X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne witaminy
Odpowiedz

witaminy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulina12 Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie witaminy wypiłeś przed zajściem w ciążę?Co powiesz o tym kompleksie od MegaFood Beby&me 2? Czy ktoś to wziął?

    EwaWobula lubi tę wiadomość

    Szczęśliwа
  • EwaWobula Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobre witaminy. Nie syntetyczne.Są drogie. Ale są tego warte. Słyszałem też wiele dobrych recenzji. Moja siostra wzięła je po narodzinach, podczas ciąży nie wiedziała o nich.

    dziś masz dobry dzień
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ