X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ureaplasma wynik
Odpowiedz

Ureaplasma wynik

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martamie Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po kolejnym posiewie odebrałam następujący wynik ureaplasma: wynik wątpliwy, niskie miano, wartość nieznamienna klinicznie, <10^4.

    Co taki wynik oznacza ? Podejrzewam ze bakteria jest jeszcze ale w mniejszych ilościach... wizyta u lekarza dopiero za jakiś czas.. czy nalegać na antybiotyk aby wybić bakterie do końca ?
    Któraś z Was miała podobny wynik ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martamie wrote:
    Po kolejnym posiewie odebrałam następujący wynik ureaplasma: wynik wątpliwy, niskie miano, wartość nieznamienna klinicznie, <10^4.

    Co taki wynik oznacza ? Podejrzewam ze bakteria jest jeszcze ale w mniejszych ilościach... wizyta u lekarza dopiero za jakiś czas.. czy nalegać na antybiotyk aby wybić bakterie do końca ?
    Któraś z Was miała podobny wynik ?
    Hej, nie mialam takiego wyniku, ale fakt, bakteria jeszcze jest obecna tylko w nieduzej ilosci. Ja jak robilam posiew 2tyg. po antybiotyku zeby sprawdzic czy sie wyleczylam, to poszlam do Synevo i zrobilam posiew z szujki na DNA ureaplasmy, wtedy Ci wykryje czy ono u Ciebie jest a jesli jest to i mozliwe ze bakteria sie namnozy. Teraz podobnie, pewnie potrzebne bedzie jeszcze leczenie. Oczywiscie, przy staraniach bakteria musi byc wybita

  • Martamie Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedz...
    Dostałam antybiotyk na 10 dni ale mam kilka opakowań. Zastanawiam się czy dla bezpieczeństwa nie wziasc 14 dni .czy mogą być jakieś konsekwencje w takim przypadku ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martamie wrote:
    Dzięki za odpowiedz...
    Dostałam antybiotyk na 10 dni ale mam kilka opakowań. Zastanawiam się czy dla bezpieczeństwa nie wziasc 14 dni .czy mogą być jakieś konsekwencje w takim przypadku ?
    A jaki dostałaś antybiotyk i w jakiej dawce?
    Konsekwencje na pewno w postaci większego wyjałowienia organizmu owszem, będą. Zaopatrz się w duże ilości SanProbi Super Formula i zażywam 2x dziennie 2h po antybiotyku.
    Mnie ogólnie pomógł antybiotyk na 10dni, Unidox miałam

  • Martamie Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unidox również.... miałam dawkę na 10 dni ale chyba pociągnę do 14. Mam priobiotyk...
    Bardzo zależy mi na tym żeby pozbyć się już tego świństwa

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ