X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu
Odpowiedz

Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :-) Wpadłam zobaczyć co u Was słychać i czy są jakieś dobre wiadomości już na początku miesiąca :-)
    Karmelkovaa GRATULACJE!!! :-* Wiedziałam, że już niebawem do nas dołączysz:-) Super!! :-) Teraz niech maleństwo zdrowo rośnie :-* Myślę, że mogę Cię zaprosić tu: https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/ciezarowki-z-marcowego-testowania,15409,1.html bo jeszcze można Cię podciągnąć pod marzec ;-)

    Tym do których @ już zawitała, życzę powodzenia w nowych cyklach :-* Przykro mi :-( ale napewno i Wam się w końcu uda :-*

    A za te, które jeszcze czekają na testowanie, trzymam kciuki z całych sił :-* Powodzenia Kochane :-)

    Przesyłam wiruski: ~>¤°~`*^×+-'"*~~> :-)

    Katti, Skarpeta, pumka1990 lubią tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    I u mnie tak samo...tylko ja dzis mam 8 dzień takiego stanu...oczywiście było raz intensywniej raz mniej... ale chyba w poprzednich cyklach tak nie było :o

    No ja nigdy nie mialam czegos takiego. Ovu u mnie byla 100% sobota. Wiec to nie bol owulacyjny

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Wpadłam się przywitac.
    Byłam nie obecna przez dwa dni ale mało ważne w sumie.

    Hugolina87 masz bardzo ładna temp. Na kiedy masz @ ?
    Simons_cat, Upragniona niunia przykro mi :( Tule .


    MARIKA12 ja miałam lekkie kłocia jajnika po lewej stronie... w dniu owulacji miałam mega bóle jajników i były one tak mocne że bez leku przeciwbólowego się nie obeszło :/ nawet zasnac z bólu nie mogłam bo to wszystko zaczeło sie pod wieczór. Ogólnie nie posiadam objawów owulacyjnych dlatego od razu wiedziałam że to owulka... jak się o dziecko nie staralismy nigdy objawów na owulke nie mialam a jak tylko postanowilismy sie starac nagle objaw owulacyjny sie pojawil.. dziwne te organizmy.

    Ja jutro mam swoją pierwszą wizytę u położnej. Wiem że nic takiego nie bedzie sie działo bo jedynie standardowe spotkanie, krew pobierac bedzie karte zakladac i tyle ... Nie ukrywam liczę na to aby kazala mi sie polozyć i że bedziemy sluchac serduszka o ile już by było... na USG pewnie dostane list po tym spotkaniu wiec jeszcze sobie poczekam .. Mimo wszystko stresuje się bardzo jutrzejszym spotkaniem ...

    Karmelkovaa Gratuluje pięknego psikusa <3

    Właśnie ciężko z terminem bo się przesunela owu jeśli dziś 12dpo to za dwa dni powinna być chyba @. Kupię ten test izbie jutro rano.

    Katti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Właśnie ciężko z terminem bo się przesunela owu jeśli dziś 12dpo to za dwa dni powinna być chyba @. Kupię ten test izbie jutro rano.
    Myśle ze nie ma co sie zadręczać tylko kupic ten test i jutro rano sikać.
    Ja wiem że rozczarowania bola ale też trzeba spojrzeć na to z innej strony - po co czekać zabijać się myslami... jak ma byc kropek to bedzie i test pokaze a jak nie to chociaż nie bedziesz się zadreczać .
    Trzymam kciuki w takim razie :)

    Hugolina87 lubi tę wiadomość

  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87, mierzę temperaturę, skacze bardzo. Ja nie mam nadziei. Od 3 dni mam taki bolesny brzuch na @, czasem nawet podczas okresu tak nie boli, chodzę już z wkładką i czekam. Niech już przyjdzie i zacznie się nowy cykl.

    2cd94dec7e4128a1f9cfda0a62649b58.png

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vajolet który cs o które dziecko

    Reszta dziewczyn też niech sprawdzi czy wszystko się zgadza ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina, my to chyba mamy synchronizację cyklu. Ten sam dpo i ten sam dzień @ :D

    Hugolina87 lubi tę wiadomość

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki duzo zielonych kropek i dwoch kresek Wam zycze !!! Sciskam kwietniowo !!! Natura sie budzi do zycia, to i fasolki zakwitna <3

    Mordeczka, agniecha2101, Evli, Skarpeta, pumka1990 lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedzie do mnie 50 testów owulacyjnych i 17 ciążowych. @ nadchodź i zaczynamy!

    agniecha2101, Skarpeta lubią tę wiadomość

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka ja mam to samo. Czekam na @ i chodze cały czas z wkładką Czekam tylko aby ta wredna@ w końcu przyszła. Aby ten cykl przekreślić grubą krechą i zacząć od zera.
    Zaopatrzenie widze, że konkretne poczyniłaś :) Oby te cykle okazały się dla nas szczęśliwe

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Diamond92 śnij śnij! Ja dzisiaj we śnie ratowałam życie dwójki topiących się dzieci :P

    U mnie dziewczyny 11/12 dpo i jakieś różowo- brudne plamienie. Jakieś tzn pewnie wiadomo jakie. Biorę duphaston, myślałam, że on wyreguluje te plamienia, a tu guzik. Temp nadal 37,1/2
    Miałam 5.04 zrobić rano betę, i dopiero odstawić jak wynik negatywny i czekać na @, biorę dalej do czwartku, ale czekać pewnie nie będę musiała, bo jak co miesiąc rozkręci się @. Choć nigdy podczas brania duphastonu się nie zaczynała, musiałam odczekać dobrych klika dni od odstawienia. Nie ukrywam smutno jak cholera... :( czyli #nierodzew2018 bo kolejny cykl to już 2019r porodu :/

    GRATULUJĘ Wam wszystkim, którym świąteczna radość się przedłużyła :)

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane bardzo mi przykro , że te @ głupieprzylazły ... ale jak to zawsze mówimy NOWY CYKL NOWA SZANSA ;*** 3mam za Was mocno kciuki ! :*


    ... iż nie byłam przekonana do testów z allegro po becie poszłam do apteki mówie Pani daj jakikolwiek test byle był z apteki :D
    No i takie cuda <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6086d98bbc43.jpg

    Wyniki o 14 :) jestem szczęśliwa ... oby tak do grudnia :)

    Mordeczka, Katti, agniecha2101, Evli, usia89, Pati88, Skarpeta, pumka1990, Tekana, katepr lubią tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Hej Kochane :-) Wpadłam zobaczyć co u Was słychać i czy są jakieś dobre wiadomości już na początku miesiąca :-)
    Karmelkovaa GRATULACJE!!! :-* Wiedziałam, że już niebawem do nas dołączysz:-) Super!! :-) Teraz niech maleństwo zdrowo rośnie :-* Myślę, że mogę Cię zaprosić tu: https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/ciezarowki-z-marcowego-testowania,15409,1.html bo jeszcze można Cię podciągnąć pod marzec ;-)

    Tym do których @ już zawitała, życzę powodzenia w nowych cyklach :-* Przykro mi :-( ale napewno i Wam się w końcu uda :-*

    A za te, które jeszcze czekają na testowanie, trzymam kciuki z całych sił :-* Powodzenia Kochane :-)

    Przesyłam wiruski: ~>¤°~`*^×+-'"*~~> :-)


    Kochana dziękuję jasne , jak nie będzie wątku o kwietniówkach to dołączę :) bo ja się podpisuję na 1 kwietnia taka dla mnie data szczególna bo i piękny dzień był <3 jesli dotrwam to Boże Narodzenie będzie dopełnieniem tego cudu :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    No ja nigdy nie mialam czegos takiego. Ovu u mnie byla 100% sobota. Wiec to nie bol owulacyjny

    ja niestety nie jestem w stanie stwierdzić kiedy owulacja u mnie była... bo monitoringu nie miałam, a testy owulacyjne wychodziły negatywne... więc w sumie pozostaje czekać...

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkova jeszcze raz gratulacje!

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    Karmelkova jeszcze raz gratulacje!


    Nie gratulujcie kochane na razie ;* proszę o kciuki i modlitwę... ja najdalej dotrwałam do 6 tygodnia w 8 serduszko nie biło i teraz jestem bardzo wyczulona ... po prostu mam dystans i musze wierzyć w ten mój mały cudzik

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    Grzechotka ja mam to samo. Czekam na @ i chodze cały czas z wkładką Czekam tylko aby ta wredna@ w końcu przyszła. Aby ten cykl przekreślić grubą krechą i zacząć od zera.
    Zaopatrzenie widze, że konkretne poczyniłaś :) Oby te cykle okazały się dla nas szczęśliwe

    Ilo dniowe masz cykle?

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    Grzechotka ja mam to samo. Czekam na @ i chodze cały czas z wkładką Czekam tylko aby ta wredna@ w końcu przyszła. Aby ten cykl przekreślić grubą krechą i zacząć od zera.
    Zaopatrzenie widze, że konkretne poczyniłaś :) Oby te cykle okazały się dla nas szczęśliwe

    mindusia... ale @ jeszcze nie ma... może już nie przyjdzie?

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Nie gratulujcie kochane na razie ;* proszę o kciuki i modlitwę... ja najdalej dotrwałam do 6 tygodnia w 8 serduszko nie biło i teraz jestem bardzo wyczulona ... po prostu mam dystans i musze wierzyć w ten mój mały cudzik

    Ale nie wolno się nastawiać, że będzie źle! Pozwól sobie na jeden dzień czystej radości!

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diamond92 wrote:
    Przepraszam, że dopiero teraz ale cały dzień zajęty :( a samopoczucie niestety nie pomaga ;P

    Karmelkovaa śniło mi się, że czekałyśmy w jednej poczekalni do lekarza, a przed wejściem do gabinetu była taka wielka tablica, na której było napisane, o której godzinie kto wchodzi, a obok imion i nazwisk były nicki z of i byłaś przede mną zapisana na 17:30 :P i jak tylko to zobaczyłam to od razu do Ciebie podeszłam, żeby Cię poznać ;D okazało się, że przyszłaś bo nie wiedziałaś czy jesteś w ciąży czy nie bo na wszystkich testach wychodziły Ci niebieskie kreski i nie wiesz czy to przez ciąże czy przez przyjmowane leki ;P a bety nie możesz zrobić bo masz zbyt gęstą krew ;P no i weszłaś do gabinetu i tylko usłyszałam pisk i nie wiedziałam czy to pisk szczęścia czy nie ale niestety już się obudziłam i nie dowiedziałam się w śnie :P
    No i chciałam napisać na wątku co mi się śniło i zapytać co u Ciebie bo miałam przeczucie ale Twój post wyprzedził mnie ;D bardzo się ucieszyłam ;D
    Ekstra, że kreseczka ciemnieje, więc jeszcze raz gratuluję ;* bierz grzecznie leki i się nie stresuj ;* w końcu musi być dobrze! :* trzymam jutro kciuki za betę ;*
    A tak na marginesie to fajnie dzieje mi się w głowie jak śni mi się, że bety nie można zrobić bo krew jest zbyt gęsta xD

    Marilen mam nadzieję, że mi się przyśnisz :) chciałabym tak każdej z Was wyśnić :)

    Trzymam za Was wszystkie kciuki bardzo mocno! ;* zostawiam wiruski, zarażajcie się: $}{>££¥%&€*&€':"%€#



    OOOO jacie kręce :D to faktycznie , niezły sen :D wyśniłaś mi jak nic :) teraz wyśnij mi jeszcze różowego bobasa na koniec roku ;**
    Jest mi bardzo miło to czytać :) kiedy wizytujesz ?

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ