Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W walentynki były hece ❤️ więc na betę w marcu lecę 🏃🏻‍♀️
Odpowiedz

W walentynki były hece ❤️ więc na betę w marcu lecę 🏃🏻‍♀️

Oceń ten wątek:
  • PaulinaNnn Autorytet
    Postów: 267 507

    Wysłany: 15 marca 2025, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nadal nie wyłapałam Piku. 🤦 miałam takie plany by iść 7dpo zbadać progesteron a nawet nie wiem kiedy mogła być ta owulacja. Dobrze że przynajmniej we wtorek ginekolog to może powie coś ciekawego.

    A odnośnie palenia to mój mąż rzucił w lipcu z dnia na dzień, twierdzi że to jest w głowie. chociaż nie był jakimś mega nałogowym palaczem, a ja w grudniu. Nooo ale palę IQOS… nie dużo ale jednak gdzieś ciągnie człowieka….

    Monnie lubi tę wiadomość

    💃🏻31
    🤵‍♂️33

    4cs - na luzie, spontanicznie
    3cs - testy owulacyjne, suplementy
    31.03 🥰 II 🥰 12 dpo
    Progesteron- 11.90 ng/ml -> 10.80 ng/ml
    31.03 -33.60 mlU/ml
    02.04- 111.00 mlU/ml
    04.04- 326.00 mlU/ml
    07.04- 834.00 mlU/ml
    16.04- 11410.00 mlU/ml
    02.05- dwa serduszka 💞
    30.05- prenatalne - ok 👌🏾

    „Moje nadzieje nie zawsze się spełniają, ale zawsze mam nadzieję" 🤍
    preg.png
  • Default.owa Autorytet
    Postów: 371 866

    Wysłany: 15 marca 2025, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onalola wrote:
    Trzymam kciuki !Piękna krecha!! A kiedy zazywczaj masz owu ? Pytam z ciekawości, bo też brałam w tym cyklu NAC i inozytol i owu miałam w 9 dc :D

    Zwykle przy moich cyklach 25-27 miałam owu około 13 dnia.
    Więc ten 10 dzień to dość wcześnie patrząc na moje poprzednie. Ale może ta mieszanka zaczęła działać. Od zeszłego miesiąca też zaczęłam brać castagnus - mniszek lekarski - i progesteron od 16 do 25 dnia cyklu, może to też pomogło.

    🧑🏻‍🦲 34 👩🏽 30 🐶 4

    Starania od VII 2024

    4 cs
    ⏸️ 10.10
    💔 08.11 Nasza iskierka 🩵

    2 cs
    ⏸️ 14.03
    💔 02.05 Nasz kochany chłopiec 🩵

    2 cs
    ⏸️ 22.08
    💔 26.11 Nasz chłopczyk zgasł w 14 tc 🩵

    👩🏻‍🦲 Morfologia 0% -> 2%
    Fragmentacja DNA 8%
    Kariotyp ✅️

    👩🏽 Hashimoto -> Euthyrox 112
    Kariotyp ✅️
    Hormony wszelkiej maści ✅️
    Morfologia ✅️
    🟠 Mutacja c.3980A>G p.(His1327Arg) w układzie heterozygotycznym
    🟠 Genotyp heterozygotyczny 4G/5G polimorfizmu w genie SERPINE1
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2556 3459

    Wysłany: 15 marca 2025, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder wrote:
    Jak ja to rozumiem 🙈 teraz tyle czytam o wszystkich aspektach starania się, że pewnie mogłabym zdać jakiś sprawdzian z biologii 😂😂

    U mnie z kolei nigdy nie było bolesnych piersi przed okresem, natomiast dzisiaj zauważyłam dyskomfort przy pachach i dość mocno uwidoczniły się żyłki. Staram się nie nakręcać, bo to dopiero 5/6dpo, ale wiadomo, że staraczkowy brain już podskakuje z podjarki 😂
    Ja też nigdy nie czułam piersi przed okresem, ale odkąd się staramy to zaczęłam je czuć 😂

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2025, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Ja też nigdy nie czułam piersi przed okresem, ale odkąd się staramy to zaczęłam je czuć 😂
    A to ja do tej pory nawet przy staraniach nie. Najwyraźniej do teraz 😩 ale nie umiem wyłączyć wewnętrznego detektywa totalnie.

    Loraa lubi tę wiadomość

  • onalola Autorytet
    Postów: 1496 828

    Wysłany: 15 marca 2025, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Default.owa wrote:
    Zwykle przy moich cyklach 25-27 miałam owu około 13 dnia.
    Więc ten 10 dzień to dość wcześnie patrząc na moje poprzednie. Ale może ta mieszanka zaczęła działać. Od zeszłego miesiąca też zaczęłam brać castagnus - mniszek lekarski - i progesteron od 16 do 25 dnia cyklu, może to też pomogło.

    No to całkiem cykle podobne 😅 a miałaś wcześniej problemy z progesteronem?

    2 cs 11/24 cb 💔

    12/25 cb 💔 1 CS po drożności

    03/26 ⏸️❤️ 🙌 neoparin od owu
    10 dpo beta 50
    12 dpo beta 135
    14 dpo beta 356

    02.04 pęcherzyk w macicy


    Pregna start , pregna DHA, Wit D 2000j, Magnez , inozytol
    5-9 DC lametta, orvitrell
    20.11 drożność jajowodów cykl stop ->prawy pięknie drożny, lewy było ciężko ale sól przepłynęła.

    prawy jajnik torbiel endometrialna ok 18mm od lutego bez zmian na wielkości
    AMH 09.25 0.42

    👨
    Obniżona ruchliwość , morfologia 2%, agregacja..
    Worek supli -> luty 2026 mega poprawa, morfologia wciąż 2%
  • Default.owa Autorytet
    Postów: 371 866

    Wysłany: 15 marca 2025, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onalola wrote:
    No to całkiem cykle podobne 😅 a miałaś wcześniej problemy z progesteronem?
    Według pani doktor - progesteron w normie, ale mógłby być wyższy. Z prolaktyną było odwrotnie, w normie, ale mogłaby być niższa. Dlatego dostałam dupka i castagnus.

    Po pierwszym poronieniu wykryto też u mnie insulinooporność, na szczęście szybko zadziałałam z endokrynolog i na ten moment regres. Metformine dalej biorę, może to też pomaga.

    Do tego magne B6 forte, witaminka C, omega, prenatal..

    W każdym razie brałam dużo supli i leków.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2025, 21:22

    🧑🏻‍🦲 34 👩🏽 30 🐶 4

    Starania od VII 2024

    4 cs
    ⏸️ 10.10
    💔 08.11 Nasza iskierka 🩵

    2 cs
    ⏸️ 14.03
    💔 02.05 Nasz kochany chłopiec 🩵

    2 cs
    ⏸️ 22.08
    💔 26.11 Nasz chłopczyk zgasł w 14 tc 🩵

    👩🏻‍🦲 Morfologia 0% -> 2%
    Fragmentacja DNA 8%
    Kariotyp ✅️

    👩🏽 Hashimoto -> Euthyrox 112
    Kariotyp ✅️
    Hormony wszelkiej maści ✅️
    Morfologia ✅️
    🟠 Mutacja c.3980A>G p.(His1327Arg) w układzie heterozygotycznym
    🟠 Genotyp heterozygotyczny 4G/5G polimorfizmu w genie SERPINE1
  • onalola Autorytet
    Postów: 1496 828

    Wysłany: 15 marca 2025, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też biorę jak na mnie aż za dużo.. 😅
    Czekam na rozwój sytuacji! 🤞

    Default.owa lubi tę wiadomość

    2 cs 11/24 cb 💔

    12/25 cb 💔 1 CS po drożności

    03/26 ⏸️❤️ 🙌 neoparin od owu
    10 dpo beta 50
    12 dpo beta 135
    14 dpo beta 356

    02.04 pęcherzyk w macicy


    Pregna start , pregna DHA, Wit D 2000j, Magnez , inozytol
    5-9 DC lametta, orvitrell
    20.11 drożność jajowodów cykl stop ->prawy pięknie drożny, lewy było ciężko ale sól przepłynęła.

    prawy jajnik torbiel endometrialna ok 18mm od lutego bez zmian na wielkości
    AMH 09.25 0.42

    👨
    Obniżona ruchliwość , morfologia 2%, agregacja..
    Worek supli -> luty 2026 mega poprawa, morfologia wciąż 2%
  • Default.owa Autorytet
    Postów: 371 866

    Wysłany: 15 marca 2025, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onalola wrote:
    Też biorę jak na mnie aż za dużo.. 😅
    Czekam na rozwój sytuacji! 🤞
    Też się zaczęłam martwić, że może przesadzam z tymi tabletkami - pojawił się nawet pojemniczek na leki 🙈 - ale wierzę, że to pomogło, oby tylko wszystko poszło dobrze. 🤞🏻

    Jutro oczywiście będę powtarzać test, by sprawdzić czy krecha ciemnieje. :D

    🧑🏻‍🦲 34 👩🏽 30 🐶 4

    Starania od VII 2024

    4 cs
    ⏸️ 10.10
    💔 08.11 Nasza iskierka 🩵

    2 cs
    ⏸️ 14.03
    💔 02.05 Nasz kochany chłopiec 🩵

    2 cs
    ⏸️ 22.08
    💔 26.11 Nasz chłopczyk zgasł w 14 tc 🩵

    👩🏻‍🦲 Morfologia 0% -> 2%
    Fragmentacja DNA 8%
    Kariotyp ✅️

    👩🏽 Hashimoto -> Euthyrox 112
    Kariotyp ✅️
    Hormony wszelkiej maści ✅️
    Morfologia ✅️
    🟠 Mutacja c.3980A>G p.(His1327Arg) w układzie heterozygotycznym
    🟠 Genotyp heterozygotyczny 4G/5G polimorfizmu w genie SERPINE1
  • onalola Autorytet
    Postów: 1496 828

    Wysłany: 15 marca 2025, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojemnik i u mnie już jest 🤣 rano wieczór

    Nie wiem czy jest sens sikania, kreska dość wyraźna, w poniedziałek i środa beta najlepiej chyba

    Default.owa lubi tę wiadomość

    2 cs 11/24 cb 💔

    12/25 cb 💔 1 CS po drożności

    03/26 ⏸️❤️ 🙌 neoparin od owu
    10 dpo beta 50
    12 dpo beta 135
    14 dpo beta 356

    02.04 pęcherzyk w macicy


    Pregna start , pregna DHA, Wit D 2000j, Magnez , inozytol
    5-9 DC lametta, orvitrell
    20.11 drożność jajowodów cykl stop ->prawy pięknie drożny, lewy było ciężko ale sól przepłynęła.

    prawy jajnik torbiel endometrialna ok 18mm od lutego bez zmian na wielkości
    AMH 09.25 0.42

    👨
    Obniżona ruchliwość , morfologia 2%, agregacja..
    Worek supli -> luty 2026 mega poprawa, morfologia wciąż 2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2025, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Default.owa wrote:
    Też się zaczęłam martwić, że może przesadzam z tymi tabletkami - pojawił się nawet pojemniczek na leki 🙈 - ale wierzę, że to pomogło, oby tylko wszystko poszło dobrze. 🤞🏻

    Jutro oczywiście będę powtarzać test, by sprawdzić czy krecha ciemnieje. :D
    Trzymamy kciuki za jutrzejszą krechę! 🤞🏻
    A bierzesz jakiś kompleksowy suplement typu Pregna? Czy raczej wszystko oddzielnie?

    Default.owa lubi tę wiadomość

  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 15 marca 2025, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Default.owa wrote:
    Ja w zeszłym cyklu miałam wszystkie książkowe objawy ciąży i co? Nico. Nawet mdłości miałam iść odrzucało mnie na zapach karmy mojego psa. Chwilę był bladziutki teścik. Może to był bio-chem? Beta nic nie wykazała.

    Ten miesiąc dorzuciłam do suplementacji inozytol i olej z wiesiołka. Owu przyszła bardziej wcześnie, bo 10 dnia cyklu. Na wyjeździe z mężem miałam plamkę krwi na bieliźnie. Z ciekawości w DPO 7 zrobiłam test I coś tam zamajaczyło. Zrobiłam na drugi dzień z porannego i kreska mocniejszą, ale dalej blada. Co ważne, mąż ją widział, więc mnie uspokoił, że sobie nie wmawiam. A dziś mamy to: https://zapodaj.net/plik-dhF5MKgoUr

    W poniedziałek lecę do laba, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Przy ostatniej ciąży wyszedł mega bladzioszek w 11 DPO i zakończyła się ona w 8 tygodniu.

    Wierzę, że to dobry znak i mocny zarodek. 🤞🏻
    Piękne kreseczki!! Gratulacje 😊
    Mogę cię wpisać na pierwszej stronie wątku na dzisiaj z pozytywnym testem? 🌷

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Default.owa Autorytet
    Postów: 371 866

    Wysłany: 15 marca 2025, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder wrote:
    Trzymamy kciuki za jutrzejszą krechę! 🤞🏻
    A bierzesz jakiś kompleksowy suplement typu Pregna? Czy raczej wszystko oddzielnie?

    Tak, brałam prenatal primo, zamówiłam teraz uno i jak tylko przyjdzie przerzucam się na niego - oczywiście jeśli beta poniedziałkowa to potwierdzi. :D
    White1 wrote:
    Piękne kreseczki!! Gratulacje 😊
    Mogę cię wpisać na pierwszej stronie wątku na dzisiaj z pozytywnym testem? 🌷

    Jak najbardziej, niech moc dwóch kreseczek rozchodzi się na inne. 🩵

    nick nieaktualny, White1, Marzycielka94, Motylek93 lubią tę wiadomość

    🧑🏻‍🦲 34 👩🏽 30 🐶 4

    Starania od VII 2024

    4 cs
    ⏸️ 10.10
    💔 08.11 Nasza iskierka 🩵

    2 cs
    ⏸️ 14.03
    💔 02.05 Nasz kochany chłopiec 🩵

    2 cs
    ⏸️ 22.08
    💔 26.11 Nasz chłopczyk zgasł w 14 tc 🩵

    👩🏻‍🦲 Morfologia 0% -> 2%
    Fragmentacja DNA 8%
    Kariotyp ✅️

    👩🏽 Hashimoto -> Euthyrox 112
    Kariotyp ✅️
    Hormony wszelkiej maści ✅️
    Morfologia ✅️
    🟠 Mutacja c.3980A>G p.(His1327Arg) w układzie heterozygotycznym
    🟠 Genotyp heterozygotyczny 4G/5G polimorfizmu w genie SERPINE1
  • onalola Autorytet
    Postów: 1496 828

    Wysłany: 15 marca 2025, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @White1 ja chyba będę testować w środę.. mimo, że nie mam dużych nadzieji, to jednak żebym miała pewność że mogę odłożyć luteinę i dupka skusze się siknąć
    Proszę o wpisanie :)

    White1, Belia lubią tę wiadomość

    2 cs 11/24 cb 💔

    12/25 cb 💔 1 CS po drożności

    03/26 ⏸️❤️ 🙌 neoparin od owu
    10 dpo beta 50
    12 dpo beta 135
    14 dpo beta 356

    02.04 pęcherzyk w macicy


    Pregna start , pregna DHA, Wit D 2000j, Magnez , inozytol
    5-9 DC lametta, orvitrell
    20.11 drożność jajowodów cykl stop ->prawy pięknie drożny, lewy było ciężko ale sól przepłynęła.

    prawy jajnik torbiel endometrialna ok 18mm od lutego bez zmian na wielkości
    AMH 09.25 0.42

    👨
    Obniżona ruchliwość , morfologia 2%, agregacja..
    Worek supli -> luty 2026 mega poprawa, morfologia wciąż 2%
  • Default.owa Autorytet
    Postów: 371 866

    Wysłany: 15 marca 2025, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onalola wrote:
    Pojemnik i u mnie już jest 🤣 rano wieczór

    Nie wiem czy jest sens sikania, kreska dość wyraźna, w poniedziałek i środa beta najlepiej chyba

    Z tyłu głowy mam to, że kreska już jest, nie ma co sikać.
    Ale w listopadzie straciłam ciążę i dla spokoju ducha i serca wolę sobie siknąć, potwierdzić, że ciemnieje i może jakoś dotrwam w poniedziałek do tej bety. 🩵🤞🏻

    W poniedziałek też idę na paznokcie, aż chyba sobie strzelę kolor baby blue, żeby manifestować. 🩵🤞🏻

    nick nieaktualny, Marzycielka94, onalola, Dżozu lubią tę wiadomość

    🧑🏻‍🦲 34 👩🏽 30 🐶 4

    Starania od VII 2024

    4 cs
    ⏸️ 10.10
    💔 08.11 Nasza iskierka 🩵

    2 cs
    ⏸️ 14.03
    💔 02.05 Nasz kochany chłopiec 🩵

    2 cs
    ⏸️ 22.08
    💔 26.11 Nasz chłopczyk zgasł w 14 tc 🩵

    👩🏻‍🦲 Morfologia 0% -> 2%
    Fragmentacja DNA 8%
    Kariotyp ✅️

    👩🏽 Hashimoto -> Euthyrox 112
    Kariotyp ✅️
    Hormony wszelkiej maści ✅️
    Morfologia ✅️
    🟠 Mutacja c.3980A>G p.(His1327Arg) w układzie heterozygotycznym
    🟠 Genotyp heterozygotyczny 4G/5G polimorfizmu w genie SERPINE1
  • Monnie Przyjaciółka
    Postów: 77 47

    Wysłany: 15 marca 2025, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Monnie, widzę, że też masz podwyższony testosteron. Robisz coś z nim na zbicie?

    Póki co nie - czekam co powie na to gin, a że względu na życiowe zawirowania najszybciej pewnie będę u lekarza w Invikcie. Widzę, że ty też masz powyżej zakresu, podobno Synevo zmieniło normy dopiero we wrześniu ub. r., wcześniej testosteron miałam ok, a przynajmniej nie zwrócił uwagi mojej endokrynolog 🤷‍♀️

    Co do rzucenia palenia: paliłam regularnie od 13 lat, ostatnie 4 - iqosa i po prostu stopniowo przyzwyczajałam głowę do myśli, że muszę to rzucić, bo trochę przypał mówić lekarzom o staraniach i jednocześnie się tym truć. Paliłam paczkę na dwa dni, ale zawsze. Szkoda mi też było na to kasy.

    30 października 2024 zapaliłam ostatni wkład, wyposażyłam się w desmoxan i elektryczny papieros bez nikotyny jako wsparcie. E-pety 0mg/ml paliłam przez jakieś 2 tygodnie, po 3 dniach został w samochodzie dla zabicia czasu przy staniu w korkach. Desmoxan brałam zgodnie z ulotką, ale po tygodniu zaczęłam się łapać na tym, że zapominam go brać. Zamiast przerwy na fajkę w pracy miałam przerwę na chupa-chupsa. Ważne jest też przygotować się mentalnie na trudny czas i że porażka to nic złego.
    21.12. Znalazłam opakowanie wkładów Delia z dwoma wkładami. Byłam po imprezie i coś mnie tknęło z ciekawości. Podładowałam iqosa i podgrzałam… myślałam że się 🤮🤮🤮🤮
    Od tamtej pory mam ochotę na dymka tylko jak czuję arbuzowego Glo, a tak papierosy mogłyby dla mnie nie istnieć.

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    👩🏼33 👨🏻31 🐕‍🦺 5
    Starania od XII 2023

    Ona:
    VI 2025
    Niedoczynność tarczycy:
    ⁉️TSH 2,17 µIU/ml Euthyrox 50/75 mg
    II 2025
    ✅ Estradiol 35,00 pg/ml
    ✅ FSH 7,56 U/l
    ✅ LH 7,71 IU/l
    ✅ PRL 391,0 µIU/ml
    ⁉️Testosteron 0,64 ng/ml
    ✅ Androstendion 1,15 ng/ml
    ✅ DHEA-S 270,0 µg/dl
    ✅ AMH 4,30 ng/ml
    ✅ Progesteron 7dpo 22,95 ng/ml

    ✅ jajowody obustronnie drożne

    ✅ X 2025 histeroskopia - usunięty polip endometrium, biopsja 🆗


    Zoloft 50mg, endoover

    On - analiza nasienia III 2025:
    Koncentracja 87,3 mln/ml
    Ruch progresywny 42%, całkowity 45,3%
    Morfologia 6%.
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 15 marca 2025, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monnie wrote:
    Póki co nie -...
    Ok, rozumiem! Też badania teraz robiłam prywatnie w synevo, nie sprawdzałam wcześniej testosteronu, więc nie wiem jak by to wyglądało przy poprzednich normach. Mam w przyszłym tygodniu gina, więc na pewno mu o tym powiem, chociaż nie wiem, czy to nie jest bardziej temat dla Endo. I zastanawiam się nad insulinoopornoscia, bo wiem, że często sie to wiąże z wyższym testosteronem, a takie objawy jak napady głodu, chęć na słodkie czy rozdrażnienie nie są mi obce

    Monnie lubi tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 15 marca 2025, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Default.owa wrote:
    Ja w zeszłym cyklu…
    Gratuluję, piękna kreseczka, nich się rozwija i prędko ciemnieje 🌷🌷❤️❤️

    Default.owa lubi tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2556 3459

    Wysłany: 15 marca 2025, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder wrote:
    A to ja do tej pory nawet przy staraniach nie. Najwyraźniej do teraz 😩 ale nie umiem wyłączyć wewnętrznego detektywa totalnie.
    Ja też! Dziś tak sobie pomyślałam, że fajnie byłoby móc skasować swoję wiedzę związaną z objawami ciążowymi na kilka miesięcy i tego wszystkiego nie analizować. Próbuje nie analizować, nie mierzyć temperatury, nie sprawdzać szyjki a i tak się w końcu łamie. Przez to bez testu już wiem, że w ciąży nie jestem :(

    Nadzieja32, Default.owa, nick nieaktualny, Marzycielka94, Marty.Na, Zosia667 lubią tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Default.owa Autorytet
    Postów: 371 866

    Wysłany: 15 marca 2025, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Ja też! Dziś tak sobie pomyślałam, że fajnie byłoby móc skasować swoję wiedzę związaną z objawami ciążowymi na kilka miesięcy i tego wszystkiego nie analizować. Próbuje nie analizować, nie mierzyć temperatury, nie sprawdzać szyjki a i tak się w końcu łamie. Przez to bez testu już wiem, że w ciąży nie jestem :(
    Doskonale Cię rozumiem. Mam dokładnie tak samo, mówię, że nie będę sprawdzać tego czy tego, a ostatecznie i tak to robię.🙈

    Loraa lubi tę wiadomość

    🧑🏻‍🦲 34 👩🏽 30 🐶 4

    Starania od VII 2024

    4 cs
    ⏸️ 10.10
    💔 08.11 Nasza iskierka 🩵

    2 cs
    ⏸️ 14.03
    💔 02.05 Nasz kochany chłopiec 🩵

    2 cs
    ⏸️ 22.08
    💔 26.11 Nasz chłopczyk zgasł w 14 tc 🩵

    👩🏻‍🦲 Morfologia 0% -> 2%
    Fragmentacja DNA 8%
    Kariotyp ✅️

    👩🏽 Hashimoto -> Euthyrox 112
    Kariotyp ✅️
    Hormony wszelkiej maści ✅️
    Morfologia ✅️
    🟠 Mutacja c.3980A>G p.(His1327Arg) w układzie heterozygotycznym
    🟠 Genotyp heterozygotyczny 4G/5G polimorfizmu w genie SERPINE1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2025, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Ja też! Dziś tak sobie pomyślałam, że fajnie byłoby móc skasować swoję wiedzę związaną z objawami ciążowymi na kilka miesięcy i tego wszystkiego nie analizować. Próbuje nie analizować, nie mierzyć temperatury, nie sprawdzać szyjki a i tak się w końcu łamie. Przez to bez testu już wiem, że w ciąży nie jestem :(

    Mam tak samo. Gdzieś z tyłu głowy, podświadomie wszystko wyłapuję i analizuję mimowolnie. I boję się bardzo końca tego cyklu, bo był tak idealny z książkowego punktu widzenia, że niepowodzenie zaboli podwójnie.

    Loraa, Marzycielka94, Nadzieja32 lubią tę wiadomość

‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ