Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"
Odpowiedz

" W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"

Oceń ten wątek:
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2339 6581

    Wysłany: 6 lutego 2023, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dzisiejsze testujące - niech się dzieje magia 😍
    Czy komuś też w kość dała dzisiejsza pełnia księżyca? 🫣

    Sagi lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb
    7dpt II - hcg - 26,0 -> 9 dpt - 36,94 ->11 dpt - 82,28 ->13 dpt - 114,23mIU/ml -> 15 dpt - 223,48 ->18 dpt - 773,78
    -> 20 dpt - 1083,34 -> 22 dpt - 1291,31 ->26dpt - 2795,12 -> 28dpt - 4235,55 -> 29dpt - USG
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3289 8570

    Wysłany: 6 lutego 2023, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Trzymam kciuki za dzisiejsze testujące - niech się dzieje magia 😍
    Czy komuś też w kość dała dzisiejsza pełnia księżyca? 🫣

    Mi 🙋🏻‍♀️ rzucałam się na łóżku przez pół nocy 😶 a pamiętam, że odkąd zaczęłam interesować się kulturą słowiańska chciałam mieć okres właśnie w pełnie 🤭 ale to już lata temu ☺️ a Tobie jak się spało - chyba też nie za dobrze? ☺️

    rozalaa lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Olya Autorytet
    Postów: 310 804

    Wysłany: 6 lutego 2023, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa dziękuje! Faktycznie słyszałam nieraz, ze zrzucenie kilku kg może pomoc w zajściu w ciąże, a z reszta… nawet jakby ktoś nie musiał zrzucić to zdrowe żywienie może nam wyjść tylko na dobre :)

    rozalaa mojej córce zdecydowanie 😩 budziła się z płaczem kilka razy…

    rozalaa, Lipcowa lubią tę wiadomość

    🤍 03.2018 - Rozpoczynamy starania 👶🏻
    🤍 08.2019 - Upragnione DWIE kreski 🤰🏼
    🤍 04.2020 - Jest i ONA 🤱🏼

    Czas na rodzeństwo… 👶🏻

    🤍 09.2022 - Ciąża biochemiczna 🥺💔
    🤍 01.02.2023 - Chwilo trwaj! ⏸️
    🤍 11.04.2023 - It’s a girl! 💗
    🤍 7.10.2023 - W końcu razem!🤱🏼


    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2339 6581

    Wysłany: 6 lutego 2023, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak, też nie spałam pół nocy 😢 a teraz do pracy trzeba iść - a będzie to ciężki dzień bo autyści są mega wrażliwi na te pełnie więc trzeba przyszykować się na cały repertuar zachowań trudnych 😩

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb
    7dpt II - hcg - 26,0 -> 9 dpt - 36,94 ->11 dpt - 82,28 ->13 dpt - 114,23mIU/ml -> 15 dpt - 223,48 ->18 dpt - 773,78
    -> 20 dpt - 1083,34 -> 22 dpt - 1291,31 ->26dpt - 2795,12 -> 28dpt - 4235,55 -> 29dpt - USG
  • Domi94 Ekspertka
    Postów: 182 265

    Wysłany: 6 lutego 2023, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam 😊 🤞 za testujące 🤞

    Ja też nie spałam pół nocy, także piątka i miłego niewyspanego dnia 😁

    rozalaa, MarzycielkaMadzik lubią tę wiadomość

  • Spencer Autorytet
    Postów: 316 636

    Wysłany: 6 lutego 2023, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny w poniedziałek! U mnie dziś 12 dpo i niestety biel vizira bije po oczach. Zero nadziei i czekam na 🐵

    👩🧔‍♂️ 28 l.

    preg.png

    4.03 ⏸️ beta 52,3 mIU/ml 🥹
    6.03 beta 131 mIU/ml (↗️ 173.1%) 😍
    8.03 beta 416 mIU/ml (↗️ 217,6%)🥳
    30.03 13 mm kropka z ♥️
    13.04 3 cm człowieczka ❤️
    04.05 1 prenatalne - 6,5 cm dzidziula 😍 niskie ryzyka 🥳
    26.06 2 prenatalne - dziewczynka 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2023, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja będę inna i napisze że spalam 🙊

    Kciuki za testujące 🍀✊✊

    No i dzien dobry, miłego dnia 😊

    Ancalime lubi tę wiadomość

  • Stysia16 Autorytet
    Postów: 425 628

    Wysłany: 6 lutego 2023, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rica wrote:
    Co to za podpaski masz? Ja to od 20lat zwolenniczka tamponów. Jedynie to w połogu musiałam mieć te olbrzymie podpachy. Daj namiar na te podpaski

    https://naforum.zapodaj.net/f6e04f8286d6.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/dd590b264b6a.jpg.html

    Ja mam takie i te są wg mnie najlepsze, fajnie się dopieraja i nie przebijają na bieliznę. Wiadomo trzeba je ciut częściej zmieniać przy obfitym krwawieniu niż te zwykłe, "plastikowe".
    Kupiłam na allegro
    Polecam też firmę kokosi, są podobne i równie polecane :)
    Są też majtki menstruacyjne! Chciałabym kiedyś wypróbować, ale to może za 2 lata 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2023, 07:21

    Rica lubi tę wiadomość

    2/2023 💔 6tc poronienie
    12/2021💙mamy pięknego, wymarzonego chłopca👶
    2/2021 💔 6 tc poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie
    5/2020 💔 7 tc poronienie, łyżeczkowanie

    Ona
    29 lat
    zapracowana mama

    On
    28 lat
    bez nałogów
    mało aktywny tryb życia
    szczupły

    01/2023 chcemy drugiego bobasa :)
    Starania bez spiny, co będzie to będzie!
    3/2021 klinika leczenia niepłodności -> jest ok :)
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1913 1449

    Wysłany: 6 lutego 2023, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    A ja będę inna i napisze że spalam 🙊

    Kciuki za testujące 🍀✊✊

    No i dzien dobry, miłego dnia 😊
    Ja tez spałam! :D pobudka o 3.40 ale potem udało mi się zasnąć w końcu i spałam do 6.20 🤩 patrząc na mój ostatni i tydzień to postep 😆

    Spencer, tule 😘

    Spencer lubi tę wiadomość

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Funkyfresh Koleżanka
    Postów: 43 39

    Wysłany: 6 lutego 2023, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Trzymam kciuki za dzisiejsze testujące - niech się dzieje magia 😍
    Czy komuś też w kość dała dzisiejsza pełnia księżyca? 🫣
    Budziłam się non stop 🥺 zaczynając od 1:30, gdzie myslalam że pewnie już 6:00 🤣🤣 i tak średnio co 2 h. 🌕🌕🌕🌕

    Czekam z niecierpliwością na dzisiejsze wiadomości od dziewczyn testujących 🤞🤞🤞🤞😍😍😍😍

    31l. 👩‍❤️‍👨 42l.
    ♀️:
    AMH 1,1
    TSH 4,8->1,6
    HbsAg ✔️
    Pozostałe w normie
    ♂️ :
    Zabieg żylaków 05.2022
    Prawidłowa bud. Plem.2%
    Wiązanie z kwasem hial. 0% -->23%
    Pozostałe ok
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 6 lutego 2023, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w klubie kiepskiego snu 😵 mam nadzieje, ze wkrótce nam wszystkim przejdzie.

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Kimbra Autorytet
    Postów: 1158 546

    Wysłany: 6 lutego 2023, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paucia wrote:
    Dziewczyny,dziś mam 9 dni po Ovitrelle i zaczęły mnie boleć piersi. Czy Was też bolały,a potem widziałyście 2 kreski,czy raczej zbiera mi się na 🐒 ? 🫤 Dopiero czwartek,piątek będę testować...
    Pucia
    Ja po ovitrelle w ogóle miałam ciężko,cholernie mnie bolały jajniki raz oby dwa a raz na przemian plus bolące piersi.
    Piszę o sobie bo wiadomo każdy ma inny organizm.Trzymam kciuki żeby u Ciebie oznaczało to jedno,czyli niebawem ⏸️.
    Trzymaj się 🤞

    Paucia lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mężatka od 2017💍
    Zdrowy tryb życia 💪
    Starania od dobrych ładnych paru lat...🤔
    Uwielbiamy:
    Góry,rowery, spacery,bieganie,zwierzątka,natura 💞🔥🤭
    Suple:
    🥛Inofem
    💊Mio inozytol
    💊Folain-Metafolin
    💊 Duphaston od 14-20dc
    💊DHEA Eliot
    💊Prenatal uno
    💊Magnez
    💊Molekin D3+K2
    💊Witamina A+E
    Totalne odpuszczenie
    -pozostawiam wszystko Bogu 🙏😇❤️🤰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2023, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziej dobry 🙂 To mi się dziś wyjątkowo dobrze spało, ale za to załamuje mnie jakieś -7 za oknem. Co to ma być..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2023, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miłego dzionka!
    Trzymam kciuki za testujące! Spencer przykro mi ,ale nie martw się i zbieraj siły na następny cykl💪. U mnie dziś tempka w górę znacząco, ale tak czy siak nie mam nadziei.
    @Lipcowa proszę przepisz mnie na testowanie z 9.02. na 12.02.
    @ Rozalaa chyba lecimy z cyklem podobnie😁❤️💪
    A co do dzisiejszej nocy to mnie się całą noc śniły dwa horrory,których byłam uczestniczką. Jestem fanką horrorów ,ale ta dzisiejsza noc to była przesada.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2023, 07:54

    Spencer, rozalaa lubią tę wiadomość

  • MarzycielkaMadzik Ekspertka
    Postów: 125 165

    Wysłany: 6 lutego 2023, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam chwile prawdy koło 10 jadę na bete bo 🐒 nie przylazł. Mój mówi że raczej dupa,także oby wyszla pozytywna🤞🤞
    Wczoraj zasnąć nie mogłam za to rano ciężko było mi wstać 🤣 ale mój cycek 4,5letni potrafi matkę obudzić.

    Trzymam kciuki za wszystkie testujące i za bety 🤞🤞🤞 luty to czas magii na tym wątku!!

    Ogoorkowa, nesairah, Natosia, Spencer, Rica, Niaha, Aleksandra_joanna_p lubią tę wiadomość

  • MarzycielkaMadzik Ekspertka
    Postów: 125 165

    Wysłany: 6 lutego 2023, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spencer wrote:
    Hej Dziewczyny w poniedziałek! U mnie dziś 12 dpo i niestety biel vizira bije po oczach. Zero nadziei i czekam na 🐵

    U mnie biel wizira od 12dpo a małpa spoznia się już 4 dni. Także póki nie ma 🐒 nadzieja jest !!🤞🤞🤞

    Funkyfresh, Spencer, Sagi, Rica, Stysia16, Evondita82 lubią tę wiadomość

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 6 lutego 2023, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    A ja będę inna i napisze że spalam 🙊

    Kciuki za testujące 🍀✊✊

    No i dzien dobry, miłego dnia 😊

    To przybijam piąteczkę bo ja też spałam 😁ale obudziło mnie marudzenie męża wstającego do pracy że on całą noc nie spał 🙈

    Miłego dzionka 😍

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 6 lutego 2023, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spałam jak zabita, co nie oznacza że nie trzeba było wstać siku w środku nocy(wkurza mnie to🤯). Dzisiaj wstałam o 6 bo jechalam na badania 🩸 i to do dwóch labo musiałam. Ale córka coś jęczała w nocy. Może to z tego powodu. Nawet nie wiedziałam, że pełnia była. I to w sumie dobrze bo wtedy się nakręcam i pewnie bym nie spała 🤣🤣

    Ancalime lubi tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4461 7621

    Wysłany: 6 lutego 2023, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stysia16 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/f6e04f8286d6.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/dd590b264b6a.jpg.html

    Ja mam takie i te są wg mnie najlepsze, fajnie się dopieraja i nie przebijają na bieliznę. Wiadomo trzeba je ciut częściej zmieniać przy obfitym krwawieniu niż te zwykłe, "plastikowe".
    Kupiłam na allegro
    Polecam też firmę kokosi, są podobne i równie polecane :)
    Są też majtki menstruacyjne! Chciałabym kiedyś wypróbować, ale to może za 2 lata 🫣

    Ja używam majtek menstruacyjnych na noc i przynajmniej mogę spać spokojnie bez obawy, że poplamię materac :) swoje kupiłam z aliexpress

    Stysia16 lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 6 lutego 2023, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, melduje się 5 dpo! Ale ten czas po owu wolno płynie!!!

    Też nie spałam dobrze, budziłam się co chwilę, a jak już zasnęłam to straszne głupoty mi się sniły! No ciężka noc zdecydowanie, a poniedziałki u mnie w pracy są bardzo ciężkie, jedynie co mnie pociesza to fakt że zawsze ten poniedziałek dzięki stercie papierów i sprawozdań jakoś szybciej minie i już jutro będę 6dpo 🤷😜 w środę lecę na proga i skontrolować tsh

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ