Forum Starając się - ogólne wczesna owulacja
Odpowiedz

wczesna owulacja

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Maczek Autorytet
  Postów: 2476 2584

  Wysłany: 19 grudnia 2014, 14:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Skomplikowana? :D Co w tym skomplikowanego? ;)

  K7KTp2.png
  VMlC.png
 • Mandi :) Autorytet
  Postów: 662 154

  Wysłany: 20 grudnia 2014, 08:24

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziękuję dziewczyny za pomoc bardzo mi pomogłyście :) I sądzę,że na pewno nie było jeszcze owulacji ! Ale teraz i tak nie mogę się starać dalej o dzidzie w tym cyklu bo tak się z narzeczonym pokłóciłam, że aż szkoda gadać czemu faceci zachowują się jak małe dzieci i wszystko jest ważniejsze od nas nie mówię tu o wszystkich mężczyznach bo są wyjątki :(.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego