Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"
Odpowiedz

" W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"

Oceń ten wątek:
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 762 1615

    Wysłany: 8 lutego 2023, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata1992 wrote:
    Cześć dziewczyny, zachęcona Waszymi kreseczkami 9dpo, też dziś zrobiłam test. I nie wiem już czy mi się w oczach mieniło czy serio coś tam było 🙈 jak test wysechł to już śladu nie ma, ale kurde chyba coś tam majaczyło jakiś cień cienia cienia cienia cienia cienia 😂
    https://zapodaj.net/ab75f2c50c1ec.jpg.html


    Widać! 😀🤞🏻

    Agata1992 lubi tę wiadomość

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2340 6582

    Wysłany: 8 lutego 2023, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata ja też coś widzę 🤞😍

    Agata1992 lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Spencer Autorytet
    Postów: 316 636

    Wysłany: 8 lutego 2023, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny w środowy poranek 😌
    Lipcowa proszę o wpisanie 🐒 Przyszła terminowo jak w zegarku..

    👩🧔‍♂️ 28 l.

    preg.png

    4.03 ⏸️ beta 52,3 mIU/ml 🥹
    6.03 beta 131 mIU/ml (↗️ 173.1%) 😍
    8.03 beta 416 mIU/ml (↗️ 217,6%)🥳
    30.03 13 mm kropka z ♥️
    13.04 3 cm człowieczka ❤️
    04.05 1 prenatalne - 6,5 cm dzidziula 😍 niskie ryzyka 🥳
    26.06 2 prenatalne - dziewczynka 🩷
  • Spencer Autorytet
    Postów: 316 636

    Wysłany: 8 lutego 2023, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata1992 wrote:
    Cześć dziewczyny, zachęcona Waszymi kreseczkami 9dpo, też dziś zrobiłam test. I nie wiem już czy mi się w oczach mieniło czy serio coś tam było 🙈 jak test wysechł to już śladu nie ma, ale kurde chyba coś tam majaczyło jakiś cień cienia cienia cienia cienia cienia 😂
    https://zapodaj.net/ab75f2c50c1ec.jpg.html

    Też coś widzę ☺️

    Agata1992 lubi tę wiadomość

    👩🧔‍♂️ 28 l.

    preg.png

    4.03 ⏸️ beta 52,3 mIU/ml 🥹
    6.03 beta 131 mIU/ml (↗️ 173.1%) 😍
    8.03 beta 416 mIU/ml (↗️ 217,6%)🥳
    30.03 13 mm kropka z ♥️
    13.04 3 cm człowieczka ❤️
    04.05 1 prenatalne - 6,5 cm dzidziula 😍 niskie ryzyka 🥳
    26.06 2 prenatalne - dziewczynka 🩷
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 8 lutego 2023, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata widać 🤔🤔🤞🤞🤞

    Agata1992 lubi tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Agata1992 Ekspertka
    Postów: 240 326

    Wysłany: 8 lutego 2023, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne imiona macie wybrane 😍 moja wewnętrzna Grażyna też już od dawna ma imię wybrane, Laura ❤️ więc też mówię, że musi być dziewczynka bo dla chłopca nie mam żadnego 😂 normalnie mnie skręca żeby do męża dzwonić i mówić mu o tym cieniu 🙈 ale jeśli okaże się, że się udało to chciałabym mu powiedzieć w walentynki. Akurat te walentynki będą takie z dupy, bo syn 22 lutego będzie miał usuwane migdałki boczne i akurat w walentynki mamy konsultacje z anastezjologiem. Więc na koniec dnia dostałby taki prezent.. ja pierdziele, już się rozmarzyłam 🙈 żeby tylko nie było twardego lądowania 🙈

    ♀️31 lat ♂️ 32 lata

    2018 👶

    08.02. ⏸️ 9dpo
    09.02. beta 19,25 🤞
    11.02. beta 90,45 (przyrost 389.5%)🍀
    13.03 1,58cm dzidziusia z serduszkiem ❤️

    07.04 pierwsze badania prenatalne 🤞

    PCOS
    Insulinooporność
    Niedomoga lutealna
    LUF?
    Cykle 34-36 dni

    preg.png
  • Claire Autorytet
    Postów: 1063 1903

    Wysłany: 8 lutego 2023, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Niestety biało 😏
    Przykro mi strasznie 🥺
    Trzymasz się jakoś?

    Emka06 lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie. Mam to nieszczęsne PCOS, IO i niedoczynność tarczycy. Czy udało Wam się jakoś naturalnie przywrócić owulacje?

    Muszę iść na monitoring, ale to dopiero marzec/kwiecień.

    A kolejne pytanie kiedy najlepiej iść na monitoring jak mam nieregularny okres. Zazwyczaj 30-35 dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata1992 wrote:
    Cześć dziewczyny, zachęcona Waszymi kreseczkami 9dpo, też dziś zrobiłam test. I nie wiem już czy mi się w oczach mieniło czy serio coś tam było 🙈 jak test wysechł to już śladu nie ma, ale kurde chyba coś tam majaczyło jakiś cień cienia cienia cienia cienia cienia 😂
    https://zapodaj.net/ab75f2c50c1ec.jpg.html
    Coś widać :D Trzeba sprawdzać dalej! :)

    Agata1992 lubi tę wiadomość

  • czarneniebo Autorytet
    Postów: 1415 1586

    Wysłany: 8 lutego 2023, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Niestety biało 😏

    😔 Który to dpo?

    ♀️96

    💔10.2021 poronienie zatrzymane 7/9 tc 💔

    ❌MTHFR 1298A>C hetero
    ❌PAI-1 4G hetero
    ❌Zespół antyfosfolipidowy
    ❌ANA 3 dodatnie

    💊 Pueria Duo, Acard 150
    💉 Neoparin 0,4

    eve
  • Stysia16 Autorytet
    Postów: 425 628

    Wysłany: 8 lutego 2023, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata ja też wodze cień cienia! 🤞🤞
    Ciekawe co jutro będzie widać 🍀

    Ogoorkowa jak się upre to będzie Hanna, idealnie pasuje do nazwiska :D albo Basia też mi się podoba- takie staropolskie
    Ja też dziś beta! Daj znać jak wyniki 🍀

    Wiktoria też mi się podoba, ale kuzynka dała tak swojej córce więc lipa, wszystkie najlepsze są zajęte 🙉

    Agata1992, Ogoorkowa lubią tę wiadomość

    2/2023 💔 6tc poronienie
    12/2021💙mamy pięknego, wymarzonego chłopca👶
    2/2021 💔 6 tc poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie
    5/2020 💔 7 tc poronienie, łyżeczkowanie

    Ona
    29 lat
    zapracowana mama

    On
    28 lat
    bez nałogów
    mało aktywny tryb życia
    szczupły

    01/2023 chcemy drugiego bobasa :)
    Starania bez spiny, co będzie to będzie!
    3/2021 klinika leczenia niepłodności -> jest ok :)
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 8 lutego 2023, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata1992 wrote:
    Cześć dziewczyny, zachęcona Waszymi kreseczkami 9dpo, też dziś zrobiłam test. I nie wiem już czy mi się w oczach mieniło czy serio coś tam było 🙈 jak test wysechł to już śladu nie ma, ale kurde chyba coś tam majaczyło jakiś cień cienia cienia cienia cienia cienia 😂
    https://zapodaj.net/ab75f2c50c1ec.jpg.html

    Widzę delikatną kreskę:) trzymam kciuki 🤞🤞

    Agata1992 lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Agata1992 Ekspertka
    Postów: 240 326

    Wysłany: 8 lutego 2023, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajecie mi nadzieję, że nie ześwirowałam do reszty 😂 facellaki kogoś oszukały?

    ♀️31 lat ♂️ 32 lata

    2018 👶

    08.02. ⏸️ 9dpo
    09.02. beta 19,25 🤞
    11.02. beta 90,45 (przyrost 389.5%)🍀
    13.03 1,58cm dzidziusia z serduszkiem ❤️

    07.04 pierwsze badania prenatalne 🤞

    PCOS
    Insulinooporność
    Niedomoga lutealna
    LUF?
    Cykle 34-36 dni

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata1992 wrote:
    U mnie też dziś tempka w dół, dopóki nie spadnie do temperatury z przed owu i nie ma @ to piłka w grze 😁 Ja się w ogóle nie czuję jak w pierwszej ciąży, cycki mam takie miękkie i w ogóle mnie nie bolą. Także jeszcze się na ten cień nie napalm, już tu za dużo oszukańców bylo
    U mnie dziś niestety znowu plamienie,wszystko wygląda tak jakby się zbliżał okres.
    Kochana,zatestuj jutro a kreska będzie na bank wyraźniejsza ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam tak, dziś zaczęło się plamienie raczej typowo okresowe. Interaz pytanie zerknijcie na mój wykres czy waszym zdaniem ta owulka w ogóle była? Kurde wydaje się że po temperaturze sądząc to nie ma wątpliwości. No ale jeżeli okres dostanę na dniach to będzie to znaczyło że dążą lutealna jest zbyt krótka. Zawsze miałam 13-14 dni. Wizyta u lekarza jest nieunikniona. Ale powiem Wam ,że się cieszę na tę wizytę ❤️💪

  • Agata1992 Ekspertka
    Postów: 240 326

    Wysłany: 8 lutego 2023, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka1298 a u Ciebie jak dzisiaj ?

    ♀️31 lat ♂️ 32 lata

    2018 👶

    08.02. ⏸️ 9dpo
    09.02. beta 19,25 🤞
    11.02. beta 90,45 (przyrost 389.5%)🍀
    13.03 1,58cm dzidziusia z serduszkiem ❤️

    07.04 pierwsze badania prenatalne 🤞

    PCOS
    Insulinooporność
    Niedomoga lutealna
    LUF?
    Cykle 34-36 dni

    preg.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Niestety biało 😏

    Przytulam ❤️

    Agata1992 trzymam kciuki żeby ciemnialo :)

    No i dzień dobry dziewczyny. Za wszystkie z nas które dziś na coś czekają trzymam kciuki. Wiedząc ze ciąży nie ma wzięłam wczoraj ziółka na sen, nie pomogły jakoś spektakularnie ale już taki chyba mam objaw pms ze ciężko mi zasnąć. Wczoraj w tych emocjach poszłam po mrożona pizzę, ale dzis postanowiłam zadbac o siebie i zaczęłam dzień od jajek i puszystej kawy z mlekiem. Udanego dnia 🌸

    nick nieaktualny, Paucia, Emka06 lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Agata1992 Ekspertka
    Postów: 240 326

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    U mnie dziś niestety znowu plamienie,wszystko wygląda tak jakby się zbliżał okres.
    Kochana,zatestuj jutro a kreska będzie na bank wyraźniejsza ❤️
    A jakiego koloru te plamienie? Badalas proga? Ja miałam takie brązowe plamienia przy niskim progu.
    Taki mam plan, jak będzie ciemnieć to w sobotę pójdę na betę

    ♀️31 lat ♂️ 32 lata

    2018 👶

    08.02. ⏸️ 9dpo
    09.02. beta 19,25 🤞
    11.02. beta 90,45 (przyrost 389.5%)🍀
    13.03 1,58cm dzidziusia z serduszkiem ❤️

    07.04 pierwsze badania prenatalne 🤞

    PCOS
    Insulinooporność
    Niedomoga lutealna
    LUF?
    Cykle 34-36 dni

    preg.png
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata1992, ja również widzę cień kreseczki ❤️

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • Agata1992 Ekspertka
    Postów: 240 326

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    Powiem wam tak, dziś zaczęło się plamienie raczej typowo okresowe. Interaz pytanie zerknijcie na mój wykres czy waszym zdaniem ta owulka w ogóle była? Kurde wydaje się że po temperaturze sądząc to nie ma wątpliwości. No ale jeżeli okres dostanę na dniach to będzie to znaczyło że dążą lutealna jest zbyt krótka. Zawsze miałam 13-14 dni. Wizyta u lekarza jest nieunikniona. Ale powiem Wam ,że się cieszę na tę wizytę ❤️💪
    Jakby patrzeć na samą temperaturę to ja bym powiedziała, że owulke miałaś 18 dnia cyklu charakterystyczny spadek w dół, a na drugi dzień skok

    ♀️31 lat ♂️ 32 lata

    2018 👶

    08.02. ⏸️ 9dpo
    09.02. beta 19,25 🤞
    11.02. beta 90,45 (przyrost 389.5%)🍀
    13.03 1,58cm dzidziusia z serduszkiem ❤️

    07.04 pierwsze badania prenatalne 🤞

    PCOS
    Insulinooporność
    Niedomoga lutealna
    LUF?
    Cykle 34-36 dni

    preg.png
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ