X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wiesiołek, zmiany w cyklu
Odpowiedz

wiesiołek, zmiany w cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy którejś z Was po wiesiołku wyskoczył trądzik? Albo coś się zadziało z cyklem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaznaczam powiadomienie ;) nie da się inaczej chyba.

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 9 września 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam go troche czasu nie zauwazylam zadnej roznicy z cyklu i odstawilam. Bardziej moja gospodarka hormonalna szalała po inofemie ale to tez po drugim podejsciu, bo za pierwszym razem tez sie nic nie dzialo.

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 9 września 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja biorę wiesiołek od jakiegoś czasu. I musze powiedzieć, że mam mocniejsze włosy i paznokcie odkąt go stosuje.
    Niestety na śluz działa różnie w jednym cyklu mam śluz płodny, a w następnym bardzo mało. Chociaż jak wiesiołka nie brałam to nie raz wcale nie miałam śluzu płodnego. Więc jakiś efekt stosowania jest. A cykle mam takie jak zwykle.
    Pozdrawiam :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 10 września 2017, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Czy którejś z Was po wiesiołku wyskoczył trądzik? Albo coś się zadziało z cyklem?
    Biorę wiesiołka 3 cykl i zauważyłam, że wychodzi mi może trądzik to za dużo powiedziane ale sporo małych pryszczy potem jak przestaje to jest lepiej podobno wiesiolek wyrzuca cały ten syf z organizmu i może się tak dziać co do cykli z 35 skróciły się do 30 dni teraz ale biorę Ovarin i nie wiem czy to nie zasługa tego bardziej Śluz mi się poprawił ake włosy wypadają garściami i nie mogę sobie z nimi poradzić

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę 2 cykl i w sumie chyba coś się dzieje. Śluz jest lepszy, ale bez jakiegoś wielkiego szału - jak mało piję, to jest go mało. W pierwszym cyklu zażywałam go do skoku temperatury. Robiłam także monitoring usg i okazało się, że z pęcherzyka utworzyła się torbiel i znów wróciłam do wiesiołka i nie było plamienia przed okresem. I teraz nie wiem czy to kwestia torbieli czy przyjmowania wiesiołka.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ