X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu
Odpowiedz

Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Hej Skarpeta, to prawda byłam na monitoringu, pisałam na majowym testowaniu to tu już się nie uzewnętrznialam ;) owu potwierdzona bo już było widoczne ciałko żółte, endometrium 16,9 mm wiec gin stwierdził ze warunki idealne do zachodzenia w ciaze chociaż na nic się nie nastawiam bi już nie raz wszystko było cały a dzidzi brak... dostałam skierowanie na HSG w razie jakby się teraz nie udało, a testować bede 5 maja, może dostane najwspanialszy spóźniony prezent urodzinowy :)


    Jezusie, jak wyhodowałaś takie wypasione endo???? Czy tylko moje rośnie 0,1-0,2 na dobę? jak przed owu kilka dni 7,6 tak po owu 8mm i ani drgnie. Nie wiem jak później bo rzekomo ma przyrastać jeszcze.
    Zostanę członkiem klubu AA + nie spojrzę nigdy w życiu na orzechy i migdały- ale przyrost będzie.....bombastyczne 1mm :D

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen ja w pniedziałek endo miałam 7 a wczoraj zgadnij? też 7mm więc u mnie nawet się nei ruszyło :o

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Oj aż taka obcykana nie jestem. ;) zwłaszcza w ciążowych wynikach.

    Zatem postara, się nie stresować do kolejnej wizyty :)

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    Marilen ja w pniedziałek endo miałam 7 a wczoraj zgadnij? też 7mm więc u mnie nawet się nei ruszyło :o

    No to samo! Od czego to zależy? Plus jest taki, że nie mamy krwawicy co miesiąc tak wielkiej jak babeczki z wypasionym endo. Ale jakby to powiedzieć, chcę krwawicy! :P

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    U mnie 10dpo sikacz już wyszedł ;-)
    U mnie.nie wyszedl :( ale czekam.dalej... a jak nie to na maj sie zapisuje ...w koncu.moj miesiac urodzeni..30 stuknie

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jajnik w zeszłym miesiącu bolał ponad 2 tyg. Ale lewy często daje mi o sobie znać. I nic z tego nie wyszło. Dodatkowo temperatura spadła dopiero następnego dnia po zakończonej miesiączce. Taki dziwny miesiąc więc już się w tym nie nakrecam

    Agulaa30 lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma co sie nakręcać zeby sie pozniej nie rozczarować :(

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mi się na prawdę hormony "naprawiają" - a raczej wracają do starych nawyków - nie wypryszczyło mnie tak od kiedy byłam nastolatką :/ I też mnie jajniki bolą, a nigdy tak nie miałam - ale nie robię sobie nadziei, pewnie mi się wszystko po prostu "układa" w końcu :)

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Chyba mi się na prawdę hormony "naprawiają" - a raczej wracają do starych nawyków - nie wypryszczyło mnie tak od kiedy byłam nastolatką :/ I też mnie jajniki bolą, a nigdy tak nie miałam - ale nie robię sobie nadziei, pewnie mi się wszystko po prostu "układa" w końcu :)
    nic nie mów ...mnie przed owulacja tak wysypało ze szok...a nigdy pryszcza nie miałam.. i juz 2 tygodnie sie męcze z nimi :(

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie Jajniki w poprzednim cyklu cały czas bolały. inaczej niż zwykle, intensywniej. Nie mialam napięcia przedmiesiaczkowego jak zwykle, nawet maz to poruszył. Mieliśmy oboje mieliśmy nadzieję że tym razem się udało. Jednak @ przyszła. Temperatura spadła dopiero w 2 dniu miesiaczki. Także nie ma co się nakrecac..

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Jezusie, jak wyhodowałaś takie wypasione endo???? Czy tylko moje rośnie 0,1-0,2 na dobę? jak przed owu kilka dni 7,6 tak po owu 8mm i ani drgnie. Nie wiem jak później bo rzekomo ma przyrastać jeszcze.
    Zostanę członkiem klubu AA + nie spojrzę nigdy w życiu na orzechy i migdały- ale przyrost będzie.....bombastyczne 1mm :D

    Hehe, szczerze to często mam takie duze po owu. Teraz np. przed owu miałam niecałe 8 mm i urosło w ciągu tygodnia o prawie cały 1 cm:D a tak to pije wino czerwone wytrawne i dziennie wcinam garść migdałów ;)

    Ale tak jak piszecie wiąże sie z nim obfita @ :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 16:34

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jade tramwajem i leje się pot po plecach i generalnie cała jak po fitnesie. Masakra ja sie z reguly nie poce tak o poprostu. Albo nadciaga tsunami albo hmm

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    jade tramwajem i leje się pot po plecach i generalnie cała jak po fitnesie. Masakra ja sie z reguly nie poce tak o poprostu. Albo nadciaga tsunami albo hmm

    Albo mały huragan będzie Ci wkrótce roznosił mieszkanie.

    OlivkowaMama, ams, Pati88, golonat lubią tę wiadomość

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Ams u Ciebie to już 13 tc!!! Ależ to szybko leci:* nie martw się na zapas, na pewno wszystko będzie ok:* jak ogólnie się czujesz?


    Heeeej !
    Jestem po badaniach :) Dzidzia dzisiaj klaskala i ssala kciuka :D jest baaaaaaardzo ruchliwa (chyba po mnie :D).
    Wszystko rozwija sie jak nalezy :)

    Czuje sie roznie. Caly czas mecza mnie mdlosci aczkolwiek coraz mniej ... :)
    Poza tym wszystko jest dobrze !

    Zostawiam cala mase wirusow !!!! :) :*

    Evli, Madalena89, agniecha2101, Pati88, Natalia91!, Sung, kuzmoni1, patkaaxx90 lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Madalena89 Koleżanka
    Postów: 58 20

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wiem co robić :( miałam odpuścić testowanie w tym miesiącu, bo of nie wyznaczyło owulacji, testy były raczej negatywne, kilka dni po spodziewanej ovu nie było skoku temperatury. Stwierdziłam, że kolejny zmarnowany miesiąc i przestałam mierzyć temp podłamana tym wszystkim. Od kilku dni bolą mnie piersi i sutki, przedwczoraj zmierzyłam temp po przebudzeniu a tu 37, wczoraj i dziś też. Dziś jestem dzień przed planowaną @ i przy okazji morfologii zrobiłam też progesteron. Właśnie pojawił się wynik - 15,2. To chyba sporo jak na potencjalnie bezowulacyjny cykl - chyba, że się mylę :). Myślcie, że jest szansa, że ovu jednak była? Jest sens testować jutro, czy poczekać, aż się zacznie spóźniać? Nie chcę testować bez sensu bo tylko mi to w głowie miesza :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 18:38

  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madalena89 wrote:
    Dziewczyny, nie wiem co robić :( miałam odpuścić testowanie w tym miesiącu, bo of nie wyznaczyło owulacji, testy były raczej negatywne, kilka dni po spodziewanej ovu nie było skoku temperatury. Stwierdziłam, że kolejny zmarnowany miesiąc i przestałam mierzyć temp podłamana tym wszystkim. Od kilku dni bolą mnie piersi i sutki, przedwczoraj zmierzyłam temp po przebudzeniu a tu 37, wczoraj i dziś też. Dziś jestem dzień przed planowaną @ i przy okazji morfologii zrobiłam też progesteron. Właśnie pojawił się wynik - 15,2. To chyba sporo jak na potencjalnie bezowulacyjny cykl - chyba, że się mylę :). Myślcie, że jest szansa, że ovu jednak była? Jest sens testować jutro, czy poczekać, aż się zacznie spóźniać? Nie chcę testować bez sensu bo tylko mi to w głowie miesza :(

    Ja bym testowala, ale większość dziewczyn doradzi Ci czekać :)

    golonat lubi tę wiadomość

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena89 taki progesteron i temperatura świadczy o przebytej owulacji. Mogłaś mieć po prostu później owu niż zwykle. Ja zwykle mam w 13-14dc a ostatnio w 12dc było już po owu. Także organizm nieraz płata nam figle, wystarczy trochę więcej stresu...
    Ja bym dopiero testowała w dniu spodziewanej @

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny dzisiaj taki test owu. Wiem wiem, że tylko pierwszy jest pozytywny, ale czy zdarzyło Wam się mieć dwie owulacje w jednym cyklu? Miałam dwa prawie równej wielkości pęcherzyki przed monitoringiem i tak się zastanawiam bo ten ból jajników to może stad?

    https://naforum.zapodaj.net/eba3a23fe3c7.jpg.html

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Madalena89 Koleżanka
    Postów: 58 20

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    Magdalena89 taki progesteron i temperatura świadczy o przebytej owulacji. Mogłaś mieć po prostu później owu niż zwykle. Ja zwykle mam w 13-14dc a ostatnio w 12dc było już po owu. Także organizm nieraz płata nam figle, wystarczy trochę więcej stresu...
    Ja bym dopiero testowała w dniu spodziewanej @

    Właśnie jutro jest spodziewany termin, ale, że nie wiem na kiedy mogła się przesunąć owu, to pewnie przyjdzie później :) zrobię chyba już po weekendzie jeśli @ się nie pojawi

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj byłam na wizycie i przy okazji usg. Chyba bezowulacyjny znowu. 16 dc na lewym nic, wszystko się wchłoneło. Na prawym z którego miała być owu pęcherzyk 13 mm. Endometrium 12. Dostałam zlecenie na stos badań. Więc maj chyba odpadnie z testowania

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ