Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław Ginekolog
Odpowiedz

Wrocław Ginekolog

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • barbasia Nowa

Wysłany: 20 czerwca 2014, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do Wrocławianek - do jakich ginekologów chodzicie? Ja właśnie będę zmieniać lekarza i chciałam dowiedzieć się kogo polecacie :)

• gosia86 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2014, 15:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Dariusz Belka Luxmed swobodna i Oławska
    znajomy polecam mi dr Pająka ale nie byłam bo bardzo drogi 200 zl wizyta

ps. Był już podobny temat;)

8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • verta Nowa

Wysłany: 26 czerwca 2014, 13:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdź w google dr. Tomasz Michalik. Ja i część moich koleżanek chodzimy tam od lat. Sprawdzony i rzetelny. Co tu dużo mówić :)

• Psota Koleżanka

Wysłany: 8 marca 2015, 08:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Dr Dariusz Belka Luxmed swobodna i Oławska
    znajomy polecam mi dr Pająka ale nie byłam bo bardzo drogi 200 zl wizyta

ps. Był już podobny temat;)

a gdzie jest podobny temat, bo przejrzałam forum i nie widziałam w wyszukiwarce na pierwszej stronie ten się pojawia.

Ja również szukam dobrego ginekologa we Wrocławiu.

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 09:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr Banacha, jest ginekologiem - naprotechnologiem. Sprawia wrażenie kompetentnego, niestety efektów leczenia nie mogę jeszcze potwierdzić bo zbyt krótko do niego chodzę. Wizyty kosztują całkiem sporo ale możesz dostać się z NFZ. Przyjmuje w Dolnośląskim Centrum Ginekologii.
    W podejściu do pacjentki, rzetelność wywiadu - cudowny. Znosi moje humory i okropną dociekliwość, uśmiechnięty, spokojny.
    W internecie mało opinii na jego temat, chociaż przeważają pozytywne. Nie wiem z czego wynika ta cisza w necie...

• Izoleccc Autorytet

Wysłany: 8 marca 2015, 20:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do MedFeminy, lek Anna Kryza-Ottou.
    Bardzo fajna babka. Ale ogólnie mają tam dobrą kadrę. Wizyta 150 zł.

be6ab5e4af.png

h84fcwa1k2s5m3a9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 lutego 2019, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy któraś chodziła na NFZ we Wrocławiu (np. Luxmed, bo jest teraz na nfz)?

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 15 lutego 2019, 16:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 lutego 2019, 21:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie i do kogo?

• maria.marysia Koleżanka

Wysłany: 1 kwietnia 2019, 12:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że moja koleżanka była ostatnio u Pani Karoliny Waleśkiwicz-Ogórek. Mówiła, że była zadowolona. Po pierwszej wizycie zawsze mogę powiedzieć, czy to jest mój lekarz, czy warto jeszcze kogoś poszukać. Więc lepiej pójść do kliniki i osobiście się spotkać z lekarzem.

• annaaia Koleżanka

Wysłany: 7 listopada 2019, 13:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    maria.marysia wrote:
    Wiem, że moja koleżanka była ostatnio u Pani Karoliny Waleśkiwicz-Ogórek. Mówiła, że była zadowolona. Po pierwszej wizycie zawsze mogę powiedzieć, czy to jest mój lekarz, czy warto jeszcze kogoś poszukać. Więc lepiej pójść do kliniki i osobiście się spotkać z lekarzem.

kojarzę! Jest świetnym lekarzem ;)

• maria.marysia Koleżanka

Wysłany: 6 maja, 12:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka mówiła, że niestety z uwagi na kwarantannę gabinety są zamykane. Ona akurat leczy się w klinice Invicta, która swoim pacjentom zapewnia ciągłość leczenia. Uruchomili wizyty online. Można przez internet z lekarzem omówić wszystkie zagadnienia, zadać pytania i po prostu podtrzymywać kontakt.Badania również można robić. Wszystkie wizyty planują tak, aby jak najmniej pacjentów znajdowało się w placówce w tym samym czasie.Dobrze, że działają niektóre placówki i można być spokojnym o swoje zdrowie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.