Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"
Odpowiedz

" W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staaraczkaaa wrote:
    A ja mam pytanie. Mam to nieszczęsne PCOS, IO i niedoczynność tarczycy. Czy udało Wam się jakoś naturalnie przywrócić owulacje?

    Muszę iść na monitoring, ale to dopiero marzec/kwiecień.

    A kolejne pytanie kiedy najlepiej iść na monitoring jak mam nieregularny okres. Zazwyczaj 30-35 dni
    Co do przywrócenia owulacji spróbuj Inofem lub Fertistim. Ja kiedyś miałam delikatne Pco, na USG jajniki całe w pęcherzykach. Po kilku miesiącach picia Inofemu cykle jak w zegarku no i zaszłam dwa razy w ciążę 🙂

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata1992 wrote:
    Dajecie mi nadzieję, że nie ześwirowałam do reszty 😂 facellaki kogoś oszukały?

    Niestety mnie oszukały. W zeszłym miesiącu miałam taką kreskę:
    IMG-20230124-085008.jpg
    Pobiegłam na betę i okazała się ujemna :(

    Ale to nie oznacza, że u Ciebie będzie podobnie. Masz jakiś inny test np. doz żeby potwierdzić? A może idziesz na betę?

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata1992 wrote:
    A jakiego koloru te plamienie? Badalas proga? Ja miałam takie brązowe plamienia przy niskim progu.
    Taki mam plan, jak będzie ciemnieć to w sobotę pójdę na betę
    No właśnie z lenistwa nie zbadałam proga😑. Zła jestem na siebie strasznie. Plamienie beżowo różowe,ciemniejsze niż w poniedziałek. Ewidentnie idzie okres. No ale zobaczymy ..z jednej strony bym się cieszyła bo cykle się skracają i może zaczyna wszystko się normować. Wizyta u lekarza wszystko wyjaśni. Przynajmniej mam taką nadzieję 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    Co do przywrócenia owulacji spróbuj Inofem lub Fertistim. Ja kiedyś miałam delikatne Pco, na USG jajniki całe w pęcherzykach. Po kilku miesiącach picia Inofemu cykle jak w zegarku no i zaszłam dwa razy w ciążę 🙂

    ja na ten moment biorę sam inozytol, bo biorę też suple dla planujących ciążę :D w takim razie może za krótki czas, bo dopiero doczytałam, że przy PCOS zaleca się 2000 jednostek, a brałam 650

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata1992 wrote:
    Jakby patrzeć na samą temperaturę to ja bym powiedziała, że owulke miałaś 18 dnia cyklu charakterystyczny spadek w dół, a na drugi dzień skok
    A 18 DC test był jeszcze negatywny...

  • Agata1992 Ekspertka
    Postów: 240 326

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Niestety mnie oszukały. W zeszłym miesiącu miałam taką kreskę:
    IMG-20230124-085008.jpg
    Pobiegłam na betę i okazała się ujemna :(

    Ale to nie oznacza, że u Ciebie będzie podobnie. Masz jakiś inny test np. doz żeby potwierdzić? A może idziesz na betę?
    O kurde to moja była dużo słabsza :/ mam jeszcze jednego facelaka, i dwa dozy. Ale poczekam do jutra, dziś jest dopiero 9dpo więc nie ma co się doszukiwać na siłę. A jeśli dalej coś będzie wychodzić to w sobotę pójdę na betę

    ♀️31 lat ♂️ 32 lata

    2018 👶

    08.02. ⏸️ 9dpo
    09.02. beta 19,25 🤞
    11.02. beta 90,45 (przyrost 389.5%)🍀
    13.03 1,58cm dzidziusia z serduszkiem ❤️

    07.04 pierwsze badania prenatalne 🤞

    PCOS
    Insulinooporność
    Niedomoga lutealna
    LUF?
    Cykle 34-36 dni

    preg.png
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata1992 wrote:
    Dajecie mi nadzieję, że nie ześwirowałam do reszty 😂 facellaki kogoś oszukały?

    Niestety sporo dziewczyn oszukały.
    facelle potrafią wyłapać dopiero startująca minimalną betę

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata1992 wrote:
    Lilka1298 a u Ciebie jak dzisiaj ?

    Ja dzisiaj nie testuję.
    Wczoraj zrobiłam wieczorem BabyCheck domowy z krwi i biel.
    Dzisiaj 24 dc, przy 26 cyklach.
    Nie mam nadziei.

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • Agata1992 Ekspertka
    Postów: 240 326

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    A 18 DC test był jeszcze negatywny...
    A 17 robiłaś test? Bo jeśli owulka była 18 to właśnie wtedy powinien wyjść

    ♀️31 lat ♂️ 32 lata

    2018 👶

    08.02. ⏸️ 9dpo
    09.02. beta 19,25 🤞
    11.02. beta 90,45 (przyrost 389.5%)🍀
    13.03 1,58cm dzidziusia z serduszkiem ❤️

    07.04 pierwsze badania prenatalne 🤞

    PCOS
    Insulinooporność
    Niedomoga lutealna
    LUF?
    Cykle 34-36 dni

    preg.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2340 6582

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merry Cherry mi też ta owulka bardziej pasuje na 18 dzień cyklu 🤔
    Naiha te w plastiku faktycznie oszukiwały - chociaż mnie nigdy, raz miałam cień ale było go znacznie marniej widać, Agata chyba sikała na paskowego - im się nie zdarza - przynajmniej w ostatnich miesiącach na forum nie widziałam takiego przypadku 🤔

    Agata1992 lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Agata1992 Ekspertka
    Postów: 240 326

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Niestety sporo dziewczyn oszukały.
    facelle potrafią wyłapać dopiero startująca minimalną betę
    To lipa, myślałam że te facellaki raczej nie oszukują. Sprowadzam się na ziemię 😂

    ♀️31 lat ♂️ 32 lata

    2018 👶

    08.02. ⏸️ 9dpo
    09.02. beta 19,25 🤞
    11.02. beta 90,45 (przyrost 389.5%)🍀
    13.03 1,58cm dzidziusia z serduszkiem ❤️

    07.04 pierwsze badania prenatalne 🤞

    PCOS
    Insulinooporność
    Niedomoga lutealna
    LUF?
    Cykle 34-36 dni

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staaraczkaaa wrote:
    ja na ten moment biorę sam inozytol, bo biorę też suple dla planujących ciążę :D w takim razie może za krótki czas, bo dopiero doczytałam, że przy PCOS zaleca się 2000 jednostek, a brałam 650
    No właśnie . Spróbuj może wieksze dawki ,albo przerzuc się na saszetki🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    No właśnie . Spróbuj może wieksze dawki ,albo przerzuc się na saszetki🙂

    łatwiej mi nie ukrywam pamiętać o lekach, ale jeśli nie, spróbuje saszetek :D dzięki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata1992 wrote:
    A 17 robiłaś test? Bo jeśli owulka była 18 to właśnie wtedy powinien wyjść
    Robiłam testy jakoś mniej więcej od 12 DC...
    No nic. Wybieram się w nas.cyklu na porządny monitoring. Tylko to jest pewne 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Merry Cherry mi też ta owulka bardziej pasuje na 18 dzień cyklu 🤔
    Naiha te w plastiku faktycznie oszukiwały - chociaż mnie nigdy, raz miałam cień ale było go znacznie marniej widać, Agata chyba sikała na paskowego - im się nie zdarza - przynajmniej w ostatnich miesiącach na forum nie widziałam takiego przypadku 🤔
    Jeżeli byłaby w 18 DC no to totalnie nie trafiliśmy z łubudubu😡

  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 16:54

  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 16:54

  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staaraczkaaa wrote:
    ja na ten moment biorę sam inozytol, bo biorę też suple dla planujących ciążę :D w takim razie może za krótki czas, bo dopiero doczytałam, że przy PCOS zaleca się 2000 jednostek, a brałam 650
    Przy pcos minimum 4000 powinnaś suplementowac 😊

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Przy pcos minimum 4000 powinnaś suplementowac 😊
    oooo to jeszcze lepiej :D dzięki za informację, a ja się zastanawiałam czemu nie działa.

    A macie jakiś do polecenia, żeby była duża dawka bo ja mam w 1 tabletce 650 - musiałabym łykać 6

  • Paucia Autorytet
    Postów: 1390 1953

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staaraczkaaa wrote:
    A ja mam pytanie. Mam to nieszczęsne PCOS, IO i niedoczynność tarczycy. Czy udało Wam się jakoś naturalnie przywrócić owulacje?

    Muszę iść na monitoring, ale to dopiero marzec/kwiecień.

    A kolejne pytanie kiedy najlepiej iść na monitoring jak mam nieregularny okres. Zazwyczaj 30-35 dni

    Staaraczkaaa, jak miałam cykle takie, jak Twoje i nie wiedziałam kiedy iść na monitoring, to zwykle zaczynałam 11, 12 dnia. Wtedy z reguły lekarz mi mówił, że coś zaczyna rosnąć, ale mam przyjść za 3 dni. I finalnie przy takich długościach miałam owulację ok 18-20 dnia cyklu. Powodzenia <3

    12.2021r - 💒
    11.2022r - początek starań o pierwsze 👶
    03. 2023 - CB 4t 💔
    29.05.2023 - ⏸️ (naturalny cykl) 🙏🍀🤞💕
    30.05.2023 - Beta HCG - 305,8 🙏🍀💖
    6.06.2023 - Beta HCG - 5071,6 🙏🍀💖🌞🤞
    14.06.2023 - Kruszynka z serduszkiem ❤️🙏🍀🤞☀️😍
    07.07.2023 - 3,41 cm maluszka 😍❤️🤞🍀🙏☀️❤️
    20.09.2023 - połówkowe, 451 g chłopczyka, niskie ryzyka ❤️🍀🙏
    17.11.2023 - 3 prenatalne ♥️🤞🍀☀️🥰 1600 g Skarba 🩵♥️
    preg.png[/url]
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ