X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W Czerwcu się okaże co nam los da w darze 🐣 Czerwcowe 2 kreseczki ❤
Odpowiedz

W Czerwcu się okaże co nam los da w darze 🐣 Czerwcowe 2 kreseczki ❤

Oceń ten wątek:
  • Aniusia2104 Przyjaciółka
    Postów: 140 41

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Ja miałam to samo.
    Przy pierwszej ciąży zrobiłam test w 6tyg i tego samego dnia dostalam się do giną i już było słychać serduszko.
    Niczym się nie przejmowałam, mało tego w 3-2 tygodniu ciąży o której jeszcze nie wiedziałam ostro balowałam.....
    Przy pierwszej ciąży biochemicznej było tak samo, zobaczyłam dwie kreski i się cieszyłam jak głupia, już wybierałam imię i rozmawiałam z moja mama ze weźmie urlop na moj poród żeby zostać z synkiem.
    I nagle zaczęło się krwawienie i moje dotychczasowe wyobrażenie o ciąży i o cieszeniu się nią runęło w gruzach jak domek z kart.
    Teraz jest już zupełnie inaczej, powiedziałam oczywiście mojej Mamie ze test wyszedł pozytywny ale tez powiedziałam jej żeby się nie cieszyła za szybko.... bo nie wiadomo co się zdarzy.....

    Vian- ja w niedziele zrobiłam test 10 wyszedł cień cieni widoczny pod światło
    W poniedziałek poszłam na betę wyszła 7,05
    We wtorek test 10 wyszedł już z widoczna kreska
    Wczoraj test dwudziestka - bladzioch
    Wiec ja już nie wiem jak to u mnie jest 🤷‍♀️


    Ja powiedziałam mamie i teściom ale tylko dlatego,że mam babcie ciężko chora i wszyscy mnie się o nią pytają a mnie to dodatkowo stresuje i ze względu na bóle które miałam we wtorek . Poza tym widzimy się non stop i ciężko kłamać że czemu nigdzie nie idę i tak dalej. Z drugiej strony sobie pomyślałam,że nie daj Boże coś się stanie to i tak będę musiała im powiedzieć. Tak więc oni wiedzą ale mają zakaz mówienia komukolwiek innemu.

    30 lat
    Córeczka 4 lata
  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam wokół siebie dziewczyny, które beztrosko się od razu cieszyły. Ja już nie potrafię.
    Jestem gotowa nawet unikać spotkań towarzyskich, byleby nie być pytana o ciążę, bo na pewno dla mnie odpowiadać że jestem, to jest jeszcze za wcześnie. A mamy takich właśnie znajomych, co lubią wiedzieć. No może z troski, może z czystej ciekawości, ale mają teksty, które ja odbieram naciskająco. Np. "były w zeszłym roku dwa śluby, to teraz powinny być dwa porody. Hue hue ". (jedna para już jest w ciąży, mówiąc o drugim porodzie chodziło o nas). Mnie tam wcale to nie bawi. Mąż uważa, że to kwestia mojej głowy i braku dystansu. Ale jak tu być zdystansowanym, jak ja tu toczę walkę z lekarzami, ze swoimi problemami zdrowotnymi i czasem na tym placu boju, pomimo prób wsparcia ze strony męża, czuję się jednak sama.

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Ale Ty jesteś wpisana na testowanie ze mną, na 30.06

    Jeszcze w kwestii testów... Te co ja robiłam miały czułość 10, i przy wyniku z krwi 18 było ledwo co widać. xD

    30.06 byłabym po terminie @. Naiwna myślałam, ze wytrwam;D
    Jakby coś było na rzeczy, to wynik byłby wyższy niż >0,1.
    Niestety, ten cykl nie dla mnie.
    Ale cieszę się, ze zrobiłam badanie:)
    Odstawiam moja Zabcie całkiem od cycka i liczę, ze to coś da. Ale już na spokojnie. Bez „starań”.
    Co do testow, to ja Wam powiem, ze to różnie z tymi kreskami. Ciemniejsze cienie wychodziły mi na testach 25 niż tych bardziej czulszych przy becie~27.
    Ale myśle, ze to zależy od stężenia hormonu w moczu, a nie testowałam tymi samymi probkami. Wystarczy bardziej się opić przed testem i wyjdzie jaśniejsza kreska.
    Kreski bardzo wyraźniej doczekałam się, kiedy beta była już w tysiącach.
    Dziewczyny, ciężko się szybko cieszyć, jak się jest po stratach. Ba! Nawet jak sie człowiek naczyta! Ale zawsze trzeba mieć nadzieje i wierzyć, ze tym razem będzie dobrze!!:)

    Żonkil lubi tę wiadomość

  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniusia2104 wrote:
    Ja powiedziałam mamie i teściom ale tylko dlatego,że mam babcie ciężko chora i wszyscy mnie się o nią pytają a mnie to dodatkowo stresuje i ze względu na bóle które miałam we wtorek . Poza tym widzimy się non stop i ciężko kłamać że czemu nigdzie nie idę i tak dalej. Z drugiej strony sobie pomyślałam,że nie daj Boże coś się stanie to i tak będę musiała im powiedzieć. Tak więc oni wiedzą ale mają zakaz mówienia komukolwiek innemu.

    Ja właśnie czekam z mówieniem, bo nie wiem jak to będzie. Mąż to już by się chętnie chwalił, a ja to czekam, bo nie wierzę, że taka informacja by została poufna :D

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • Aniusia2104 Przyjaciółka
    Postów: 140 41

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żonkil wrote:
    Też mam wokół siebie dziewczyny, które beztrosko się od razu cieszyły. Ja już nie potrafię.
    Jestem gotowa nawet unikać spotkań towarzyskich, byleby nie być pytana o ciążę, bo na pewno dla mnie odpowiadać że jestem, to jest jeszcze za wcześnie. A mamy takich właśnie znajomych, co lubią wiedzieć. No może z troski, może z czystej ciekawości, ale mają teksty, które ja odbieram naciskająco. Np. "były w zeszłym roku dwa śluby, to teraz powinny być dwa porody. Hue hue ". (jedna para już jest w ciąży, mówiąc o drugim porodzie chodziło o nas). Mnie tam wcale to nie bawi. Mąż uważa, że to kwestia mojej głowy i braku dystansu. Ale jak tu być zdystansowanym, jak ja tu toczę walkę z lekarzami, ze swoimi problemami zdrowotnymi i czasem na tym placu boju, pomimo prób wsparcia ze strony męża, czuję się jednak sama.


    Jak już urodzin się dziecko to potem non stop teksty o drugie. Na każdym spotkaniu z ciocia męża słyszałam że kiedy drugie kiedy drugie a sama ma różnice między dziećmi 7 lat. Aż wkoncu nie wytrzymałam i powiedziałam jej tak że aż jej się głupio zrobiło bo też ile mozna wysłuchiwać. Tym bardziej ,że gdyby nie pewne problemy zdrowotne to zapewne już dawno staralabym się o drugie dziecko. Ogólnie ludzie są strasznie wścibscy.

    Żonkil lubi tę wiadomość

    30 lat
    Córeczka 4 lata
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja sobie oczywiscie wkręcam, ze się zagnieżdzi gdzies koło blizny po cc..


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2022, 13:25

    Żonkil lubi tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    No ja sobie oczywiscie wkręcam, ze się zagnieżdzi gdzies koło blizny po cc..
    Wszystkie jesteśmy mistrzyniami zamartwiania się chyba ;)

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • Aniusia2104 Przyjaciółka
    Postów: 140 41

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    No ja sobie oczywiscie wkręcam, ze się zagnieżdzi gdzies koło blizny po cc..[/QUOTE


    To te już przerobiłam, teraz wkręcam sobie że czemu mnie piersi nie bolą:-(

    PaniKaziukowa lubi tę wiadomość

    30 lat
    Córeczka 4 lata
  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no trzeba być jak widać też trochę złośliwym i dusić te idiotyczne podpytywania w zarodku. Czyli reasumując najpierw męczy się pytaniami "kiedy wyjdziesz za mąż?" Potem po ślubie myślisz, że dadzą spokój Ale nieee. Wtedy jest "Kiedy będzie dzidziuś?" A jak się urodzi i myślisz, że koniec ględzenia to zaczyna się "A kiedy drugie?". Czyli ten festiwal życzeń i suszenia głowy nigdy się nie kończy...

    Aniusia2104 lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • ata114 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj 9 dpo a 10 dpo zastrzyku i test wyszedł z kreska co o tym myśleć bo mi się wydaje że to na 100 procent jest ovitrelle

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniusia2104 wrote:
    Ja powiedziałam mamie i teściom ale tylko dlatego,że mam babcie ciężko chora i wszyscy mnie się o nią pytają a mnie to dodatkowo stresuje i ze względu na bóle które miałam we wtorek . Poza tym widzimy się non stop i ciężko kłamać że czemu nigdzie nie idę i tak dalej. Z drugiej strony sobie pomyślałam,że nie daj Boże coś się stanie to i tak będę musiała im powiedzieć. Tak więc oni wiedzą ale mają zakaz mówienia komukolwiek innemu.
    Ja tez powiedziałam tylko rodzicom, ale tak że to wcześnie i jestem przed wizytą u lekarza. Od ponad tygodnia wiem, a dalej nie dociera, jakiś taki strach jest... Wizyta dopiero 13 lipca.

    Vian gratuluję :)

    Co do testów i ich czułości to to o kant tyłka potłuc, na czułosci 10 wyszła mi słabsza kreska jak na 20, wiec to taki torchę pic na wodę.

    VianEthel2 lubi tę wiadomość

  • Aniusia2104 Przyjaciółka
    Postów: 140 41

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sezamkova wrote:
    Ja tez powiedziałam tylko rodzicom, ale tak że to wcześnie i jestem przed wizytą u lekarza. Od ponad tygodnia wiem, a dalej nie dociera, jakiś taki strach jest... Wizyta dopiero 13 lipca.

    Vian gratuluję :)

    Co do testów i ich czułości to to o kant tyłka potłuc, na czułosci 10 wyszła mi słabsza kreska jak na 20, wiec to taki torchę pic na wodę.[/QUOTE

    Ja to chyba oszaleje do czasu wizyty a dodatkowo po drodze zawale egzamin:-(

    30 lat
    Córeczka 4 lata
  • Anetynka Przyjaciółka
    Postów: 119 140

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Mam wynik: 18 mIU/ml.

    Gratulacje ☺️ Nie pisalam nic ale mocno kibicowalam🥰

    VianEthel2 lubi tę wiadomość

    15.06. ⏸
    06.07. ❤️
    uwo9vfxmb46afor5.png
  • Anetynka Przyjaciółka
    Postów: 119 140

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniusia2104 wrote:
    Ja mimo,że nie jestem po stracie banicznie się tego boje i za każdym razem sprawdzam papier. Mnie się też wydaje ,że przy pierwszej ciąży byłam mniej świadoma, nie czytała m nie przejmowałam się .

    Dziewczyny ja mam tak samo! U mnie sytuacja troche bardziej zaawansowana bo jestem po pierwszym usg (poszlam wczesnie bo mialam plamienia) ale bylo na tyle wczesnie ze gin nie byla pewna czy widac juz zarodek i ogolnie maly jest pecherzyk i teraz patrze na to zdjecie z usg i tylko sie nakrecam! :( ale ide jeszcze jutro skontrolowac bete zeby sie uspokoic ze tam sie wszystko dobrze rozwija. Musimy byc silne i sie wspierac!

    Żonkil lubi tę wiadomość

    15.06. ⏸
    06.07. ❤️
    uwo9vfxmb46afor5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktoś jeszcze czeka na testowanie? Bo przegladnelam kilka stron i tylko ciążowe tematy...

    ata114 lubi tę wiadomość

  • Aniusia2104 Przyjaciółka
    Postów: 140 41

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetynka wrote:
    Dziewczyny ja mam tak samo! U mnie sytuacja troche bardziej zaawansowana bo jestem po pierwszym usg (poszlam wczesnie bo mialam plamienia) ale bylo na tyle wczesnie ze gin nie byla pewna czy widac juz zarodek i ogolnie maly jest pecherzyk i teraz patrze na to zdjecie z usg i tylko sie nakrecam! :( ale ide jeszcze jutro skontrolowac bete zeby sie uspokoic ze tam sie wszystko dobrze rozwija. Musimy byc silne i sie wspierac![/QUOTE


    A jaki masz duży pęcherzyk i w którymś dniu bylas?

    30 lat
    Córeczka 4 lata
  • Anetynka Przyjaciółka
    Postów: 119 140

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniusia2104 wrote:
    Anetynka wrote:
    Dziewczyny ja mam tak samo! U mnie sytuacja troche bardziej zaawansowana bo jestem po pierwszym usg (poszlam wczesnie bo mialam plamienia) ale bylo na tyle wczesnie ze gin nie byla pewna czy widac juz zarodek i ogolnie maly jest pecherzyk i teraz patrze na to zdjecie z usg i tylko sie nakrecam! :( ale ide jeszcze jutro skontrolowac bete zeby sie uspokoic ze tam sie wszystko dobrze rozwija. Musimy byc silne i sie wspierac![/QUOTE


    A jaki masz duży pęcherzyk i w którymś dniu bylas?

    Od ostatniej miesiaczki to byl 43 dzien ale ja mam bardzo dlugie cykle (33-34 dni) plus to jest moj pierwszy cykl po biochemicznej wiec wszystko nietypowo, nie mam dokladnych wymiarow ale gin powiedziala ze maly pecherzyk w stosunku do pecherzyka zoltkowego ale poniewaz u mnie to jest bardzo nietypowy cykl i nie wiadomo kiedy byla owulacja to za tydzien powtorka z wizyty a na razie mam myslec pozytywnie i o siebie dbac. I wy dziewczyny tak samo, dbac o siebie🥰

    15.06. ⏸
    06.07. ❤️
    uwo9vfxmb46afor5.png
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny założony jest wątek ciążowy Marzec2021
    Zapraszam żeby tu nie truć dziewczyna które czekają na testowanie

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Dzięki przedszkolanko.😊 widze, ze i Ty tutaj.
    Dobre wiadomości szybko się rozchodzą <3

    VianEthel2, tęczova, fiorella82 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ