X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wodnisty śluz od 27dc , aktualnie jestem w30dc
Odpowiedz

Wodnisty śluz od 27dc , aktualnie jestem w30dc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolka89 Debiutantka
    Postów: 14 24

    Wysłany: 3 marca, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Od 27 dc mam wodnisty śluz . Aktualnie jestem w 30dc i zero plamien zwiastujacych okres. Do miesiaczki pozostał dzień, dwa. Od zawsze mialam tuż po owulacji plamienia, dlatego m innymi ciazy brak;(
    Czy myślicie,że w końcu po ponad 2,5r udało się... wczoraj zrobilam test , wyszedl bladzioch ....

  • Kessa Autorytet
    Postów: 1926 2317

    Wysłany: 3 marca, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz test. Nikt tutaj nie wywróży.
    Powodzenia.

    Karolka89 lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • Karolka89 Debiutantka
    Postów: 14 24

    Wysłany: 3 marca, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardziej chodziło mi , czy większość kobiet miewa przed ciąża wodnisty śluz 😁😁

    Pozdrawiam.

  • Kessa Autorytet
    Postów: 1926 2317

    Wysłany: 3 marca, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zawsze przed okresem. 🫣
    Na początku ciąży totalna susza.

    Ale pamiętaj, że może być naprawdę różnie. Czasami jest dosłownie tak, jak przed okresem, a czasami coś tak się różni.... Czasami też w cyklach, w których i tak przyjdzie @ coś tam jest inaczej. Tutaj statystyka nie ma większego znaczenia raczej.

    Karolka89 lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • Karolka89 Debiutantka
    Postów: 14 24

    Wysłany: 3 marca, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test zrobiony , negatywny.
    Czekam ;*

    Dziękuję.

  • Cezarowa Ekspertka
    Postów: 141 306

    Wysłany: 3 marca, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka89 wrote:
    Hej.
    Od 27 dc mam wodnisty śluz . Aktualnie jestem w 30dc i zero plamien

    W udanym cyklu tak miałam. Czułam, że jest tam mi "mokro".
    Z testem na spokojnie ;). W udanym cyklu wyluzowałam, test zrobiłam po terminie miesiączki i raz dwa była druga krecha.

    To może oczywiście być objaw ciąży, ale z tego co wiem również objaw infekcji 🙈.
    Trzymam kciuki, żeby to było to pierwsze 😁

    Karolka89 lubi tę wiadomość

    preg.png

    👩'88 🧔‍♂️'86

    2023 💔 puste jajo płodowe
    2024 🤰 ⏸️ ➔ 09.10.2024 🤞 🎀 🩷
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ