X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Witaminy dla starających się o dziecko
Odpowiedz

Witaminy dla starających się o dziecko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich. Możecie się podzielić ze mną opiniami jakie stosujecie witaminy wy i wasi partnerzy w trosce o pojawienie się maluszka w brzuszku? :-)

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1505 639

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj
    Ja z racji niedoczynności tarczycy + hashimoto mam zalecone branie witamin w których składzie nie ma jodu, więc biorę Elevit Pronatal. Dodatkowo biorę wit. C
    Natomiast mąż bierze witaminy dla mężczyzn o nazwie AndroVit Plus.

    <3 zem3j48aw2uaagxd.png <3
    <3 zem3wn15b4i4bt7c.png <3

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosowalam suplementy dla kobiet planujacych ciaze Vita Miner Prenatal, kwasy omega 3, kilka orzechow brazylijskich dziennie, witamina D (2000j), witamina B12, a po owulacji magnez + B6 :)

    Dla mezczyzny polecam Androvit Plus, wymiennie z Salfazinem albo Fertlin Man :)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez polecam Androvit dla panow, a sama biore po radzie dietetyczki:
    witamine D, DHA i zestaw witamin dla kobiet w 1 i 2 trymestrze Baby & Me (nie wiem czy dostepne w Polsce).
    Wczesniej bralam wiesiolek do owulacji i pomogl na sluz.

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja vitaminer prenatal, magne b6 i actifolin.

    MandM lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ