Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 🎃 w październiku fiku miku, latem bobas na kocyku 🎃
Odpowiedz

🎃 w październiku fiku miku, latem bobas na kocyku 🎃

Oceń ten wątek:
  • Kamczi Autorytet
    Postów: 467 963

    Wysłany: 10 października 2021, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Moja też była mocna od razu się pojawiła a nie po czasie 😊 mogę Ci pokazać jak moja wyglądała. 😊

    dav.jpg

    Ale trzymam mocno kciuki żeby Twoja była prawdziwa, nie wszystkich oszukuje 🤞✊

    Twoja też wyglądała obiecująco 😔
    Eeech, co za dziadostwo, wywalam to do kosza i bojkotuję Rossmanna 😒

    8cs o pierwsze 👶🏻🍀

    10.10 11dpo ⏸️❤️
    13.10 beta HCG 140,12 💫
    15.10 beta HCG 322,29 ✨
    21.10 beta HCG 4202,94 🌟
    03.11 6t3d mamy ❤️
    24.11 9t3d CRL 2.94cm, ❤️ 150
    04.12 10t6d CRL 4.25cm, ❤️ 147
    17.12 prenatalne: USG 👌🏻, Sanco: zdrowy synek 🧒🏻 💙
    27.12 CRL 9.38cm, ❤️ 147, 120g syna 🤭
    14.01 ❤️ 150, 201g
    8.02 połówkowe: prawidłowe 💙, 400g
    4.03 702g łobuza
    1.04 1266g klopsika 😊
    22.04 31t4d 1934g malucha
    13.05 34t4d 2751g WaFelka ❤️
    27.05 36t4d 3200g KartoFelka ❤️

    23.06.2022 19:49 3380g 55cm
    Feliks 😍

    3cs 🍀
    16.06.2024 12:14 3650g 54cm
    Emma 🌸
  • Portmama Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 października 2021, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Chcialam sie przywitać, bo jestem tu nowa. Liczę na to, że ten miesiąc bedzie szczęśliwy. U mnie juz 3 Aniołki i jeden synek 5 lat. Dzisiaj mam 15dc, miesiączki po ciążach gorzej niz nieregularne. W tym cyklu robilam testy owulacyjne. Mam nadzieje, ze się uda. Buziaki🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2021, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Portmama wrote:
    Witam. Chcialam sie przywitać, bo jestem tu nowa. Liczę na to, że ten miesiąc bedzie szczęśliwy. U mnie juz 3 Aniołki i jeden synek 5 lat. Dzisiaj mam 15dc, miesiączki po ciążach gorzej niz nieregularne. W tym cyklu robilam testy owulacyjne. Mam nadzieje, ze się uda. Buziaki🙂
    Strasznie mi przykro z powodu strat ,🥺
    Trzymam kciuki ✊✊

    Portmama lubi tę wiadomość

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5528 5050

    Wysłany: 10 października 2021, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamczi koniecznie powtorz inny test albo idz jutro na bete.

    Portmama witaj 😊

    Portmama lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️93' & 🙋‍♂️91'

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • MartiMarti Autorytet
    Postów: 1326 1755

    Wysłany: 10 października 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś testy owu pozytywne 😅… trzeba trochę poszaleć z mężem ❤️ Taka jestem ciekawa czy pękną oba pecherzyki i jak to będzie wyglądało z temperaturą…
    Wstawiam wam zdjęcie moich owulacyjnych od 10 dc..

    https://zapodaj.net/61ee85a7c73c3.jpg.html

    Ciężki dzisiaj dzień 😆 szkoda ze obowiązków nie ma żadnych w niedziele tylko leżeć można na kacu lekkim 😊 chociaż w sumie pasowałoby do kosciola iść ale chyba nie mam siły … a jak wasza niedziela mija ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2021, 13:11

    milam, paula876 lubią tę wiadomość

    2018 - ciąża pozamaciczna , usunięcie jajowodu
    2019 -👰🏼‍♀️🤵🏻
    2020- 😭
    2021-😭

    Po 4 cieżkich latach stał się cud i urodziłam synka
    2022- 👶🏼 25.08.2022

    2023- sierpień zaczynamy starania o drugiego bobaska. Mam wielką nadzieję że uda się 🙏🏼

    On 🧑🏻 42l
    Badania nasienia idealne.

    Ona👩🏼 29l
    Insulinooporność, policystyczne jajniki ,brak jednego jajowodu.
    Badania; tarczyca,cukier -ok
    insulina - wysoka
    prolaktyna-ok
    wedlug lekarza , nic tylko zachodzić :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2021, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartiMarti wrote:
    U mnie dziś testy owu pozytywne 😅… trzeba trochę poszaleć z mężem ❤️ Taka jestem ciekawa czy pękną oba pecherzyki i jak to będzie wyglądało z temperaturą…
    Wstawiam wam zdjęcie moich owulacyjnych od 10 dc..

    https://zapodaj.net/61ee85a7c73c3.jpg.html

    Ciężki dzisiaj dzień 😆 szkoda ze obowiązków nie ma żadnych w niedziele tylko leżeć można na kacu lekkim 😊 chociaż w sumie pasowałoby do kosciola iść ale chyba nie mam siły … a jak wasza niedziela mija ?
    Ale ładne pozytywy 😊

    MartiMarti lubi tę wiadomość

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 10 października 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartiMarti wrote:
    U mnie dziś testy owu pozytywne 😅… trzeba trochę poszaleć z mężem ❤️ Taka jestem ciekawa czy pękną oba pecherzyki i jak to będzie wyglądało z temperaturą…
    Wstawiam wam zdjęcie moich owulacyjnych od 10 dc..

    https://zapodaj.net/61ee85a7c73c3.jpg.html

    Ciężki dzisiaj dzień 😆 szkoda ze obowiązków nie ma żadnych w niedziele tylko leżeć można na kacu lekkim 😊 chociaż w sumie pasowałoby do kosciola iść ale chyba nie mam siły … a jak wasza niedziela mija ?

    Do dzieła 😁 my nie próżnowaliśmy w tym cyklu 😂

    MartiMarti lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 10 października 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamczi wrote:
    No właśnie dlatego jestem ostrożna.
    Ale na żywo jest taka mocna, że aż ciężko wierzyć, że to fejk 😒
    Natomiast znając Wasze historie stąd też jestem daleka od cieszenia się i ustawiania suwaczka 😜
    No nic, jutro jeszcze powtórzę tym Facellakiem ostatnim co mam w domu i zakupię na pojutrze już coś innego 🙂 Albo skończę na betę dla spokoju ducha 🤭

    Jak cos to facelle ale paskowe sa spoko, duzo dziewczyn mowilo, że nie oszukuja i mnie tez nie oszukały 😁

    Mimo wszystko to, że wyszla Ci kreska nie oznacza, że to od razu oszukaniec. Nie ma sie co porównywać do innych i od razu myśleć że nic z tego. To że kogoś oszukuja, nie oznacza od razu że beda wszystkich po kolei. Jest tu wiele kobiet, które robiły te same testy i mimo wszystko są w ciąży. Także głowa do góry i powtórz jeszcze jutro dla pewności, a jak dalej bedzie to samo to możesz zrobić inny. Pamiętaj tylko, że beta podwaja sie co 2 dni także jeśli jutro zrobisz test to moze on wcale nie ściemnieć aż tak żeby byla widoczna mocna różnica

    Kamczi, Gosiaczkova lubią tę wiadomość

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 10 października 2021, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartiMarti wrote:
    U mnie dziś testy owu pozytywne 😅… trzeba trochę poszaleć z mężem ❤️ Taka jestem ciekawa czy pękną oba pecherzyki i jak to będzie wyglądało z temperaturą…
    Wstawiam wam zdjęcie moich owulacyjnych od 10 dc..

    https://zapodaj.net/61ee85a7c73c3.jpg.html

    Ciężki dzisiaj dzień 😆 szkoda ze obowiązków nie ma żadnych w niedziele tylko leżeć można na kacu lekkim 😊 chociaż w sumie pasowałoby do kosciola iść ale chyba nie mam siły … a jak wasza niedziela mija ?

    A ten na prawym juz Ci pękł czy jeszcze nie? Bo pamiętam, że 4 dni temu mialas juz 18 mm chyba na nim 😋

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2021, 14:02

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 10 października 2021, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Jak cos to facelle ale paskowe sa spoko, duzo dziewczyn mowilo, że nie oszukuja i mnie tez nie oszukały 😁

    Mimo wszystko to, że wyszla Ci kreska nie oznacza, że to od razu oszukaniec. Nie ma sie co porównywać do innych i od razu myśleć że nic z tego. To że kogoś oszukuja, nie oznacza od razu że beda wszystkich po kolei. Jest tu wiele kobiet, które robiły te same testy i mimo wszystko są w ciąży. Także głowa do góry i powtórz jeszcze jutro dla pewności, a jak dalej bedzie to samo to możesz zrobić inny. Pamiętaj tylko, że beta podwaja sie co 2 dni także jeśli jutro zrobisz test to moze on wcale nie ściemnieć aż tak żeby byla widoczna mocna różnica

    Oczywiście zgadzam się - napisałam, że nie wszystkie dziewczyny te testy oszukują 😊 i najlepiej zrobić inny test żeby sprawdzić czy jest prawdziwy i cieszyć się tą drugą kreską a nie zamartwiać czy to oszukaniec 😊

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2346 4300

    Wysłany: 10 października 2021, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamczi może i często oszukuje ten facelle, ale powiem Ci, że ja go teraz robiłam na początku też i była mniej więcej taka kreska. Poza ciążą wychodziła zawsze mniej różowa.

    KaJa przykro mi, że test biały..ale trzymam dalej kciuki

    Ogusia, Gravity ✊

    Gravity, Kamczi lubią tę wiadomość

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3407 2349

    Wysłany: 10 października 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzlo wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was może coś polecić na trądzik w ciąży? 😖
    Z tym dziadostwem zmagam się już pare dobrych lat jak i nie kilkanaście 😭 przed 1 ciążą brałam izotek, który pomógł na chwilę! Pózniej w ciąży znowu była masakra i tak od tego czasu w sumie mam ciągle to gówno na twarzy 🤬 a teraz jakoś od miesiąca mam masakrę co chwile coś wychodzi + mi zostają czerwone plamy/blizny po nich 😭
    Już nie wiem jak sobie pomóc.
    effeclar do mycia buzi :) żel oczyszczający, taki w niebieskim opakowaniu z biała pompką :)

    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3407 2349

    Wysłany: 10 października 2021, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym już 10 dpo 😂 Znowu czas się dłuży :P

    age.png
  • MartiMarti Autorytet
    Postów: 1326 1755

    Wysłany: 10 października 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    A ten na prawym juz Ci pękł czy jeszcze nie? Bo pamiętam, że 4 dni temu mialas juz 18 mm chyba na nim 😋

    Nie , robiłam testy owu od wizyty i dopiero dziś pozytyw 😊 sama ginekolog powiedziała ze dopiero za 3-4 dni oba będą wystarczająco dojrzałe żeby pęknąć i nie pomyliła się 😆 sumie to dobrze bo ten z lewego jajnika sobie mógł dojrzeć bo był 13 mm ;) poza tym endometrium miałam 7,5 tylko w 9 dc i mówiła ze sobie jeszcze podrośnie przez te dni ;) zobaczymy teraz kiedy skoczy temperatura ale wszystko się zgadza sluz płodny mam od 3 dni temperatura idzie mi w dół zawsze przed owulacja i dzisiaj już czuje raz jeden jajnik raz drugi .. .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2021, 14:29

    2018 - ciąża pozamaciczna , usunięcie jajowodu
    2019 -👰🏼‍♀️🤵🏻
    2020- 😭
    2021-😭

    Po 4 cieżkich latach stał się cud i urodziłam synka
    2022- 👶🏼 25.08.2022

    2023- sierpień zaczynamy starania o drugiego bobaska. Mam wielką nadzieję że uda się 🙏🏼

    On 🧑🏻 42l
    Badania nasienia idealne.

    Ona👩🏼 29l
    Insulinooporność, policystyczne jajniki ,brak jednego jajowodu.
    Badania; tarczyca,cukier -ok
    insulina - wysoka
    prolaktyna-ok
    wedlug lekarza , nic tylko zachodzić :)
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 10 października 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Do dzieła 😁 my nie próżnowaliśmy w tym cyklu 😂

    A żeby nie być gołosłowną bo apka mi znów przesunęła owulke to dla pewności jeszcze raz 😂

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 10 października 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    effeclar do mycia buzi :) żel oczyszczający, taki w niebieskim opakowaniu z biała pompką :)

    Kiedy już go używałam! Chyba wszystko co możliwe do cery trądzikowej 😂 od dermo żeli po kremy i maści 🤬 chyba jestem skazana na trądzik do starości 😂

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 10 października 2021, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie 🤔

    F9817-B02-2-E3-A-4151-90-DB-83958-A933-AE6.png
    gettinimage

    Wiecie, że od 1 ciąży już zapomniałam jak to się liczyło. Jak to jest? Aplikacja pokazuje mi, że jestem w 5tc, a szwaczek 4t1d 🤔 więc jak to jest?

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2346 4300

    Wysłany: 10 października 2021, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzlo wrote:
    Mam pytanie 🤔

    F9817-B02-2-E3-A-4151-90-DB-83958-A933-AE6.png
    gettinimage

    Wiecie, że od 1 ciąży już zapomniałam jak to się liczyło. Jak to jest? Aplikacja pokazuje mi, że jestem w 5tc, a szwaczek 4t1d 🤔 więc jak to jest?
    To apka belly? Większość dziewczyn mówi, że to 5 tc ale w szpitalu i lekarze będą liczyć skończone tygodnie,czyli 4

    Zuzlo lubi tę wiadomość

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 10 października 2021, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati94 wrote:
    To apka belly? Większość dziewczyn mówi, że to 5 tc ale w szpitalu i lekarze będą liczyć skończone tygodnie,czyli 4

    Aplikacja HAPPY BABY 😜

    Nie wiem właśnie na co patrzeć pod względem umówienia się na wizytę do ginekologa czy na to, że jest 5 czy 4 😂 bo chciałabym iść tak pomiędzy 6, a 7 😀

    Nati94 lubi tę wiadomość

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 10 października 2021, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzlo wrote:
    Aplikacja HAPPY BABY 😜

    Nie wiem właśnie na co patrzeć pod względem umówienia się na wizytę do ginekologa czy na to, że jest 5 czy 4 😂 bo chciałabym iść tak pomiędzy 6, a 7 😀

    4+1 to 5 tydzień ciąży 😉 pierwszy dzień 5 tygodnia, czyli 4 tygodnie plus 1 dzień 🤪

    Zuzlo , Itka lubią tę wiadomość

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ