X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wiara,nadzieja i miłość
Odpowiedz

Wiara,nadzieja i miłość

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pati29 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 16 listopada 2020, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) piszę ten wątek,ponieważ ostatnio spóźnił mi się okres,niestety dostałam go w 30 dniu cyklu,a już miałam taką nadzieję że się udało zajść w ciążę. Mam nadzieję że się uda w przyszłym mięsiącu,modlę się i zmawiam różaniec,ponieważ wierzę że w Bogu i Bozi nadzieję. Wam również tego życzę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2021, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😊 I co udało Ci się? Ja staram się już rok .. niestety jestem już po 1 poronieniu I ciężko mi się pozbierać 😥

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 29 marca 2021, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jak coś jest taki wątek
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/wzajemna-modlitwa-wiara,20446.html

    :)

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ