X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wodnisty śluz plodny czy nie?
Odpowiedz

Wodnisty śluz plodny czy nie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niespodzianka Koleżanka
    Postów: 57 51

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jest z tym wodnistym sluzem? Czy on zawsze musi byc rozciagliwy ? Zdarza sie tak, ze mam sluz o konsystencji wody dosłownie siedzę i nagle leci tak jak bym popuscila brudzac spodnie. Dzisiaj wlasnie miałam taka sytuacje i zastanawiam sie czy to sluz plodny czy moze tak wyglądają upławy ???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się zdarza (nawet dziś). Śluz jak woda i uczucie dosłownie płynącej wody ;( czytałam, że jeśli taka woda nie ma nieprzyjemnego zapachu i jest bezbarwna to może tak być. U mnie właśnie tak jest, to nie pierwsza moja taka sytuacja.. może to i śluz płodny. Dziś o 19 mam usg to zobaczę jak tam pęcherzyki rosną..

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz wodnisty to śluz płodny :)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Niespodzianka Koleżanka
    Postów: 57 51

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jak sie ogole nie rozciąga, bo sie od razu wchłania w bieliznę ?

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak to jest, ja takiego sluzu nie traktuje jako plodnego i nie zaznaczam, bo nie ma jak...kiedys jedna dziewczyna napisala mi, ze sluz wodnisty musi sie rozciagac ny byl plodny.

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny caly czs sie zastanawiam...kiedy ma się wyrażne uczucie wilgotności na zewnątrz i uczucie jakby wody odeszły tzn. ten śluz jest przezroczysty, bardzo rzadki,wodnisty i nie da się go zebrać ani rozciągnąć bo wygląda tak jakby wodą oblać bieliznę to jest to w końcu śluz wodnisty/płodny czy powód do zmartwień???

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim każda z nas jest inna. U mnie taki śluz to śluz płodny dokładnie taki jak opisujesz. I ja go zawsze oznaczałam jako płodny.

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam własnie teraz śluz wodnisty a jestem w 5dc - raczej nie jest płodny w moim przypadku:)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam taki w 10dc a owulacje najwczesniej mam 18dc wiec nie wiem co to za sluz. W ogole za malo okreslen na sluz jest do wyboru w wykresie, nie ma uczucia wilgotno, jak bialko kurzego jaja itd

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://nprtech.ehost.pl/Sluz_plodny.html

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Ja mialam taki w 10dc a owulacje najwczesniej mam 18dc wiec nie wiem co to za sluz. W ogole za malo okreslen na sluz jest do wyboru w wykresie, nie ma uczucia wilgotno, jak bialko kurzego jaja itd

    zastanawiam się właśnie czy śluz wodnisty zawsze jest oznaką dni płodnych czy na przykład moze byc wynikiem stosowania wiesiołka lub siemienia lnianego ale w dni niepłodne :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ