Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"
Odpowiedz

" W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"

Oceń ten wątek:
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tulę za biele 😢
    Następny cykl będzie nasz ❤️🔥

    Kil, Niaha, Ally92, Incognitka lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Ona11 Autorytet
    Postów: 430 497

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja97 wrote:
    Dziewczyny 11dpo

    https://ibb.co/Srv6Fmt

    https://ibb.co/m87pYQr

    Robiłam drugi sema test i też jest, dużo dużo słabsza ale jest 🥰✊⏸️

    Myślicie że dzisiaj beta już ładnie wyjdzie chociaż ponad 5? I czy mogę ją zrobić jak zjadłam rano euthyrox


    Gratulacje Kochana! <3
    Ja każdą bete robiłam biorąc rano Euthyrox ;)

    11.22- 5t cb 💔

    14.02.23- ⏸️ beta 37,2 🍀
    13.10.23- Oliwka ♥️
  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja97 wrote:
    Dziewczyny 11dpo

    https://ibb.co/Srv6Fmt

    https://ibb.co/m87pYQr

    Robiłam drugi sema test i też jest, dużo dużo słabsza ale jest 🥰✊⏸️

    Myślicie że dzisiaj beta już ładnie wyjdzie chociaż ponad 5? I czy mogę ją zrobić jak zjadłam rano euthyrox
    Mi pink patyk pokazał słabiutką kreskę już przy becie 9, więc spokojnie beta będzie u Ciebie pozytywna, no i pamiętaj, że ona cały czas rośnie

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • samantka Przyjaciółka
    Postów: 92 182

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, 11 dpi, byłam pewna że za wcześnie ale wyszła ⏸️ !

    16771351377896695880910022942530.jpg

    rozalaa, pluto_nova, Marteczka92, Niaha, Ogoorkowa, Kania_czubajka, Emka06, Akczi, Kil, Olya, Ona11, Evondita82, Natosia, Beezi, Oli123, paulina_, Sagi, balbina28, Spencer, Karina, Nowanna, WonderWoman, Paucia, Meginka, Patisonek 25, MonikaMonia, .aś., Czuszka, Czytoto, Incognitka, Jagodecka, Lipcowa, Scarlett 89 lubią tę wiadomość

  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina wrote:
    Dziewczyny czy możecie zerknąć na mój wykres? Czy to możliwe żebym jednak owulację miała dzisiaj? Śluz jest, szyjka miękka i otwarta bo czuję mocne wgłębienie. Może jednak zbyt szybko przyszło rozczarowanie 🤔
    Jak dla mnie, to na wykresie nie widać, żeby owu już była, więc całkiem możliwe, że ten będzie dopiero teraz 😉

    Karina lubi tę wiadomość

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beige wrote:
    U mnie dziś bez dwóch kresek, ale spodziewałam się tego. Temperatura idzie w dół 🙂 nie martwię się, czekam na okres 🙂 dobrego dnia wszystkim ☺️
    Tulę 🤗 Ale spotkamy się na marcowym wątku 😝

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pluto_nova wrote:
    Mi pink patyk pokazał słabiutką kreskę już przy becie 9, więc spokojnie beta będzie u Ciebie pozytywna, no i pamiętaj, że ona cały czas rośnie

    To chyba jadę w takim razie :) a progesteron lepiej teraz zbadać czy np jeśli beta wyjdzie pozytywnie to przy przyroście ? I mogę robić przyrost w innym laboratorium? Bo jeśli dziś zrobię to drugi raz w sobotę

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil wrote:
    @Niaha jak tam?

    Ja melduje biel vizira...=)
    Póki nie ma 🐒, jest nadzieja!

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil wrote:
    @Nadzieje97 - gratuluję<3

    @Niaha - dalej razem xP kolejny cykl nasz?xD

    Edit.

    @Zosis - łebskiego dzieciaka nie będzie =( xP Powodzenia dla Ciebie dzisiaj<3

    Tak jest, następny cykl będzie bardziej emocjonujący bo zaliczone będzie HSG, u Ciebie chyba też co nie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2023, 08:02

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samantka wrote:
    Dziewczyny, 11 dpi, byłam pewna że za wcześnie ale wyszła ⏸️ !

    16771351377896695880910022942530.jpg

    Gratulacje 💚 u mnie dziś taka sama sytuacja 🥰 jedziesz na bete?

    samantka, Niaha, MonikaMonia lubią tę wiadomość

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja97 wrote:
    To chyba jadę w takim razie :) a progesteron lepiej teraz zbadać czy np jeśli beta wyjdzie pozytywnie to przy przyroście ? I mogę robić przyrost w innym laboratorium? Bo jeśli dziś zrobię to drugi raz w sobotę
    Oznacz od razu proga, a co do przyrostu, to najlepiej w tym samym labo, żeby nie było przekłamania

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samantka wrote:
    Dziewczyny, 11 dpi, byłam pewna że za wcześnie ale wyszła ⏸️ !

    16771351377896695880910022942530.jpg
    Lecisz na betę? ♥️🍀🤞

    samantka lubi tę wiadomość

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • samantka Przyjaciółka
    Postów: 92 182

    Wysłany: 23 lutego 2023, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja97 wrote:
    Gratulacje 💚 u mnie dziś taka sama sytuacja 🥰 jedziesz na bete?
    Chyba tak, ale raczej po południu zrobię 😃 i progesteron 😃

    pluto_nova lubi tę wiadomość

  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 23 lutego 2023, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pluto_nova wrote:
    Oznacz od razu proga, a co do przyrostu, to najlepiej w tym samym labo, żeby nie było przekłamania
    Kurcze bo w alabie i diagnostyce za oba zapalcie koło 100 zł a widzę że w diagmedzie pół mniej tylko nie wiem czy w sobotę jest otwarty

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 23 lutego 2023, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja leć na betę i przyrost koniecznie w tym samym labo, jak w sobotę masz zamknięty to idź lepiej w poniedziałek, kalkulator bety na necie Ci to obliczy jaki przyrost dwudniowy. Kreseczka ładna i wygląda że będzie wyższa beta niż 5 😊 obstawiam 20 +/-

    Karina jak dla mnie owulka będzie dzisiaj i jutro temperatura wzrośnie, maks pojutrze ✊️✊️ także działajcie jeszcze dzisiaj 🔥🔥

    Samantka piekna kreseczka, kciuki trzymam dalej ✊️✊️

    balbina28, samantka, Karina lubią tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 23 lutego 2023, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Nadzieja leć na betę i przyrost koniecznie w tym samym labo, jak w sobotę masz zamknięty to idź lepiej w poniedziałek, kalkulator bety na necie Ci to obliczy jaki przyrost dwudniowy. Kreseczka ładna i wygląda że będzie wyższa beta niż 5 😊 obstawiam 20 +/-

    Karina jak dla mnie owulka będzie dzisiaj i jutro temperatura wzrośnie, maks pojutrze ✊️✊️ także działajcie jeszcze dzisiaj 🔥🔥

    Samantka piekna kreseczka, kciuki trzymam dalej ✊️✊️

    Chyba pójdę do alabu dziś , Alab w sobotę otwarty jest do 10/11 a i tak miałam z mężem wtedy jechać tylko Olka progesteron czeka się 2 dni

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 23 lutego 2023, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja97 wrote:
    Kurcze bo w alabie i diagnostyce za oba zapalcie koło 100 zł a widzę że w diagmedzie pół mniej tylko nie wiem czy w sobotę jest otwarty
    No to zrób w dwóch innych, jak nie masz wyboru. Ja już tyle kasy wydałam na bety i progesterony z przyrostami, że masakra 😂🤣

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • Kil Autorytet
    Postów: 713 1417

    Wysłany: 23 lutego 2023, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Tak jest, następny cykl będzie bardziej emocjonujący bo zaliczone będzie HSG, u Ciebie chyba też co nie?

    W sensie HSG? Niee, nie planuję narazie xP ale niby tego lepszego jajnika kolej będzie xD więc kto wie? kto wie xD

    @Pluto_nova - dzisiaj 14dc więc raczej już po ptokach xP

    @samantka - gratulacje<3 to teraz beta?xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2023, 08:14

    Niaha, samantka lubią tę wiadomość

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 23 lutego 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 16:58

    Niaha, Kil, samantka lubią tę wiadomość

  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1329 1569

    Wysłany: 23 lutego 2023, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrabiam zaległości 😁


    Izzy91

    Ja bym najpierw grzecznie zwróciła uwagę sąsiadom, jeśli to nie pomoże to można urządzić sobie imprezę w sobotę i niedzielę od 6 rano 😅

    .aś.
    Oby owocem ❤️ były ⏸ Zumba to fajna sprawa, super odciąża głowę a przy okazji można się rozruszać.

    Bialeek
    Super, ze was wybrali 😊 małymi kroczkami do celu, trzymam kciuki 🤞🏻 i mega się cieszę, że coś się układa.

    Rozalaa
    Tez się nie chwale, ze się staramy i przynajmniej nie daje nikt beznadziejnych rad 🙈😂 moja kumpela raz usłyszała jak się nie udaje to nic najwyżej se adoptujecie 🙈🙈🙈 także wole nie słuchać tego typu tekstów.
    Co do podpasek ja tez byłam teamyampon ale od kiedy mam infekcje, zapalenie itp to jednak rezygnuje i to prawda organiczne podpaski to złoto nie wiem jak w biedrze ale w rosku 18 zł za paczkę 🙈🙈🙈 ostatnio rozmawiałam z przyjaciółka i stwierdzilysmy ze każda kobieta powinna mieć darmowe produkty „okresowe” lub takie 200+, Okres ma każda, a dzieci już nie 😂

    Beige
    U mnie tez spadek tempki wiec dzielnie czekamy razem na 🐒

    Samantka
    Super ✊🏻🤞🏻wybierasz się na betę?

    Karina, Bialeekk, Lipcowa, Beige lubią tę wiadomość

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
‹‹ 320 321 322 323 324 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ