Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"
Odpowiedz

" W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"

Oceń ten wątek:
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 6 lutego 2023, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    26d56d1068bc.jpg

    Tu jeszcze takie zdjęcie... O 6 rano wydawało mi się, że coś majaczy, ale po kiepskiej nocce to wiecie 😅 teraz jak już test suchy nie ma nic, więc zwidy na 100%. Jutro zatestuje chyba już ostatni raz żeby z czystym sumieniem odstawić proga.

    tutaj też widzę, tylko pytanie, czy to kontrolna czy ta, na którą czekamy:)

    nesairah, Rica lubią tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 6 lutego 2023, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    26d56d1068bc.jpg

    Tu jeszcze takie zdjęcie... O 6 rano wydawało mi się, że coś majaczy, ale po kiepskiej nocce to wiecie 😅 teraz jak już test suchy nie ma nic, więc zwidy na 100%. Jutro zatestuje chyba już ostatni raz żeby z czystym sumieniem odstawić proga.
    Tu już lepiej widać, myślę że jutro powinno być już bardziej jednoznaczne :)

    nesairah lubi tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 6 lutego 2023, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropkaxyz wrote:
    Aktualnie mieszkam w Sosnowcu, ale wcześniej mieszkałam w Bytomiu i tam jak siostra rodziła to nawet w odwiedzinach było dziwnie- chociaż teraz niby jest tan już lepiej. Ja rodziłam na Ligocie ale w uniwersyteckim trochę z racji tego że lekarza tam miałam chociaż spotkałam go tam z 2-3 razy a w sumie byłam z 3tyg :/ tylko ja miałam polecany szpital z 3 st bo byłam po laparoskopii w 16tc a potem miałam wielowodzie... do tego przy indukcji porodu dostałam takiej reakcji alergicznej na to co mi podali ze raz dwa na stol... a i tak okazało się że nie było szans żebym sama urodzila bo dziecko prawie 5kg🤦🏼‍♀️

    A Ty skąd jesteś?:)

    Rzut beretem ode mnie, ja mieszkam w Dąbrowie :) wcześniej w Sosnowcu mieszkałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2023, 09:51

    Kropkaxyz lubi tę wiadomość

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 6 lutego 2023, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Może kolejne dni cos przyniosą ❤️

    Ja się strasznie nakręciłam w tym miesiącu czytając o sukcesach i dziś w 10dpo zrobiłam test, biały jak śnieg za oknem. Rozsądek podpowiada żeby się wstrzymać kilka dni z robieniem kolejnych, zwłaszcza ze ten cykl jakoś dziwnie przyspieszył. Bóle ala menstruacyjne od piątku nie pomagają wyluzować 🤔

    Też mnie te cienie u dziewczyn w 9/10dpo nakręciły trochę, a u mnie biel i biel. Też mam te bóle od kilku dni, myślałam, że coś jest na rzeczy, ale jednak nie :P Trzymam za Ciebie kciuki, najbliższe dni pokażą prawdę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2023, 09:55

    Sagi lubi tę wiadomość

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2023, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Jak tak teraz patrzę to jednak zwykły zwid 😔

    9c092321949b.jpg
    Kochana nic nie widzę,ale na żywo na pewno lepiej widać. 🤷❤️

  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 6 lutego 2023, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Rzut beretem ode mnie, ja mieszkam w Dąbrowie :) wcześniej w Sosnowcu mieszkałam.

    ooo w DG jestem co 6 tygodni u lekarza:)

    nesairah lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny!🍀🤍

    Niżej podeśle wam moją Sąsiadkę, dość upierdliwa i dużo „krzyczy”😂

    38ff5c6b9d5a.jpg

    Niaha, Karina, Pauli19, Paucia, nick nieaktualny, Kropkaxyz, Natosia, izzy91, Sagi, Anett93, Idawoll, pluto_nova, Rica, Czytoto, Lula9, Emka06, Nowanna, RoZyCzK4, Olya, Luśka6, MonikaMonia, rozalaa, Lipcowa, Stysia16, Evondita82, agentka93, Ancalime, gattina, makówka, Aleksandra_joanna_p, Domi94, Oli123 lubią tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo! 😊 ka dziś odpuściłam test, bo już zaczynam fisiować. Za to zapisałam się do lekarza na 24.02. To będzie 6 plus 4 więc chyba już coś będzie widać 😊
    Tylko ze do tej pory nie wystarczy mi duphastonu... muszę zadzwonić, może mi wypisze.
    A może któraś z was ma niepotrzebny do odsprzedania ?

    Nesairah, na tej drugiej fotce coś tam majaczy, może to nieśmiała kreseczka? Powtórz jutro, oby wyszła wyraźniejsza 😊

    nesairah lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do szpitali, to ja mam wybrany szpital w Rzeszowie, jak tylko się uda to napewno będę rodzić w Pro-familii

    Mart768, Jagodecka, Aleksandra_joanna_p lubią tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4461 7621

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    26d56d1068bc.jpg

    Tu jeszcze takie zdjęcie... O 6 rano wydawało mi się, że coś majaczy, ale po kiepskiej nocce to wiecie 😅 teraz jak już test suchy nie ma nic, więc zwidy na 100%. Jutro zatestuje chyba już ostatni raz żeby z czystym sumieniem odstawić proga.

    Na obu zdjęciach widzę, że coś przebija. Ale mogą to być kreski testowe, bo w negatywie nic nie widać. Trzymam kciuki, aby jednak to była bardzo wczesna ciąża 🍀

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musze dopiero pojechać po test, ale już nie dam rady wstrzymywać moczu 😂
    Zrobię najwyżej z drugiego, nie pierwszego.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka1298 wrote:
    Ja musze dopiero pojechać po test, ale już nie dam rady wstrzymywać moczu 😂
    Zrobię najwyżej z drugiego, nie pierwszego.

    Nesairah, ja coś na tym teście widzę.

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah mi się wydaje, że coś tam widzę 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Miłego dnia dziewczyny!🍀🤍

    Niżej podeśle wam moją Sąsiadkę, dość upierdliwa i dużo „krzyczy”😂

    38ff5c6b9d5a.jpg
    Bialeek ty już przeprowadzona?😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam,że jakkolwiek się ten cykl nie skończy to i tak jestem zadowolona. Owulka raczej była ,sądząc po temperaturze. Dziś skok ogromny i w sumie teraz cały czas mam 37,2 . Od wczoraj mi zimno. Ja teraz walczę o skrócenie cyklu. W następnym cyklu wybiorę się do lekarza.
    Miłego laseczki! Ja dziś wolny dzień ,więc ruszam na zakupy💪

    Paucia, rozalaa, agentka93 lubią tę wiadomość

  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas pokaże... ale już mnie tyle testów w życiu oszukało, że nie ufam póki co takim cieniom. Chciałyście widzieć, to macie 😛

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Ajo Koleżanka
    Postów: 48 159

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropkaxyz wrote:
    Aktualnie mieszkam w Sosnowcu, ale wcześniej mieszkałam w Bytomiu i tam jak siostra rodziła to nawet w odwiedzinach było dziwnie- chociaż teraz niby jest tan już lepiej. Ja rodziłam na Ligocie ale w uniwersyteckim trochę z racji tego że lekarza tam miałam chociaż spotkałam go tam z 2-3 razy a w sumie byłam z 3tyg :/ tylko ja miałam polecany szpital z 3 st bo byłam po laparoskopii w 16tc a potem miałam wielowodzie... do tego przy indukcji porodu dostałam takiej reakcji alergicznej na to co mi podali ze raz dwa na stol... a i tak okazało się że nie było szans żebym sama urodzila bo dziecko prawie 5kg🤦🏼‍♀️

    A Ty skąd jesteś?:)

    Ja z Mysłowic, wiec niedaleko Sosnowca 🤣 pracowałam w Bytomiu i nigdy więcej, to miasto to stan umysłu

    Kropkaxyz lubi tę wiadomość

    2019 👱‍♂️

    07/2022 ponowne starania o rodzeństwo
    6cs
    niche w bliźnie po cc
    01/02/2023 ⏸️ , beta 25
    07/03/2023 2 cm obcego 😍🥰
    05/04/2034 I prenatalne 🤞🤞
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Czas pokaże... ale już mnie tyle testów w życiu oszukało, że nie ufam póki co takim cieniom. Chciałyście widzieć, to macie 😛
    Jutro będziesz też testować?

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się dziś śniły II kreski na teście

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Rzut beretem ode mnie, ja mieszkam w Dąbrowie :) wcześniej w Sosnowcu mieszkałam.
    Dąbrowa 🤣🤣🤣 ile się tam najezdzilam po męża 🤣🤣 nawet po ślubie wyskoczyliśmy tak na tydzień nad pogorie 🤣

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ