X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wakacje a ciąża z in vitro
Odpowiedz

Wakacje a ciąża z in vitro

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nie_spełniona97 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Za 3 tygodnie mam wizytę w Czechach; chciałabym w lipcu, jeśli będzie na to szansa, ogarnąć procedurę. Problem w tym, że we wrześniu mam wakacje, jedziemy na rejs statkiem na 10 dni. Nie musimy wychodzić ze statku, mogę cały dzień korzystać z atrakcji na nim, pytanie, czy to dobry pomysł?

    Nigdy nie byłam w ciąży, mam zapchane jajowody, które nie zamierzały mi ułatwić. Poza tym moje amh na 26 lat to 1,04, inne badania są w normie. No i mam endometriozę. Czekać na procedurę do przyjazdu z wakacji? Jak myślicie? Czy normalnie pracowałyście, podróżowałyście w I trymestrze?

    Ona 26
    On 41

    Endometrioza, niedrożność jajników.
    Problemy z nerkami.

    Starania od lipca 2019

    * kwiecień 2022 - laparoskopia potworniaka i torbieli na lewym jajniku; potwierdzenie niedrożnych jajowodów i endometriozy
    * maj 2023 - wizyta u dr. Lachciny przed nami

    <w trakcie pisania reportażu o niepłodności>
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ