X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław Ginekolog
Odpowiedz

Wrocław Ginekolog

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • barbasia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do Wrocławianek - do jakich ginekologów chodzicie? Ja właśnie będę zmieniać lekarza i chciałam dowiedzieć się kogo polecacie :)

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Dariusz Belka Luxmed swobodna i Oławska
    znajomy polecam mi dr Pająka ale nie byłam bo bardzo drogi 200 zl wizyta

    ps. Był już podobny temat;)

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • verta Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdź w google dr. Tomasz Michalik. Ja i część moich koleżanek chodzimy tam od lat. Sprawdzony i rzetelny. Co tu dużo mówić :)

  • Psota Koleżanka
    Postów: 50 5

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Dr Dariusz Belka Luxmed swobodna i Oławska
    znajomy polecam mi dr Pająka ale nie byłam bo bardzo drogi 200 zl wizyta

    ps. Był już podobny temat;)

    a gdzie jest podobny temat, bo przejrzałam forum i nie widziałam w wyszukiwarce na pierwszej stronie ten się pojawia.

    Ja również szukam dobrego ginekologa we Wrocławiu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr Banacha, jest ginekologiem - naprotechnologiem. Sprawia wrażenie kompetentnego, niestety efektów leczenia nie mogę jeszcze potwierdzić bo zbyt krótko do niego chodzę. Wizyty kosztują całkiem sporo ale możesz dostać się z NFZ. Przyjmuje w Dolnośląskim Centrum Ginekologii.
    W podejściu do pacjentki, rzetelność wywiadu - cudowny. Znosi moje humory i okropną dociekliwość, uśmiechnięty, spokojny.
    W internecie mało opinii na jego temat, chociaż przeważają pozytywne. Nie wiem z czego wynika ta cisza w necie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do MedFeminy, lek Anna Kryza-Ottou.
    Bardzo fajna babka. Ale ogólnie mają tam dobrą kadrę. Wizyta 150 zł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy któraś chodziła na NFZ we Wrocławiu (np. Luxmed, bo jest teraz na nfz)?

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 15 lutego 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie i do kogo?

  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że moja koleżanka była ostatnio u Pani Karoliny Waleśkiwicz-Ogórek. Mówiła, że była zadowolona. Po pierwszej wizycie zawsze mogę powiedzieć, czy to jest mój lekarz, czy warto jeszcze kogoś poszukać. Więc lepiej pójść do kliniki i osobiście się spotkać z lekarzem.

  • annaaia Koleżanka
    Postów: 32 3

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maria.marysia wrote:
    Wiem, że moja koleżanka była ostatnio u Pani Karoliny Waleśkiwicz-Ogórek. Mówiła, że była zadowolona. Po pierwszej wizycie zawsze mogę powiedzieć, czy to jest mój lekarz, czy warto jeszcze kogoś poszukać. Więc lepiej pójść do kliniki i osobiście się spotkać z lekarzem.

    kojarzę! Jest świetnym lekarzem ;)

  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 6 maja 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka mówiła, że niestety z uwagi na kwarantannę gabinety są zamykane. Ona akurat leczy się w klinice Invicta, która swoim pacjentom zapewnia ciągłość leczenia. Uruchomili wizyty online. Można przez internet z lekarzem omówić wszystkie zagadnienia, zadać pytania i po prostu podtrzymywać kontakt.Badania również można robić. Wszystkie wizyty planują tak, aby jak najmniej pacjentów znajdowało się w placówce w tym samym czasie.Dobrze, że działają niektóre placówki i można być spokojnym o swoje zdrowie.

  • Martynka@30 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 1 maja 2021, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, podejrzewam u siebie niepłodność, jednak jeszcze jestem przed wstępnymi badaniami. Proszę, polećcie mi dobrego ginegologa/lekarza od niepłodności we Wrocławiu. Bardzo zależy mi na najlepszym profesjonaliście. Będę ogromnie wdzięczna za pomoc i szczerze polecenie.

  • Patkaaa2 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 1 maja 2021, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja leczyłam się w klinice Invicta i moje leczenie prowadził doktor Wiktor Bek. Mogę go jak najbardziej polecić, świetny specjalista, delikatny, uśmiechnięty i profesjonalny. Jestem pewna, że pomoże :)

  • Basia9333 Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 1 maja 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, ja też jestem baaardzo zadowolona z leczenia i porady, jaką dał mi doktor Bek! Dzięki niemu zaszłam w ciążę i odkryłam powód niepłodności. To fantastyczny człowiek, jeszcze lepszy lekarz. Normalnie do rany przyłóż :) U mnie sytuacja była dość trudna, bo od 8 lat mam zdiagnozowane PCOS, brak miesiączek, żaden lekarz nie mógł mi pomóc. Chodziłam do wielu specjalistów, miałam wcześniej in vitro za granicą. Później na jakiś czas się poddałam, zaakceptowałam to, że pewnie nie będę mieć dzieci. Później moje wyniki się jeszcze bardziej pogorszyły, trafiłam pod skrzydła Invicta i tym samym zaopiekował się mną dr Bek. Dostałam najlepsze możliwe leczenie, dofinansowanie do in vitro i teraz jestem w trzecim miesiącu ciąży! Zapisuj się do niego, koniecznie.

    Patkaaa2 wrote:
    Hej. Ja leczyłam się w klinice Invicta i moje leczenie prowadził doktor Wiktor Bek. Mogę go jak najbardziej polecić, świetny specjalista, delikatny, uśmiechnięty i profesjonalny. Jestem pewna, że pomoże :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ