Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W lipcu upały 🌞rozbiera mnie Stary 👙spłodzimy bobasa🚼byle na golasa 🕺!
Odpowiedz

W lipcu upały 🌞rozbiera mnie Stary 👙spłodzimy bobasa🚼byle na golasa 🕺!

Oceń ten wątek:
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 6 lipca 2023, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hach wrote:
    Ja z tym żelazem to bym uważała. Lepiej najpierw sobie je zbadać. Ja swojego czasu jadłam dużo dziczyzny i wątróbki i nabawilam się "zatrucia" żelaza. Miałam wynik dwa razy powyżej normy i naprawdę źle się czułam. Bole zaladka, wymioty, czasem zaparcia. Odkąd mam zelazo w normie jest super. Unikam supli z żelazem, bo jego dużo pobieram z diety. W ciąży wiadomo, jest przydatny, ale też trzeba go najpierw zbadać. Nie brać w ciemno żelaza.
    Przecież nikt nie mówi o nie badaniu się przed. Wydaje mi się, że większość osób tutaj jest myślących i wykona bania z krwi odnośnie witamin, aby wiedzieć co suplementować

    Hach lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 6 lipca 2023, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon wszystkiego dobrego z okazji imienin 🥰

    Patrzę, że nie napisałam Ci wcześniej, że 29 lipca są urodziny mężusia 😊 wpiszesz? Dziękuję 😘

    moonflower lubi tę wiadomość

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2606

    Wysłany: 6 lipca 2023, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    U mnie objawów jakichkolwiek totalny brak 😂 jedynie zaparcia mnie męczą ale to przez progesteron... co dziwne jak wysikałam dwie kreski w maju to zaparć nie miałam więc to że się pojawiły to nie jest raczej dobry znak... Jestem dziś mega bojowo nastawiona do życia!!

    Ale może się uda w sobotę wyrwać na pare dni w Bieszczady. Mamy domek kilka km od Polańczyka... jeszcze niedawno nie było tam ani pół kreseczki zasięgu, obecnie już jest, co nie działa na kożyść tego miejsca (bo dzieki temu zawsze tam super wypoczywaliśmy) ... ale przynajmniej będe miała z Wami kontakt 🥰
    Objawy w każdej ciąży mogą być inne, więc to nie musi nic znaczyć 😁😁😁. Kciuki ✊.

    moonflower lubi tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • tetyda Autorytet
    Postów: 449 794

    Wysłany: 6 lipca 2023, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, Dziewczynki! ❤️
    Tulę za wszystkie 🐒, które zawitały u Was. Wredoty 🤬

    Moon, może brak objawów, to dobry objaw 😃 Ja trzymam mocno zaciśnięte kciuki, nawet w stopach!

    Mnie cały czas bolą jajniki. Nie wiem, czy to była jakaś turbo owulacja, że nadal mnie tam bolą, czy co 😂

    moonflower, Wrazluwa lubią tę wiadomość

    👩🏻+🧔🏻= ❤️ 2017
    👩🏻+🧔🏻= 💍 13.08.2020 Oświadczyny w Rzymie ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 🐶 22.07.2022 Psynek ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 💒 16.09.2022

    Starania o pierwsze dziecko od początku 2022 roku.
    Leczenie w klinice:
    05.2023 - 1cs Letrozol
    06.2023 - 2cs Letrozol+Ovitrelle
    15.07 ⏸️ 🥹❤️
    17.07 - 41,9 mlU/ml ❤️
    19.07 - 88,5 mlU/ml ❤️
    03.08 - pierwsza wizyta, 4mm, jest serduszko 🥳
    26.10 - dziewczynka? 🥺🩷
    15.11 - 372g pięknej dziewczynki, witaj Jagna ❤️
    17.01 - 1650g 🥰
    19.02 - Nasz największy cud, Jagusia 🩷 34+6, 2790g, 51 cm.

    👩🏻 28l.
    AMH - 4.01
    Sono-hsg - Jajowody drożne ✅

    🧔🏻 36l.
    Morfologia nasienia 1%
    Badanie USG jąder w porządku 💪🏻

    age.png
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 762 1615

    Wysłany: 6 lipca 2023, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon wszystkiego najlepszego w dniu imienin 😘 spełnienia wszystkich marzeń 🤞🏻

    Putka, w labie tez mogli się pomylić, beta może dopiero startować. Nieprzerwanie trzymam za Ciebie kciuki 🤞🏻

    San ja ze Swansona kupuję: witaminę e, c, l arganinę, l karnitynę, glutation.

    Dobrego dnia dla Was! 🌞

    moonflower lubi tę wiadomość

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • Putka2022 Autorytet
    Postów: 557 712

    Wysłany: 6 lipca 2023, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście FANTASTYCZNE! co ja bym bez Was zrobiła ❤️ dziękuję za te wszystkie słowa otuchy, siedzę i wyję ze wzruszenia ❤️


    👶 01.2022 cc
    🌷 11cs o drugie maleństwo

    💃
    33l.
    niedoczynność tarczycy -Euthyrox 112
    insulinooporność - Glucophage XR 1500

    🕺
    37l.
    badania hormonalne ✅
    badania nasienia ✅
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13547 18076

    Wysłany: 6 lipca 2023, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Putka2022 wrote:
    Dziewczyny jesteście FANTASTYCZNE! co ja bym bez Was zrobiła ❤️ dziękuję za te wszystkie słowa otuchy, siedzę i wyję ze wzruszenia ❤️
    A to był nord ? Jeśli tak to te testy to jest porażka ale też bardzo wcześnie wykrywają ciążę. Ale lubią też perfidnie oszukać 😢 ale była w czerwcu albo w maju tu jedna dziewczyna co wyszły jej pozytywne testy, beta ujemna i też szok a za kilka dni beta już była pozytywna ☺️ więc kto wie, może powtórzysz ☺️

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Putka2022 Autorytet
    Postów: 557 712

    Wysłany: 6 lipca 2023, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    A to był nord ? Jeśli tak to te testy to jest porażka ale też bardzo wcześnie wykrywają ciążę. Ale lubią też perfidnie oszukać 😢 ale była w czerwcu albo w maju tu jedna dziewczyna co wyszły jej pozytywne testy, beta ujemna i też szok a za kilka dni beta już była pozytywna ☺️ więc kto wie, może powtórzysz ☺️
    Tak, to był nord.

    👶 01.2022 cc
    🌷 11cs o drugie maleństwo

    💃
    33l.
    niedoczynność tarczycy -Euthyrox 112
    insulinooporność - Glucophage XR 1500

    🕺
    37l.
    badania hormonalne ✅
    badania nasienia ✅
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 6 lipca 2023, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    san95 wrote:
    Będę miała do was olbrzymią prośbę.
    Napiszcie mi jakie suplementy i jakich firm zamawiacie najczęściej, żebyśmy mogli wszystko wrzucić na sklep i ustawić dobre rabaty. 🫶🏼
    Kochana swanson. Szlag mnie trafia jak muszę zamawiać po kilku miejscach. Ja stosuję dong wisi, lkarnityna, maca, vitex ( ten to zawsze problem). Plus teraz szukam znowu nacc w musujących tabletkach.... Jezu jakbym miała jedno miejsce do kupna wszystkiego byłabym w niebie

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 6 lipca 2023, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak na marginesie cześć wam, was nadrobić nie da rady🤣 Biegam się z juniorem do Międzylesia, mam nadzieję że nie będziemy długo siedzieć i czekać na wizytę. Plan mam wykorzystać męża w weekend na maksimum bo w poniedziałek przewidywana owulacja. Więc biedny z łóżka nie wyjdzie chyba 🤣

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 6 lipca 2023, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @san ja też team Swanson!!

    Cukruś lubi tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 6 lipca 2023, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka wrote:
    Moon wszystkiego dobrego z okazji imienin 🥰

    Patrzę, że nie napisałam Ci wcześniej, że 29 lipca są urodziny mężusia 😊 wpiszesz? Dziękuję 😘
    jasne wpisuje!

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 6 lipca 2023, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon samych wspaniałości 🥳

    moonflower lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 6 lipca 2023, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczynki za wszystkie życzenia! Śmiałam się do starego że w tym roku obchodzę 35 urodziny to od następnego roku będę świętować tylko imieniny 😂😂 poza tym imieniny mam w takim pięknym miesiącu... a urodziny w tym drugim na L😒😒

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 6 lipca 2023, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moon wszystkiego najlepszego ! <3

    moonflower lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 6 lipca 2023, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Dziękuje dziewczynki za wszystkie życzenia! Śmiałam się do starego że w tym roku obchodzę 35 urodziny to od następnego roku będę świętować tylko imieniny 😂😂 poza tym imieniny mam w takim pięknym miesiącu... a urodziny w tym drugim na L😒😒
    mOON Wszystkiego najlepszego, Mario ??? :D:D

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 6 lipca 2023, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    mOON Wszystkiego najlepszego, Mario ??? :D:D
    A dziś jest Marii?? Nieeeee 😁😁

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Miminka Autorytet
    Postów: 882 1193

    Wysłany: 6 lipca 2023, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca, 21:42

    moonflower lubi tę wiadomość

    👩31🧔‍♂️ 33

    2024 👶💙
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2955 3543

    Wysłany: 6 lipca 2023, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon wszystkiego najlepszego! Dużo zdroooooowka szczęści i milooosci 😈 głównie takiej niegrzecznej miłości 😈🤣

    moonflower lubi tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13547 18076

    Wysłany: 6 lipca 2023, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka wrote:
    Dzis jeszcze Dominiki 😁
    I Łucji ☺️

    Miminka lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ