Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W lipcu seksy i szaleństwa, w kwietniu rodzą się maleństwa!
Odpowiedz

W lipcu seksy i szaleństwa, w kwietniu rodzą się maleństwa!

Oceń ten wątek:
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 7 października 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi super! Gratulacje i teraz byle do prenatalnych 💛

    Ja właśnie kupiłam na takim lokalnym tutaj olx detektor tylko muszę po niego pojechać do Dubaju odebrać od babki :) teraz w weekend nir mam czasu więc umówiłam się z nią na przyszły tydzień :)

    annaanja, Kajucha95, Izi, Lucy91 lubią tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • annaanja Autorytet
    Postów: 601 530

    Wysłany: 7 października 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi pięknie ❤️

    Kusicie tym detektorem 🙈

    Ja dziś miałam kiepski dzien, głowa mnie bolała prawie cały dzien, pracuje z domu, a mam zaklejone okna od tygodnia bo robią mi elewacje, już mnie to dobija, mało światła, mało tlenu, w pracy zapomniałam o spotkaniu, bo musiałam na chwile sie położyć bo oczy mi sie zamykały…nie spałam ale musiałam poleżeć, generalnie o wszystkim zapominam, dziś 2 razy w domu zgubiłam telefon i nie mogłam znaleźć przez dobra godzinę 🤦‍♀️ Chyba mam już baby brain….
    I ciagle mi sie chce płakać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2021, 21:23

    Izi lubi tę wiadomość

    starania od 09.2020
    1cs - 5cs "na luzie"
    5 cs 11 cs "z pomocą lekarza"
    12 cs „wakacje od pomocy medycznej„ - wymazy przed hsg zrobione -> ureaplasma species pozytywny->antybiotyk
    10.08.2021 ⏸️ beta hcg 721; progesteron 45,6
    12.08.2021 beta hcg 1773
    26.08.2021 1 wizyta, 6 mm, mamy serduszko <3

    Ona 28l. 👰‍♀️ (z 03/04.21) anty tg <0,9✅; anty tpo 0,3✅; kortyzol 7,13⚠; tsh 0,94✅; ft3 3,35✅; ft4 0,78✅; torbiele niegrozne na tarczycy od wielu lat takie same (usg co roku); homocysteina 5,9✅; d3 44✅; b12 462✅; amh 3,96✅, estradiol 49,5✅, lh:fsh 6,6:10 ❌; prolaktyna 15,78✅
    supl: LittleMe, EPA + DHA, D3

    zud3xzkr8xqquo6v.png
  • annaanja Autorytet
    Postów: 601 530

    Wysłany: 7 października 2021, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://allegro.pl/oferta/detektor-tetna-plodu-angelsounds-100s-zel-usg-9591744952

    Taki macie ?

    starania od 09.2020
    1cs - 5cs "na luzie"
    5 cs 11 cs "z pomocą lekarza"
    12 cs „wakacje od pomocy medycznej„ - wymazy przed hsg zrobione -> ureaplasma species pozytywny->antybiotyk
    10.08.2021 ⏸️ beta hcg 721; progesteron 45,6
    12.08.2021 beta hcg 1773
    26.08.2021 1 wizyta, 6 mm, mamy serduszko <3

    Ona 28l. 👰‍♀️ (z 03/04.21) anty tg <0,9✅; anty tpo 0,3✅; kortyzol 7,13⚠; tsh 0,94✅; ft3 3,35✅; ft4 0,78✅; torbiele niegrozne na tarczycy od wielu lat takie same (usg co roku); homocysteina 5,9✅; d3 44✅; b12 462✅; amh 3,96✅, estradiol 49,5✅, lh:fsh 6,6:10 ❌; prolaktyna 15,78✅
    supl: LittleMe, EPA + DHA, D3

    zud3xzkr8xqquo6v.png
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 7 października 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annaanja wrote:
    https://allegro.pl/oferta/detektor-tetna-plodu-angelsounds-100s-zel-usg-9591744952

    Taki macie ?

    Tak, angelsounds 😁 tylko ja mam jakąś wersję mini 😉

    annaanja lubi tę wiadomość

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • Kajucha95 Autorytet
    Postów: 720 871

    Wysłany: 7 października 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mnie kusi ten detektor 🤣🙈 dzięki dziewczyny

    annaanja lubi tę wiadomość

    13.07 ⏸️ 💕🤰🏼
    Czekamy na Ciebie, Synku 💙

    3jgxyx8dm6498f15.png
  • Alisek93 Autorytet
    Postów: 847 890

    Wysłany: 7 października 2021, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy91 wrote:
    Może Twój program na kompie nie otwarza danego formatu . Też musialam szukać odpowiedniego 🥴
    Nieee chyba nie o to chodzi, bo pokazuje mi że 32GB wolnego miejsca z 32GB, po prostu nic tam nie ma 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2021, 22:03

    💁‍♀️28
    🙋‍♂️31

    starania o pierwsze dziecko od 01.2020

    owulacje potwierdzone monitoringiem, jajeczka rosną/ dosyć późna owulacja i krótka f.lutealna
    badania nasienia - 09.2020
    morfologia 6%✔️
    ruchliwe 80%✔️
    bezwzględna ilość prawidłowych 22,8mln✔️

    30.11- laparoskopia z histeroskopią, udrożniony lewy jajowód, brak endometriozy
    17.05- sono hsg, lewy jajowód drożny, prawy przepuścił kontrast z lekkim opóźnieniem.

    21.07 ⏸️ 13dpo beta 80,2❣️
    23.07 15dpo beta 278,1 ❣️
    26.07 18dpo beta 2246 <3
    2fwas65gpmhv53wd.png
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 8 października 2021, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annaanja wrote:
    Izi pięknie ❤️

    Kusicie tym detektorem 🙈

    Ja dziś miałam kiepski dzien, głowa mnie bolała prawie cały dzien, pracuje z domu, a mam zaklejone okna od tygodnia bo robią mi elewacje, już mnie to dobija, mało światła, mało tlenu, w pracy zapomniałam o spotkaniu, bo musiałam na chwile sie położyć bo oczy mi sie zamykały…nie spałam ale musiałam poleżeć, generalnie o wszystkim zapominam, dziś 2 razy w domu zgubiłam telefon i nie mogłam znaleźć przez dobra godzinę 🤦‍♀️ Chyba mam już baby brain….
    I ciagle mi sie chce płakać :)


    Oby niedługo skończył się ten remont, współczuję, mam nadzieję, że dziś będziesz miała lepszy dzień 😚

    annaanja lubi tę wiadomość

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 8 października 2021, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskra a mi możesz wpisać wizyty
    8.11
    9.12
    Muszę pamiętać żeby umawiać się z wyprzedzeniem bo na listopad już tylko do południowe godziny i muszę wyjść z pracy kilka godzin wcześniej 😅 bo wracać po wizycie się mi nie opłaca.

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • Iskra444 Autorytet
    Postów: 1706 2374

    Wysłany: 8 października 2021, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    Mam przeczucie, że w tym miesiącu dwie kreski zobaczy... Iskra. :)
    Nie wiem czemu, tak po prostu przed chwilą pomyślałam więc Iskro czekam na Twoje testowanie :D
    Izi wywróżyłaś mi ciąże ❤️
    Nie mogę się pozbyć przeczucia ze u Ciebie siedzi mały chłopaczek ;) tak tylko mówię ;)

    annaanja, Izi, Wojcinka, Axon, Liseuek, Kajucha95 lubią tę wiadomość

    Iskierka - 2018👧🏼
    11.2020 - cb
    02.2021 - cb
    03.2021 - diagnostyka 🧔🏻- teratospermia, asentospermia, testosteron⬇️ - rozpoczęcie leczenia
    07.2021 - ⏸ 💖
    Iskiereczka - 2022😍

    f2w3skjodu7e6olv.png
  • annaanja Autorytet
    Postów: 601 530

    Wysłany: 8 października 2021, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskra to jak będziesz wpisywać wizyty to mi możesz wpisać 3.11

    Jeszcze tylko 26 dni 😂

    starania od 09.2020
    1cs - 5cs "na luzie"
    5 cs 11 cs "z pomocą lekarza"
    12 cs „wakacje od pomocy medycznej„ - wymazy przed hsg zrobione -> ureaplasma species pozytywny->antybiotyk
    10.08.2021 ⏸️ beta hcg 721; progesteron 45,6
    12.08.2021 beta hcg 1773
    26.08.2021 1 wizyta, 6 mm, mamy serduszko <3

    Ona 28l. 👰‍♀️ (z 03/04.21) anty tg <0,9✅; anty tpo 0,3✅; kortyzol 7,13⚠; tsh 0,94✅; ft3 3,35✅; ft4 0,78✅; torbiele niegrozne na tarczycy od wielu lat takie same (usg co roku); homocysteina 5,9✅; d3 44✅; b12 462✅; amh 3,96✅, estradiol 49,5✅, lh:fsh 6,6:10 ❌; prolaktyna 15,78✅
    supl: LittleMe, EPA + DHA, D3

    zud3xzkr8xqquo6v.png
  • annaanja Autorytet
    Postów: 601 530

    Wysłany: 8 października 2021, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskra444 wrote:
    Izi wywróżyłaś mi ciąże ❤️
    Nie mogę się pozbyć przeczucia ze u Ciebie siedzi mały chłopaczek ;) tak tylko mówię ;)

    Pamietam ten dzien ❤️❤️❤️

    starania od 09.2020
    1cs - 5cs "na luzie"
    5 cs 11 cs "z pomocą lekarza"
    12 cs „wakacje od pomocy medycznej„ - wymazy przed hsg zrobione -> ureaplasma species pozytywny->antybiotyk
    10.08.2021 ⏸️ beta hcg 721; progesteron 45,6
    12.08.2021 beta hcg 1773
    26.08.2021 1 wizyta, 6 mm, mamy serduszko <3

    Ona 28l. 👰‍♀️ (z 03/04.21) anty tg <0,9✅; anty tpo 0,3✅; kortyzol 7,13⚠; tsh 0,94✅; ft3 3,35✅; ft4 0,78✅; torbiele niegrozne na tarczycy od wielu lat takie same (usg co roku); homocysteina 5,9✅; d3 44✅; b12 462✅; amh 3,96✅, estradiol 49,5✅, lh:fsh 6,6:10 ❌; prolaktyna 15,78✅
    supl: LittleMe, EPA + DHA, D3

    zud3xzkr8xqquo6v.png
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 8 października 2021, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskra444 wrote:
    Izi wywróżyłaś mi ciąże ❤️
    Nie mogę się pozbyć przeczucia ze u Ciebie siedzi mały chłopaczek ;) tak tylko mówię ;)

    Haha :) Zobaczymy w takim razie czy masz rację za jakiś czas, może teraz Ty mi wywróżysz :D
    A wiesz, że ja właśnie jakoś w tym tygodniu zaczęłam też myśleć, że jakoś tak chyba jednak chłopczyk chociaż cały czas myślałam, że dziewczynka i nie wiem skąd mi się to nagle wzięło :D

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 8 października 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annaanja wrote:
    Iskra to jak będziesz wpisywać wizyty to mi możesz wpisać 3.11

    Jeszcze tylko 26 dni 😂

    U mnie już tylko 20 🤣🙊 chciałabym żeby był już tak 20ty 🤣

    annaanja lubi tę wiadomość

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi to nasza forumowa czarownica 🤭 ale takie wróżenie jest jak najbardziej potrzebne 😁

    Izi, super, że na wizycie wszystko ok, czekamy na prenatalne 🤞😊

    Detektor jednak fajna sprawa, przekonałam się do niego ale czasami może minąć trochę zanim się znajdzie maluszka. Wczoraj z mężem szukaliśmy i szukaliśmy i mały tak się ułożył, że bardzo cicho było słychać a bicie serducha solidne 😁

    A ja dalej się kuruje domowymi sposobami, jest na szczęście coraz lepiej 😊 rano u mnie też zimno, że ohohoh, poczułam zimę 🥶

    annaanja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I w tym miesiącu uderzam do lumpa, może uda mi się wyhaczyć ciuchy ciążowe, bo nie ukrywam, że szkoda mi kupować nowych szczególnie, że głównie w domu siedzę 🤷‍♀️ a można naprawdę coś dobrego znaleźć 😁

  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 8 października 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayax wrote:
    Izi to nasza forumowa czarownica 🤭 ale takie wróżenie jest jak najbardziej potrzebne 😁

    Izi, super, że na wizycie wszystko ok, czekamy na prenatalne 🤞😊

    Detektor jednak fajna sprawa, przekonałam się do niego ale czasami może minąć trochę zanim się znajdzie maluszka. Wczoraj z mężem szukaliśmy i szukaliśmy i mały tak się ułożył, że bardzo cicho było słychać a bicie serducha solidne 😁

    A ja dalej się kuruje domowymi sposobami, jest na szczęście coraz lepiej 😊 rano u mnie też zimno, że ohohoh, poczułam zimę 🥶

    U mnie na pogodzie pokazuje, że w niedzielę w nocy ma być 0 stopni 🥶🥶🥶🥶🥶🥶 chyba jeszcze nie jestem na to gotowa 🙊

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 8 października 2021, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayax wrote:
    I w tym miesiącu uderzam do lumpa, może uda mi się wyhaczyć ciuchy ciążowe, bo nie ukrywam, że szkoda mi kupować nowych szczególnie, że głównie w domu siedzę 🤷‍♀️ a można naprawdę coś dobrego znaleźć 😁

    Ja w przyszłym tyg lecę na polowanie znów - mam zamiar znaleźć jeszcze jedną parę spodni, coby mieć coś na zmianę 😊

    Teraz jak znalazłam te spodnie to upolowałam też piękny gruby kremowy golf długi z Mango 😉 wygląda trochę jak sukienka - na zimę będzie idealny 😊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 8 października 2021, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny.
    Ja tam ruchów nie czuje ani odrobinę, żadnego bulgotania, miziania, nic a nic :( znając życie zacznę ja czuć jak tylko odbiorę detektor 😂

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Axon Autorytet
    Postów: 305 461

    Wysłany: 8 października 2021, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cos tam czasem czuje ale to chyba bardziej jelita.. ja w Warszawie jakos nie umiem się wybrać na lumpa, nie wiem jak tu znaleźć dobre miejsce 😟 patrzylam ze na vinted jest duzo spodni ciazowych ale musze pójść do hm bo nie wiem czy brac 36 czy 38. Już nie pamietam jakie ostatnio przymierzalam 😂

    preg.png
    age.png
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 8 października 2021, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie jestem gotowa na tą zimnicę. :(
    Znowu planuję weekend wygrzewania żeby już całkiem mi odpuściło i żebym się nie rozchorowała.

    Ja mam urlop na prenatalne to może wtedy pójdę polować hmm :)

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
‹‹ 444 445 446 447 448 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ