X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu
Odpowiedz

Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Aaa to w takim razie trzymam kciuki za maj ;p I za pozostałe dziewczyny oczywiście ;)
    Wybacz Skarpeta, nie ogarniam wszystkich tyle nas tu jest ;)

    spoko napisałam posta takiego że ciężko było ogarnąć jak go później przeczytłam ;p hahahaha

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    mi dziewczyny dzisiaj podniosła sie temperatura.... ..fakt mierze dopiero od owulacji..
    To tak jak mi ;) też dzisiaj podskoczyła, ale ja mam takie dziwne te temperatury, że nie patrzę na to jakoś z nadzieją ;)
    Ale u Ciebie to ładnie wygląda ;)

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Marryy Autorytet
    Postów: 617 311

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    I jak tam? ja dziś idę ponownie do gina... straszna tu cisza się zrobiła... mamy 25.04. a widze większość już na maju... :(

    Która dziś testuje? albo już zatestowała?


    Ja testowałam
    https://zapodaj.net/9ac16908d3d6d.jpg.html

    I znowu zobaczyłam cień na zdjęciu malo wyraźny ale jest lekko różowy jakby. W poniedziałek też robiłam i też był cień.
    Pójdę na betę ale przed pracą już nie zdążyłam, więc dopiero po.

    Skarpeta, Ikulinka29, agniecha2101, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dużo śluzu kremowego ale i trochę rozciągliwego z krwią, co mam niby wpisać w kalendarz? :D

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Ja testowałam
    https://zapodaj.net/9ac16908d3d6d.jpg.html

    I znowu zobaczyłam cień na zdjęciu malo wyraźny ale jest lekko różowy jakby. W poniedziałek też robiłam i też był cień.
    Pójdę na betę ale przed pracą już nie zdążyłam, więc dopiero po.


    to koniecznie daj znać co z tą Twoją betą :)

    Marryy lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    Mam dużo śluzu kremowego ale i trochę rozciągliwego z krwią, co mam niby wpisać w kalendarz? :D

    tez mam takie problemy czasami ;p hehehe

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam teoretycznie dziś 31dc i czekam na @ tylko dojść nie może. Nie skupiałam się na objawach ale podbrzusze ćmi raz bardziej raz wcale. Dlatego cierpliwie czekam i nie testuje bo zawsze potem przychodzi @. Nastawilam się na laparoskopie diagnostyczną dlatego latwiej mi znieść ten cykl. Jeśli ma przyjść to wolalabym dzisiaj bo w sobote ide na wesele i no wiecie heh %%

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marry trzymam kciuki za betę! Daj koniecznie znak jak będziesz miała wyniki:* ja wprawdzie nie bardzo coś tam widzę na zdjęciu ale jestem na telefonie to tez inaczej, słabsza jakość wiec trzymam mocno kciuki żeby te cienie przerodziły się w kropka :*

    Pati a kiedy @ zazwyczaj przychodzi? Myśle ze test tu niewiele zmienia- jak ma przyjść wredota to i tak przyjdzie;/ ja to nawet wole zrobić test tak dzień przed @ bo im szybciej dostane @ tym szybciej bede mogła podjąć kolejna próbę;) trzymam jednak kciuki za ten pozytywny scenariusz i żeby nie było już potrzeby robienia laparoskopii :)

    Pati88 lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    I jak tam? ja dziś idę ponownie do gina... straszna tu cisza się zrobiła... mamy 25.04. a widze większość już na maju... :(

    Która dziś testuje? albo już zatestowała?
    Hej Skarpeta . U mnie dzisiaj odnotowałam test owulacyjny pozytywny. To jakiś cud bo nigdy tak naprawdę nie był taki jak jest dziś.A pare cykli przerobiłam z tymi testami... Moje urodziny wypadają w maju może faktycznie kobieta jest wtedy bardziej płodna. Jestem mega ciekawa co tam u ciebie na monitoringu wyjdzie. Mam nadzieję że bedzie git!!!!:):)Jak coś informuj:)Ja jestem jeszcze na kwietniowkach:)Pozdrawiam

    Marryy, Skarpeta lubią tę wiadomość

  • Marryy Autorytet
    Postów: 617 311

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka29 wrote:
    Hej Skarpeta . U mnie dzisiaj odnotowałam test owulacyjny pozytywny. To jakiś cud bo nigdy tak naprawdę nie był taki jak jest dziś.A pare cykli przerobiłam z tymi testami... Moje urodziny wypadają w maju może faktycznie kobieta jest wtedy bardziej płodna. Jestem mega ciekawa co tam u ciebie na monitoringu wyjdzie. Mam nadzieję że bedzie git!!!!:):)Jak coś informuj:)Ja jestem jeszcze na kwietniowkach:)Pozdrawiam

    Ja też jestem z maja. Obyś miała rację ;-)

    Ikulinka29 lubi tę wiadomość

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy i kiedy będziesz miłą wyniki bety???

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Marry trzymam kciuki za betę! Daj koniecznie znak jak będziesz miała wyniki:* ja wprawdzie nie bardzo coś tam widzę na zdjęciu ale jestem na telefonie to tez inaczej, słabsza jakość wiec trzymam mocno kciuki żeby te cienie przerodziły się w kropka :*

    Pati a kiedy @ zazwyczaj przychodzi? Myśle ze test tu niewiele zmienia- jak ma przyjść wredota to i tak przyjdzie;/ ja to nawet wole zrobić test tak dzień przed @ bo im szybciej dostane @ tym szybciej bede mogła podjąć kolejna próbę;) trzymam jednak kciuki za ten pozytywny scenariusz i żeby nie było już potrzeby robienia laparoskopii :)

    no przychodzi @ u mnie tak w 30-32:) więc czekam. Generalnie zawsze lepiej bez zabiegów ale ja tam się nie boję narkoz bo super je znoszę haha:) mam jakiś pozytywny nastrój hmm a wczoraj plulam jadem do męża. On do mnie "na bank bedzie okres bo jesteś taka okresowa" haha dobry jest:)

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu jestem, bo ciągle czekam aż będe mogła zatestować. Nie idzcie na maj! Zostańcie ze mną!

    Pati88 lubi tę wiadomość

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka29 wrote:
    Hej Skarpeta . U mnie dzisiaj odnotowałam test owulacyjny pozytywny. To jakiś cud bo nigdy tak naprawdę nie był taki jak jest dziś.A pare cykli przerobiłam z tymi testami... Moje urodziny wypadają w maju może faktycznie kobieta jest wtedy bardziej płodna. Jestem mega ciekawa co tam u ciebie na monitoringu wyjdzie. Mam nadzieję że bedzie git!!!!:):)Jak coś informuj:)Ja jestem jeszcze na kwietniowkach:)Pozdrawiam

    Kurde to super, ja robiłam 3 dni ale u mnie albo cień albo nic... więc martwię się troszkę :/ ale idę dziś o 17:00 więc sie okaże :) dam znac dziewczyny co u mnie się dzieje...
    ja to czasami czuję że mam pod górkę... od wczoraj w ogóle jakieś zapalenie pęcherza ... więc nie wiem co to będzie... ale jestem dobrej myśli :)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Marryy Autorytet
    Postów: 617 311

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    Marryy i kiedy będziesz miłą wyniki bety???

    Idę dopiero po 15 wiec nie wiem na kiedy będą wyniki i czy wogole mi zrobią o tej porze. Bo u mnie to takie małe miasteczko. Ale nie nastawiam się na pozytywną betę. Od razu wybiorę progesteron bo robiłam 8dp więc zobaczymy co z tego. Jaki powinien być wynik dobry po owulacji?

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tu caly czas zagladam mimo ze na maj juz jestem zapisana.
    Ale okres trwa, w pt nan wizytr u gina bede miala robione wymazy na chlamydie ittp takze dopiero po bede miala co pisać :):)

  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    Ja tu jestem, bo ciągle czekam aż będe mogła zatestować. Nie idzcie na maj! Zostańcie ze mną!
    Grzechotka, pewnie, że zostajemy z Tobą :D Ja czekam na dobre wieści od testujących jeszcze ;)

    Multiwitamina, Skarpeta, Grzechotka lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    Nie pozostaje nic innego jak się obserwować, możliwe że leki działają ja też miałam podobnie wcześniej nic nie odczuwałam zaczęłam się lepiej obserwować i się okazało że jednak coś tam cały czas się dzieje - musiałam wsłuchać się w swoje ciało :))


    Ja tak samo, wcześniej nic, a teraz odczuwam owulacje, jak mi rośnie pęcherzyk, pryszcze, piersi...wszytko co się tam dzieje wcześniej było uśpione.
    Dobry znak jak coś czujesz , leki działają, twój organizm zaczyna się budzić do życia :)

    Dziewczyny ja Was cały czas podczytuje .

    Golonat jak u Ciebie ? Jak się czujesz?

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitaminka, dzięki :* Jako tako, cały czas szok, jakaś taka niemoc. Cały czas krwawię. Byłam dziś na becie, wieczorem wynik, pierwszy raz w życiu czekam na wynik z całkowitą rezygnacją, bez nadziei, tak "trzeźwo-zdroworozsądkowo", z kamienną twarzą. Jutro usg. Cały czas sobie powtarzam: i tak mam dużo, a pewnie jeszcze trochę dobrego przede mną. To nie był mój czas...
    Ech, mogła by jeszcze któraś z nas wysikać w kwietniu te dwie kreski, kwiecień jeszcze się nie skończył :)

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    golonat wrote:
    Multiwitaminka, dzięki :* Jako tako, cały czas szok, jakaś taka niemoc. Cały czas krwawię. Byłam dziś na becie, wieczorem wynik, pierwszy raz w życiu czekam na wynik z całkowitą rezygnacją, bez nadziei, tak "trzeźwo-zdroworozsądkowo", z kamienną twarzą. Jutro usg. Cały czas sobie powtarzam: i tak mam dużo, a pewnie jeszcze trochę dobrego przede mną. To nie był mój czas...
    Ech, mogła by jeszcze któraś z nas wysikać w kwietniu te dwie kreski, kwiecień jeszcze się nie skończył :)
    Jesteś silna i dzielna, jak byś miała słabszą chwilę pisz. Przejdziesz przez to . Pozbierasz się. Dojdziesz do celu. Potrzebujesz czasu. Dobrze że się nie załamałaś. Jesteśmy tu dla Ciebie jakbyś potrzebowała się wypłakać.

    golonat lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ