X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Warszawa czy jest tu jakaś Warszawa
Odpowiedz

Warszawa czy jest tu jakaś Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny w jakich laboratoriach(prywatnie) w Warszawie robiłyście badanie hormonów?jak długo czekałyście na wyniki? wszystkie badania na NFZ odpadają bo nie mieszkam w Polsce więc wszystko raczej prywatnie.

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 2 maja 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Fajne by bylo takie spotkanie i to jeszcze jak wszystkie bylybysmy z brzuszkami :-) oby szczescie nam dopisalo :-) a z jakich dzielnic Warszawy jestescie? Bo ja z Woli(Muranow)

    ja bielany-chomiczowka

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 4 maja 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniaak wszystkie rzeczy, które i ja i mąż potrzebowaliśmy zbadać, robiliśmy w NOVUM. Wszystko prywatnie, cenowo może nie najtaniej, ale miło, sympatycznie, pomocna obsługa, terminy bardzo krótkie.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 6 maja 2013, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terminy krótkie znaczy jakie?:)

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 6 maja 2013, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Novum to na puławskiej?a jakoś bliżej centrum?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaak, w każdym szpitalu można zrobić, ja robiłam w szpitalu MSW na ul. Wołoskiej - szybko i chyba taniej niż w przychodnich.

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 7 maja 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)dzieki

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 7 maja 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o Novum, tak to na Puławskiej, to niektóre badania mieliśmy na drugi dzień po umówieniu się telefonicznym, najdłużej czekaliśmy tydzień, wyniki też były jakoś szybko, a nawet udało nam się niektóre zinterpretować przez telefon i maila - niestety nie zawsze przebywamy w Polsce, ale poszli nam na rękę. Bliżej centrum, to niektóre badania robiłam w Medicoverze, akurat na Alejach Jerozolimskich, w okolicach Dworca Zachodniego.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja robię w Medicoverze szybko nawet :)

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 13 maja 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    Jeśli chodzi o Novum, tak to na Puławskiej, to niektóre badania mieliśmy na drugi dzień po umówieniu się telefonicznym, najdłużej czekaliśmy tydzień, wyniki też były jakoś szybko, a nawet udało nam się niektóre zinterpretować przez telefon i maila - niestety nie zawsze przebywamy w Polsce, ale poszli nam na rękę. Bliżej centrum, to niektóre badania robiłam w Medicoverze, akurat na Alejach Jerozolimskich, w okolicach Dworca Zachodniego.

    Matylda36 właśnie zastanawiam się nad Novum. Aktualnie leczę się w Enel-Medzie. Niestety u gin. u której się leczę są długie terminy. Jest to położna. Wydaje mi się, że przeciąga to leczenie... W Novum pewnie sami są specjaliści od leczenia niepłodności? Czy braliście również udział w konsultacjach? Chciałabym przebadać drożność jajowodów, bo mam częste infekcje, ale w Enel-Medzie gin. mi nie daje skierowania. Czy specjaliści z Novum pomogli Wam w diagnozie? Boje się, że znów będę musiała całą procedurę przechodzić od początku i zostanę tylko naciągnięta...

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Iwo123 Autorytet
    Postów: 272 234

    Wysłany: 15 maja 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też z Warszawy, dokładnie z Piaseczna:)

    Miriam lubi tę wiadomość

    relg3e5ejn8hl19k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o iwo a ja teraz w starej iwicznej mieszkam wiec praktycznie sąsiadki :D

    Iwo123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo123 gdzie do gin chodzisz?

  • Iwo123 Autorytet
    Postów: 272 234

    Wysłany: 15 maja 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no rzut beretem:)
    Chodze co CMP na Pulawskiej do dr Luterek:) nawet dzisiaj byłam:)

    Miriam lubi tę wiadomość

    relg3e5ejn8hl19k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o nie znam ale już myślałam że do Stradomskiej prywatnie a ja mam złe doświadczenia z nią :/ ładny wykres masz wiec trzymam kciuki za plusa :) no i Ty trzymaj za mnie to jak zaciążymy to może gdzieś na soczek dwie ciężarówki się umówią :D

    Iwo123 lubi tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 15 maja 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Matylda36 wrote:
    Jeśli chodzi o Novum, tak to na Puławskiej, to niektóre badania mieliśmy na drugi dzień po umówieniu się telefonicznym, najdłużej czekaliśmy tydzień, wyniki też były jakoś szybko, a nawet udało nam się niektóre zinterpretować przez telefon i maila - niestety nie zawsze przebywamy w Polsce, ale poszli nam na rękę. Bliżej centrum, to niektóre badania robiłam w Medicoverze, akurat na Alejach Jerozolimskich, w okolicach Dworca Zachodniego.

    Matylda36 właśnie zastanawiam się nad Novum. Aktualnie leczę się w Enel-Medzie. Niestety u gin. u której się leczę są długie terminy. Jest to położna. Wydaje mi się, że przeciąga to leczenie... W Novum pewnie sami są specjaliści od leczenia niepłodności? Czy braliście również udział w konsultacjach? Chciałabym przebadać drożność jajowodów, bo mam częste infekcje, ale w Enel-Medzie gin. mi nie daje skierowania. Czy specjaliści z Novum pomogli Wam w diagnozie? Boje się, że znów będę musiała całą procedurę przechodzić od początku i zostanę tylko naciągnięta...

    Konwalia, przepraszam, nie wiem dlaczego, ale dopiero teraz zobaczyłam twojego posta.
    Nam specjaliści z Novum bardzo pomogli przy robieniu i interpretacji badań. Ja jednocześnie byłam pod opieką kliniki we Włoszech, więc zaufaliśmy specjalistom stamtąd i w Novum zrobiliśmy tylko część badań. A z listą badań, którą dostałam we Włoszech też nie miałam problemu, żeby je zrobić w Novum. Także ja do nich trafiłam jakby już z podejrzeniem diagnozy, ale bez badań nie można byłoby jej potwierdzić i tutaj nam pomogli. Wcześniej chodziłam od lekarza do lekarza, od pseudospecjalisty do pseudospecjalisty, wydałam kupę pieniędzy, nasłuchałam się niestworzonych historii od lekarzy i przede wszystkim nie zostałam potraktowana jako przypadek do zdiagnozowania i pomocy, tylko jak królik doświadczalny, albo niewygodny przedmiot, dosłownie.
    Poza tym znalazłam - prywatnie panią doktor, która bez problemu dała mi skierowania na wszystkie badania, które chciałam, większość mogłam zrobić na NFZ.
    Niestety LIM, Enel-med czy Medicover nie są chętne do wystawiania skierowań.
    Jeśli chcesz więcej szczegółów czy nazwiska lekarzy, którzy w Polsce nam pomogli, albo wspaniałego włoskiego lekarza, to daj znać. Napiszę Ci na prive.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Iwo123 Autorytet
    Postów: 272 234

    Wysłany: 15 maja 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    o nie znam ale już myślałam że do Stradomskiej prywatnie a ja mam złe doświadczenia z nią :/ ładny wykres masz wiec trzymam kciuki za plusa :) no i Ty trzymaj za mnie to jak zaciążymy to może gdzieś na soczek dwie ciężarówki się umówią :D

    Będę trzymać za siebie, Ciebie i wszystkie forumowiczki:)

    Miriam lubi tę wiadomość

    relg3e5ejn8hl19k.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ