Forum Starając się - ogólne Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu
Odpowiedz

Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • Skarpeta Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko ja to juz nie... ja to czekam na owu hehehe ale może u którejś z dziewczyn :) :)

Staramy się o dzidziusia :)
  • Iseko Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa to w takim razie trzymam kciuki za maj ;p I za pozostałe dziewczyny oczywiście ;)
    Wybacz Skarpeta, nie ogarniam wszystkich tyle nas tu jest ;)

Skarpeta lubi tę wiadomość

30 lat | starania od stycznia 2017
    👩
    Inozytol | Siofor 1500 | Letrox 62,5 - Niedoczynność i IO
    ✔️Laparo i drożność - ok (04.2019)
    ✔️AMH: 2,24
    ✔️TSH: 1,3
    ✔️FT4: 14,6 (9-19)
    ❗Wrogi śluz? 🤔

🤵
    ❗Teratozoospermia
    ❗Oligozoospermia
    ❗Długi czas upłynnienia? 🤔

3.02.2021- 1. IUI (clostilbegyt+ovitrelle+duphaston) ☹️
    3.03.2021 - 2. IUI (clostilbegyt+NAC+ovitrelle+duphaston)
  • Agulaa30 Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi dziewczyny dzisiaj podniosła sie temperatura.... ..fakt mierze dopiero od owulacji..

w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Agulaa30 Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c63f06a113d8.png

w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Skarpeta Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Aaa to w takim razie trzymam kciuki za maj ;p I za pozostałe dziewczyny oczywiście ;)
    Wybacz Skarpeta, nie ogarniam wszystkich tyle nas tu jest ;)

spoko napisałam posta takiego że ciężko było ogarnąć jak go później przeczytłam ;p hahahaha

• Iseko Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    mi dziewczyny dzisiaj podniosła sie temperatura.... ..fakt mierze dopiero od owulacji..
    To tak jak mi ;) też dzisiaj podskoczyła, ale ja mam takie dziwne te temperatury, że nie patrzę na to jakoś z nadzieją ;)
    Ale u Ciebie to ładnie wygląda ;)

30 lat | starania od stycznia 2017
    👩
    Inozytol | Siofor 1500 | Letrox 62,5 - Niedoczynność i IO
    ✔️Laparo i drożność - ok (04.2019)
    ✔️AMH: 2,24
    ✔️TSH: 1,3
    ✔️FT4: 14,6 (9-19)
    ❗Wrogi śluz? 🤔

🤵
    ❗Teratozoospermia
    ❗Oligozoospermia
    ❗Długi czas upłynnienia? 🤔

3.02.2021- 1. IUI (clostilbegyt+ovitrelle+duphaston) ☹️
    3.03.2021 - 2. IUI (clostilbegyt+NAC+ovitrelle+duphaston)
  • Marryy Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    I jak tam? ja dziś idę ponownie do gina... straszna tu cisza się zrobiła... mamy 25.04. a widze większość już na maju... :(

Która dziś testuje? albo już zatestowała?

Ja testowałam
    https://zapodaj.net/9ac16908d3d6d.jpg.html

I znowu zobaczyłam cień na zdjęciu malo wyraźny ale jest lekko różowy jakby. W poniedziałek też robiłam i też był cień.
    Pójdę na betę ale przed pracą już nie zdążyłam, więc dopiero po.

Skarpeta, Ikulinka29, agniecha2101, MałaMi90 lubią tę wiadomość

xnw43e3k52ngl2j5.png

Starania od 09.2017
  • Grzechotka Ekspertka

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dużo śluzu kremowego ale i trochę rozciągliwego z krwią, co mam niby wpisać w kalendarz? :D

Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Skarpeta Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Ja testowałam
    https://zapodaj.net/9ac16908d3d6d.jpg.html

I znowu zobaczyłam cień na zdjęciu malo wyraźny ale jest lekko różowy jakby. W poniedziałek też robiłam i też był cień.
    Pójdę na betę ale przed pracą już nie zdążyłam, więc dopiero po.

to koniecznie daj znać co z tą Twoją betą :)

Marryy lubi tę wiadomość

• Skarpeta Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    Mam dużo śluzu kremowego ale i trochę rozciągliwego z krwią, co mam niby wpisać w kalendarz? :D

tez mam takie problemy czasami ;p hehehe

• Pati88 Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 12:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam teoretycznie dziś 31dc i czekam na @ tylko dojść nie może. Nie skupiałam się na objawach ale podbrzusze ćmi raz bardziej raz wcale. Dlatego cierpliwie czekam i nie testuje bo zawsze potem przychodzi @. Nastawilam się na laparoskopie diagnostyczną dlatego latwiej mi znieść ten cykl. Jeśli ma przyjść to wolalabym dzisiaj bo w sobote ide na wesele i no wiecie heh %%

07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Natalia91! Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marry trzymam kciuki za betę! Daj koniecznie znak jak będziesz miała wyniki:* ja wprawdzie nie bardzo coś tam widzę na zdjęciu ale jestem na telefonie to tez inaczej, słabsza jakość wiec trzymam mocno kciuki żeby te cienie przerodziły się w kropka :*

Pati a kiedy @ zazwyczaj przychodzi? Myśle ze test tu niewiele zmienia- jak ma przyjść wredota to i tak przyjdzie;/ ja to nawet wole zrobić test tak dzień przed @ bo im szybciej dostane @ tym szybciej bede mogła podjąć kolejna próbę;) trzymam jednak kciuki za ten pozytywny scenariusz i żeby nie było już potrzeby robienia laparoskopii :)

Pati88 lubi tę wiadomość

7u22ugpj8heetxf1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    I jak tam? ja dziś idę ponownie do gina... straszna tu cisza się zrobiła... mamy 25.04. a widze większość już na maju... :(

Która dziś testuje? albo już zatestowała?
    Hej Skarpeta . U mnie dzisiaj odnotowałam test owulacyjny pozytywny. To jakiś cud bo nigdy tak naprawdę nie był taki jak jest dziś.A pare cykli przerobiłam z tymi testami... Moje urodziny wypadają w maju może faktycznie kobieta jest wtedy bardziej płodna. Jestem mega ciekawa co tam u ciebie na monitoringu wyjdzie. Mam nadzieję że bedzie git!!!!:):)Jak coś informuj:)Ja jestem jeszcze na kwietniowkach:)Pozdrawiam

Marryy, Skarpeta lubią tę wiadomość

• Marryy Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka29 wrote:
    Hej Skarpeta . U mnie dzisiaj odnotowałam test owulacyjny pozytywny. To jakiś cud bo nigdy tak naprawdę nie był taki jak jest dziś.A pare cykli przerobiłam z tymi testami... Moje urodziny wypadają w maju może faktycznie kobieta jest wtedy bardziej płodna. Jestem mega ciekawa co tam u ciebie na monitoringu wyjdzie. Mam nadzieję że bedzie git!!!!:):)Jak coś informuj:)Ja jestem jeszcze na kwietniowkach:)Pozdrawiam

Ja też jestem z maja. Obyś miała rację ;-)

Ikulinka29 lubi tę wiadomość

xnw43e3k52ngl2j5.png

Starania od 09.2017
  • patkaaxx90 Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy i kiedy będziesz miłą wyniki bety???

Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Pati88 Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Marry trzymam kciuki za betę! Daj koniecznie znak jak będziesz miała wyniki:* ja wprawdzie nie bardzo coś tam widzę na zdjęciu ale jestem na telefonie to tez inaczej, słabsza jakość wiec trzymam mocno kciuki żeby te cienie przerodziły się w kropka :*

Pati a kiedy @ zazwyczaj przychodzi? Myśle ze test tu niewiele zmienia- jak ma przyjść wredota to i tak przyjdzie;/ ja to nawet wole zrobić test tak dzień przed @ bo im szybciej dostane @ tym szybciej bede mogła podjąć kolejna próbę;) trzymam jednak kciuki za ten pozytywny scenariusz i żeby nie było już potrzeby robienia laparoskopii :)

no przychodzi @ u mnie tak w 30-32:) więc czekam. Generalnie zawsze lepiej bez zabiegów ale ja tam się nie boję narkoz bo super je znoszę haha:) mam jakiś pozytywny nastrój hmm a wczoraj plulam jadem do męża. On do mnie "na bank bedzie okres bo jesteś taka okresowa" haha dobry jest:)

Natalia91! lubi tę wiadomość

07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Grzechotka Ekspertka

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu jestem, bo ciągle czekam aż będe mogła zatestować. Nie idzcie na maj! Zostańcie ze mną!

Pati88 lubi tę wiadomość

Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Skarpeta Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka29 wrote:

Kurde to super, ja robiłam 3 dni ale u mnie albo cień albo nic... więc martwię się troszkę :/ ale idę dziś o 17:00 więc sie okaże :) dam znac dziewczyny co u mnie się dzieje...
    ja to czasami czuję że mam pod górkę... od wczoraj w ogóle jakieś zapalenie pęcherza ... więc nie wiem co to będzie... ale jestem dobrej myśli :)

• Marryy Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    Marryy i kiedy będziesz miłą wyniki bety???

Idę dopiero po 15 wiec nie wiem na kiedy będą wyniki i czy wogole mi zrobią o tej porze. Bo u mnie to takie małe miasteczko. Ale nie nastawiam się na pozytywną betę. Od razu wybiorę progesteron bo robiłam 8dp więc zobaczymy co z tego. Jaki powinien być wynik dobry po owulacji?

xnw43e3k52ngl2j5.png

Starania od 09.2017
  • kuzmoni1 Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tu caly czas zagladam mimo ze na maj juz jestem zapisana.
    Ale okres trwa, w pt nan wizytr u gina bede miala robione wymazy na chlamydie ittp takze dopiero po bede miala co pisać :):)

KQNOp1.png

Starania od czerwca 2016,
    3x iui :(
    Ciaza naturalna
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego