X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W maju wiosna jest w rozkwicie 🌸 rośnie we mnie nowe życie 🤰🏼


Odpowiedz

W maju wiosna jest w rozkwicie 🌸 rośnie we mnie nowe życie 🤰🏼



Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilgiana wrote:
    Hej wszystkim! ;)
    U mnie bez zmian, tak jak meldowałam w piątek - biel, a jeszcze wstałam z @ na pokładzie.
    Trzymam kciuki za testujące 🤞🏼🤞🏼 łączę się w bólu i przytulam ⚪ i 🐒.

    Miłego dnia! 🍀💚
    Jeszcze będzie zielono:)
    Moja koleżanka, o której wspominałam, była u lekarza. Powiedział, żeby nie patrzeć na progesteron, bo to relikt, jak beta przyrasta to wystarczy. Nie przepisał nic, dostała skierowanie na podstawowe badania. Na usg 2d pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, na USG 4d widać mini 1.5 mm zarodek. Wygląda na młodszą niż wychodzi z OM. U tyle 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 11:50

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

  • Mervee Ekspertka
    Postów: 213 588

    Wysłany: 12 maja, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Hej. Testy owulacyjne przyjmujemy za pozytywne kiedy kreska testowa jest równie mocna co kontrolna lub mocniejsza niż kontrolna, czy takie właśnie miałaś całe 3 dni? Druga sprawa: testy wykrywają wyrzut LH a owulacja zachodzi dopiero 24-36h po pierwszym pozytywnym teście. Czy czytałaś o zasadach robienia testów i stosowałaś się do nich? Mam tu na myśli to, że owulacyjnych nie robimy z porannego moczu i to, że przynajmniej godzinę a najlepiej dwie przed testem nie powinno się pić by nie rozcieńczyć moczu.

    Ogólnie samo robienie testów owulacyjnych może Cię jedynie naprowadzić na to mniej więcej kiedy masz owulację i nie jest na 100% wiarygodne. Najlepiej do tego dołożyć jeszcze obserwacje śluzu i mierzenie temperatury.


    Dzięki za tą wiadomość!
    Tak, trzymałam się tych zasad, z tym, że zalecali w instrukcji robienie dwóch dziennie po wejściu w dni płodne.
    Testy wychodziły pozytywne przez trzy dni z rzędu i potem spadły znowu do poziomu sprzed wyrzutu.

    Powodzenia wszystkim testującym dzisiaj 🍀🍀🍀

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

    2 cs 🍀
    02/09/2024 ⏸️ 8dpo, cień cienia
    03/09/2024 9 dpo, bHCG: 9,34, prog: 17,37
    05/09/2024 11 dpo, bHCG: 64,14, prog: 26,75
    07/09/2024 13 dpo, bHCG: 191,19, prog: 24,19
    16/09/2024 USG: mamy pęcherzyk ciążowy w macicy <3

    preg.png

    “If you can dream it, you can do it.”
  • monii00 Autorytet
    Postów: 936 1273

    Wysłany: 12 maja, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nopek wrote:
    Jeszcze będzie zielono:)
    Moja koleżanka, o której wspominałam, była u lekarza. Powiedział, żeby nie patrzeć na progesteron, bo to relikt, jak beta przyrasta to wystarczy. Nie przepisał nic, dostała skierowanie na podstawowe badania. Na usg 2d pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, na USG 4d widać mini 1.5 mm zarodek. Wygląda na młodszą niż wychodzi z OM. U tyle 🤔
    Serio 🤯
    Dobra, nie będę wchodzić w kompetencję lekarza.. To czemu mój progesteron spadł i nie jestem w ciąży? Progesteron jest kluczowy w ciąży 🫣 Pogrubia endometrium i pozwala na zagnieżdżenie zarodka, potem pomaga w przekazywaniu składników odżywczych do prawidłowego rozwoju.. Następnie jak łożysko się rozwinie to ono odpowiada za tą funkcję.
    Może chciał ją uspokoić w ten sposób i niefortunnie dobrał słowa 🤔

    Jadzia19, siesiepy, Nopek lubią tę wiadomość

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 07.10 wizyta gin NFZ
    🧬 18.10 połówkowe
    preg.png
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 519 785

    Wysłany: 12 maja, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nopek wrote:
    Jeszcze będzie zielono:)
    Moja koleżanka, o której wspominałam, była u lekarza. Powiedział, żeby nie patrzeć na progesteron, bo to relikt, jak beta przyrasta to wystarczy. Nie przepisał nic, dostała skierowanie na podstawowe badania. Na usg 2d pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, na USG 4d widać mini 1.5 mm zarodek. Wygląda na młodszą niż wychodzi z OM. U tyle 🤔

    Według mnie powinna zasięgnąć drugiej opinii. Nic złego się z tego nie stanie a będzie pewna i zaopiekowana. ✊🏻

    monii00, Nopek lubią tę wiadomość

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 12 maja, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto dodać że jest coś takiego jak niedomoga ciałka żółtego i wtedy zdrowa ciąża nie ma szans się utrzymać przez to, że progesteron jest za niski.

    Nopek, monii00, Speranza :) lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @monii00, @Jadzia19, @siesiepy, ja sobie zdaje sprawę jak to zabrzmiało, mnie samą dosyć zszokowało. Nie chcę wchodzić z kompetencje lekarza, ona zadowolona, bo to pierwsza ciąża, na której widzi zarodek w ogóle.
    Zasugeruję drugą wizytę u innego, ale nie chce się angażować. Za tydzień ma kolejną.

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 12 maja, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nopek wrote:
    @monii00, @Jadzia19, @siesiepy, ja sobie zdaje sprawę jak to zabrzmiało, mnie samą dosyć zszokowało. Nie chcę wchodzić z kompetencje lekarza, ona zadowolona, bo to pierwsza ciąża, na której widzi zarodek w ogóle.
    Zasugeruję drugą wizytę u innego, ale nie chce się angażować. Za tydzień ma kolejną.
    Zasugeruj. A jak nie skorzysta to pozostanie nam tylko trzymać za nią kciuki, aby wszystko dobrze się skończyło.

    Nopek, Jadzia19 lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • monii00 Autorytet
    Postów: 936 1273

    Wysłany: 12 maja, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nopek
    Hmm.. może napiszę tak, najważniejsze żeby ten progesteron rósł. Mimo, że tutaj Jej nie ma to trzymam kciuki za Jej ciążę ✊️🍀
    Nie chciałabym żeby przerabiała to co ja w tym momencie.

    Co do pozostałych spraw..
    Test do trombofilii w drodze ⏳️
    Jestem ciekawa wyniku, ale niestety czuję w kościach (i żyłach), że to jest przyczyna poronień..

    Jadzia19, Kinia92 lubią tę wiadomość

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 07.10 wizyta gin NFZ
    🧬 18.10 połówkowe
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii00 wrote:
    @Nopek
    Hmm.. może napiszę tak, najważniejsze żeby ten progesteron rósł. Mimo, że tutaj Jej nie ma to trzymam kciuki za Jej ciążę ✊️🍀
    Nie chciałabym żeby przerabiała to co ja w tym momencie.

    Co do pozostałych spraw..
    Test do trombofilii w drodze ⏳️
    Jestem ciekawa wyniku, ale niestety czuję w kościach (i żyłach), że to jest przyczyna poronień..
    Jeśli to okaże się przyczyną to będziesz wiedziała i Ty i lekarz, jak z tym działać przy kolejnej ciąży.

    monii00, Jadzia19, siesiepy, pp2018 lubią tę wiadomość

  • aszin Autorytet
    Postów: 5217 11145

    Wysłany: 12 maja, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii00 wrote:
    @Nopek
    Hmm.. może napiszę tak, najważniejsze żeby ten progesteron rósł. Mimo, że tutaj Jej nie ma to trzymam kciuki za Jej ciążę ✊️🍀
    Nie chciałabym żeby przerabiała to co ja w tym momencie.

    Co do pozostałych spraw..
    Test do trombofilii w drodze ⏳️
    Jestem ciekawa wyniku, ale niestety czuję w kościach (i żyłach), że to jest przyczyna poronień..
    Jeśli coś wyjdzie, to przynajmniej będziesz obstawiona lekami 🫂

    monii00, Jadzia19, siesiepy, pp2018 lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 519 785

    Wysłany: 12 maja, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Zasugeruj. A jak nie skorzysta to pozostanie nam tylko trzymać za nią kciuki, aby wszystko dobrze się skończyło.

    Otóż to. Żeby mieć spokojne sumienie, że zrobiło się wszystko co można. ✊🏻
    aszin wrote:
    Jeśli coś wyjdzie, to przynajmniej będziesz obstawiona lekami 🫂

    Dokładnie. Lepiej wiedzieć. 🫂

    monii00, siesiepy, Nopek lubią tę wiadomość

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 519 785

    Wysłany: 12 maja, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owulacji dalej ani widać a to już 13 dc. Trzy dni temu miałam podejrzany spadek temperatury ale ani owulki nie wyszły ani śluz się nie pojawił ani temperatura nie odbiła po tym do góry, więc to chyba takie losowe zdarzenie. Najpóźniej miałam owulacje w 17 dc ale wtedy miałam jelitówkę na początku cyklu i dlatego tak wyszło. No nic muszę być cierpliwa. W sumie to nawet wolę, żeby owulacja wypadła w tygodniu bo wtedy łatwiej mi zrobić badanie proga 7 dpo niż w weekend. 😏

    pp2018 lubi tę wiadomość

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • Treaclynat Ekspertka
    Postów: 137 247

    Wysłany: 12 maja, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam dziś wyniki mojej biopsji piersi, i wszystko ok, więc ogromny kamień spadł mi z serca.

    Dziś 11dpo i nie testowałam rano bo zbyt się stresowałam tymi wynikami i nie chciałam sobie dodawać emocji 🙈, ale zastanawiam się, może jeszcze dziś zatestuje. Wczoraj miałam rano negatywa i jakoś nie czuję żeby to był ten cykl, ale wiadomo póki nie będzie @ to piłka w grze. Także dziś albo jutro rano na pewno sprawdzę czy jakiś cień się tam nie pojawił.

    Speranza :), pp2018, monii00, siesiepy, BillieJean, Jadzia19, Britta, Mamausia, Kinia92, flower 🌸, Hibiskus, Frajda, Gipsowka93 lubią tę wiadomość

    1993
    5 cs
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 519 785

    Wysłany: 12 maja, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat wrote:
    Dostałam dziś wyniki mojej biopsji piersi, i wszystko ok, więc ogromny kamień spadł mi z serca.

    Dziś 11dpo i nie testowałam rano bo zbyt się stresowałam tymi wynikami i nie chciałam sobie dodawać emocji 🙈, ale zastanawiam się, może jeszcze dziś zatestuje. Wczoraj miałam rano negatywa i jakoś nie czuję żeby to był ten cykl, ale wiadomo póki nie będzie @ to piłka w grze. Także dziś albo jutro rano na pewno sprawdzę czy jakiś cień się tam nie pojawił.

    Dobra wiadomość! Chyba lepiej jutro z porannego 🍀✊🏻

    Treaclynat lubi tę wiadomość

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • Missi Autorytet
    Postów: 662 862

    Wysłany: 12 maja, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć i czołem:)

    Zaczęliśmy leczenie od 2 miesięcy.
    Rok temu poroniłam w 9tyg.
    Miesiąc temu miałam badanie drożności, wynik prawy niedrożny a lewy w pełni drożny.
    Lekarz zalecił stymulacje i obecnie w tym cyklu byłam stymulowana CLO. Wczorah byłam na monitoringu, w prawym 2 jajeczka w lewym również dwa po około 17mm.
    Czekamy do poniedziałku i w poniedziałek mam zrobić sobie zastrzyk na pęknięcie z Ovitrelle i zalecane przytulanie w poniedziałek i wtorek.
    Wczoraj jeszcze bolał mnie brzuch a dziś obecnie nic już nie czuje, czy moje jajeczka jeszcze tam są? 🤔😭
    A potem oczekiwanie😀
    Czy ktoś jest razem ze mną?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 18:15

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Treaclynat, zrobiłabym jutro rano :)
    Ja nie wiem czy z majowego cyklu coś wyjdzie. Mój Krzysiek ma nadal problemy zdrowotne, coś z trawieniem, osłabienie organizmu. To i co mi z tego, że będzie się starał, jak może nic nie wyjść przez zdrowie 🫣zobaczymy co będzie za 1.5 tygodnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 18:16

    Jadzia19, Treaclynat lubią tę wiadomość

  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 519 785

    Wysłany: 12 maja, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Cześć i czołem:)

    Zaczęliśmy leczenie od 2 miesięcy.
    Rok temu poroniłam w 9tyg.
    Miesiąc temu miałam badanie drożności, wynik prawy niedrożny a lewy w pełni drożny.
    Lekarz zalecił stymulacje i obecnie w tym cyklu byłam stymulowana CLO. Wczorah byłam na monitoringu, w prawym 2 jajeczka w lewym również dwa po około 17mm.
    Czekamy do poniedziałku i w poniedziałek mam zrobić sobie zastrzyk na pęknięcie z Ovitrelle i zalecane przytulanie w poniedziałek i wtorek.
    Wczoraj jeszcze bolał mnie brzuch a dziś obecnie nic już nie czuje, czy moje jajeczka jeszcze tam są? 🤔😭
    A potem oczekiwanie😀
    Czy ktoś jest razem ze mną?

    Hej, pewnie będziemy testować pod koniec maja razem bo ja też czekam jeszcze na owulację 😉

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • Missi Autorytet
    Postów: 662 862

    Wysłany: 12 maja, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Hej, pewnie będziemy testować pod koniec maja razem bo ja też czekam jeszcze na owulację 😉


    Ooo trzymam kciuki!

    Mnie niepokoi to że przestałam cokolwiek czuć.
    Obawiam się że jajeczka pękły same chociaż wczoraj byly jeszcze po 17mm to chyba za małe żeby same pęknąć?
    Lekarz też coś wspominał że przy stymulacji clo same nie pękną tylko muszę dać sobie zastrzyk. Chyba że coś źle zrozumiałam

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 702 1463

    Wysłany: 12 maja, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat wrote:
    Dostałam dziś wyniki mojej biopsji piersi, i wszystko ok, więc ogromny kamień spadł mi z serca.

    Dziś 11dpo i nie testowałam rano bo zbyt się stresowałam tymi wynikami i nie chciałam sobie dodawać emocji 🙈, ale zastanawiam się, może jeszcze dziś zatestuje. Wczoraj miałam rano negatywa i jakoś nie czuję żeby to był ten cykl, ale wiadomo póki nie będzie @ to piłka w grze. Także dziś albo jutro rano na pewno sprawdzę czy jakiś cień się tam nie pojawił.

    No to najważniejsze,że piersi zdrowe 😊 i nie ma niepokojących zmian.

    Co do testowania to ja nie wiem,ale mi popołudniowe testy wychodząc mocniejsze niż rano,ale może to dlatego ,że ja dużo pije wieczorami ,a w ciągu dnia prawie nic.

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ