X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Witaminy Mama DHA Premium plus
Odpowiedz

Witaminy Mama DHA Premium plus

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Liv Koleżanka
    Postów: 83 4

    Wysłany: 23 października 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    jak w temacie, zażywała któraś z Was te witaminki? Mi lekarz zalecił. Można przyjmować starając się oraz potem w ciąży także.
    Tylko tak się zastanawiam, czy któraś z Was zażywała? Czy powinnam łykać dodatkowo folik, czy już nie?

  • marlenaO Autorytet
    Postów: 322 291

    Wysłany: 23 października 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liv wrote:
    Hej Dziewczyny,

    "Tylko tak się zastanawiam, czy któraś z Was zażywała? Czy powinnam łykać dodatkowo folik, czy już nie?
    "

    Ja też łykam Mama DHA Premium plus i one mają już wystarczająca ilość kwasu foliowego, więc już nie trzeba nic więcej łykać.

    iv09l6d8avrm8gc1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2018, 16:46

  • Liv Koleżanka
    Postów: 83 4

    Wysłany: 23 października 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marlenaO wrote:
    "

    Ja też łykam Mama DHA Premium plus i one mają już wystarczająca ilość kwasu foliowego, więc już nie trzeba nic więcej łykać.

    Łykasz 2 x dziennie? Też tak właśnie myślałam, że chyba nic więcej na tym etapie nie trzeba zażywać.

  • Liv Koleżanka
    Postów: 83 4

    Wysłany: 23 października 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Podobno lepsze są jeszcze Composita Mama DHA.

    Tylko mają żelazo, a podobno nie zaleca się zażywania żelaza na początku ciąży. Ja z kolei żelazo miałam dość wysokie, stąd zdecydowałam się na te bez żelaza....

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • marlenaO Autorytet
    Postów: 322 291

    Wysłany: 23 października 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liv wrote:
    Łykasz 2 x dziennie? Też tak właśnie myślałam, że chyba nic więcej na tym etapie nie trzeba zażywać.
    Tak 2x rano do śniadania i wieczorem do kolacji po jednej tabletce

    iv09l6d8avrm8gc1.png
  • kreollla Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 30 października 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też te witaminki mama dha znam, rano i wieczorem biorę, mi lekarz niekazał brać żelaza mówil ze nawert cukrzycę ciążową można spowodować jeśli nei ma się anemii a przyjmuje się dodatkowo, skład tych witaminek jest bardzo dobry, nie przekombinowany

    Liv lubi tę wiadomość

  • rivsha Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 12 lutego 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie mama dha to doskonały zestaw witamin i minerałów, zawierający wszystkie niezbędne składniki w odpowiedniej dawce, czego nie można powiedzieć o wielu innych preparatach tego typu na rynku, gdzie trzeba się dodatkowo suplementować.

  • maderka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nie potrzebne było żelazo bo miałam w normie, brałam tylko kw. foliowy, dha, jod. Wyniki miałam w normie przez całą ciążę no i na prawdę dobrze się czułam :)

  • Kamila1990 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 marca 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdecydowałam się na mamedha jeszcze zanim zaszłam w ciąże i brałam ja aż do porodu, były to jedyne tabletki, które brałam i to było dla mnie wystarczające, żebym za każdym razem miała bardzo dobre wyniki badan, wiec może dla Cirbie to tez wystarczy

    Kamila1990
  • istrea Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też znam te witaminy, moj ginekolog bardzo mi mamadha polecał. Pod względem składu to się nie ma do czego przyczepić, sporo mają DHA i nie zawierają witaminy A. Uważajcie dziewczyny na suplementy z tą witaminą, bo nadmiar jet niebezpieczny dla zdrowia dziecka

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ