Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 🎃 w październiku fiku miku, latem bobas na kocyku 🎃
Odpowiedz

🎃 w październiku fiku miku, latem bobas na kocyku 🎃

Oceń ten wątek:
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2391 2240

    Wysłany: 12 października 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubicie kreseczki, to wrzucam Wam mojego owulaka z dziś 🤣🤣https://ibb.co/MMvv7Ff
    Chyba pozytywny 🙂

    abrakadabra, nick nieaktualny, Marti1984, MałaMi*, Miisia94, paula876, a.ky.ska, karm3lka, Paulina1106 lubią tę wiadomość

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13541 18069

    Wysłany: 12 października 2021, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    Lubicie kreseczki, to wrzucam Wam mojego owulaka z dziś 🤣🤣https://ibb.co/MMvv7Ff
    Chyba pozytywny 🙂

    Nie chyba, do boju 💪

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2391 2240

    Wysłany: 12 października 2021, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Nie chyba, do boju 💪
    Chętnie, ale w tej chwili nie mam z kim 🤣🤣 do późnego wieczora trzeba poczekać.

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • masłenka Nowa
    Postów: 3 7

    Wysłany: 12 października 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti1984 wrote:
    Dziewczyny, ja Was przeczytałam i w ogóle i Celina trzymam za Ciebie kciuki, Bubu Ty wiesz, KaJa prawko i beta do załatwienia. Za wszystkie trzymam kciukasy, ale wiecie co...

    To oficjalne!

    Jestem w ciąży!! Byłam dziś na usg, zarodek ma całe pokażę 18 mm, ale wiecie co?? Był owidac echo serduszka ❤️❤️❤️ najpierw było widać echo, potem zarodek 😂 ale jest, pęcherzyk niczego sobie bo 20 mm, więc ma miejsce na wszystko. Pęcherzyk żółtkowy też spoko, bo 4 mm. Więc oficjalnie i z pełną odpowiedzialnością rozsyłam Wam wszystkim bez wyjątku ciążowe wiruski 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠 Dla każdej ile chce ❤️ wybaczcie, musiałam 🤷‍♀️


    Super🥳 gratulacje!

  • Gravity Autorytet
    Postów: 1153 2148

    Wysłany: 12 października 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    Laski, weźcie mnie trzymajcie. Jestem taka 🤬. Trochę już ochłonęłam. Jak mnie denerwuje polska służba zdrowia... Pobieranie krwi miało być od 7, zaczęły z kawką w ręku i wielką łaską od 7:30. O 8 wyszła pielęgniarka, że serwery padły i pobieranie krwi najwcześniej od 9:00. 🤬 Człowiek od 6:30 siedział w kolejce, kuźwa.

    Jutro znów muszę iść. 😖
    O matko, współczuję, masa czekania 😟

    age.png

    Starania od 11.2020

    👩 35l 👨40l

    06.21 💔 cb
    10.21 💔 cp (metotreksat)

    03.2022 HSG - lewy jajowód niedrożny, prawy - światło jajowodu ograniczone
    06.2022 laparoskopia - oba jajowody drożne

    06.22 cb 💔
    07.22 cb 💔

    25.09 ⏸
    27.09 beta 68,6 prog 71
    29.09 beta 231
    01.10 beta 756 prog 55,8
    13.10 3,8mm Okruszka z ❤ Cudzie trwaj 🌈
    03.11 2,2cm cudnego Bąbelka🥰
    28.11 USG prenatalne 6,2cm Dzidziulka, ryzyka niskie 🥳
    13.01 300g chłopaczka 😊❤
    17.02 720g Marcelka 😍
    22.03 1430g Kluseczka 🤯
    06.04 1780g Misiaczka 🐻
    11.05 3145g Pączusia 😳

    06.06.2023 nasz tęczowy synek jest już z nami 😌 - 3680g, 56cm Miłości
  • myszajda Autorytet
    Postów: 355 577

    Wysłany: 12 października 2021, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti1984 wrote:
    Dziewczyny, ja Was przeczytałam i w ogóle i Celina trzymam za Ciebie kciuki, Bubu Ty wiesz, KaJa prawko i beta do załatwienia. Za wszystkie trzymam kciukasy, ale wiecie co...

    To oficjalne!

    Jestem w ciąży!! Byłam dziś na usg, zarodek ma całe pokażę 18 mm, ale wiecie co?? Był owidac echo serduszka ❤️❤️❤️ najpierw było widać echo, potem zarodek 😂 ale jest, pęcherzyk niczego sobie bo 20 mm, więc ma miejsce na wszystko. Pęcherzyk żółtkowy też spoko, bo 4 mm. Więc oficjalnie i z pełną odpowiedzialnością rozsyłam Wam wszystkim bez wyjątku ciążowe wiruski 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠 Dla każdej ile chce ❤️ wybaczcie, musiałam 🤷‍♀️

    gratulacje 🥳🥳🥳🥳🥳

    💁‍♀️ 27
    💁‍♂️ 31
    ______________
    05.2021 💔 8 tc- poronienie zatrzymane
    06.2021 laparotomia- usunięcie torbieli, jajowodu i fragmentu jajnika
    ______________
    04.11.21 ⏸️
    12 dpo- beta 78,9
    15 dpo- beta 282,1 🥰
    24.11- 6+1, bijące serduszko❤️
    13.11- crl 2,43 cm ❤️
    22.12- crl 3,95 cm ❤️
    03.01- prenatalne- synek 💙
    19.01- 110 gramów szczęścia 🥰
    15.02- 250 gramów 🥰
    01.03- połówkowe 🤞🍀

    2nn3vfxm1vo7yhz1.png
  • Mel11 Autorytet
    Postów: 1057 978

    Wysłany: 12 października 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    O kuwa 😳 a może to bliźniaki?
    Gratuluję! 😍

    Niech będą i bliźniaki oby tylko zdrowe 😁😍

    Ultra-Dżasta, Mamma-mia, Gosiaczkova lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2020

    06.2021- CB 💔

    2CS: lametta+ovitrelle+duphaston

    💙04.10.2021 ⏸
    💚05.10.2021 beta: 142,99
    💛07.10.2021 beta: 426,14
    🧡12.10.2021 beta: 4422,36
    ❤️05.11.2021 mały człowiek mierzy 2,11 cm
    💜03.12.2021 bobas ma już 6,59 cm
    💖07.01.2022 raczej dziewczynka 👧🏼 198g.
    🤍04.02.2022 dziewczyneczka waży już 409g.
    💛25.02.2022 683g.
    💚18.03.2022 1kg bobasa
    🧡08.04.2022 1529g
    💙25.04.2022 1926g kluseczki
    💜13.05.2022 2369g
    ❤️27.05.2022 2800g
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13541 18069

    Wysłany: 12 października 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    Chętnie, ale w tej chwili nie mam z kim 🤣🤣 do późnego wieczora trzeba poczekać.

    Najważniejsze, żeby była ochota a późny wieczór też jest super opcją! 😊 Masz trochę czasu od tego pozytywa 😊

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Gravity Autorytet
    Postów: 1153 2148

    Wysłany: 12 października 2021, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel11 wrote:
    Pisałam wczoraj ze beta dzisiejsza będzie może 800-900😂
    Odebrałam wynik: 4422,36 🎉
    Ale cudnie!
    Może tam faktycznie siedzą dwie fasolki 🥰

    Mel11 lubi tę wiadomość

    age.png

    Starania od 11.2020

    👩 35l 👨40l

    06.21 💔 cb
    10.21 💔 cp (metotreksat)

    03.2022 HSG - lewy jajowód niedrożny, prawy - światło jajowodu ograniczone
    06.2022 laparoskopia - oba jajowody drożne

    06.22 cb 💔
    07.22 cb 💔

    25.09 ⏸
    27.09 beta 68,6 prog 71
    29.09 beta 231
    01.10 beta 756 prog 55,8
    13.10 3,8mm Okruszka z ❤ Cudzie trwaj 🌈
    03.11 2,2cm cudnego Bąbelka🥰
    28.11 USG prenatalne 6,2cm Dzidziulka, ryzyka niskie 🥳
    13.01 300g chłopaczka 😊❤
    17.02 720g Marcelka 😍
    22.03 1430g Kluseczka 🤯
    06.04 1780g Misiaczka 🐻
    11.05 3145g Pączusia 😳

    06.06.2023 nasz tęczowy synek jest już z nami 😌 - 3680g, 56cm Miłości
  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2346 4300

    Wysłany: 12 października 2021, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti1984 wrote:
    Dziewczyny, ja Was przeczytałam i w ogóle i Celina trzymam za Ciebie kciuki, Bubu Ty wiesz, KaJa prawko i beta do załatwienia. Za wszystkie trzymam kciukasy, ale wiecie co...

    To oficjalne!

    Jestem w ciąży!! Byłam dziś na usg, zarodek ma całe pokażę 18 mm, ale wiecie co?? Był owidac echo serduszka ❤️❤️❤️ najpierw było widać echo, potem zarodek 😂 ale jest, pęcherzyk niczego sobie bo 20 mm, więc ma miejsce na wszystko. Pęcherzyk żółtkowy też spoko, bo 4 mm. Więc oficjalnie i z pełną odpowiedzialnością rozsyłam Wam wszystkim bez wyjątku ciążowe wiruski 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠 Dla każdej ile chce ❤️ wybaczcie, musiałam 🤷‍♀️
    Marti❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2346 4300

    Wysłany: 12 października 2021, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel, jaki przyrost ładny 😍
    Dziewczyny kciuki za bety i testy, niech ciemnieją a bety rosną 😍

    Mel11 lubi tę wiadomość

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 12 października 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti1984 wrote:
    Dziewczyny, ja Was przeczytałam i w ogóle i Celina trzymam za Ciebie kciuki, Bubu Ty wiesz, KaJa prawko i beta do załatwienia. Za wszystkie trzymam kciukasy, ale wiecie co...

    To oficjalne!

    Jestem w ciąży!! Byłam dziś na usg, zarodek ma całe pokażę 18 mm, ale wiecie co?? Był owidac echo serduszka ❤️❤️❤️ najpierw było widać echo, potem zarodek 😂 ale jest, pęcherzyk niczego sobie bo 20 mm, więc ma miejsce na wszystko. Pęcherzyk żółtkowy też spoko, bo 4 mm. Więc oficjalnie i z pełną odpowiedzialnością rozsyłam Wam wszystkim bez wyjątku ciążowe wiruski 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠 Dla każdej ile chce ❤️ wybaczcie, musiałam 🤷‍♀️

    No i sie popłakałam w autobusie😂 cudowne nowiny😍 rośnijcie zdrowo❤, byle nie za szybko bo masz mi sesje robić😆😅

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2021, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti1984 wrote:
    Dziewczyny, ja Was przeczytałam i w ogóle i Celina trzymam za Ciebie kciuki, Bubu Ty wiesz, KaJa prawko i beta do załatwienia. Za wszystkie trzymam kciukasy, ale wiecie co...

    To oficjalne!

    Jestem w ciąży!! Byłam dziś na usg, zarodek ma całe pokażę 18 mm, ale wiecie co?? Był owidac echo serduszka ❤️❤️❤️ najpierw było widać echo, potem zarodek 😂 ale jest, pęcherzyk niczego sobie bo 20 mm, więc ma miejsce na wszystko. Pęcherzyk żółtkowy też spoko, bo 4 mm. Więc oficjalnie i z pełną odpowiedzialnością rozsyłam Wam wszystkim bez wyjątku ciążowe wiruski 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠 Dla każdej ile chce ❤️ wybaczcie, musiałam 🤷‍♀️

    Ogromne gratulacjeeee! ❤️❤️❤️ Rośnijcie zdrowo🥳
    A wiruski biorę bez gadania🙈

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 12 października 2021, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel, to chyba naprawde bliźniaki bo przyrost ogroomny😍😍❤ Gratuluje o leć na usg😁

    Mel11 lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Olaola Autorytet
    Postów: 1487 1006

    Wysłany: 12 października 2021, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel tak ja wczoraj pisałam o AMH :-) Dzięki!
    Bubu zobaczysz poprawicie nasienie! Nie martw się :-)
    Wiem, że jest trudniej jak są obniżone parametry, ale dziewczyny zachodziły w ciążę przy morfologii 0% więc warto próbować działać mocno w międzyczasie :-)

    age.png

    Starania od kwietnia 2021--> udało się kwiecień 2022!
    Hsg --> prawy jajowód niedrożny --> sHSG w styczniu - udrożniony. Stymulacja Clo od stycznia do kwietnia
    21.04 - wyraźny cień 😲
    22.04 - (10 dpo) ⏸️ 🌸🌸🌸🙂
    16.05 - dzidzia ma 8 mm ❤️ 122
    27.05 - dzidzia ma 1.6 cm
    23.06 - dzidzia ma 5.91 cm, ❤️165, USG i pappa - wszystko w porządku🥰
    13.07 - zdrowy chłopiec (Nifty)
    14.07 - mały waży 140 g
    18.08 - maluch waży 360g
    22.09 - 762 g maluszka - Julian? ❤️
    10.11 - 2050 g "maluszka" :-)
    28.2022 Julian na świecie 3340g ❤️❤️
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 12 października 2021, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    No i sie popłakałam w autobusie😂 cudowne nowiny😍 rośnijcie zdrowo❤, byle nie za szybko bo masz mi sesje robić😆😅

    Spoko, wybiorę miejsce, żeby było z górki, a potem się taczki ogarnie 😂😂😂

    KaJa lubi tę wiadomość

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 12 października 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel11 wrote:
    Niech będą i bliźniaki oby tylko zdrowe 😁😍

    No bliźniaki to by było coś 🤞🤞🤞🤞

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2391 2240

    Wysłany: 12 października 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Najważniejsze, żeby była ochota a późny wieczór też jest super opcją! 😊 Masz trochę czasu od tego pozytywa 😊
    Pewnie to jest najważniejsze ❤️❤️

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2391 2240

    Wysłany: 12 października 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti1984 gratulacje ❤️❤️

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13541 18069

    Wysłany: 12 października 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa i Marti1984 przyjadę zobaczyć dwie ciężarówki - jedna robiąca zdjęcia a druga pozująca 😁 to będzie zacny widok 😁 szczególnie jak Marti będzie chciała przykucnąć do jakiegoś ujęcia 😁😁😁

    Mel11, Zuzlo , Gosiaczkova lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ