X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walentynki 2015
Odpowiedz

Walentynki 2015

Oceń ten wątek:
  • Nadia26 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 23 lutego 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Yousee - zweryfikowaliśmy jedzenie i było całkiem niezłe, może się zmienił kucharz :)
    @Marta28 - hehe jeden dzień i walentynki i rocznica zaręczyn z głowy, mnie się podoba ta data :D chociaż mój ukochany myli datę mocih urodzin z imieninami, ale chociaż tyle że się stara pamiętać

    Nadia
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 23 lutego 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia26 wrote:
    @Yousee - zweryfikowaliśmy jedzenie i było całkiem niezłe, może się zmienił kucharz :)
    @Marta28 - hehe jeden dzień i walentynki i rocznica zaręczyn z głowy, mnie się podoba ta data :D chociaż mój ukochany myli datę mocih urodzin z imieninami, ale chociaż tyle że się stara pamiętać
    No to super :) może faktycznie coś zmienili. Cieszę się, że się udało :)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ