Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 🎃 w październiku fiku miku, latem bobas na kocyku 🎃
Odpowiedz

🎃 w październiku fiku miku, latem bobas na kocyku 🎃

Oceń ten wątek:
  • 910608 Autorytet
    Postów: 581 627

    Wysłany: 7 października 2021, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola wrote:
    Beta ujemna 😔

    Strasznie mi przykro :( Trzymaj się!
    A potem zbieraj siły na kolejne próby, za które my będziemy trzymać mocno kciuki

    Olaola lubi tę wiadomość

    age.png

    05/2021 - 💔
    02/09/21 - 💔
    27/10/21 - ⏸ 🤯 beta 484 ⏩ 6677🙏 (2️⃣5️⃣cs)
    23/11/21 - USG ⏩ 1 cm 👶
    23/12/21 - I prenatalne ⏩ 58 mm człowieka, pomiary w normie 👌
    15/02/22 - połówkowe ⏩ 346 g dziewczynki, w USG PRUV 😔
    14/07/22 - Inka 🎀, 2730g, 48 cm
  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 7 października 2021, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola wrote:
    Beta ujemna 😔

    Zdecydowanie nie lubię! 😞 Tulę mocno!

    PS. Klik "lubię to" przez przypadek a nie da rady tego odkliknąć. 😫

    Olaola lubi tę wiadomość

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • Olaola Autorytet
    Postów: 1487 1006

    Wysłany: 7 października 2021, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za wsparcie, naprawdę wiele to dla mnie znaczy.
    Ehh ten cykl był jakiś przełomowy dla mnie, uszła ze mnie energia i nie wiem już co jest nie tak...
    W planach mamy drożność, powtórne badania nasienia i przeciwciała przeciwplemnikowe 😔

    age.png

    Starania od kwietnia 2021--> udało się kwiecień 2022!
    Hsg --> prawy jajowód niedrożny --> sHSG w styczniu - udrożniony. Stymulacja Clo od stycznia do kwietnia
    21.04 - wyraźny cień 😲
    22.04 - (10 dpo) ⏸️ 🌸🌸🌸🙂
    16.05 - dzidzia ma 8 mm ❤️ 122
    27.05 - dzidzia ma 1.6 cm
    23.06 - dzidzia ma 5.91 cm, ❤️165, USG i pappa - wszystko w porządku🥰
    13.07 - zdrowy chłopiec (Nifty)
    14.07 - mały waży 140 g
    18.08 - maluch waży 360g
    22.09 - 762 g maluszka - Julian? ❤️
    10.11 - 2050 g "maluszka" :-)
    28.2022 Julian na świecie 3340g ❤️❤️
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 7 października 2021, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraMaria wrote:
    Hej :) w jakiej postaci korzeń maca przyjmuje?

    Kapsułki, ja też łykałam. My raczej kapsułkowi z piciem czegoś ciężej. ;)

    SandraMaria lubi tę wiadomość

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 7 października 2021, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zastanawiam czy ta owulka zawita do mnie w tym cyklu 😋 wczoraj pecherzyk miał 20 mm więc dzisiaj ma 21-22 mm a testy owu ledwo ledwo jest kreseczka 😋 albo jutro będzie pik i w sobotę rano owulka albo nie bardzo zdatny będzie ten pęcherzyk jak będzie przerośnięty 😊 zobaczymy jak jutro tempka jak spadnie to znaczy, że nie wylapalam piku

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 7 października 2021, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola wrote:
    Dziękuję Wam za wsparcie, naprawdę wiele to dla mnie znaczy.
    Ehh ten cykl był jakiś przełomowy dla mnie, uszła ze mnie energia i nie wiem już co jest nie tak...
    W planach mamy drożność, powtórne badania nasienia i przeciwciała przeciwplemnikowe 😔

    A masz jakąś dietę na tę anemię? Widzę w stopce, że zażywasz lek a jeśli byś chciała jakieś przepisy lub porady to jestem ❤.

    Ogólnie dziewczyny, jakbyście chciały przepisy na zdrowe dania z dużą zawartością białka i żelaza to służę pomocą. 😇😀

    Mama34, milam lubią tę wiadomość

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 7 października 2021, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    A ja się zastanawiam czy ta owulka zawita do mnie w tym cyklu 😋 wczoraj pecherzyk miał 20 mm więc dzisiaj ma 21-22 mm a testy owu ledwo ledwo jest kreseczka 😋 albo jutro będzie pik i w sobotę rano owulka albo nie bardzo zdatny będzie ten pęcherzyk jak będzie przerośnięty 😊 zobaczymy jak jutro tempka jak spadnie to znaczy, że nie wylapalam piku

    Trzymam kciuki! 🤞🤞🤞
    Trzeba starać się myśleć pozytywnie. ☺

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • MałaMi* Autorytet
    Postów: 407 312

    Wysłany: 7 października 2021, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    Kapsułki, ja też łykałam. My raczej kapsułkowi z piciem czegoś ciężej. ;)
    A moge wiedzieć z jakiej firmy? I w jakiej dawce?

    2021 -Starania o pierwsze 👶🏻🥰
    19.02.2022- ⏸🥺🤰🏻
    22.02.2022- beta 3752,6💞🥺🥺
    24.02.2022- beta 7111,7 💞🥺😍
    28.02.2022- dzidzia 4,5mm, mamy ❤
    14.03.2022- dzidzia 17,1mm ❤
    13.04.2022- I prenatalne, dzidzia 6.67cm 🎀🤰🏻💞
    09.05.2022- babyBOY! 160g szczęścia💙
    01.06.2022- badania połówkowe 350g szczęścia 💙
    16.10.2022 - Ignacy 🥰♥️
    Cudzie trwaj! 🥰😊
    👰-24 PCOS? IO
    Fertistim, PregnaStart, Euthyrox 37.5, Glucophage,Wit.D, Wit.B12
    🤵-26 Fertistim, Wit.D, MACA, NAC, Q10, Wit.B12, Wit.C, Cynk, Selen
    4lata po 👰🤵
    👫+🐕
  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 7 października 2021, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola wrote:
    Beta ujemna 😔

    Bardzo, a bardzo nie lubię!!!

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5528 5050

    Wysłany: 7 października 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola 😔😔

    🙋‍♀️93' & 🙋‍♂️91'

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 7 października 2021, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    A ja się zastanawiam czy ta owulka zawita do mnie w tym cyklu 😋 wczoraj pecherzyk miał 20 mm więc dzisiaj ma 21-22 mm a testy owu ledwo ledwo jest kreseczka 😋 albo jutro będzie pik i w sobotę rano owulka albo nie bardzo zdatny będzie ten pęcherzyk jak będzie przerośnięty 😊 zobaczymy jak jutro tempka jak spadnie to znaczy, że nie wylapalam piku

    Testy nie zawsze musza wyłapać pik, nawet moglas go przespać :)

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 7 października 2021, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi* wrote:
    A moge wiedzieć z jakiej firmy? I w jakiej dawce?

    Swanson polecał mi je ktoś tutaj kilka miesięcy temu, 500mg/kapsułka. :) zamawiałam na jakiejś internetowej aptece z odbiorem w zwykłej aptece.

    MałaMi*, SandraMaria lubią tę wiadomość

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • Olaola Autorytet
    Postów: 1487 1006

    Wysłany: 7 października 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    A masz jakąś dietę na tę anemię? Widzę w stopce, że zażywasz lek a jeśli byś chciała jakieś przepisy lub porady to jestem ❤.

    Ogólnie dziewczyny, jakbyście chciały przepisy na zdrowe dania z dużą zawartością białka i żelaza to służę pomocą. 😇😀

    UltraDżasta bardzo chętnie przyjmę przepisy :-)
    Jestem trochę niejadkiem, za mięsem nie przepadam, ale u mnie z tą anemią problem był od zawsze.

    age.png

    Starania od kwietnia 2021--> udało się kwiecień 2022!
    Hsg --> prawy jajowód niedrożny --> sHSG w styczniu - udrożniony. Stymulacja Clo od stycznia do kwietnia
    21.04 - wyraźny cień 😲
    22.04 - (10 dpo) ⏸️ 🌸🌸🌸🙂
    16.05 - dzidzia ma 8 mm ❤️ 122
    27.05 - dzidzia ma 1.6 cm
    23.06 - dzidzia ma 5.91 cm, ❤️165, USG i pappa - wszystko w porządku🥰
    13.07 - zdrowy chłopiec (Nifty)
    14.07 - mały waży 140 g
    18.08 - maluch waży 360g
    22.09 - 762 g maluszka - Julian? ❤️
    10.11 - 2050 g "maluszka" :-)
    28.2022 Julian na świecie 3340g ❤️❤️
  • Olaola Autorytet
    Postów: 1487 1006

    Wysłany: 7 października 2021, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka Twój avatar odzwierciedla to co właśnie robię, bardzo mi się podoba🍷

    age.png

    Starania od kwietnia 2021--> udało się kwiecień 2022!
    Hsg --> prawy jajowód niedrożny --> sHSG w styczniu - udrożniony. Stymulacja Clo od stycznia do kwietnia
    21.04 - wyraźny cień 😲
    22.04 - (10 dpo) ⏸️ 🌸🌸🌸🙂
    16.05 - dzidzia ma 8 mm ❤️ 122
    27.05 - dzidzia ma 1.6 cm
    23.06 - dzidzia ma 5.91 cm, ❤️165, USG i pappa - wszystko w porządku🥰
    13.07 - zdrowy chłopiec (Nifty)
    14.07 - mały waży 140 g
    18.08 - maluch waży 360g
    22.09 - 762 g maluszka - Julian? ❤️
    10.11 - 2050 g "maluszka" :-)
    28.2022 Julian na świecie 3340g ❤️❤️
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2391 2240

    Wysłany: 7 października 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola przykro mi :( mam nadzieję, że następny cykl to będzie ten szczęśliwy ❤️

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 7 października 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola wrote:
    Ivanka Twój avatar odzwierciedla to co właśnie robię, bardzo mi się podoba🍷

    Też to robiłam przed chwilą 😁😁😁 pij i nastawiaj się kochana na następny cykl, ten musi być Twój 🤞✊

    Olaola lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5528 5050

    Wysłany: 7 października 2021, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola wrote:
    Ivanka Twój avatar odzwierciedla to co właśnie robię, bardzo mi się podoba🍷

    No to na zdrowie 😊

    Olaola lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️93' & 🙋‍♂️91'

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 7 października 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    A masz jakąś dietę na tę anemię? Widzę w stopce, że zażywasz lek a jeśli byś chciała jakieś przepisy lub porady to jestem ❤.

    Ogólnie dziewczyny, jakbyście chciały przepisy na zdrowe dania z dużą zawartością białka i żelaza to służę pomocą. 😇😀

    Chętnie skorzystam ☺️

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • MałaMi* Autorytet
    Postów: 407 312

    Wysłany: 7 października 2021, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    Swanson polecał mi je ktoś tutaj kilka miesięcy temu, 500mg/kapsułka. :) zamawiałam na jakiejś internetowej aptece z odbiorem w zwykłej aptece.
    Dziękuję 🥰

    Izi lubi tę wiadomość

    2021 -Starania o pierwsze 👶🏻🥰
    19.02.2022- ⏸🥺🤰🏻
    22.02.2022- beta 3752,6💞🥺🥺
    24.02.2022- beta 7111,7 💞🥺😍
    28.02.2022- dzidzia 4,5mm, mamy ❤
    14.03.2022- dzidzia 17,1mm ❤
    13.04.2022- I prenatalne, dzidzia 6.67cm 🎀🤰🏻💞
    09.05.2022- babyBOY! 160g szczęścia💙
    01.06.2022- badania połówkowe 350g szczęścia 💙
    16.10.2022 - Ignacy 🥰♥️
    Cudzie trwaj! 🥰😊
    👰-24 PCOS? IO
    Fertistim, PregnaStart, Euthyrox 37.5, Glucophage,Wit.D, Wit.B12
    🤵-26 Fertistim, Wit.D, MACA, NAC, Q10, Wit.B12, Wit.C, Cynk, Selen
    4lata po 👰🤵
    👫+🐕
  • MałaMi* Autorytet
    Postów: 407 312

    Wysłany: 7 października 2021, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    A masz jakąś dietę na tę anemię? Widzę w stopce, że zażywasz lek a jeśli byś chciała jakieś przepisy lub porady to jestem ❤.

    Ogólnie dziewczyny, jakbyście chciały przepisy na zdrowe dania z dużą zawartością białka i żelaza to służę pomocą. 😇😀
    Ja tez z chęcią skorzystam 😊

    2021 -Starania o pierwsze 👶🏻🥰
    19.02.2022- ⏸🥺🤰🏻
    22.02.2022- beta 3752,6💞🥺🥺
    24.02.2022- beta 7111,7 💞🥺😍
    28.02.2022- dzidzia 4,5mm, mamy ❤
    14.03.2022- dzidzia 17,1mm ❤
    13.04.2022- I prenatalne, dzidzia 6.67cm 🎀🤰🏻💞
    09.05.2022- babyBOY! 160g szczęścia💙
    01.06.2022- badania połówkowe 350g szczęścia 💙
    16.10.2022 - Ignacy 🥰♥️
    Cudzie trwaj! 🥰😊
    👰-24 PCOS? IO
    Fertistim, PregnaStart, Euthyrox 37.5, Glucophage,Wit.D, Wit.B12
    🤵-26 Fertistim, Wit.D, MACA, NAC, Q10, Wit.B12, Wit.C, Cynk, Selen
    4lata po 👰🤵
    👫+🐕
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ