X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ważne pytanie
Odpowiedz

Ważne pytanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kudia Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 15 lipca 2021, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogę być w ciąży? W poprzednim moim cyklu staraliśmy się o dzidziusia 4 dni żeby idealnie trafić w punkt owulacji tak dla pewności. Tydzień po owulacji zaczęły boleć mnie piersi i były obrzmiałe i miałam wrażenie że moje sutki się zmieniły, oraz mam opuchnięte podbrzusze tak jakby chyba macica (pierwszy raz to u siebie widzę nigdy to nie miało miejsca nawet w trakcie czy przed okresem) jakieś 9 dni po staraniach wystąpiło u mnie plamienie i myślałam że to implantacja. Moje cykle są dość długie bo 33 bądź 34 dni, niestety dostałam okres w 29 dniu i jestem załamana że się nie udało :( ten okres był dziwny w 1 dzień było go bardzo dużo, w 2 i 3 tak tylko trochę ale znowu w 4, 5 i 6 był dość obfity. Aktualnie piersi mnie przestały boleć, sutki raz wydaje mi się że są inne a raz że wcale nic się nie zmieniło. Okres mi się skończył przedwczoraj, ale moje podbrzusze jest dalej opuchnięte mam wrażenie że troszkę bardziej. Ogólnie czuje się raczej normalnie tyle że mam ciut większy apetyt. Czy jest możliwe żebym jednak była w ciąży? Już sama nie wiem a nie chce bez sensownie robić testu :( pomocy

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 15 lipca 2021, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro miałaś miesiączkę to zaczęłaś nowy cykl, powodzenia w dalszych staraniach :)
    Plamienie byłoby lekkim plamieniem i na tym by się kończyło, może owulacja była wcześniej stąd wcześniejszy okres. Najlepiej kochać się przez cały cykl nie tylko w dni płodne bo często ciężko wyłapać nam drobne przesunięcia w owu a organizm lubi płatać figle szczególnie gdy wypatrujemy znaków :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2021, 15:56

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • Kudia Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 15 lipca 2021, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    Skoro miałaś miesiączkę to zaczęłaś nowy cykl, powodzenia w dalszych staraniach :)
    Plamienie byłoby lekkim plamieniem i na tym by się kończyło, może owulacja była wcześniej stąd wcześniejszy okres. Najlepiej kochać się przez cały cykl nie tylko w dni płodne bo często ciężko wyłapać nam drobne przesunięcia w owu a organizm lubi płatać figle szczególnie gdy wypatrujemy znaków :)

    Boję się że może doszło do złego zagnieżdżenia się? Już nie wiem totalnie bo najbardziej martwi mnie ta opuchnięta macica. Ogólnie jestem zawiedziona myślałam że łatwo pójdzie bo mam 20 lat mąż 23 :( byłam przekonana że za 1 razem wyjdzie, a teraz się boję że się już nigdy nie uda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2021, 16:17

  • Miamonia Autorytet
    Postów: 317 391

    Wysłany: 15 lipca 2021, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kudia wrote:
    Boję się że może doszło do złego zagnieżdżenia się? Już nie wiem totalnie bo najbardziej martwi mnie ta opuchnięta macica. Ogólnie jestem zawiedziona myślałam że łatwo pójdzie bo mam 20 lat mąż 23 :( byłam przekonana że za 1 razem wyjdzie, a teraz się boję że się już nigdy nie uda

    Spokojnie. Ja prawie zawsze przed okresem miałam wrażenie takiej opuchniętej macicy, jakby wychodził mi taki wałeczek i był bardzo miękki, przed miesiączką organizm zatrzymuje wodę a są na dodatek upały... Jeśli Cię to niepokoi skonsultuj się z lekarzem, ale nie powinno to być nic groźnego.
    Bardzo bardzo mały odsetek par zachodzi w ciążę w pierwszym cyklu, zdrowym parom też zajmuje to zawsze jakiś czas. Najważniejsze to nie mieć mega ciśnienia, wiem że to absurdalnie brzmi ale taka jest prawda. Jestem osobą która gdy coś zaczyna lubi widzieć efekty działań od razu, więc starania o dziecko były ciężkie od początku, jesteśmy młodzi, zdrowi i udało się po około 8 miesiącach, musisz dać sobie czas, wierze że się Wam uda, powodzenia 💚

    7u22flw1vl3i5lsf.png
  • Miamonia Autorytet
    Postów: 317 391

    Wysłany: 15 lipca 2021, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz oczywiście zrobić badanie beta hcg żeby wykluczyć jak to nazwałaś, złe zagnieżdżenie czyli np ciążę pozamaciczną, ale nawet gdybyś kiedyś zaszła w ciążę to w dniu spodziewanej miesiączki nie będzie nic widać po brzuszku i nie będziesz w nim czuła różnicy:)

    7u22flw1vl3i5lsf.png
  • Kudia Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 23 lipca 2021, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miamonia wrote:
    Spokojnie. Ja prawie zawsze przed okresem miałam wrażenie takiej opuchniętej macicy, jakby wychodził mi taki wałeczek i był bardzo miękki, przed miesiączką organizm zatrzymuje wodę a są na dodatek upały... Jeśli Cię to niepokoi skonsultuj się z lekarzem, ale nie powinno to być nic groźnego.
    Bardzo bardzo mały odsetek par zachodzi w ciążę w pierwszym cyklu, zdrowym parom też zajmuje to zawsze jakiś czas. Najważniejsze to nie mieć mega ciśnienia, wiem że to absurdalnie brzmi ale taka jest prawda. Jestem osobą która gdy coś zaczyna lubi widzieć efekty działań od razu, więc starania o dziecko były ciężkie od początku, jesteśmy młodzi, zdrowi i udało się po około 8 miesiącach, musisz dać sobie czas, wierze że się Wam uda, powodzenia 💚
    Aktualnie jestem już prawie 2 tygodnie po okresie A macica dalej napuchnięta, to normalne? :/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ