X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W STYCZNIU NAPEWNO SIĘ UDA , :) WSPIERAMY , RADZIMY I PLOTKUJEMY
Odpowiedz

W STYCZNIU NAPEWNO SIĘ UDA , :) WSPIERAMY , RADZIMY I PLOTKUJEMY

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Angelaa Autorytet
    Postów: 451 625

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    POSTANOWIŁAM ZAŁOZYĆ NOWY TEMAT , DLA DZIEWCZYN KTÓRE CHCĄ PODZIELIĆ SIĘ INFORMACJAMI O WASZYCH STARANIACH PROBLEMACH Z ZAJŚCIEM I O PIERDOŁACH

    km5se6ydozmkg5fc.png
  • Angelaa Autorytet
    Postów: 451 625

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KILKA SŁÓW O SOBIE , STARMY SIĘ Z MĘŻEM 4 CYKL , NIESTETY JAK DOTĄD NICI Z TEGO , CHORUJE NA NIEDOCZYNNOSC TARCZYCY , W STYCZNIU KOLEJNA PRÓBA W CHWILI OBECNEJ TESTUJE , OWULKE POWINNAM MIEĆ 4 STYCZNIA WIĘC JUZ OD WCZORAJ Z MĘZULKIEM MOCNO SIĘ PRZYTULAMY , OD TEGO CYKLU MOJA GINEKOLOG POLECŁA MI ŻEBY BRAŁA FEMIBION NATAL PLUS DLA STARAJĄCH SIĘ ORAZ OLEJ W WIESIOŁKA NA POPRAWĘ SLUZU A MOJEMU MĘŻULKOWI KUPIŁAM ANDROWIT DOKTORKA MÓWIŁA ŻE TO BARDZO DOBRY SPECYFIK POPRAWIAJĄCY PŁODNOŚĆ PODNOSI JAKOŚĆ SPERMY I WOGÓLE CHWALI BARDZO .

    km5se6ydozmkg5fc.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2018, 09:13

    zAgatka lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Angela.Rowniez mysle ze jak są juz styczniowe wątki wiec tam również można poradzić pospierać i poplotkować...pozdrawiam:)

    3i49tgf6plfmlliy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ