Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ujemny test ciążowy a ciąża
Odpowiedz

Ujemny test ciążowy a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AnkaT Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 26 maja, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki,
    jeden dzień po terminie miesiączki, test ujemny. Z obserwacji i wykonania testów owulacyjnych , owulacja była później niż zwykle między 17 a 18 dniem, cykle do tego miesiąca regularne co 29 dni. Czy jest szansa, że mimo ujemnego testu mogę mieć jeszcze nadzieję na maluszka ?

  • KarolinaJ0702 Ekspertka
    Postów: 178 153

    Wysłany: 26 maja, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaT wrote:
    Kobietki,
    jeden dzień po terminie miesiączki, test ujemny. Z obserwacji i wykonania testów owulacyjnych , owulacja była później niż zwykle między 17 a 18 dniem, cykle do tego miesiąca regularne co 29 dni. Czy jest szansa, że mimo ujemnego testu mogę mieć jeszcze nadzieję na maluszka ?
    Dopóki okres nie przyszedł to jakaś szansa jest 😅 ja robiłam jak drugi dzień okres mi się spóźniał to ta druga kreska była bardzo jasn, za 2 dni zobaczy znowu jak okres nie przyjdzie

    👩2001
    🧔‍♂️1993
    8 cs
    12.01.2024 ⏸️
    24.01.2024 mamy pęcherzyk ciążowy
    07.02.2024 następna wizyta pusty pęcherzyk
    Poronienie chybione 6/8 tydz. ciąży
  • rybka8 Ekspertka
    Postów: 141 160

    Wysłany: 27 maja, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam tak, że zrobiłam 2 dni przed datą spodziewanej miesiączki - wieczorem testem o czułości 20.
    A w dzień spodziewanej zrobiłam wieczorem o czułości 10 i druga kreska wyrosła wraz z testową 😅

    Może kwestia testu?

    11.04 ⏸ 💗
    12.04 beta 148
    15.04 beta 792
    08.05 1,32cm dzidziusia, 177 u/min
    01.06 NIFTY zdrowa dziewczynka 💗
    02.08 347 g
    20.08 568 g
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ