Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"
Odpowiedz

" W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"

Oceń ten wątek:
  • .aś. Autorytet
    Postów: 1464 1970

    Wysłany: 23 lutego 2023, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Bociany już wracają, to się dobrze składa,
    bo każda już plan porodu na listopad układa 👌"

    "Bociany już wróciły, oby nie zapomniały, że my tutaj wszystkie na paczki czekamy 🤞"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2023, 00:20

    Luśka6, Karina, rozalaa, Nadzieja97, Beezi, Rica, Kłapciuch, pluto_nova, Evondita82, Ally92, Spencer, MonikaMonia, Jagodecka, Lipcowa lubią tę wiadomość

    🩷2015
    🩷2018
    🩵2023
    🩶?4cs (od 11.2025)


    3x zielone światło na zajście w ciążę po 3cc
    1 wizyta: 5.05 ✅ blizna ciągła - 5 mm 🎉
    2 wizyta: ✅ 7.08 mamy zielone światło 🥹
    3 wizyta: ?

    ---
    Późne owulacje
    Karmienie piersią
    PCOS

    Plan na 3cs:
    1) Wit. D
    2) Pueria Duo
    3) zasypianie o 23
    4) <94kg
  • Scarlett 89 Autorytet
    Postów: 322 400

    Wysłany: 23 lutego 2023, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje rozkręcenie 🙉
    To druga miesiączka po poronieniu do trzech moga być takie zawirowania.... Eh

    Jeszcze ósemka zaczęła mnie boleć 😨😭😭

    Ona 33
    *Niedoczynność tarczycy-hashimoto
    (Leki -poki co wyniki w normie)

    *Insulinooporność (metformin)

    On 34
    Zdrowy jak ryba



    Starnia o pierwsze dziecko-> 2.8 roku od 07. 2013
    💔 09.2013- 6t*
    Od 02.2016 stymulacja clo
    ♥️♥️03.2016 beta ->25.3 ♥️♥️
    Alan ->ur. 14.11.2016

    Od 08.2017 Starania o drugie🍀
    ♥️♥️09.2017♥️♥️ dwie kreski 🍀
    Mikenka ->ur. 23.05.2018
    Od 09.2022 start Starń o 3 pociechę 😊😊✊✊

    24.11-⏸️
    25.11- beta 23.7
    28.11- beta 73.9
    30.11-beta 209.5 😊😊
    28.12 .2022 💔💔💔 (9tc/6tc)

    Działamy dalej ✊✊

    30.03.2023 - 🌈🌈⏸️ beta 50.2
    Progesteron 16.8
    Zostań z nami kropku!!!!♥️♥️

    04.04.2023-beta 700.2 ♥️♥️😁😁
    20.10.2023 - 2300g Ksieżniczki

    preg.png

    ostania umiera nadzieja ..🍀🍀
  • Karina Autorytet
    Postów: 707 808

    Wysłany: 23 lutego 2023, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .aś. wrote:
    "Bociany już wracają, to się dobrze składa,
    bo każda już plan porodu na listopad układa 👌"

    "Bociany już wróciły, oby nie zapomniały, że my tutaj wszystkie na paczki czekamy 🤞"
    Ale cudowne tytuły ♥️

    22.06.23 ⏸
    12.03.24 🩵18:35 Dominik 3900g 60cm

    age.png
  • Karina Autorytet
    Postów: 707 808

    Wysłany: 23 lutego 2023, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba kicha z tego cyklu😭 zaczął się 1dpo a tu temperatura nie chce iść do góry tylko do dołu. Dlaczego to wszystko jest przeciwko mnie. Jak mogę to nie ma narzeczonego, a jak jest to mój organizm nie chce...

    22.06.23 ⏸
    12.03.24 🩵18:35 Dominik 3900g 60cm

    age.png
  • Karina Autorytet
    Postów: 707 808

    Wysłany: 23 lutego 2023, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlett 89 wrote:
    Melduje rozkręcenie 🙉
    To druga miesiączka po poronieniu do trzech moga być takie zawirowania.... Eh

    Jeszcze ósemka zaczęła mnie boleć 😨😭😭
    Przytulam mocno, oby szybko minęła ☺️

    22.06.23 ⏸
    12.03.24 🩵18:35 Dominik 3900g 60cm

    age.png
  • Czytoto Autorytet
    Postów: 2137 2563

    Wysłany: 23 lutego 2023, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis, powodzenia❤️

    12 cs (6 cs z clo + NAC + wiesiołek + luteina + 1 cs z ovitrelle)

    ❌ PCOS, insulinooporność, cykle nieregularne, bezowulacyjne

    2020 🩷 mała wojowniczka
    2023 🩵 jeszcze mniejszy wojownik

    age.png
  • Karina Autorytet
    Postów: 707 808

    Wysłany: 23 lutego 2023, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy możecie zerknąć na mój wykres? Czy to możliwe żebym jednak owulację miała dzisiaj? Śluz jest, szyjka miękka i otwarta bo czuję mocne wgłębienie. Może jednak zbyt szybko przyszło rozczarowanie 🤔

    22.06.23 ⏸
    12.03.24 🩵18:35 Dominik 3900g 60cm

    age.png
  • Evondita82 Autorytet
    Postów: 355 251

    Wysłany: 23 lutego 2023, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina wrote:
    Dziewczyny czy możecie zerknąć na mój wykres? Czy to możliwe żebym jednak owulację miała dzisiaj? Śluz jest, szyjka miękka i otwarta bo czuję mocne wgłębienie. Może jednak zbyt szybko przyszło rozczarowanie 🤔
    Właśnie miałam pisać, że może jutro pójdzie w górę, a owu jeszcze nie było/ jest dzisiaj? 🤔

    Karina lubi tę wiadomość

    ♀️ 41 lat:
    * 12.2013 - syn
    * 2019 - rozw.

    * guz przytarczyc
    * podwyższony wapń we krwi
    * arytmia

    * cykle: 25-28 dni

    * starania od: wrzesień 2022

    💊 magnez, wit. D 2000, do stycznia PrenaCare Complete, od lutego Pueria Uno; żel Conceive od grudnia 2022

    ♂️ 38 lat
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 23 lutego 2023, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina wrote:
    Dziewczyny chyba kicha z tego cyklu😭 zaczął się 1dpo a tu temperatura nie chce iść do góry tylko do dołu. Dlaczego to wszystko jest przeciwko mnie. Jak mogę to nie ma narzeczonego, a jak jest to mój organizm nie chce...

    Patrząc po temperaturze, owulke masz dzisiaj a temperatura podniesie się jutro lub pojutrze🤞

    Karina, Lipcowa lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Karina Autorytet
    Postów: 707 808

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za podniesienie na duchu ♥️ bez was to dopiero by było. Oby się podniosła ✊

    Evondita82 lubi tę wiadomość

    22.06.23 ⏸
    12.03.24 🩵18:35 Dominik 3900g 60cm

    age.png
  • Beige Autorytet
    Postów: 416 331

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś bez dwóch kresek, ale spodziewałam się tego. Temperatura idzie w dół 🙂 nie martwię się, czekam na okres 🙂 dobrego dnia wszystkim ☺️

    👩🏽 31 l.
    👨🏽‍💻 33 l.

    1.10.2023r - ⏸️
    2.10.2023r - beta HCG 439,54
    4.10.2023r - beta HCG 945,58 (przyrost 111,8%)
    20.10.2023r - cudne, bijące ♥️
    1.12.2023r - pierwsze prenatalne :) 13+3 … chyba mamy synka 😊🫣
    29.13.2024r - Wizyta kontrolna (brak zdjęcia, USG…)
    16.01.2024r - Połówkowe 100% synek 🩵 ☺️ wszystko dobrze 🥰
    26.01.2024r - wizyta kontrolna (beznadziejna, 2 min usg…) zmiana lekarza!
    7.02.2024r - wizyta NFZ (zmiana lekarza ☺️) doktorka świetna, ale czekanie 3h na wizytę 😵‍💫
    Z bąbelkiem wszystko dobrze 😍
    20.02.2024r - glukoza 😥💦
    28.02.2024r - wizyta NFZ czekanie 3h. Wszystko dobrze, moje serduszko ma 913g 🩵 (przejście na prywatne wizyty) 26 + 1
    20.03.2024r - USG III trymestru
    25.03.2024r - kolejna wizyta
  • Kil Autorytet
    Postów: 713 1417

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Niaha jak tam?

    Ja melduje biel vizira...=)

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil wrote:
    @Niaha jak tam?

    Ja melduje biel vizira...=)

    To samo u mnie 😅
    Dwa różne testy nie mogą kłamać

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 11dpo

    https://ibb.co/Srv6Fmt

    https://ibb.co/m87pYQr

    Robiłam drugi sema test i też jest, dużo dużo słabsza ale jest 🥰✊⏸️

    Myślicie że dzisiaj beta już ładnie wyjdzie chociaż ponad 5? I czy mogę ją zrobić jak zjadłam rano euthyrox

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2023, 07:28

    Kamsi, Ogoorkowa, Ona11, Kil, samantka, Marteczka92, Niaha, Emka06, Olya, Evondita82, RiverS, Beezi, Oli123, paulina_, Sagi, balbina28, Spencer, Ancalime, Blond27, Paucia, MonikaMonia, .aś., Czuszka, Czytoto, Lipcowa, Jagodecka lubią tę wiadomość

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • Kamsi Autorytet
    Postów: 729 981

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja97 wrote:
    Dziewczyny 11dpo

    https://ibb.co/Srv6Fmt

    https://ibb.co/m87pYQr

    Robiłam drugi sema test i też jest, dużo dużo słabsza ale jest 🥰✊⏸️

    Myślicie że dzisiaj beta już ładnie wyjdzie chociaż ponad 5? I czy mogę ją zrobić jak zjadłam rano euthyrox

    Piękne! Powinna być już ponad 5 :)

    Nadzieja97 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️27
    🧑🏻‍🦱29
    👧🏼 8.09.2020
    🍀 12.03.2024
    preg.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja97 wrote:
    Dziewczyny 11dpo

    https://ibb.co/Srv6Fmt

    https://ibb.co/m87pYQr

    Robiłam drugi sema test i też jest, dużo dużo słabsza ale jest 🥰✊⏸️

    Myślicie że dzisiaj beta już ładnie wyjdzie chociaż ponad 5? I czy mogę ją zrobić jak zjadłam rano euthyrox
    Piękne kreseczki! <3
    U mnie były bledsze przy becie 11,88 :D także obstawiam, że powinna wyjść zdecydowanie powyżej 5 :D ...

    Nie wiem jak z euthyroxem, ale betę można robić o dowolnej porze dnia, nie trzeba być na czczo to i euthyrox nie powinien przeszkadzać :)

    Nadzieja97 lubi tę wiadomość

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Marteczka92 Autorytet
    Postów: 393 539

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja euthyrox napewno nie przeszkadza, możesz robić spokojnie :)

    Daj znać wynik jak zdecydujesz się pójść 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2023, 07:41

    Nadzieja97 lubi tę wiadomość

    ♀ 33
    ♂ 34
    👩‍❤️‍👨 04.2013
    💒 06.2020
    2022 🐕❤️
    Starania od 04.2019
    👧
    AMH 2,63
    Endometrioza 1 stopnia
    Mthfr homo, pai hetero
    🧑‍🦱


    10.24 kwalifikacja i początek stymulacji Gyncentrum
    6.12.24 transfer dwóch ❄️❄️AA

    19.08.2025 M 🩵

    age.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogoorkowa wrote:
    Piękne kreseczki! <3
    U mnie były bledsze przy becie 11,88 :D także obstawiam, że powinna wyjść zdecydowanie powyżej 5 :D ...

    Nie wiem jak z euthyroxem, ale betę można robić o dowolnej porze dnia, nie trzeba być na czczo to i euthyrox nie powinien przeszkadzać :)

    Ten drugi test to facelle a wiem że lubi wykrywać betę poniżej 10 dlatego zastanawiam się czy iść dziś czy w sobotę.
    Nawet nie wiedziałam że nie trzeba być na czczo 😁 a progesteron ?

    Jak ja bym chciała żeby kropek ze mną został

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2023, 07:41

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja super 😍 super kreseczki, leć na betę i proga, w sobotę zmierzysz sobie przyrost ☺️ nie musisz być na czczo, leki nie przeszkadzają ☺️

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Kil Autorytet
    Postów: 713 1417

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nadzieje97 - gratuluję<3

    @Niaha - dalej razem xP kolejny cykl nasz?xD

    Edit.

    @Zosis - łebskiego dzieciaka nie będzie =( xP Powodzenia dla Ciebie dzisiaj<3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2023, 07:48

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
‹‹ 319 320 321 322 323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ