Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W lipcu upały 🌞rozbiera mnie Stary 👙spłodzimy bobasa🚼byle na golasa 🕺!
Odpowiedz

W lipcu upały 🌞rozbiera mnie Stary 👙spłodzimy bobasa🚼byle na golasa 🕺!

Oceń ten wątek:
  • bialy_wilczek Autorytet
    Postów: 557 1236

    Wysłany: 9 lipca 2023, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☺ Gratuluję dziewczyny nie nadrobie was 🙈 Tule za biele.


    Ja wczoraj byłam w rossmanie i kupiłam sobie test i mówię a sikne sobie dzisiaj rano🤣 Jakie bylo moje zdziwienie 😱 kreska pojawiła się odrazu 🙈

    https://ibb.co/bP6LsKM

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2023, 06:51

    S.Roszpunka, Wrazluwa, Butterfly23, Niesia90, Ominoki, nick nieaktualny, Rozzzzi, Aśka, gattina, Lani, Miminka, Paucia, Emka06, Marysiaa, Angi90 , Wron Kraa, moonflower, M_arcysia, Incognitka, Putka2022, Beezi, Kasia111, Kropkaxyz, xMartaa, Marzycielka, Polaya, iskierka✨, KarolinaAnastazja, Bluesky, Mamausia, agentka93, Niaha, Cukruś, Jagodecka lubią tę wiadomość

    👩 - 33
    👱‍♂️- 30
    Starania- 11.2022r. 💗
    CB - ( 4.06- 6t 💔 ) :(
    9.07.2023 - Tłuste kreski 🤭
    12.07.2023 - Beta 6412,00 😍
    14.07.2023 - Beta 13974,00 <3 <3
    24.07.2023 - Bliźniaki 🥰👶👶 Rośnijcie Nasze Kropeczki🥰💟
    5.10.2023 - Chłopaki 👶👶💙💙
    11.01.2024 - Pierwszy Misiu: 1660g 🐻💙, drugi Misiu: 1950g 🐻💙
    02.02.2024 - Filipek-2110💙, Franio-2550💙 🍀🤱

    Ciąża 2k2o 🤰

    ______________

    30 czerwca 2025 -Czekamy Misiu 🥹🩵🐻
  • tetyda Autorytet
    Postów: 449 794

    Wysłany: 9 lipca 2023, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Hej

    Miałam zgłosić biel, ale coś chyba się nie udało.....
    https://ibb.co/99jWhh8
    Na zdjęciu ledwo widać, na żywo bardziej, mąż też widzi. Ale numer! W sumie to dziś mam 11 dpo, czy dzień przed malpiskiem, to kreska może być blada. Jutro pojadę popołudniu na betę, pewnie rano też nasikam.
    No szok......

    A mówiłam, że będziemy dzisiaj gratulować?! 🥳🥳
    Czekamy na wynik bety, ale widzę drugą kreseczkę ✊🏻

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    👩🏻+🧔🏻= ❤️ 2017
    👩🏻+🧔🏻= 💍 13.08.2020 Oświadczyny w Rzymie ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 🐶 22.07.2022 Psynek ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 💒 16.09.2022

    Starania o pierwsze dziecko od początku 2022 roku.
    Leczenie w klinice:
    05.2023 - 1cs Letrozol
    06.2023 - 2cs Letrozol+Ovitrelle
    15.07 ⏸️ 🥹❤️
    17.07 - 41,9 mlU/ml ❤️
    19.07 - 88,5 mlU/ml ❤️
    03.08 - pierwsza wizyta, 4mm, jest serduszko 🥳
    26.10 - dziewczynka? 🥺🩷
    15.11 - 372g pięknej dziewczynki, witaj Jagna ❤️
    17.01 - 1650g 🥰
    19.02 - Nasz największy cud, Jagusia 🩷 34+6, 2790g, 51 cm.

    👩🏻 28l.
    AMH - 4.01
    Sono-hsg - Jajowody drożne ✅

    🧔🏻 36l.
    Morfologia nasienia 1%
    Badanie USG jąder w porządku 💪🏻

    age.png
  • tetyda Autorytet
    Postów: 449 794

    Wysłany: 9 lipca 2023, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bialy_wilczek wrote:
    Dzień dobry ☺ Gratuluję dziewczyny nie nadrobie was 🙈 Tule za biele.


    Ja wczoraj byłam w rossmanie i kupiłam sobie test i mówię a sikne sobie dzisiaj rano🤣 Jakie bylo moje zdziwienie 😱 kreska pojawiła się odrazu 🙈

    https://ibb.co/bP6LsKM

    😮😮😮 Ale wyraźna krecha! Gratuluje 🥳🥳

    bialy_wilczek lubi tę wiadomość

    👩🏻+🧔🏻= ❤️ 2017
    👩🏻+🧔🏻= 💍 13.08.2020 Oświadczyny w Rzymie ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 🐶 22.07.2022 Psynek ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 💒 16.09.2022

    Starania o pierwsze dziecko od początku 2022 roku.
    Leczenie w klinice:
    05.2023 - 1cs Letrozol
    06.2023 - 2cs Letrozol+Ovitrelle
    15.07 ⏸️ 🥹❤️
    17.07 - 41,9 mlU/ml ❤️
    19.07 - 88,5 mlU/ml ❤️
    03.08 - pierwsza wizyta, 4mm, jest serduszko 🥳
    26.10 - dziewczynka? 🥺🩷
    15.11 - 372g pięknej dziewczynki, witaj Jagna ❤️
    17.01 - 1650g 🥰
    19.02 - Nasz największy cud, Jagusia 🩷 34+6, 2790g, 51 cm.

    👩🏻 28l.
    AMH - 4.01
    Sono-hsg - Jajowody drożne ✅

    🧔🏻 36l.
    Morfologia nasienia 1%
    Badanie USG jąder w porządku 💪🏻

    age.png
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 2076 1773

    Wysłany: 9 lipca 2023, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ibb.co/6Hvy3Sb Tu jeszcze z lampą :) na żywo właśnie tak widać te kreskę. Po 3 minutach się pojawiła, także coś jest na rzeczy 🙈😂 szoooook


    Bialy_wilczek gratuluję!!!!!!!! 😍🤗❤️ moja kreseczka to może się schować przy Twojej 😂

    Niesia90, Angi90 , moonflower, Marzycielka, Polaya, Niaha lubią tę wiadomość

  • bialy_wilczek Autorytet
    Postów: 557 1236

    Wysłany: 9 lipca 2023, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    https://ibb.co/6Hvy3Sb Tu jeszcze z lampą :) na żywo właśnie tak widać te kreskę. Po 3 minutach się pojawiła, także coś jest na rzeczy 🙈😂 szoooook


    Bialy_wilczek gratuluję!!!!!!!! 😍🤗❤️ moja kreseczka to może się schować przy Twojej 😂


    Widać, Widać kreseczke ☺ Moja to jest totalny szok nie spodziewałam się tego ani trochę haha🤣

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    👩 - 33
    👱‍♂️- 30
    Starania- 11.2022r. 💗
    CB - ( 4.06- 6t 💔 ) :(
    9.07.2023 - Tłuste kreski 🤭
    12.07.2023 - Beta 6412,00 😍
    14.07.2023 - Beta 13974,00 <3 <3
    24.07.2023 - Bliźniaki 🥰👶👶 Rośnijcie Nasze Kropeczki🥰💟
    5.10.2023 - Chłopaki 👶👶💙💙
    11.01.2024 - Pierwszy Misiu: 1660g 🐻💙, drugi Misiu: 1950g 🐻💙
    02.02.2024 - Filipek-2110💙, Franio-2550💙 🍀🤱

    Ciąża 2k2o 🤰

    ______________

    30 czerwca 2025 -Czekamy Misiu 🥹🩵🐻
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 2076 1773

    Wysłany: 9 lipca 2023, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bialy_wilczek wrote:
    Widać, Widać kreseczke ☺ Moja to jest totalny szok nie spodziewałam się tego ani trochę haha🤣

    Myślę, że takie z zaskoczenia kreski są najlepsze 😍

    bialy_wilczek lubi tę wiadomość

  • Wrazluwa Autorytet
    Postów: 604 749

    Wysłany: 9 lipca 2023, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Hej

    Miałam zgłosić biel, ale coś chyba się nie udało.....
    https://ibb.co/99jWhh8
    Na zdjęciu ledwo widać, na żywo bardziej, mąż też widzi. Ale numer! W sumie to dziś mam 11 dpo, czy dzień przed malpiskiem, to kreska może być blada. Jutro pojadę popołudniu na betę, pewnie rano też nasikam.
    No szok......


    Haha miałam zgłosić biel ale coś nie wyszło 😀😀😀

    Gratuluje kochana !! Trzymam kciuki za jutrzejsza betę !! 🤞🏼🤞🏼😀😀
    bialy_wilczek wrote:
    Dzień dobry ☺ Gratuluję dziewczyny nie nadrobie was 🙈 Tule za biele.


    Ja wczoraj byłam w rossmanie i kupiłam sobie test i mówię a sikne sobie dzisiaj rano🤣 Jakie bylo moje zdziwienie 😱 kreska pojawiła się odrazu 🙈

    https://ibb.co/bP6LsKM


    Wow! Piękna kredka! Gratulacje ❤️

    Rozzzzi wrote:
    Beta 40,70 mlU/ml 🥺
    Prog 31,96 ng/mL


    Gratulacje ❤️


    Dziewczyny dzisiaj piękny dzień bo jest 9 lipca ❤️ moje 32 urodziny 🎂 płodność poszła w świat i tego już nie zatrzymasz !!! Ale się cieszę ! Mam nadzieje ze jutro wszystkie bety będą pozytywne i będą miały piękne przyrosty ❤️

    bialy_wilczek, S.Roszpunka, Rozzzzi, iskierka✨, Niaha lubią tę wiadomość

    31.12.2023 👰‍♀️🤵‍♂️
    03.07.2023 Beta 12,3 mlU/ml
    zostań ze mną kwiatuszku 🌺
    05.07.2023 Beta 40,3 🥹
    10.07.2023 Beta 493 🥹
    20.07.2023 2 mm człowieczka z czynnością serduszka ❤️
    10.08.23 2,4 cm człowieczka :)))
    26.10.2023 Całe 320g miłości :)

    Zuzia się urodziła 11.03.2024 3370 g 55 cm

    age.png


    2025 - cel - rodzeństwo dla Zuzi
  • bialy_wilczek Autorytet
    Postów: 557 1236

    Wysłany: 9 lipca 2023, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj piękny dzień bo jest 9 lipca ❤️ moje 32 urodziny 🎂 płodność poszła w świat i tego już nie zatrzymasz !!! Ale się cieszę ! Mam nadzieje ze jutro wszystkie bety będą pozytywne i będą miały piękne przyrosty ❤️[/QUOTE]



    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!🥰🥳🥳

    Miminka, Paucia, Wrazluwa, Kasia111 lubią tę wiadomość

    👩 - 33
    👱‍♂️- 30
    Starania- 11.2022r. 💗
    CB - ( 4.06- 6t 💔 ) :(
    9.07.2023 - Tłuste kreski 🤭
    12.07.2023 - Beta 6412,00 😍
    14.07.2023 - Beta 13974,00 <3 <3
    24.07.2023 - Bliźniaki 🥰👶👶 Rośnijcie Nasze Kropeczki🥰💟
    5.10.2023 - Chłopaki 👶👶💙💙
    11.01.2024 - Pierwszy Misiu: 1660g 🐻💙, drugi Misiu: 1950g 🐻💙
    02.02.2024 - Filipek-2110💙, Franio-2550💙 🍀🤱

    Ciąża 2k2o 🤰

    ______________

    30 czerwca 2025 -Czekamy Misiu 🥹🩵🐻
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 2076 1773

    Wysłany: 9 lipca 2023, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrazluwa wrote:
    Dziewczyny dzisiaj piękny dzień bo jest 9 lipca ❤️ moje 32 urodziny 🎂 płodność poszła w świat i tego już nie zatrzymasz !!! Ale się cieszę ! Mam nadzieje ze jutro wszystkie bety będą pozytywne i będą miały piękne przyrosty ❤️


    Wszystkiego najlepszego! 🥳🎂

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 9 lipca 2023, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrazluwa wszystkiego najpiękniejszego 🥳🥳🥳
    Gratuluje dwóch kreseczek 😍😍😍😍
    Miłej niedzielki ☀️

    bialy_wilczek, Wrazluwa lubią tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Putka2022 Autorytet
    Postów: 557 712

    Wysłany: 9 lipca 2023, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, pięknej niedzieli dla wszystkich ☺️

    No i wreszcie kreseczki się posypały.
    bialy_wilczek, S.Roszpunka, gratulacje, trzymam kciuki 🤞♥️
    Rozzzi piękna beta, jeszcze raz gratuluję 🥰

    Wrazluwa, wszystkiego najlepszego 🎂

    S.Roszpunka, Rozzzzi, bialy_wilczek lubią tę wiadomość

    👶 01.2022 cc
    🌷 11cs o drugie maleństwo

    💃
    33l.
    niedoczynność tarczycy -Euthyrox 112
    insulinooporność - Glucophage XR 1500

    🕺
    37l.
    badania hormonalne ✅
    badania nasienia ✅
  • tetyda Autorytet
    Postów: 449 794

    Wysłany: 9 lipca 2023, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrazluwa, wszystkiego najlepszego 🥳🥳

    94Magda lubi tę wiadomość

    👩🏻+🧔🏻= ❤️ 2017
    👩🏻+🧔🏻= 💍 13.08.2020 Oświadczyny w Rzymie ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 🐶 22.07.2022 Psynek ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 💒 16.09.2022

    Starania o pierwsze dziecko od początku 2022 roku.
    Leczenie w klinice:
    05.2023 - 1cs Letrozol
    06.2023 - 2cs Letrozol+Ovitrelle
    15.07 ⏸️ 🥹❤️
    17.07 - 41,9 mlU/ml ❤️
    19.07 - 88,5 mlU/ml ❤️
    03.08 - pierwsza wizyta, 4mm, jest serduszko 🥳
    26.10 - dziewczynka? 🥺🩷
    15.11 - 372g pięknej dziewczynki, witaj Jagna ❤️
    17.01 - 1650g 🥰
    19.02 - Nasz największy cud, Jagusia 🩷 34+6, 2790g, 51 cm.

    👩🏻 28l.
    AMH - 4.01
    Sono-hsg - Jajowody drożne ✅

    🧔🏻 36l.
    Morfologia nasienia 1%
    Badanie USG jąder w porządku 💪🏻

    age.png
  • Niesia90 Autorytet
    Postów: 952 985

    Wysłany: 9 lipca 2023, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pięknie dziewczyny ❤️❤️❤️
    Gratuluje i nudnych ciąż życzę 🥰

    Wrazluwa Wszystkiego Najlepszego 🥳

    Miłego dnia 🌞

    bialy_wilczek lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016
    PCOS IO
    👩🏻🧔🏽‍♂️👦🏼🐈🐈‍⬛
    Syn 2016 ❤️
  • Rozzzzi Autorytet
    Postów: 880 1109

    Wysłany: 9 lipca 2023, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Hej

    Miałam zgłosić biel, ale coś chyba się nie udało.....
    https://ibb.co/99jWhh8
    Na zdjęciu ledwo widać, na żywo bardziej, mąż też widzi. Ale numer! W sumie to dziś mam 11 dpo, czy dzień przed malpiskiem, to kreska może być blada. Jutro pojadę popołudniu na betę, pewnie rano też nasikam.
    No szok......
    Widać, widać!
    Ale pięknie, czekamy na betę 🥰

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️22
    💒2022
    PCOS
    Starania od 01.2023

    6.07 delikatna krecha ⏸️
    4.09 I prenatalne 5,4 cm dzidzi 🥰
    7.11 połówkowe 437 gram 💕
    28.11 779 gram Jagódki🫐👧
    28.12 1380 gram Jagódki 🫐👧
    23.01 2200 gram 👧
    13.02 2863 gram👧
    28.02 pomiędzy 3200 a 3600 gram Jagody
    14.03 3650 gram👧

    19.03.2024 Jagoda 3640g 53cm 👧🫐

    age.png
  • Rozzzzi Autorytet
    Postów: 880 1109

    Wysłany: 9 lipca 2023, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bialy_wilczek wrote:
    Dzień dobry ☺ Gratuluję dziewczyny nie nadrobie was 🙈 Tule za biele.


    Ja wczoraj byłam w rossmanie i kupiłam sobie test i mówię a sikne sobie dzisiaj rano🤣 Jakie bylo moje zdziwienie 😱 kreska pojawiła się odrazu 🙈

    https://ibb.co/bP6LsKM

    Wow ale krecha! 🥰

    bialy_wilczek lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️22
    💒2022
    PCOS
    Starania od 01.2023

    6.07 delikatna krecha ⏸️
    4.09 I prenatalne 5,4 cm dzidzi 🥰
    7.11 połówkowe 437 gram 💕
    28.11 779 gram Jagódki🫐👧
    28.12 1380 gram Jagódki 🫐👧
    23.01 2200 gram 👧
    13.02 2863 gram👧
    28.02 pomiędzy 3200 a 3600 gram Jagody
    14.03 3650 gram👧

    19.03.2024 Jagoda 3640g 53cm 👧🫐

    age.png
  • Rozzzzi Autorytet
    Postów: 880 1109

    Wysłany: 9 lipca 2023, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrazluwa, wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń! 🫶

    👱🏻‍♀️22
    💒2022
    PCOS
    Starania od 01.2023

    6.07 delikatna krecha ⏸️
    4.09 I prenatalne 5,4 cm dzidzi 🥰
    7.11 połówkowe 437 gram 💕
    28.11 779 gram Jagódki🫐👧
    28.12 1380 gram Jagódki 🫐👧
    23.01 2200 gram 👧
    13.02 2863 gram👧
    28.02 pomiędzy 3200 a 3600 gram Jagody
    14.03 3650 gram👧

    19.03.2024 Jagoda 3640g 53cm 👧🫐

    age.png
  • gattina Autorytet
    Postów: 557 684

    Wysłany: 9 lipca 2023, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Hej

    Miałam zgłosić biel, ale coś chyba się nie udało.....
    https://ibb.co/99jWhh8
    Na zdjęciu ledwo widać, na żywo bardziej, mąż też widzi. Ale numer! W sumie to dziś mam 11 dpo, czy dzień przed malpiskiem, to kreska może być blada. Jutro pojadę popołudniu na betę, pewnie rano też nasikam.
    No szok......

    No faktycznie, coś prześwituje!

    Ona - 33 lat
    AMH - 1,42
    czynnik V R2 homo / MTHFR hetero / PAI-1 homo
    09.2022 Sono-HSG - drożne oba
    05.2023 Histeroskopia - wycięcie polipa
    09.2024 Laparoskopia + drożność - wycięcie: wodniaka, lewego jajowodu, torbieli endometrialnej; prawy jajowód drożny

    🆘 endometrioza III stopnia

    On - 35 lata
    morfologia 4,85%
    fragmentacja 17%
    HBA 53%

    2022-2023 2x stymulacja; 5x IUI ❌
    2025 IVF
    1️⃣ 5 pobranych -> 4 zapłodnione -> ET 4.1.1 🤞🏼🍀
    5dpt ⏸️ betaHCG 24,8 mlU/ml
    7dpt ⏸️ betaHCG 103,5 mlU/ml
    10dpt ⏸️ betaHCG 487,8 mlU/ml
    22dpt pęcherzyk ciążowy + żółtkowy z ❤️
    6+4 CRL 0,69cm z ❤️
    8+6 CRL 2,21 cm
    11+4 CRL 4,77 cm
    12+5 I prenatalne CRL 63,6 mm
    21+1 II prenatalne 412g
    30+1 III prenatalne 1509g
    36+2 2863g
    38+2 3300g
    39+1 3500g
    8.10.2025 godz. 14:45 Mikołaj 💙

    age.png
  • gattina Autorytet
    Postów: 557 684

    Wysłany: 9 lipca 2023, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bialy_wilczek wrote:
    Dzień dobry ☺ Gratuluję dziewczyny nie nadrobie was 🙈 Tule za biele.


    Ja wczoraj byłam w rossmanie i kupiłam sobie test i mówię a sikne sobie dzisiaj rano🤣 Jakie bylo moje zdziwienie 😱 kreska pojawiła się odrazu 🙈

    https://ibb.co/bP6LsKM

    O ja pierdziele! To są piękne kreski!

    bialy_wilczek lubi tę wiadomość

    Ona - 33 lat
    AMH - 1,42
    czynnik V R2 homo / MTHFR hetero / PAI-1 homo
    09.2022 Sono-HSG - drożne oba
    05.2023 Histeroskopia - wycięcie polipa
    09.2024 Laparoskopia + drożność - wycięcie: wodniaka, lewego jajowodu, torbieli endometrialnej; prawy jajowód drożny

    🆘 endometrioza III stopnia

    On - 35 lata
    morfologia 4,85%
    fragmentacja 17%
    HBA 53%

    2022-2023 2x stymulacja; 5x IUI ❌
    2025 IVF
    1️⃣ 5 pobranych -> 4 zapłodnione -> ET 4.1.1 🤞🏼🍀
    5dpt ⏸️ betaHCG 24,8 mlU/ml
    7dpt ⏸️ betaHCG 103,5 mlU/ml
    10dpt ⏸️ betaHCG 487,8 mlU/ml
    22dpt pęcherzyk ciążowy + żółtkowy z ❤️
    6+4 CRL 0,69cm z ❤️
    8+6 CRL 2,21 cm
    11+4 CRL 4,77 cm
    12+5 I prenatalne CRL 63,6 mm
    21+1 II prenatalne 412g
    30+1 III prenatalne 1509g
    36+2 2863g
    38+2 3300g
    39+1 3500g
    8.10.2025 godz. 14:45 Mikołaj 💙

    age.png
  • Rozzzzi Autorytet
    Postów: 880 1109

    Wysłany: 9 lipca 2023, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pierwsze objawy- bezsenność i siku w nocy lub nad ranem 😭

    S.Roszpunka, Marzycielka lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️22
    💒2022
    PCOS
    Starania od 01.2023

    6.07 delikatna krecha ⏸️
    4.09 I prenatalne 5,4 cm dzidzi 🥰
    7.11 połówkowe 437 gram 💕
    28.11 779 gram Jagódki🫐👧
    28.12 1380 gram Jagódki 🫐👧
    23.01 2200 gram 👧
    13.02 2863 gram👧
    28.02 pomiędzy 3200 a 3600 gram Jagody
    14.03 3650 gram👧

    19.03.2024 Jagoda 3640g 53cm 👧🫐

    age.png
  • Miminka Autorytet
    Postów: 882 1193

    Wysłany: 9 lipca 2023, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca, 21:44

    bialy_wilczek lubi tę wiadomość

    👩31🧔‍♂️ 33

    2024 👶💙
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ