D3 4000 , omega3 , B complex, koenzym Q10 , kolagen, probiotyki , NAC , Inozytol
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 485 423

    Wysłany: 26 lutego, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 🩸 wiec zaczynamy nowy cykl. Napisałam juz do lekarza, bo ma mi wyznaczyć termin monitoringow przed inseminacja

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Morgo Autorytet
    Postów: 818 1565

    Wysłany: 26 lutego, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia - ja już po okresie, w nowym cyklu, z nowymi nadziejami 😅.

    Dzięki za życzenia ♥️ oby się spełniły nam wszystkim!

    Mardotka, Pacynka lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Pacynka Autorytet
    Postów: 272 605

    Wysłany: 26 lutego, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter wrote:
    Dostalam, odpisalam :)

    OD LIPCA? Kurcze... a nie chcecie sprobowac w innej klinice? Dziewczyny, nie wiecie jak tam w innych krakowskich klinkach? Bede pytac u mojego doktorka w polowie miesiaca na wizycie jak u nich z terminami. :/

    Wiesz co, w Rzeszowie to jedyna klinika, która ogarnia IVF, a ja też super mocno się do niego nie garnę, bo wolałabym znaleźć najpierw przyczynę i wtedy próbować. Więc jestem w stanie poczekać jeszcze, no chyba że nagle mi się odmieni to może poszukam innych opcji np. w Krakowie.

    Jupiter lubi tę wiadomość

    👩🏻'92 🧑🏻‍🦱'93
    21 cs starań o pierwsze 👶🏻

    4 cykle stymulacji za nami

    AMH - 2,65 ng/ml (04.2025) ✅
    Ana1, ASA, APS, celiakia - wykluczone ✅
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy - pod kontrolą
    KIR Bx (brak 3 z 4 KIRów implantacyjnych) ❌
    Allo MLR 0% (brak kiedykolwiek ciąży)
    Insulina po obciążeniu ❌
    Lewy jajowód niedrożny ❌
    Histeroskopia - wycięty polip ✅
    cd56, cd16 ✅
    Wyleczone zapalenie subkliniczne endometrium✅

    Badanie nasienia, posiew, USG, hormony ✅
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 26 lutego, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia30 wrote:
    Karczoch, najpierw czekam na Twoje kreski 🤭 ten burak surowy dajesz? Kurde ja nie wiem czy się zmuszę do picia koktajlu z buraka 😅 odpisałam Ci w wiadomości 😘

    Tak, surowy buraczek, marchewka, pomarańcza i imbir plus teraz jeszcze arbuz. Wszystko wrzucam do sokowirówki, chociaż w mocnym blenderze też pewnie pójdzie tylko będzie bardzie gęsty.

    Ja lubię taki smaki, więc picie tego koktajlu to dla mnie żaden problem 😉 ale wiem, że sporo osób za tym polaczeniem mocno nie przepada 😛

    Pelasia30 lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 26 lutego, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio tyle dobrego się tu działo, że postowałam tylko gratulacje, aż dziwnie pisać teraz aktualizację o własnej sytuacji 😅 przez 3 tygodnie było u mnie nudno, siedziałam na antykoncepcji aż się torbiel wchłonie. Ale jestem już po wizycie kontrolnej, torbieli brak 🙌🏻

    W sobotę ostatnia tabletka, czekam na małpę i wracamy do stymulacji 🥹 W KOŃCU. Wiecie, że ostatnią stymulację miałam w lutym rok temu? 🙃 Mieszanka uczuć - z jednej strony frustracja że tyle czasu minęło, z drugiej jednak te miesiące dały nam poprawę wyników no i teraz ekscytacja że wreszcie można działać.

    Plan:
    marzec - kwiecień - 2 stymulacje
    maj, czerwiec, ewentualnie lipiec - IUI
    jak nie pyknie - IVF

    Na monitoringu za 2 tygodnie mam dostać info co ze środkami w Parensie na ten rok, bo faktycznie doktor dziś mówił że jest masakra bo jest mniejszy budżet a więcej klinik, no i zaczynają też wracać pary z 2024 po kolejne bobasy.

    karczoch321, Morgo, snieżka, Jupiter, Choinka123, Pelasia30, Pacynka, White1, Imazolka, Dudu13, ferrytynka25, Gnom, Marty.Na lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 414 765

    Wysłany: 26 lutego, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solenizantki spoznione wszystkiego co najlepsze oby w koncu spelnilo sie Wam to najwieksze marzenie !!! 🍀💕

    Morgo, Pelasia30, Mardotka lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
‹‹ 274 275 276 277 278 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ